Kompatybilność Bliźniąt i Koziorożców

  Kompatybilność Bliźniąt i Koziorożców

Dzięki logicznemu podejściu i zgodnemu porządkowi dziobania para zodiakalna może znaleźć podobne podteksty w swoich różnicach, rozkoszując się nimi. Będąc znakiem kardynalnym, Koziorożec naturalnie chce przewodzić. Zasłużone miejsce na szczycie, po które Kozioł skutecznie i sumiennie sięga. Zmienne Bliźnięta mogą wibrować, gdy ktoś inny przejmuje ster. Rozkoszują się jak najmniejszą odpowiedzialnością, fruwając bez konkretnych planów na przyszłość. Bliźniaczki mają wrodzone zrozumienie, że życie jest w ciągłym ruchu, a jedyną pewną rzeczą jest zmiana. Kiedy ta dwójka spotyka się w przyjaźni, małżeństwie, łóżku i na poziomie emocjonalnym, ich sprzeczne osobowości mogą przynieść obopólne korzyści.

Cechy Koziorożca

Jako archetyp Architekta, Koziorożce są budowniczymi zodiaku. Zorientowani na cel, są nieustępliwie ambitni, dążą do tworzenia bogactw materialnych i podnoszenia statusu. Mając solidne zaufanie do siebie poprzez czysty wysiłek, determinację, konsekwencję i skuteczne planowanie, sukces w oczach Koziorożca oznacza zobaczenie namacalnych rezultatów. Jednak ich widoki na szerszy obraz, szczyt góry, mogą zawęzić pole widzenia, czasami sprawiając, że stają się zimne i odległe. Rządzeni przez posłuszną planetę Saturn, mają wysokie wymagania wobec siebie i innych ludzi. Oczekują najlepszego i poważnie traktują pracę i wypełnianie odpowiedzialności. Kiedy wymagający znak nie jest na miejscu, może pojawić się poczucie nieadekwatności, samoocena, negatywność i depresja.

Cechy Bliźniąt

Bliźnięta nie mogą być dalej od cech Koziorożca. Można je kojarzyć z kartą tarota Błazen, gotowy w każdej chwili zanurzyć się w nowe rzeczy, zachwycony niuansami życia. Utrzymuje ich lekkość na nogach i szybki umysł. Cenią komunikację, socjalizację i pomysły. Rządzony przez Merkurego, przyjacielski Posłaniec świetnie radzi sobie z ludźmi i jest zafascynowany różnymi osobowościami, z którymi się spotykają. Charakteryzujące się beztroską i porywającą istotą, Bliźniaczki nie są znane z zatrzymywania się na emocjach i potrafią szybko otrząsnąć się po spadku nastroju.Przyjaźń Bliźniąt i Koziorożców

Zasadniczo różni, ci dwaj są zobowiązani do unikania siebie nawzajem. Jednak przyjaźń jest nadal możliwa i prawdopodobnie zostałaby utworzona przez przypadkowe spotkania przez przyjaciół, znajomych lub pracę. Co zaskakujące, ich odrębne osobowości zwróciłyby wzajemną uwagę, na której odkryto wzajemne powiązanie, tworząc podatny grunt dla przyjaźni.

Urok i wdzięk Bliźniąt może sprawić, że odległy Koziorożec poczuje się wysłuchany, zaakceptowany i szanowany. Ostrożny Koziorożec z rozkosznym zaskoczeniem odkrywa logiczne i inteligentne podejście Bliźniąt. Przyjaźń może zostać scementowana przez ich odrębny, ale zgodny sposób myślenia. Jest to więź, w której Bliźnięta zaczynają szanować pewny siebie i władczy autorytet Koziorożca, podczas gdy Koziorożec staje się lekko zabawny i zainspirowany wyluzowanymi, bystrymi Bliźniętami.

Małżeństwo Bliźniąt i Koziorożca

Podstawy do małżeństwa między Bliźniętami a Koziorożcami wynikają z przeciwnego przyciągania. Przystępne i ciekawskie Bliźnięta wypełniają lukę między odległym i zimnym Koziorożcem. W zamian ciepło odczuwane przez Koziorożca podlewa małżeństwo strukturą i konsekwencją. Relacja rozkwita dzięki wzajemnemu porozumieniu, że kardynał Koziorożec przejmuje przywództwo, zapewniając, że wszystko zostanie zrobione, a plany wykonane. Bardziej niż zadowolony z tego, że ktoś inny zajmuje się żmudną rutyną, daje Gemini więcej czasu na zabawę. Przyczyniają się, zapobiegając stęchliznie powietrza, krążącej rozrywce, różnorodności i przygodzie w zaangażowaniu.

Bliźnięta mogą również pomóc swojemu pracoholicznemu partnerowi z Koziorożca nieco się zrelaksować i spojrzeć na swoje ambicje z właściwej perspektywy. Przypominają im, że odrobina przyjemności i wytchnienia może nadać sens ich ciężkiej pracy. Że życie jest zbyt krótkie, aby pomijać chwile dla tych, które mogą nigdy nie nadejść. Ponieważ znaki są odżywiane na różne sposoby, utrzymywanie obiektywnych i stresujących punktów odprawy sprawi, że długa i pełna zaangażowania jazda będzie płynniejsza.

Seks Bliźniąt i Koziorożców

Gdy Bliźnięta są nastawione na natychmiastową satysfakcję, a Koziorożec skupiają się na wszystkim innym niż chwila, seks między nimi może stanowić poważne wyzwanie. Koziorożec jest tradycyjny. Bliźnięta lubią wyłamywać się z normy. W łóżku misjonarskie style Koziorożca szybko stracą swój smak, zanim jeszcze zaczną się dla Bliźniąt. Ich potrzeba różnorodności może sprawić, że zwykle pewny siebie, ostrożny i pełen obaw Koziorożec poczuje się niewystarczający.

Koziorożce oczekują najlepszego; cenią sobie efektywność, która odnosi się do wydajności ich sypialni. Potrzeba Koziorożca, aby być postrzeganym w dobrym świetle, z natury daje mu potrzebę aprobaty ludzi. Aby podtrzymać swoją reputację, gdy napotykają wyzwanie, które naraża ich na niebezpieczeństwo, mają tendencję do chłodno wycofywania się w odpowiedzi. Zasadniczo, jeśli nie postępują zgodnie z planem, mogą pojawić się uczucia niegodności i obniżonej samooceny. Na szczęście posiadanie Gemini w łóżku może podnieść ciężar presji. Otwarta i akceptująca osobowość Bliźniaka może złagodzić napięcie spiętego Koziorożca. Dzięki trosce i skupieniu Koziorożca można dodać głębię i znaczenie do ich opowieści w sypialni.

Ogólnie rzecz biorąc, osiągnięcie satysfakcji między arkuszami wymaga wysiłku dla dwóch znaków. Ale jeśli chemia płynie w innych obszarach, ze świadomością i uwzględnieniem dziwactw i pragnień innych, w sypialni można zrobić miłosne wgniecenia.

Emocje Bliźniąt i Koziorożców

Są to dwie podstawowe różne emocje w grze. Koziorożce są z natury powściągliwe; ich emocje mogą zająć trochę czasu. Rak ma cechy przeciwne do władcy emocji. ich mocną stroną lub obowiązkiem jest zaspokajanie zewnętrznych potrzeb i ambicji. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby widzieli ich zdezorientowanych i bezstronnych, gdy sprawy stają się nieobliczalne, co często może pozostawić ludzi na lodzie z ich pozornym brakiem emocji i współczucia.

Bliźnięta wymagają natychmiastowej wymiany komunikatów, słów uczuć i afirmacji. Ekstremalny kontrast może sprawić, że Bliźniaczki poczują się niesłyszane i samotne. Jeśli są głodne z powodu braku emocjonalnego odżywiania Koziorożca, Bliźnięta mogą stać się dziecinne i chaotycznie wymagające w napływie emocji. Unieważniając wołanie Bliźniąt o interakcję i uwolnienie, postać ojca zodiaku może uznać zachowanie za niewłaściwe i bezsensowne.

Dzięki adaptacji i świadomości różnice między nimi można rozwiązać. Wymagałoby to od Koziorożca okazania współczucia poprzez obecność i zrozumienie – nauczenie się, że czasami wszystko, czego potrzebuje Bliźnięta, to słowa afirmacji i platforma do wyrażenia. W zamian Bliźnięta powinny uszanować fakt, że Koziorożce potrzebują przestrzeni i czasu na refleksję i przetworzenie.

Ogólnie rzecz biorąc, Koziorożec może pomóc Gemini zwolnić i uziemić to, co jest prawdziwe i na czym warto się skupić, goląc nadmiar. Tymczasem ciepło i otwartość Bliźniąt może wzbudzić zaufanie i lepszą komunikację.

Miernik zaufania —75%. Zaufanie można zbudować poprzez cierpliwość i komunikację między dwoma sprzecznymi podejściami.

Miernik emocji — 70%. Wynik jest średni, ponieważ te dwie osoby mogą się uzupełniać i kompensować, ale mogą też być zbyt różne, co skutkuje brakiem wsparcia emocjonalnego.

Miernik Intelektu —70%. Bliźnięta bardzo cenią umysł, ale w przeciwieństwie do skoncentrowanego Koziorożca, jego zrywy abstrakcyjnych myśli i pomysłów mogą stać się bezkształtne i bezsensowne.

Miernik wartości — 60%. Ich wartości są zbyt różne, ale nie niemożliwe do przepracowania i harmonijnego połączenia.

Miernik płci — 75%. Zdecydowanie mogą uczyć się nawzajem i czerpać korzyści ze swojego stylu, dając obopólną satysfakcję z życia seksualnego.

Miernik aktywności — 60%. Różny cel, Koziorożec jest ambitnym znakiem, który koncentruje się na pracy i robieniu postępów, podczas gdy Bliźnięta po prostu lubią być zajęte różnymi rzeczami.

Czy Koziorożce i Bliźnięta są dobrymi rodzicami?

Mogą odnieść sukces w rodzicielstwie, jeśli zapewnią równowagę między różnymi podejściami.

Czy Koziorożce i Bliźnięta są dobrymi towarzyszami podróży?

Dzięki organizowaniu i planowaniu przez Koziorożca tego, co Bliźnięta chcą odkryć, mogą tworzyć doskonałe pąki podróżnicze.

Czy Koziorożce i Bliźnięta mogą być w długotrwałym partnerstwie?

Mogą odnieść długoterminowy sukces, o ile cenią sobie to, co drugi partner może wnieść do związku. I są równie świadomi potencjalnych problemów w ich związku.

Więcej kompatybilności

Bliźnięta oraz Baran Zgodność

Bliźnięta oraz Byk Zgodność

Bliźnięta oraz Bliźnięta Zgodność

Bliźnięta oraz Nowotwór Zgodność

Bliźnięta oraz Lew Zgodność

Bliźnięta oraz Panna Zgodność

Bliźnięta oraz Funt Zgodność

Bliźnięta oraz Skorpion Zgodność

Bliźnięta oraz Strzelec Zgodność

Bliźnięta oraz Koziorożec Zgodność

Bliźnięta oraz Wodnik Zgodność

Bliźnięta oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta