Kompatybilność Barana i Raka

  Kompatybilność Barana i Raka

Ogień i woda tworzą parę, gdy się łączą, co tworzy zarówno namiętny i zmysłowy związek, ale także ryzykowny, ponieważ naturalna reakcja między tymi dwoma elementami może doprowadzić do przegrzania rzeczy i symbolicznie; parując ze złości.

Zarówno Baran, jak i Rak uwielbiają „gorące” połączenie w głęboko oddanym i kochającym związku, a także mają temperamenty, w których prawie można zobaczyć białą siłę pasji i wściekłości wydobywającą się z ich nosa i uszu.

Dzieje się tak, ponieważ oba są znakami kardynalnymi, kwadratowymi w cyklu zodiaku, a zatem muszą doświadczać pewnych przeszkód, ograniczeń i konfliktów oprócz ich już bezpośredniej, asertywnej i namiętnej natury.

Ale z drugiej strony, obaj są kardynałami, a zatem nie boją się być samolubnymi; wyzwanie i zaproszenie do indywidualnego rozwoju jest bardzo dobrze przyjmowane i raz w harmonii doprowadzi ich do własnych osobistych ograniczeń i ogromnie razem się rozwinie.

Ich perspektywy na świat i jego sprawy, potencjał i ogólne znaczenie filozoficzne są bardzo różne, dlatego też role, do których są naturalnie zaprojektowane, mają określone potrzeby i granice, których nie są naturalnie zaprojektowane, aby zapewnić sobie nawzajem.

Baran jest urodzonym przywódcą, świeżo wychodzi z łona matki i jest gotowy do podjęcia ryzyka i manifestacji. Chce wzniecać pożary, krzesać iskry i iść tylko do przodu. Nie ma potrzeby wracania do swoich początków, to Siła Woli dostarcza im siły życiowej.

Podczas gdy Rak, matka zodiaku, zapewnia niezbędne wskazówki rodzicielskie wynikające z koncentracji na łączącym, ochronnym i opiekuńczym brzuchu. Dojrzewają i wzmacniają współtwórcze przejawy w związku, ku czci i uznaniu zainicjowanych przez Barana pomysłów i wizji.

Ich instynkty macierzyńskie są przyciągane do młodego i niewinnego Barana, rozpala ich opiekuńczą i opiekuńczą naturę, a ten ognisty znak potrzebuje adoracji i troski, którą Rak bardzo chętnie daje. Ale Rak potrzebuje również zaspokojenia swoich potrzeb sentymentalnych i woli przebywać w miejscu, w którym czuje się jak w domu, co mocno kontrastuje z kochającym przyrodę i żądnym przygód Baranem.

Chociaż brakuje im wielu wspólnych zainteresowań i hobby, te dwa znaki są w stanie zapewnić sobie niezbędną troskę i lojalność, aby czuć się bezpiecznie w Miłości, a ponadto przywołają wiele znaczących wzajemnych lekcji, które doprowadzą do rozwoju wielu podstawowych społecznych , narzędzia humanitarne i duchowe.

Łączy ich dobra równowaga podobieństw i przeszkód, co jest formułą znaczącego związku pełnego wzrostu, nowości i głębokiej troski.

Zbyt wiele podobieństw i związek będzie wyglądał bardziej jak przyjaźń, w której nie rzucają sobie nawzajem wyzwań na tyle, by podtrzymać namiętny płomień. A zbyt wiele przeszkód może spowodować, że szybciej zrezygnują z wypełniania zadań uczestniczących, aby przezwyciężyć własne niedoskonałości i zdobyć niezbędne doświadczenie i zrozumienie, aby lepiej współpracować ze sobą i wszystkimi innymi.

Ale w idealnej równowadze Baran i Rak dzielą wystarczającą lojalność i wytrwałość, aby wspierać, współpracować i narażać swoje potrzeby do punktu wzajemnej korzyści i wbudowanego zrozumienia.

Nie mają relacji lustrzanej i dlatego pielęgnują bardzo różne potrzeby. Kiedy nauczymy się je spełniać i wychodzić poza naszą strefę komfortu i obecne możliwości, potencjał indywidualnego rozwoju i wzmacniania dzięki temu więzi jest ogromny.

Połączenie instynktownie kierowanego Barana i wysoce intuicyjnego Raka prowadzi do wspaniałej zsynchronizowanej współpracy i zjednoczenia, jeśli oczywiście uda im się spocząć w punkcie harmonii. W przeciwnym razie podejmowanie decyzji może być bardzo frustrujące dla obu stron.

Jest to szczególnie ważne, ponieważ Baran pragnie przodu, a nie zawsze jest to łatwe do uzyskania od gruboskórnego raka.

Baran łatwo straci cierpliwość z powodu niepewności raka, który zrobi krok tylko wtedy, gdy całe wrażliwe ciało, podejrzliwy i rutynowy umysł, a zwłaszcza intensywnie zmienne emocje, zostaną zharmonizowane.

Jedynym sposobem, w jaki Baran może to zaakceptować i z tym współpracować, jest pozwolenie sobie na zdumienie i zafascynowanie cyklami Księżyca oraz tym, jak przeżywają, ich zdaniem „szaleńczo”, intuicyjnego raka. Zmiana pływów może zainspirować Barana do zamiłowania do nowości i żywotności natury oraz jej cykli.

Dotyczy to wielu innych rzeczy; muszą zrozumieć wzajemną perspektywę, intencje i naturę przed zaangażowaniem się w związek, ponieważ to pozwala im dostrzec piękno w tym, co w przeciwnym razie wydaje się bardzo sprzeczne z intuicją i nienaturalne dla ich osobistej struktury.

Tak jak Baran reprezentuje początek wiosny, tak Rak reprezentuje lato. Gorąca pora roku z najbardziej intensywnym wzrostem i istotnymi udziałami.

To pokazuje, w jaki sposób rak doświadcza życia; jakby były w ciąży. Bardzo potrzebują rozpieszczającej uwagi, mają wiele wahań nastroju, czasami czują się przegrzani i doświadczają zwiększonej intuicji i potężnych snów.

Baran musi nie tylko to szanować, ale także nie bać się tego.

I bardziej pozytywna nuta; instynktownie opiekuńcza i opiekuńcza natura, która towarzyszy narodzinom dziecka, może stanowić inspirację i inicjację dla Barana, aby uzyskać pokorę i zdolność do łatwiejszej współpracy z innymi.

Ma tak awanturniczą, ambitną i czynną naturę, że odbicie Yin, które daje Rak, w którym są zakochani, prowadzi jedynie do podejmowania decyzji i zaangażowania w doskonalenie Ja.

Z drugiej strony, pomimo potencjału wzrostu, musi istnieć równowaga między czasami czepliwym i apodyktycznym Rakiem w stosunku do niezależnego i żądnego przygód Barana, który łatwo traci zainteresowanie jakąkolwiek formą zaborczości lub niezawodności.

Wysoce romantyczna iskra może natychmiast pozyskać Barana, ale jakakolwiek fiksacja i manipulacja emocjonalna lub komplikacje związane z rakiem mogą oddalić tych dwoje od siebie.

Baran ma potencjał, aby dowiedzieć się tutaj, w jaki sposób ich przytłaczająca lub wymagająca natura może być dużym zniechęceniem, ponieważ nie lubi tego rodzaju bierności i kontroluje się.

Rak ma również lekcję do nauczenia; aby uwolnić tych, których kochają i wspierać ich niezależność i szanować przestrzeń, nie ograniczając ich, ale wykorzystując ich wspierającą naturę do motywowania i udzielania wskazówek w razie potrzeby.

I odwrotnie, nietolerancja Barana na dramaty, tendencje do popychania/przyciągania w kierunku własnych oczekiwań i często przerywana natura mogą nie tylko doprowadzić Raka do szaleństwa, ale zranić go na tyle głęboko, aby założyć grubą tarczę samoobroną i zablokować przeciwnika w okrutny sposób.

Istotne jest, aby wiedzieć, że jako dwa znaki kardynalne przyczyniasz się głównie do siebie i musisz razem zrównoważyć swoje temperamenty. Unikaj grania w gry o władzę i dostrzegaj obopólne korzyści z prawdziwej transcendencji do tego, o czym oboje wiecie, że nie zawsze jest to pozytywna cecha.

Kluczem do tego jest przebaczenie; bycie współczującym i wystarczająco oddanym, aby uświadomić sobie potencjał i cel wzajemnych wzorców i nie przeszkadzać, przeciwstawiać się, obalać ani ograniczać wzajemnych potrzeb i pragnień.

Na przykład namiętne poszukiwanie romansu ma inny motyw.

Aires szuka głębokich, spontanicznych iskier, które rozjaśnią ich żywotność i zasilą, podczas gdy Rak widzi dużą wartość w pogłębianiu więzi emocjonalnej i uwolnieniu wszelkiego bólu lub smutku, aby wzmocnić intymność i pogłębić więź, której tak bardzo pragną zestalić się.

Baran uczy się w ten sposób, że okazywanie większej tolerancji i tolerancji jest korzystne i cenne. Aby inna osoba nie czuła się źle z powodu swojej prawdy i nie powstrzymywała jej.

Dla Raka może być wielka ulga i wzmocnienie ich głębokiego doznania, gdy Baran dodaje do więzi wiele ekscytującej, pełnej przygód i zabawy energii, dzięki czemu jeszcze głębiej doświadczają esencji romansu.

Aby sprostać potrzebom i szanować granice, dobrą praktyką jest, aby oba znaki słoneczne nauczyły się słuchać, a nie tylko odpowiadać. Obejmują różne obszary i uczą się nawzajem szczególnie sprzecznych życiowych lekcji.

Tak więc uzyskanie akceptacji i uświadomienie sobie potencjalnej komunikacji jest bardzo ważne, a ich kardynalna bezpośredniość i autentyczność pomogą w tym.

Innym cennym wkładem byłoby inteligentne wybieranie bitew. O niektóre rzeczy po prostu nie warto walczyć, a na pewnych poziomach można zgodzić się na niezgodę.

Znajdź swoje wspólne wartości w bardziej beztroskich rzeczach i znajdź miejsce, aby przetworzyć swoje rozczarowanie lub wizję bez przekonywania drugiej osoby. To działa, ponieważ żadne z nich nie jest łatwo przekonać do odejścia od ich naturalnego sposobu widzenia rzeczy

Zamiast tego skup się na dynamice składowej między wrażliwością Raka na niepewność a potrzebami innych ludzi, która zapewnia Baranowi wiele wsparcia emocjonalnego, oraz na tym, jak pozwala mu to czuć się strzeżonym i prowadzonym w celu wsparcia ich silnej natury. Smutek serca wojownika czerpie głębokie korzyści z matczynej troski i uspokajającego ciepła.

Baran doświadczający takiego komfortu szybko zda sobie sprawę, jak ważne jest dzielenie się wsparciem, troską i cierpliwością. I to jest oczywiście bardzo cenna lekcja.

Ostatnia rada; nie zapomnij o kompromisie. Oba znaki są zmotywowane i napędzane ich silnymi potrzebami, więc brak kompromisu wydobędzie ich oboje z przestrzeni osobistej, której potrzebują.

Więcej kompatybilności

Baran oraz Baran Zgodność

Baran oraz Byk Zgodność

Baran oraz Bliźnięta Zgodność

Baran oraz Nowotwór Zgodność

Baran oraz Lew Zgodność

Baran oraz Panna Zgodność

Baran oraz Funt Zgodność

Baran oraz Skorpion Zgodność

Baran oraz Strzelec Zgodność

Baran oraz Koziorożec Zgodność

Baran oraz Wodnik Zgodność

Baran oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta