Kompatybilność Bliźniąt i Wagi

  Kompatybilność zodiaku Bliźniąt i Wagi

Wzajemnie korzystne, Bliźnięta i Waga znajdują otwartą, pełną wdzięku i intelektualnie satysfakcjonującą więź na dłuższą metę. Te dwa znaki dobrze zazębiają się na wielu różnych poziomach. Ponieważ są to inne znaki powietrzne, istnieje płynny przepływ komunikacji, towarzyskości i dzielenia się pomysłami. Obaj szybko się dogadują i rozwijają wzajemny intelektualny szacunek dla drugiego. Dzięki nieodłącznym cechom przywódczym znak kardynała Waga uzupełnia zmienny znak Bliźnięta - który dodaje rozrywki i poczucia przygody. Komunikatywny duet poczuje się wspierany i wysłuchany, gdy będą dzielić wspólny język miłości wyrażający uczucia. W małżeństwie, przyjaźni, w łóżku i na poziomie emocjonalnym Waga i Bliźnięta to niemal idealne połączenie, które brzmi jak trąby na niebie.

Ogólne cechy funta

Rządzona przez Afrodytę, boginię miłości, Waga jest otwarta, wyrafinowana i odnajduje piękno w równości. Energia, która rządzi również relacjami, jest naturalnie uważna i troskliwa w stosunku do innych. Mając kardynalne podejście, pełen wdzięku znak przejmuje inicjatywę i nie boi się forsować swoich wartości i przekonań. Również klasyczny w ogólnych poglądach, wyrafinowany charakter pozostaje obiektywny, aby zachować sprawiedliwość i harmonię. Jednak Waga może poświęcić własne potrzeby ze szkodą dla pokoju lub utrzymania standardu. Pełen wdzięku i szukający sprawiedliwości znak może stać się pasywno-agresywny i rozwijać samolubne gry umysłowe.

Ogólne cechy Bliźniąt

Bliźniętami rządzi Merkury, chochlik i wielozadaniowy Posłaniec bogów z mitologii. Przyjazne, ciepłe i oświetlone nowinkami życia Bliźnięta świetnie radzą sobie w sytuacjach towarzyskich i dobrze prosperują w poznawaniu nowych ludzi i odkrywaniu nowych dróg. Podobnie jak inne Wagi powietrzne, rządzą umysłem i są w ciągłym przepływie myśli, trawiąc, rejestrując i dzieląc się informacjami. Ich nienasycony apetyt na dane może powodować przeciążenie umysłu. Bez odpowiedniego ujścia ich nieustanne myśli mogą zapchać się niepotrzebnym zmartwieniem i niepokojem.Bliźnięta i Waga w przyjaźni

Dzieląc cechy wzajemności, dwa kompatybilne znaki przeskakują do rytmicznego rytmu w przyjaźni. Dzielą i pielęgnują te same wartości komunikacji i interakcji społecznych, pielęgnując w sobie powiernika. Oba są idealnymi płytami rezonansowymi dla drugiego.

Bliźnięta doceniają zdolność Wagi do śledzenia ich nieliniowego i szalonego procesu myślowego. Poprzez pryzmat obiektywizmu i wyrafinowania Waga może inteligentnie trawić i tłumaczyć złożone prądy z troską i uwagą. Bliźniacy wzdychają z ulgą, że znaleźli kogoś, kto w końcu rozumie i odpowiednio reaguje na labirynt ścieżek ich umysłu.

Waga z kolei docenia multipogląd Bliźniąt na świat. Symbolizowane przez glif przedstawiający wagę sprawiedliwości, pragnienie znalezienia równowagi przez Wagę może również sprawić, że będą z natury niezdecydowane. Ich abstrakcyjne idee i szare obszary myślenia mają podstawy do eksploracji z kimś równie sprytnym i dowcipnym, który może dodać odrobinę humoru. Te dwa znaki są świetnymi partnerami w labiryncie umysłu ich egzystencji, znajdując alternatywne trasy i podekscytowanie otwierając nieznane drzwi w racjonalny i kreatywny sposób.

Bliźnięta i Waga w małżeństwie

Ściśle powiązana para intelektualnie i równie silnie towarzysko, ich przyjazne skrzydła i urok czynią z niej popularny duet i aktywny społecznie. Niezależnie od tego, czy w swoim otoczeniu osobistym, czy na zewnątrz, lubią spotykać się z innymi i są stymulowani przez angażowanie się w różne kręgi społeczne.

Jednak niekoniecznie będą polegać na innych, aby utrzymać ich na duchu. Podtrzymują płomień we wzajemnym intelektualnym afekcie. Ściany półek z książkami i stertami gier planszowych — wszystkiego, co pobudza umysł i generuje interakcję — wypełnia ich skromne mieszkanie. Przyjazne debaty przy stole i soczyste plotki z pracy lub po prostu wyładowanie emocji po całym dniu połączyły ich czas.

Bliźnięta i Waga starają się racjonalnie i twórczo rozwiązywać życiowe problemy. Z wzajemnego zamiłowania do wiedzy, prawdopodobnie odwołują się do wybitnych filozofów i pisarzy, cytując wiersze i teksty piosenek, aby złagodzić napięcie i pomóc znaleźć rozwiązania. Otwarte i komunikatywne znaki mogą szybko naprawić przeszkody w ich związku.

Bliźnięta i Waga w sypialni

W romantycznej scenie sekskapady zalotna para — dzieląc się swoimi niekończącymi się pragnieniami — tchnie życie w pełną przygód opowieść w sypialni. Waga jest dość otwarta na potrzebę spontaniczności i niuansów Bliźniąt. Znak receptywny dołoży wszelkich starań, aby zadowolić swojego partnera Bliźnięta. Z tego samego powodu Bliźnięta będą rozważne i odwdzięczą się słodkimi nutami i pięknymi gestami miłości.

Waga, władczyni miłości, również sprawi, że kochanie stanie się priorytetem. Jest to intymne miejsce, w którym ta dwójka może się spotkać poza granicami umysłu i obcować w cielesnych pragnieniach. Podczas gdy władca piękna utrzymuje swoje intymne otoczenie kusząco sprzyjające, Bliźnięta uwodzą Wagę swoim swobodnym dowcipem i wdziękiem. Rozrzuceni pożądliwymi wiadomościami i odwzajemnionymi przysługami seksualnymi, oboje odnajdują idealną namiętną historię w sypialni.

Emocje Bliźniąt i Wagi

W bezwysiłkowej wymianie emocji, przy czym oba znaki są równie receptywne, cateringowe i komunikatywne, para tworzy idealną emocjonalną więź. Będą mieli odpowiednie słowa, aby wyrazić, gdy będzie to konieczne, i użyją racjonalności, gdy sprawy się skomplikują. Obaj są również obiektywni i mogą oderwać się od swoich osobistych potrzeb, aby wziąć pod uwagę innych zaangażowanych i zająć się nimi.

Akceptacja i zrozumienie są również istotne w obu znakach. Przy wzajemnej potrzebie wyrażania słów afirmacji, czują równe poczucie bezpieczeństwa. Razem tworzą platformę, na której każdy czuje się wysłuchany i doceniony. Emocjonalny przepływ Bliźniąt jest łagodzony przez wdzięk i umiejętność Wagi w plątaniu abstrakcji. Zdolność Bliźniąt do widzenia drugiej strony, w tym jej humoru, dodaje współczucia i pokory do ich związku. Dodatkowo Waga daje poczucie równowagi, a Bliźnięta wprowadzają pierzasty nastrój. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wspólna zgoda co do tego, aby sprawy były uczciwe, beztroskie i obiektywne.

Miernik zaufania — 85%. Zwiewny duet otrzymuje wysoką ocenę za to samo podejście i bycie równie otwartym i taktownym.

Miernik wartości — 90%. Ocena jest wysoka, ponieważ cenią sobie wiele takich samych rzeczy, jak komunikacja, socjalizacja i obiektywizm.

Miernik Intelektu — 100%. Więź, która ich łączy, to złożona nawigacja ich umysłów i umiejętność wspólnego ich eksplorowania.

Miernik emocji — 80%. Ponieważ są zarówno komunikatywni, jak i akceptujący, są dość kompatybilni emocjonalnie.

Miernik płci — 85%. Ich celem jest utrzymanie ciepłych soków płynących w sypialni poprzez wzajemną świadomość i starania, aby obie strony były zadowolone.

Miernik aktywności — 80%. Bliźnięta i Waga będą się wspólnie dzielić i angażować w działania, ponieważ lubią się nawzajem. A ich indywidualne działania są podzielane w myślach i opiniach.

Czy Bliźnięta i Waga mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia?

Tak, dwa bardzo zalotne znaki powietrzne są przystępne i urocze; łatwo byłoby im to szybko założyć.

Czy Bliźnięta i Waga mogą być bratnimi duszami?

100%. Równie urocze znaki są pięknie dopasowane na tak wielu poziomach; w ten sposób poczują się, jakby przeznaczenie miało to dla nich.

Co może spowodować niszczący rozdźwięk w ich związku?

Bliźnięta i Waga charakteryzują się podwójną naturą. Niezdecydowanie i oszustwo są ich wrogiem numero uno w związku.

Więcej kompatybilności

Bliźnięta oraz Baran Zgodność

Bliźnięta oraz Byk Zgodność

Bliźnięta oraz Bliźnięta Zgodność

Bliźnięta oraz Nowotwór Zgodność

Bliźnięta oraz Lew Zgodność

Bliźnięta oraz Panna Zgodność

Bliźnięta oraz Funt Zgodność

Bliźnięta oraz Skorpion Zgodność

Bliźnięta oraz Strzelec Zgodność

Bliźnięta oraz Koziorożec Zgodność

Bliźnięta oraz Wodnik Zgodność

Bliźnięta oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta