Kompatybilność Bliźniąt i Skorpionów

  Kompatybilność Bliźniąt i Skorpionów

Ta para jest tak niezręczna i dziwna, jak to tylko możliwe. To ciągła gra w zgadywanie, kiedy ta dwójka spotyka się w przyjaźni, małżeństwie, seksie i emocjach.

Podzielmy to na ich ogólne podstawowe cechy.

Skorpion należy do triady rodziny wody. Są tak złożone, jak to tylko możliwe, z emocjonalną intensywnością gotującą się poniżej, niewykrytą, dopóki nie jest za późno, a powódź gorącej lawy zmiotła życie pośród nich. Ich stałe podejście czyni z nich niewzruszoną siłę. Trzymają się tego, co znają; obejmuje to perspektywy, przyjaciół i partnerstwa. Być może wymyślili tę koncepcję i ukuli termin zaangażowanie. Skorpiony szukają partnera na całe życie.Ich „niewielki” przypadek obsesyjnego zachowania oznacza, że ​​​​jeśli jesteś obiektem uczuć Skorpiona, skupiasz się w 100% na tobie, ponieważ są lojalni do winy.

Cecha, która pochodzi z ich namiętnej natury, emanuje z nich intensywność Skorpiona. Są współrządzeni przez Plutona i Marsa, co charakteryzuje ich skrytą naturę i daje im najwyższą moc regeneracji i transformacji — innymi słowy, znak jest stale w trybie kryzysowym. Ale jeśli złapiesz ich w dobry dzień, dobry rok tranzytowy i pozwolili ci wejść do swojego kręgu, masz oddanego przyjaciela lub partnera na całe życie, który przyjmie za ciebie kulę, słuchając cicho i uważnie każdego trochę wnętrzności, które ujawniasz. Będą cię chronić jak wojownik, którym są.

Bliźnięta należy do rodziny triad powietrznych. Powietrze jest lekkie; płynie. Znika, ale może pojawić się ponownie poprzez ruch liści, ognia i wody. Podobnie jak powietrzna Waga i Wodnik, Bliźnięta są świetnymi komunikatorami i uwielbiają analizować, trawić i dzielić się fragmentami danych z innymi. Są znakami społecznymi, łatwo odnoszącymi się do innych.

Świat zewnętrzny je stymuluje i tak jak pojawiają się ponownie i istnieją w innych elementach, Bliźnięta wymagają, aby inni odrzucili ich pomysły i wyrazili swoją prawdziwą naturę. Zdolni do adaptacji i elastyczni, patrzą na rzeczy z obiektywnej soczewki, nie są znani z tego, że traktują sprawy zbyt poważnie i prawdopodobnie zapomną o tym, co im zrobiono.

Przyjaźń Bliźniąt i Skorpionów

Koleżeństwo opiera się na wzajemnym zaufaniu. Dla Skorpiona nie ma nic ważniejszego niż jakość zaufania do niewielkiej liczby osób, które zapraszają do swojego kręgu. Ale nawet wtedy istnieje proces weryfikacji trwający całe życie, gdy przyjaźnisz się ze Skorpionem. To znaczy, chyba że uratowałeś ich przed przeżyciem bliskim śmierci - wtedy znowu mogą wybrać życie pozagrobowe tylko po to, abyś nie miał nad nimi nic. Tak, tak ekstremalny może być Skorpion. Jeżdżą na podejrzeniu; detektyw zodiaku lubi być o krok do przodu i rzadko całkowicie rezygnuje z zaufania.

Kiedy Bliźnięta nadciągają, gadając sobie głupie, próbując oczarować Skorpiona, który zatrzymał ich na ich drodze, Skorpion zgina ogon, gotowy na wszelkie podejrzane ruchy tej obcej energii. Bliźnięta nie mają nic przeciwko; nieco zaintrygowani przenikliwym spojrzeniem Skorpiona, kontynuują czczą rozmowę.

Krótko mówiąc, może to być jednostronny początek przyjaźni. Scorpio słucha i analizuje, a Gemini staje się tickerem, bez końca dzieląc się najnowszymi aktualizacjami. Chociaż nie jest to niemożliwe, trudno będzie scementować przyjaźń. Skorpiony rzadko chcą wchodzić w interakcje z ludźmi, których uważają za łuszczących się, powierzchownych i lubiących pogawędki.

Opierając się na lekkich akcentach humoru i słodkich przekomarzaniach jako idealnej przedmowie do przyjaźni, Bliźnięta mogą nie mieć cierpliwości do definicji jednego ze Skorpiona. Jedną z niewielu rzeczy, które mogą umocnić przyjaźń między tymi dwoma znakami, jest ich wzajemne powinowactwo do zaspokojenia ich ciekawego pragnienia życia. Ponieważ jednak Scorpio może zająć całe życie, aby podzielić się swoimi przemyśleniami lub ogólnie otworzyć, Bliźnięta mogły już stracić odrobinę cierpliwości, którą posiadają, i odfrunęły do ​​następnego kwiatu.

Małżeństwo Bliźniąt i Skorpiona

Chemia wzbudza ciekawość Bliźniąt w kwestii tajemnicy Skorpiona. Akcja zaczyna się jako thriller, w którym pojawiają się wskazówki. Gemini zjada każdy kawałek każdej strony. Intensywna natura jego bohatera do oporu sprawia, że ​​​​Bliźnięta są spragnione ujawnienia następnego rozdziału. Dzięki zdolności Skorpiona do pozostawiania ludzi w ciemności, zwłaszcza tych, które mogą wyzwalać ich wrażliwość, niespokojna ciekawość Bliźniąt może osłabnąć. Fabuła trwa zbyt długo. Bliźniacy pomijają strony ze wszystkimi ciężkimi, rozwlekłymi opisowymi emocjami i wrzucają je do typowych tropów, które czytali wcześniej. Bliźnięta zdają sobie sprawę, że ich bohater Scorpio jest stworzeniem z przyzwyczajenia, postrzegając melodramat jako intensywną kulminacyjną scenę, ale kolejną serię teatralną jako antyklimatyczną.

Ognisty i dominujący Skorpion może zawładnąć intymną scenerią – ciężkie emocje wysysają całą radość z ich sytuacji życiowej. W staraniach o ich rzadkie wysiłki podjęte w celu zaangażowania, Bliźnięta będą próbowały zabawiać, lekceważyć każdą sytuację i utrzymywać otwartą podłogę do dyskusji. Rzeczywiście rozsądne próby, ale mogą nie wystarczyć do emocjonalnego, nieobliczalnego Skorpiona.

Skorpion pragnie partnera, który zrozumie go na głębokim poziomie emocjonalnym. Wysiłki Gemini mogą zacząć tonąć w tych obcych wodach, elementach, które obciążają jego pierzaste zachowanie. Świeże powietrze Bliźniąt, którego nie można powstrzymać ani zmierzyć, może być zbyt bezkształtne i nieufne dla Skorpiona.

Seks Bliźniąt i Skorpiona

Skorpiony słyną z wysokiego popędu seksualnego. Ale są również równie znani ze swojej odpornej natury. Uważaj ich za mnicha pracującego w burdelu, który potrafi oprzeć się pokusie czystych zasad. Oni po prostu wiedzą, co jest dla nich dobre. Trzymają się tych, którzy są godni ich świętego naczynia. Rzadko szukając zabawy na jedną noc, Skorpion chce połączyć się z innym podczas błogiego aktu. Trudny akt do wypełnienia dla Bliźniąt.

Dla dobra dyskusji, powiedzmy, że ta dwójka cudownie żeluje i znajduje się w łóżku. Gemini osiągają szczyty ciekawości ze względu na dopracowaną intensywność. Tajemnicza istota wabi ich do ziemi obiecanej. Pobudzony z narastającego napięcia, akt jest zgodny z oczekiwaniami, a nerwy Gemini drżą z błogości. Ale na tym ciekawość się kończy. Prawdopodobnie ze strachu mogą nie być zainteresowani zgłębianiem głębi duszy Skorpiona i dokąd ona prowadzi. Wyczuwają złowrogą ciemność, sceny, które czytali w powieściach kryminalnych z martwym zakończeniem.

W zależności od tego, ile czasu Skorpion zainwestował, czyn może pozostawić na nich bolesne miejsce lub umyją ręce i będą wdzięczni, że susza się skończyła.

Emocje Bliźniąt i Skorpiona

Ich najtrudniejsze połączenie. Skorpion ma go za dużo. W przeciwieństwie do tego, Bliźnięta są całkowicie zadowolone, że nigdy ich nie mają.

Bliźnięta mogą czuć się zagubione, gdy wybuchają gwałtowne, dramatyczne emocje Skorpiona. Podczas sztormu pośrodku emocjonalnych mórz Skorpiona, który grozi wywróceniem statku i zniszczeniem wszystkiego w ich życiu, Bliźnięta trzymają się życia. Nie mogąc poruszać się po obcym żywiole wody, modli się do bogów o znalezienie bezpieczeństwa (porzucając statek w stanie nienaruszonym). W międzyczasie Skorpion będzie się zastanawiał, dlaczego jego Bliźnięta nie pomagają sterować żaglami w różnych kierunkach.

W pomocnej odpowiedzi Gemini spróbuje zlokalizować mapę, mając nadzieję na wyznaczenie trasy w kierunku bardziej sprzyjających warunków i znalezienie lądu do zadokowania. Jego strategie i beztroska przywracają im solidne podstawy, dopóki Gemini nie zdaje sobie sprawy, że osiedlili się na aktywnym wulkanie, który grozi erupcją w nieskończoność. Zaradny Gemini sprytnie znajduje sposoby, by uciec przed niebezpieczeństwem, tylko po to, by odkryć kolejną groźną burzę. Teraz, z powrotem na wzburzonym morzu, Gemini stracił nerwy. Pełen niepokoju ukrywa się, dopóki niebo się nie przejaśni.

Bez względu na to, jak bardzo znajdują się w tych morzach - które czasami mogą być spokojne, Bliźnięta mogą nigdy nie poczuć się w pełni komfortowo w obcym żywiole. I nie bez braku prób, Bliźnięta w końcu poszukają awaryjnej tratwy i same odpłyną.

Procent zgodności Bliźniąt i Skorpiona

Miernik zaufania — 45%. Obaj nie mają takich samych wartości i podejścia do życia.

Miernik emocji —45%. Zbyt różnią się poziomem ekspresji.

Miernik Intelektu — 80%. Oboje są ciekawi świata i uwielbiają chłonąć informacje.

Miernik wartości — 60%. Ich wartości są na ogół sprzeczne, ale to, co daje im przepustkę, to to, że obaj są świetnymi słuchaczami i równie pomocni.

Licznik płci — 50%. Ich wzajemna intryga drugiego doprowadzi ich do pierwszej rundy. Zdając sobie sprawę, jak bardzo się różnią, nie będzie drugiej rundy.

Miernik aktywności — 60%. Niska ocena, ponieważ Bliźnięta nieustannie szukają ekscytacji, a Skorpion może być zadowolony z pobytu.

Jaki jest najgorszy rodzaj relacji między Bliźniętami a Skorpionami?

Relacja matki i dziecka. Skorpion to duszący, nadopiekuńczy typ lwicy. Bliźnięta są ciekawskie i opuszczają gniazdo tak wcześnie, jak to możliwe, aby wyruszyć i doświadczyć życia.

Kto bardziej zyskuje w związku?

Bliźnięta. Mają osobę, która będzie je chronić i dbać o nie do końca życia.

Czy Bliźnięta i Skorpion mogą być bratnimi duszami?

Jeśli teleportowali się do innego królestwa, innej galaktyki, gdzie ich dusze rzeczywiście się splatają, to tak.

Więcej kompatybilności

Bliźnięta oraz Baran Zgodność

Bliźnięta oraz Byk Zgodność

Bliźnięta oraz Bliźnięta Zgodność

Bliźnięta oraz Nowotwór Zgodność

Bliźnięta oraz Lew Zgodność

Bliźnięta oraz Panna Zgodność

Bliźnięta oraz Funt Zgodność

Bliźnięta oraz Skorpion Zgodność

Bliźnięta oraz Strzelec Zgodność

Bliźnięta oraz Koziorożec Zgodność

Bliźnięta oraz Wodnik Zgodność

Bliźnięta oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta