Kompatybilność Barana i Bliźniąt

  Kompatybilność Barana i Bliźniąt

Chociaż poruszają się z zupełnie innym wyczuciem kierunku i mają czasem sprzeczne podejście do manifestowania swoich najgłębszych pragnień, Baran i Bliźnięta są zaskakująco dobrą kombinacją, jeśli chodzi o pracę zespołową i tworzenie bardzo wzbogacających doświadczeń, które pielęgnują zarówno ich pobudliwe natury.

Znaki są sekstylowe w cyklu zodiaku, co przynosi piękną współpracę pomysłów, koncepcji i wizji, które mogą wspólnie realizować na cześć ich szerokich i różnorodnych zainteresowań.

Dzielenie wspólnych celów i zapał do artystycznego, wybrednego i/lub żartobliwego ich tworzenia to wysoce magnetyczna dynamika, która sprawi, że Baran i Bliźnięta będą łatwo przyciągać do siebie jako przyjaciół, kochanków, a nawet, przy odpowiedniej samoświadomości, na dłuższą metę. wzmacniacz.

Baran niewyczerpanie podsuwa nowe pomysły i bardzo dobrze wie, jak odgrywać wiodącą rolę. Kochają swoją chwałę łaskawego, potężnego i szanowanego przywódcy i mają szczęście z Bliźniętami, które witają ich pasję, zahamowania i spontaniczność z zachętą i uwielbieniem.

Równie ciekawy i żywy znak Powietrza szczęśliwie idzie w parze z większością pomysłów i przygód w tle, o ile są w stanie pociągnąć za niektóre sznurki i zapewnić innowacyjne aspiracje, które noszą w samoocenie.

Oprócz tego korzystnego aspektu dla potencjalnie błogich relacji między sobą, pojawia się moc kombinacji Ogień/Powietrze, która otwiera wiele możliwości rozwoju i ekspansji dla obu osób. Jest to oczywiście w zrównoważonej dynamice między tymi dwoma odważnymi i walecznymi znakami.

Ogień wnosi do powietrza namiętne ciepło, podczas gdy wiatr wprawia ogień w ruch i rozszerzanie się.

To sprawia, że ​​wspólnie odkrywają, czego mogli przegapić w samotności, a zatem są bardzo satysfakcjonującym doświadczeniem.

Obopólna korzyść wzbogacenia zmniejsza perspektywę rywalizacji, co jest wysoce pożądane dla tych znaków, ponieważ są one zwykle na tyle uparte, że mają tendencję do dominacji w innych związkach.

Ta tendencja do dominacji jest cechą, którą oboje muszą nauczyć się przekraczać, jeśli chcą, aby więź trwała dłużej niż pobudliwa faza miesiąca miodowego, którą tak znajomo potrafią zapalić, ale nie są tak dobrzy w przekształceniu się w bardziej niezłomną więź.

Są tak chętni do szybkich zmian i tak dobrzy we współtworzeniu nowości w młodzieńczym podekscytowaniu, że ryzyko wypalenia może być nadzorowane przez oboje.

Tak więc, aby taniec między ogniem a powietrzem trwał, potrzebna jest świadomość, jak zbudować bardziej trwały związek i nie pozwolić, aby ich entuzjazm i intensywnie namiętny duch zagotowały się i obróciły ich piękny potencjał w popiół.

W tej relacji obie strony muszą pamiętać, że to maraton, a nie sprint!

Jako znak kardynalny i zmienny są lepsi w rozpoczynaniu czegoś niż kończeniu. A jeśli zamierzają nauczyć się, jak w głębi duszy podążać za tym, na czym im zależy, muszą zostać świadomie sprowokowani do pracy nad tymi częściami egoizmu i pogłębić swoją gotowość do zaangażowania i podróży poza ekscytację i zabawę, które początkowo ich pociągały. w.

Dynamika między tymi dwoma może albo zapalić ten wzrost z braku tej jakości, a tym samym konfrontacji z pustką, albo opóźnić jej rozkwit, ponieważ żaden z nich nie jest wystarczająco zmotywowany, aby zainspirować siebie i drugiego do ewolucji w tej dziedzinie.

Niezależnie od tego, czy któryś z nich, czy też obaj, zdecydują się na tę ścieżkę zaangażowanego samodoskonalenia, związek między Baranem a Bliźniętami jest zwykle krótki.

Mogą wnieść wiele wrażliwości do swoich dusz i błyszczeć w sobie nawzajem wieloma wspaniałymi cechami. Jednak aby rozwijać się jako jednostka w wyniku trwałego związku, musi istnieć inny potencjał; takiego, w którym nie tylko się uzupełniają, ale także umożliwiają rozwój osobisty i zapewniają mu stymulację.

Ze względu na ich kooperacyjny aspekt w horoskopie, przepływ informacji między Baranem a Bliźniętami jest często bardzo łatwy. Często nie przerażają ich bezpośrednie, dowcipne i wysoce logiczne terminy, w których wchodzą w interakcje. Przeciwnie; ich władcy Mars i Merkury pięknie jednoczą się w namiętnej komunikacji, która jest doskonałym ujściem dla tych energetycznie naładowanych znaków, które są nie tylko bardzo uparte i odważne w swoich pomysłach, ale także wystarczająco ciekawe, by pragnąć stymulujących intelektualnie połączeń.

W tym tkwi klucz do potencjalnie długotrwałego związku; siła ich komunikacji.

Być otwartym, wyrozumiałym i, co najważniejsze, szczerym w kwestii potrzeb, jakie oboje mają.

Gdzie ożywają pragnienia, jak pewne cechy osobowości wyzwalają się nawzajem i jakie granice należy szanować. Jest to ważne zarówno pod względem seksualnym, jak i psychicznym.

Zapewnienie wystarczającej swobody intelektualnej i prywatności jest kluczowe, ponieważ oboje są bardzo aktywni w tym wymiarze i potrzebują suwerenności w zakresie własnych pomysłów.

Pomaga również wiedzieć, kiedy zająć miejsce i wspólnie zdecydować o poszanowaniu przestrzeni fizycznej. Wzięcie tego nie zawsze jest łatwe dla tych znaków razem, ponieważ mają one silne przyciąganie magnetyczne, zarówno fizyczne, jak i intelektualne.

Ogólnie rzecz biorąc, te elementy są dość ciekawe, energiczne i niezależne, iz tego powodu wysoko cenią swoją suwerenność i niełatwo dają się zwieść, by wierzyć w jakąkolwiek inną reputację niż już pewne i sprytne sposoby, w jakie identyfikują się i postrzegają ich osobowość.

Pionierski duch Aires jest bardzo atrakcyjny dla Bliźniąt, ponieważ może doskonale napędzać ich Powietrze.

W wyniku tego silnego przyciągania do tego, co Baran z dumą uważa za główną cechę, poczują się głęboko docenieni i otrzymają możliwość pełniejszego wykorzystania swojego potencjału.

Akceptacja za ich śmiałość i brak negatywnej oceny za ich czasami agresywnie wyglądający entuzjazm daje Airesowi więcej przestrzeni, niż mogą znaleźć z innymi ludźmi.

Rozpalony ogień i bycie tak bardzo uwielbianym jest uczuciem wyzwalającym, przynoszącym ulgę i zachęcającym iz pewnością naładuje ich namiętny archetyp Kochanka.

A w drugim kierunku istnieje równie pozytywna atrakcja. Pobudliwy, zalotny, żywy, dowcipny i chętny charakter słonecznego znaku Bliźniąt jest często najbardziej atrakcyjnym klejnotem dla Barana, który rozwija się w związku z kimś, kto nie tylko wie, jak radzić sobie z ich siłami życiowymi, ale także je olśniewa.

Zachwycony Baran staje się przyjacielem, o jakim może marzyć każda osoba. Lojalny, oddany i niezwykle inspirujący. Idealna formuła pobudzenia w towarzyskich i dzikich pragnieniach, które podsycają głód życia Bliźniąt.

Po połączeniu w tym wspierającym fundamencie między tymi znakami, Baran i Bliźnięta czekają na przygodę ogromnej błogości, nauki i głębokiej miłości.

Są idealnymi przeciwnikami w najbardziej elektrycznych obszarach połączenia.

Bardzo naładowany seksualnie Baran wie, jak sprawić, by Bliźnięta, które skądinąd łatwo się nudziły, były bardzo zainteresowane i zaangażowane. Libido Barana i żywy umysł Bliźniąt sprawiają, że odkrywają, eksperymentują i doświadczają głębokiej fizycznej przyjemności i zabawy w stale odświeżających obszarach.

I na płaszczyźnie mentalnej; są doskonałymi przeciwnikami. Ich debaty mogą być bardzo gorące, ale najprawdopodobniej jeszcze bardziej rozpalą ich pożądanie i pasję.

Ta śmiałość sprawia, że ​​oba znaki nie są odstraszone cechami, które często wyzwalają innych ludzi.

Na przykład Baran nie jest łatwo przytłoczony, ale raczej podekscytowany i podniecony żywą, zalotną i bardzo wszechstronną osobowością Bliźniąt. Baran nie boi się konfrontacji i kontrowersyjnych tematów.

A Bliźnięta lubią intrygę, którą Baran przynosi ze swoimi młodzieńczymi, ale zdeterminowanymi wizjami, ideałami i działaniami.

Trzymają przestrzeń dla siebie nawzajem i kolorują swoje życie inspiracją.

Mieć ujście dla swojej energii i opiekuna, który pielęgnuje nie pieszczotami, a przygodą, dzikością i bodźcem jednocześnie, jest błogosławieństwem dla nich obojga.

Jeśli Baran nauczy się, jak być cierpliwym, tolerancyjnym i iść na kompromis z niespokojnym niezdecydowaniem znaku Powietrza, Bliźnięta będą miały więcej miejsca, aby poczuć, że ma niezbędną przestrzeń, aby nie stać się klaustrofobicznym, drażliwym lub nerwowym z powodu jakiejkolwiek silnej lub kontrolującej asertywności, którą Baran może wzywać ich z wiodącej roli, którą lubią odgrywać, aby iść naprzód.

Ich szaleńcza natura potrzebuje przestrzeni intelektualnej wolności, aby nie czuć się uduszona i ograniczona. Kiedy to się stanie, Bliźnięta natychmiast decydują się ruszyć w kierunku, który zmusza ich o wiele mniej do określonego kierunku. Lubią zachowywać swoje czasami mdłe, banalne i rozproszone sposoby bycia, ponieważ to odpowiada ich zmiennej naturze, która pozwala im odkrywać świat poprzez jego wszechstronne bogactwo.

Mając umysł jako siłę napędową działań i podejścia w życiu, ich płytkość nie jest formą ucieczki, ale raczej narzędziem spokoju i przestrzenności, które zapobiega zaśmiecaniu mózgu.

Ich szeroko zakrojone pomysły i zainteresowania wymagają struktury, w przeciwnym razie plączą się w sposób, który wyzwala ich i tak już kruchy spokój i spokój ducha.

Nie zawsze jest to łatwe dla szczerze szczerego Barana, który nie zawsze jest tak subtelny, jeśli chodzi o hart ducha i przedsiębiorczość, których szukają w podróżach, w których chcą przeżyć przygodę. Pozostanie na powierzchni lub zboczenie z drogi nie jest ich idealistycznym podejściem do wzrostu.

Ich odważna natura jest kłótliwa i wojownicza, a ten poziom surowej i bezpośredniej siły woli czasami nie jest życzliwy, wyrozumiały i wystarczająco liberalny dla kochających pokój Bliźniąt.

Ale z drugiej strony, w rozważnej komunikacji, nawet te tendencje do wzajemnego wyzwalania się mogą zostać przekroczone. I chociaż Baran i Bliźnięta z łatwością poruszają się, gdy sprawy stają się nudne, odkryją duży rozwój osobisty, jeśli pozostaną wytrwali i podążają w sytuacji, która jest zupełnie odwrotna.

Kiedy rzucają sobie nawzajem wyzwania w zakresie szacunku i motywują się nawzajem, aby zobaczyć piękno w rozkwicie, jak to naturalnie robią wszystkie znaki wiosny, czeka na nich potencjał głęboko wzbogacającego związku.

Więcej kompatybilności

Baran oraz Baran Zgodność

Baran oraz Byk Zgodność

Baran oraz Bliźnięta Zgodność

Baran oraz Nowotwór Zgodność

Baran oraz Lew Zgodność

Baran oraz Panna Zgodność

Baran oraz Funt Zgodność

Baran oraz Skorpion Zgodność

Baran oraz Strzelec Zgodność

Baran oraz Koziorożec Zgodność

Baran oraz Wodnik Zgodność

Baran oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta