Kobieta z rakiem

 Cechy i osobowość zodiaku kobiety z rakiem

Czy znalazłeś się w opiekuńczych rękach kobiety z rakiem? Jest troskliwa, uczuciowa, sympatyczna, miła i lojalna. Urodziła się między 21 czerwca a 22 lipca, a jej władcą jest Księżyc; co pomaga w jej emocjonalnej i intuicyjnej naturze. W tym artykule omawiamy miękkość kobiety z rakiem i jak dostać się w jej czułe ręce.

Astrologia to złożony i intrygujący temat, a większość zna tylko swój znak Słońca i co on dla nich oznacza. Jednak znak Słońca to tylko twoja osobowość, podczas gdy astrologia wykorzystuje czas, miejsce i datę twoich urodzin, aby dowiedzieć się, w jaki sposób planety wpływają na ciebie i składają się na ciebie jako osobę. Twój znak Słońca jest tylko wierzchołkiem tego, kim jesteś, ale nadal może dobrze wskazywać na ciebie i twoją osobowość.

Znakiem Raka rządzi Księżyc, trzyma w sobie nasze emocje, ukryte ja i naszą matkę. W mitologii greckiej pierwotną władczynią Księżyca była Selene, była osobą zamkniętą w sobie i nieśmiałą, która ciągle się zmieniała. Ale z czasem Artemida stała się boginią Księżyca. Jest myśliwym, boginią zwierząt, porodu i natury. Kobiety z rakiem są kumulacją obu tych bogiń — kobiety z rakiem są opiekuńcze, nieśmiałe, ale silne i bardzo troszczą się o zwierzęta i dzieci.Rakiem rządzi krab, pokazuje ich twardą powierzchowność, ale miękkość w środku; ale kiedy kobieta z rakiem czuje się zagrożona lub czuje się niekomfortowo, wycofuje się z powrotem do swojej skorupy, gdziekolwiek czuje się komfortowo. Jako kobieta z rakiem możesz znaleźć szczęście dzięki liczbom 3 i 7 oraz Twojemu kamieniowi urodzinowemu Perła. Perła pomaga zmienić zły los na dobry i przynosi harmonię; przynosi również wsparcie ważnych osób.

Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej kobiecie z rakiem i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ją zrozumieć.

Osobowość kobiety z rakiem

Kobiety z rakiem nie zawsze są tym, czym się wydają, tak, są znane z tego, że są miłe i sympatyczne, ale czasami może wyjść ich zrzędliwa natura.

Kobiety z rakiem są zbiorem sprzeczności i mogą być mylące do zrozumienia, poruszają się tak jak księżyc. Mogą należeć do osób, które użalają się nad sobą i wykorzystują swoje emocje w niezdrowy sposób oraz lekceważą problemy innych ludzi poza swoimi własnymi — a mimo to troszczą się o innych i okazują współczucie. Mogą być dużymi dziećmi o nieprzewidywalnym, delikatnym i temperamentnym sposobie bycia. Cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo, są odważni, nie mają problemu z pokonywaniem przeszkód, aby zdobyć to, czego chcą.

Raki zbudowały silny mur i mogą być bardzo defensywne, ponieważ są wrażliwe, mają tendencję do ukrywania swoich prawdziwych uczuć - ponieważ jest ich dużo. Kobieta z rakiem tak desperacko pragnie być kochana i otoczona troską, chce być akceptowana; potrzebuje wsparcia otoczenia i nie radzi sobie z krytyką ani wyśmiewaniem. Ma ogromny temperament i często go ukrywa, co z natury może powodować problemy w związkach. Żąda zaspokojenia jej potrzeb, a kiedy już zostaną spełnione, da w zamian wszystko. Głęboko troszczy się o ludzi, jej matczyna jaźń jest silna w związkach i osobowości.

Może być typem, który pozostaje w swojej własnej strefie komfortu i nie zapuszcza się zbyt wiele. Ceni sobie wygodę i przebywanie w domu, lubi swoją muszlę. Może być trochę pesymistką, ale jest bezinteresowna i daje tak wiele innym, i głęboko troszczy się o to, aby inni czuli się zrozumiani i szczęśliwi. Kobiety z rakiem są zatroskane, mogą zdradzać niewiele o sobie i strzec swoich sekretów. Ma niesamowitą intuicję, jest przepełniona kobiecą intuicją i bardzo trudno ją oszukać.

Kobieta z rakiem bardzo troszczy się o swoją rodzinę i życie domowe. Jest pełna staromodnych pomysłów na małżeństwo i wartości tworzących rodzinę, o którą może się troszczyć. Przy prawidłowym użyciu może wykorzystać swoją wrażliwość we właściwy sposób i osiągnąć wszystko, czego zapragnie. Jest artystką, dość łatwo przyciąga bogactwo i świetnie radzi sobie w biznesie. Jej dom prawdopodobnie będzie piękny i maksymalnie udekorowany, z wszelkimi wspomnieniami z jej przeszłości i tak wygodny, jak to tylko możliwe.

Kobieta z rakiem na randkach

Kobieta z rakiem nie pozwoli ci łatwo odejść, wbija w ciebie pazury kraba i nie pozwoli ci odejść. Ona będzie dla ciebie matką, zaopiekuje się tobą i wychowa; jest lojalną kobietą. Potrafi też być zaborcza, każdy, kto wejdzie w jej życie i odejdzie, nigdy tak naprawdę nie odejdzie. Mogłaby być postrzegana jako wymarzona dziewczyna, którą ma większość mężczyzn, ale w głębi duszy jest wrażliwą i zmysłową kobietą. Miłość odnajduje w niej ogień i sprawia, że ​​staje się on coraz silniejszy. Nie będzie z tobą szczera, ale jeśli ugotuje dla ciebie posiłek lub zrobi ci pranie, to całkiem dobrze się do ciebie rozgrzała.

Ogromnie ceni sobie zaufanie i jest ostrożną dziewczynką, jeśli chodzi o oddanie Ci swojego serca w swoje miękkie ręce. Potrzebuje miłości i bezpieczeństwa, a ty zdobędziesz jej lojalność w ciągu kilku sekund, będzie miała oczy tylko dla swojego kochanka i mocno się do niego przylgnie. Jeśli jej serce zostało złamane, powrót do zdrowia i wybaczenie zajmie jej dużo czasu. Traktuje miłość i związki poważnie, nie igraj z jej sercem.

Uwielbia róże, światło świec, szampana i wszystko, co można uznać za stereotypowo romantyczne. Jeśli szukasz szybkiego romansu, ona nie jest typem dziewczyny, ona ceni długoterminowość. Jeśli ją stracisz, jej wspomnienie będzie cię na zawsze prześladować, tak jak twoje o niej.

Potrafi być dość zalotna, ale jest w tym niesamowicie subtelna — jest delikatna i głęboka. Wierzy, że miłość jest sekretem życia i jedną z najważniejszych rzeczy poza rodziną. Jest sentymentalną kobietą z niesamowitą pamięcią, zapamięta i doceni rzeczy, o których prawdopodobnie nawet byś się nie zastanowił. Jest kobieca, romantyczna, kochana i stworzy dom dla swojego kochanka. Lubi mężczyznę, który ma dużo kontroli i potrzebuje jej.

Kobieta z rakiem w sypialni

Jest zmysłową kochanką, która przywiązuje dużą wagę i wagę do uprawiania miłości. Chce, aby doświadczenie było troskliwe i pełne miłości. Potrzebuje emocji. Chociaż w astrologii czyjś znak Marsa rządzi tym, co lubi w sypialni, więc to, co lubi, co odnosi się do jej osobowości, może być zupełnie inne. Ale ona ceni zmysłowość i wygodę, pokaż jej, że ją kochasz i bądź tak emocjonalna, jak tylko możesz.

Nie jest typem, który przychodzi do ciebie, jest zbyt nieśmiała (chyba że ma więcej miejsc na zewnątrz w swoim wykresie urodzenia), boi się zostać osądzona i nie wyjdzie łatwo ze swojej skorupy. Może być bardzo pewna siebie z odpowiednim kochankiem, kimś, kto jest wyrozumiały, miły i troskliwy. Chodzi o właściwy czas i właściwe miejsce seksualnie, nie będzie robić tego w miejscu, które nie jest dla niej wygodne. Oczekuje komplementów, kiedy się rozbiera i lubi spędzać czas w sypialni.

Może stracić część swojej nieśmiałości, kiedy poczuje się z tobą bardziej komfortowo i pozwoli sobie odejść. Nie jest typem szorstkości i pragnie seksualnie słodyczy.

Lubi i nie lubi kobiety z rakiem

Jest mało prawdopodobne, aby krytykowała cię za te rzeczy z obawy, że zrobisz jej to samo, ale bardzo ceni te rzeczy.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Stabilność i bezpieczeństwo.
 • Nieśmiertelne zaufanie, musi czuć się komfortowo, otwierając się przed tobą.
 • Kogoś romantycznego, delikatnego i zmysłowego.
 • Kogoś, kto jest miły i sympatyczny.
 • Ktoś, kto jest zorientowany na rodzinę.
 • Kogoś, kto rozumie jej wrażliwą stronę.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Ktoś, kto szuka swobodnej zabawy.
 • Ktoś, kto nie jest otwarty emocjonalnie.
 • Ktoś, kto nie ceni rodziny.
 • Kogoś, kogo nie ma, kiedy go potrzebuje – nieobecnego.
 • Kogoś, kto nie uspokaja jej, jak się czuje.
 • Kogoś, kto nie przejmuje się tym, co jest dla niej ważne.

Najlepszy i najgorszy mecz kobiety z rakiem

Teraz kompatybilność to znacznie więcej niż tylko czyjś znak Słońca. Astrologia składa się z wielu elementów, podobnie jak my jako ludzie. Ale są oczywiście znaki Słońca, które dobrze się ze sobą łączą i dobrze współpracują z osobowością Raka.

Najlepszy mecz kobiety z rakiem

 • Byk
 • Panna
 • Ryby

Najgorszy mecz kobiety z rakiem

 • Strzelec
 • Wodnik
 • Baran

Jakim kochankiem jest kobieta z rakiem?

Jest opiekuńczą, romantyczną i zmysłową kochanką. Troszczy się głęboko i mocno kocha, nawet jeśli pełne otwarcie zajmuje jej trochę czasu. Bardzo ceni swojego partnera i nigdy nie ma pary wędrujących oczu. Chce zapewnić swojemu kochankowi wygodne życie domowe, chce się nim opiekować – jest mu matką. Jest typem, który gotuje dla nich piękny obiad, to jeden ze sposobów okazania miłości i troski. Jest bezinteresowna i daje za dużo, robi to w nadziei, że jej kochanek to doceni i doceni, jak wiele daje. Jest rodzajem kochanka, który nigdy nie opuści twojego umysłu i głęboko cię pielęgnuje. Można ją postrzegać jako uosobienie gospodyni domowej.

Jaki typ ciała lubi kobieta z rakiem?

Lubi silnego mężczyznę o łagodnym sercu. Zależy jej na wygodzie i chce mieć kogoś, do kogo mogłaby się przytulić. Nie lubi osądzać, więc docenia każdego, kto idzie w jej kierunku. Ceni tradycję i mogłaby pójść za tradycyjnym typem mężczyzny. Chce kogoś o silnym wyglądzie zewnętrznym, ale miękkim wnętrzu, prawie jak ona. Potrzebuje kogoś, kto pozwoli jej również je nakarmić.

Jak poznać, że kobieta z rakiem Cię lubi?

Będzie bardzo troskliwa i otwarta na ciebie. Kiedy będzie mogła ci zaufać, otworzy się jak kwiat, co jest znakiem, że cię lubi. Ona cię nakarmi, zrobi pranie i upewni się, że jesteś poskładany; jest bezinteresowna i odda się całkowicie, jeśli naprawdę cię polubi. Będzie próbowała dowiedzieć się wszystkiego o tobie i zrozumieć, jest zagmatwaną dziewczyną i może potrzebować stabilności w poznawaniu ciebie. Jest nieśmiałą dziewczyną, subtelnie flirtuje i nie powie ci wprost, więc musisz uważać na drobne wskazówki, które ci daje.

Prezenty dla kobiety z rakiem

 1. Para pantofli lub strój codzienny.
 2. Romantyczna noc, świece, kolacja, wygodne łóżko.
 3. List miłosny, chciałaby usłyszeć, jak bardzo ją doceniasz.
 4. róże. Uwielbia klasycznie romantyczne prezenty.
 5. Książka kucharska i pozwól jej ugotować ci obiad.

Sprawdź swoją kompatybilność :

Nowotwór oraz Baran Zgodność

Nowotwór oraz Byk Zgodność

Nowotwór oraz Bliźnięta Zgodność

Nowotwór oraz Nowotwór Zgodność

Nowotwór oraz Lew Zgodność

Nowotwór oraz Panna Zgodność

Nowotwór oraz Funt Zgodność

Nowotwór oraz Skorpion Zgodność

Nowotwór oraz Strzelec Zgodność

Nowotwór oraz Koziorożec Zgodność

Nowotwór oraz Wodnik Zgodność

Nowotwór oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta