Kompatybilność Baran i Ryby

  Kompatybilność Baran i Ryby

Przedstawiając światu początek i koniec astrologicznego cyklu ewolucji, zarówno Baran, jak i Ryby jako archetypowe osobowości reprezentują duchowe granice narodzin i śmierci.

Z tego powodu wyznają bardzo różne, ale równie wysokie ideały, odpowiedzialne za dwie granice doświadczania naszego ludzkiego życia i jego procesu pogłębiania się ze światem zewnętrznym i naszą twórczą rzeczywistością na każdym etapie.

Baran, jako najmłodszy ze znaków, symbolizuje rozpalenie ognia życia; początek wszystkiego nowego. Jego asertywna, wiodąca i inspirująca rola porusza się tylko w jednym kierunku; Naprzód.Mówiąc wprost, bez powodu ani potrzeby oglądania się za siebie i chowania urazy. Ta cecha kształtuje odpowiedzialność i umiejętność wyznaczania dobrych granic osobistych.

Ryby, będąc najstarszym ze znaków, przedstawiają wybór, czy zamieszkać w tragedii życia, czy wziąć swoje błogosławieństwo i nauki, aby przekroczyć wszystkie dotychczasowe osiągnięcia i osiągnąć głębsze zrozumienie i mądrość. Przynosi kompetencje do wzmacniania aury jako przepuszczalności bodźców zewnętrznych; wnikliwość.

Oba cele wymagają dużo odwagi i motywacji, a zatem ich indywidualna ewolucja wiąże się z dużą krzywą uczenia się, aby zgromadzić taką siłę.

Ci, którzy wiele otrzymali, wiele muszą przyjąć. A ponieważ pokazują światu dwie bardzo istotne i egzystencjalne fazy, spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność, aby dorosnąć.

Ich archetypowe role są często bardzo trudne do zrozumienia dla innych znaków, które pomiędzy granicami życia na Ziemi reprezentują rozdziały i etapy po narodzinach i przed śmiercią, czyli przemianą. Często powiązana z obiema polaryzacjami, poruszająca się w wielu kierunkach i mająca więcej cech życia, z którymi można się odnieść.

Chociaż Baran i Ryby są całkowicie odmienne od siebie, co przejawia się w ich przeciwnych charakterach, osobowościach, pragnieniach, potrzebach i wizjach, są sąsiadami w cyklu zodiaku i dlatego mają ze sobą więcej wspólnego niż na pierwszy rzut oka.

Czas, mówiąc duchowo, nie jest liniowy i razem te znaki w połączeniu dzielą łatwy przepływ informacji energetycznych i rozumieją głębię i znaczenie ich misji.

Jednym z celów jest wzięcie wszystkiego, co oferuje nam życie, i rozbudzenie całego potencjału, aby zmotywować wszystkich do ruchu, podczas gdy ścieżka Ryb polega na zamykaniu kręgów i puszczaniu tego, co już nam nie służy.

W obu przypadkach raczej samotna ścieżka do przejścia, jednak z powodu silnego połączenia magnetycznego i bliskości w cyklicznym czasie; bardzo spójny i pełen pełnego duszy potencjału, gdy jest zjednoczony.

Zanim opiszemy różnice między nimi i jak nie tylko sobie z nimi radzić, ale także zdamy sobie sprawę z mocy wzrostu, która z nich wynika, ważne jest, aby zauważyć, że Baran i Ryby w połączeniu tworzą, mówiąc symbolicznie, „małą śmierć”. A ponieważ śmierć można interpretować jako przemianę, z wyboru robią miejsce na nowe, nieokiełznane i niedoświadczone terytorium, które wspólnie odkrywają i dalej eksplorują.

Kiedy i jeśli oboje pozwalają sobie na rady i bezwarunkowe wsparcie, mogą się wiele o sobie dowiedzieć. Potencjalnie nawet więcej niż w przypadku jakiegokolwiek innego archetypowego znaku słońca.

Dowiadują się o swoich słabych punktach i leczą je, aby stać się pełniejszymi. W ten sposób mają na siebie bardzo pozytywny wpływ; wydobywając najlepsze cechy i oswajając najbardziej destrukcyjne lub zniechęcające części w ich instynktownej ewolucji, aby zbliżyć się do dwóch doskonałych potencjałów swoich prototypów.

Sposób, w jaki Baran widzi i podchodzi do świata z zupełnie przeciwnego kierunku, inspiruje Ryby, by nie bały się końca, ale zamiast tego tworzyły i pozwalały na nowość życia i zaczynały od nowa w nowo odkrytej pasji. Nie oglądając się wstecz i nie kwestionując przeszłości, ale zamiast tego znajdując pełną akceptację, Ryby będą wspierane i inspirowane przez swojego partnera Barana, aby znaleźć swoje uziemienie.

A jako najstarszy, najmądrzejszy i najbardziej współczujący znak, Ryby uczą Barana znaczenia posiadania misji i wyższego celu zamiast gonienia za emocjami i doświadczeniami życia.

Wyrównuje Barana na jego najprawdziwszej ścieżce, oczyszcza ich intencje i przynosi inspirację do większej empatii wobec otaczającego ich świata.

Ta interakcja prowadząca do wzrostu po obu stronach jest zwykle dość bezpośrednia i potężna. Obaj wiedzą, jak ważna jest realizacja ideałów i marzeń.

Biorąc to pod uwagę, wszystko, co osobiste, powstaje z wyboru, a znalezienie się na etapie gotowości do takiego wyniesienia musi być bardzo precyzyjnie zaplanowane w czasie. Jeśli nie są otwarci na zmiany i szukają wspierającej osoby, z którą mogliby się tym podzielić i poprowadzić ich do nowego stworzenia, nie ma zbytniego zainteresowania budowaniem więzi, ponieważ ich osobowości wkrótce ich rozdzielą.

Kiedy w grę wchodzi miłość, zarówno Baran, jak i Ryby są bardzo romantycznymi, oddanymi i troskliwymi istotami, które ze sobą pójdą na wszystko. Jednak obaj są również bardzo wrażliwi na punkcie swoich granic i nie pozwolą na zbyt wiele emocjonalnych, intelektualnych, a nawet duchowych wyzwalaczy.

Jeśli mogą zacząć na fundamencie wzajemnej chęci rozwoju, będą w stanie znaleźć się w środku dla wszystkich innych segmentów relacji. Kiedy w grę wchodzi prawdziwa miłość, będą mogli zaspokajać wzajemne potrzeby i uzupełniać swoje osobowości.

W miłości zarówno Baran, jak i Ryby stają się bardzo opiekuńcze w stosunku do drugiego.

Barany są bardziej instynktowne, jakby ich partner był ofiarą, którą należy chronić. A Ryby są bardziej intuicyjne, ponieważ są istotami bardzo dającymi i empatycznymi, które chciałyby w pełni oddać się ukochanej osobie i zaspokoić wszelkie potrzeby. Dla ich partnera Barana jest to bezpieczne schronienie, w którym mogą się poddać i ochłodzić ich często gorączkową dzikość.

Dzięki temu Baran nie będzie pochopny, a Ryby nie poczują się samotne lub pozbawione ochrony.

Dobre dopasowanie, o ile dynamika jest zrównoważona, a dominujący Baran nie przeważa nad bardzo uległymi Rybami.

Ich tryby są dla kardynała Barana i Ryb zmiennym wzorem, sprawiając, że oboje rozumieją potrzebę stymulacji intelektualnej, ponieważ inaczej nie znajdą komplementu w swojej osobowości.

Oboje potrzebują zmiany i transformacji, aby czuć się usatysfakcjonowani i zmotywowani, a ponieważ ich praca z miłości przybiera różne formy, muszą najpierw połączyć się w sferze mentalnej, aby zrozumieć i komunikować się o różnicach i pragnieniach drugiej osoby.

Baran, będąc pewną siebie, pełną życia osobą, która lubi przewodzić, wnosi wiele innowacyjnych pomysłów. A Ryby, które lubią być drugim dowódcą, ponieważ są bardziej skupione wewnętrznie, zapewnią bogactwo swojej wyobraźni, aby jeszcze bardziej ubarwić pomysły Barana, a także zapewnią pomocną dłoń w razie potrzeby. Razem tworzą bardzo płodny zespół, zdolny do pozytywnego zakończenia każdego projektu, który wspólnie rozpoczynają.

Baran rządzi mózgiem, a Ryby wyobraźnią, więc ze swoimi mózgowymi widokami powinni mieć o czym rozmawiać.

Opisują to również ich władcy planetarni. Baranem rządzi Mars, a zatem napędza go pasja, podczas gdy Rybami rządzi Neptun i jego iluzje. Mars wnosi pasjonującą akcję do sennego życia Neptuna, a to może być bardzo ekscytujące doświadczenie. Urzeczywistnia ich fantazje.

Mars, będąc czerwoną pustynią, pokrytą rdzą i wieloma kanionami, ma zupełnie inną energię, a tym samym emocje, niż zimny, daleko od Słońca, niebieski gazowy olbrzym Neptun.

Emocje, które kocha Baran, są dobrze zdefiniowane, silne, chronione i zabarwione pasją. Podczas gdy emocje Ryby są zmienne, niebieskie jak smutek, łatwo schładzane i nieuchwytne.

Doświadczają dwóch różnych światów, a ponieważ są tak spolaryzowane, trudno powiedzieć, który z nich powinien się rozluźnić.

Mogą spotkać się pośrodku i żaden, mówiąc z natury swoich archetypów, nie musi dostosowywać się bardziej niż drugi.

Jeśli Baran może trochę rozproszyć swoją ognistą energię, a Ryby znajdują więcej oparcia w rzeczywistości, budząc się ze swojego świata snów, mogą zrównoważyć intensywność emocjonalną i połączyć waleczną śmiałość i łagodne współczucie w zmysłowy żar.

Porywczy Baran zostanie złagodzony i pociągnięty przez uwodzicielską naturę swojego partnera i będzie silnie pociągał ich tajemniczy urok. A Ryby w zamian czerpią inspirację z pewności siebie Barana, która prowadzi ich do obudzenia wewnętrznego dziwaka, który żyje w środku i jest gotowy na ekscytującą przygodę.

Jeden jest dominujący, a drugi uległy; w każdej formie intymności tworzą świetne połączenie.

Oboje cenią szczerość, dumę, czystość i odwagę. Jednak rdzeń tych cech jest inny, więc w związku zaufanie jest ich jedynym fundamentem.

Marzą i dążą do heroicznych baśni, jednak Baran ceni siłę bohatera oraz triumfujący dowcip i odwagę nad innymi. Tymczasem Ryby uważają szczęśliwe zakończenia za idealne i marzą o utopijnych związkach między kilkoma godnymi istotami. Dlatego są bardziej uduchowieni i potrzebują drugiej perspektywy, aby zaspokoić swoje nostalgiczne i ezoteryczne pragnienia.

Z drugiej strony Baran chce po prostu cieszyć się nowością i odkrywaniem i przyjmować to wszystko bez kwestionowania. Wątpliwości są przeciwieństwem siły woli w oczach Barana.

Aby ich zaufanie mogło się zakotwiczyć, muszą komunikować się otwarcie i z uwzględnieniem struktury drugiej osoby. Baran musi uważać na swój ostry język i głośność, wychowując więcej cierpliwości i tolerancji dla Ryb, które w zamian mogą nauczyć się, że nie ma potrzeby być niepewnym co do zdrowia ich związku przy pierwszych oznakach niezgody lub konfliktu. Mogą zobaczyć rzeczywistość posiadania różnych punktów widzenia i jak to nie jest ich brak empatii i współczucia, ale raczej okazja do poszerzenia umysłu i perspektywy.

Baran lubi walczyć o oczyszczenie powietrza, podczas gdy Ryby będą od tego uciekać w każdym stopniu i zawsze szukają pokoju. Ognista pasja w porównaniu z czułym sercem może prowadzić ich do unikania wszelkich konfliktów, ponieważ Ryby decydują się zawsze iść w parze z Baranem, który w rezultacie nie tylko będzie miał niezdrową kontrolę, ale także narasta frustracja, ponieważ mogą „ t mówić bez ich partnera Ryby, łamiąc niekończące się łzy nad najmniejszymi rzeczami.

Baran musi zrozumieć, że ich partner mocno wzmocnił uczucia, a Ryby muszą zrozumieć, że bez zniszczenia nie może być nowego stworzenia.

Jeśli utrzymają to, wiedząc, że ich związek może nadal być zdrowy, jasny i silny.

Zamiast walczyć ze swoimi tendencjami, mogą wspierać pozytywne strony, troszcząc się o siebie nawzajem.

Baran może podejmować ważne decyzje i zachęcać, biorąc pod uwagę szybkość Ryb.

Podczas gdy Ryby pielęgnują swojego partnera i dają mu wystarczająco dużo komplementów, aby zachować zaufanie, które tak bardzo cenią.

Dzięki negocjacjom i wzajemnemu zrozumieniu mogą zachować równowagę swoich elementów.

Baran uczy się relaksować i słuchać potrzeb lub uczuć innych, a Ryby uczą się wychodzić na świat i podejmować ryzyko, do którego są w stanie dostrzec swoją nagrodę.

Ogólnie rzecz biorąc, kompatybilność Barana i Ryb ma duży potencjał i czułość. Komunikacja jest kluczowa i chociaż mają bardzo różne potrzeby, są w stanie zapewnić sobie nawzajem mnóstwo radości, przyjemności i wsparcia.

Więcej kompatybilności

Baran oraz Baran Zgodność

Baran oraz Byk Zgodność

Baran oraz Bliźnięta Zgodność

Baran oraz Nowotwór Zgodność

Baran oraz Lew Zgodność

Baran oraz Panna Zgodność

Baran oraz Funt Zgodność

Baran oraz Skorpion Zgodność

Baran oraz Strzelec Zgodność

Baran oraz Koziorożec Zgodność

Baran oraz Wodnik Zgodność

Baran oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta