Kompatybilność Byka i Byka

  Kompatybilność Byka i Byka

W dzisiejszym artykule omówimy kompatybilność Byka i Byka we wszystkich dziedzinach życia.

Byk jest drugim znakiem zodiaku i przewodniczy drugiemu domowi ruchomości, finansów, możliwości zarabiania pieniędzy, potencjału, ciała i pożywienia. Wenus rządzi Bykiem, jej temperament jest melancholijny (zimny i suchy), jej modalność jest stała, a jej żywiołem jest Ziemia.

Byk to hedonistyczny znak o silnych zmysłach, erotyzmie, elegancji i wysokiej estetyce. Osoby urodzone pod tym znakiem mają tendencję do łatwego przybierania na wadze, ale też wiedzą, jak to udźwignąć i wyglądają świetnie bez względu na to, ile ważą.Ponieważ Byk jest zarówno Ziemią, jak i stałym znakiem, możemy powiedzieć, że jest to jeden z najbardziej odpornych na zmiany znaków zodiaku. Ci tubylcy mają trudności z przystosowaniem się do zmian, a jeszcze trudniej z przyjęciem ich. Podoba im się status quo, ponieważ sprawili, że status quo jest bardzo estetyczny i przyjemny.

Ci tubylcy są niezwykle lojalni i kochający. Najbardziej troszczą się o swoich bliskich i zawsze znajdą sposób, aby wesprzeć (zarówno emocjonalnie, jak i finansowo) tych, na których im zależy, i zawsze będą silni w swojej roli w życiu innych ludzi.

Byk jest nieskory do gniewu, ale raz rozgniewany – najlepiej ukryć się, dopóki burza nie minie, ponieważ jego gniew może być większy i gorszy niż gniew Barana. Uważaj na wściekłego byka.

Kompatybilność przyjaźni Taurus i Taurus

Jeśli chodzi o przyjaźń Byka i Byka, może to być umowa na całe życie. Ci tubylcy są bardzo spokojni i łagodni, są wyluzowani, wyluzowani i zrelaksowani. Uwielbiają spędzać czas na zajęciach rekreacyjnych, które nie denerwują ich ani ich otoczenia.

W większości przypadków oboje mają podobne gusta i wyczucie mody i estetyki, co może sprawić, że ich wspólna przestrzeń będzie bardzo przyjemna dla zmysłów. Kiedy Byk znajduje się w miłym otoczeniu otoczonym przyjemnymi zapachami i wibracjami, może być w dobrym nastroju.

Oglądanie filmów, słuchanie przyjemnej muzyki i dźwięków (ASMR, muzyka w tle), zmiana miejsca zamieszkania, chodzenie na zakupy, gotowanie, odprawianie rytuałów, wymiana prezentów i wspólne spędzanie cennego czasu to wszystko, co dwa Byki mogą robić, dopóki śmierć ich nie rozłączy.

Byk ma świetne poczucie humoru i niełatwo go zdenerwować, zawsze może udzielić ramienia do wypłakania się i ucha do słuchania. To czyni ich jednymi z najlepszych przyjaciół Zodiaku, a ponadto są świetnymi szefami kuchni i zawsze potrafią uleczyć niewidzialne rany swoim mistrzowskim smakiem.

Byk i Byk są bardzo kompatybilnymi przyjaciółmi i mogą spędzić wiele godzin, dni i lat, ciesząc się swoim towarzystwem i rozwijając się tylko dzięki podobnym gustom i preferencjom.

Kompatybilność relacji Byk i Byk dla małżeństwa

Jeśli chodzi o kompatybilność małżeńską, w Zodiaku nie ma większego niż Byk i Byk. Czemu? Proste – ponieważ są stałe, Ziemia śpiewa, że ​​nie lubi zmian i robi wszystko, co w jej mocy, aby zachować status quo i cieszyć się najlepszymi czasami.

Mają równe, utrwalone emocje, które trwają całe życie, jeśli ich nie zdradzisz (wielokrotnie). Są oddane i zmysłowe, uwielbiają kochać i cieszyć się byciem kochanym. Ponieważ są tak podobni zarówno pod względem natury, jak i temperamentu, mogą cieszyć się tymi samymi rzeczami i robić te same rzeczy bez nudy (coś, czego nie można powiedzieć na przykład o znakach Ognia i Powietrza).

To para władzy, jeśli chodzi o stabilność, bezpieczeństwo finansowe, hedonizm, przyjemność i erotyzm. Libras są pod pewnymi względami podobne do tych cech, jeśli chodzi o relacje, ale są zbyt niestabilne w porównaniu do Byka i ich poziomu poświęcenia i zaangażowania.

Byk i Byk mogą napotkać tylko jeden problem w swoim małżeństwie – kto będzie prowokował i naciskał na zmiany, jeśli oboje wolą utknąć tam, gdzie są? Może to być poważny problem w skali jedności – mogą utknąć jako para i nie robić postępów tak dużo lub tak bardzo, jak powinni, ponieważ są tak odporni na zmiany.

W takim przypadku najlepiej szukać zachęty i motywacji u przyjaciół i rodziny, aby móc skierować związek i życie osobiste we właściwym kierunku.

Byk i Byk w łóżku

Jeśli chodzi o kompatybilność seksualną, ci dwaj tubylcy mają ze sobą wiele wspólnego, dzięki czemu ich życie seksualne będzie przyjemne i hedonistyczne. Niestety, jedyną rzeczą, której może brakować, może być inicjatywa próbowania nowych rzeczy lub inicjatywa zmian.

Na szczęście Byk nie nudzi się ani łatwo, ani szybko, więc nie ma (natychmiastowego) niebezpieczeństwa, że ​​rzeczy staną się nieaktualne i zbyt szybkie (w porównaniu na przykład z pozycjami Barana i Bliźniąt).

Byk lubi toczyć się w głębinach, jak powiedziałaby Adele (inny Byk); jeśli włożysz trochę jedzenia i wina, dostaniesz Bacchanalia! Byki niczego nie kochają bardziej niż zabaw erotycznych, dobrego jedzenia i wina – w końcu są ucieleśnieniem hedonizmu i rozkoszują się wszystkim, co budzi i cieszy ich zmysły.

Niebezpieczeństwo polega na tym, że staną się zbyt grube lub zbyt leniwe, a całkowite oddanie się „grzechom śmiertelnym” nigdy nie jest dobrą rzeczą. Nie z powodu wiecznego potępienia, oczywiście, że nie, ale dlatego, że życie potrzebuje równowagi we wszystkim, aby było satysfakcjonujące i udane.

Tubylcy Byka nie muszą zapominać o dyscyplinie, równowadze i produktywności w poszukiwaniu dobrych chwil i przyjemności. To wszystko.

Kompatybilność emocjonalna Byka i Byka

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną – jest ona wysoka. Obaj tubylcy pielęgnują długotrwałe i stabilne emocje. Kiedy się zakochają, nie odkochują się tak łatwo.

Są stałe w swoich uczuciach, niezawodne, skromne i łagodne. Byk to znak, który łatwo pokochać ze względu na poczucie humoru, zrelaksowany charakter i kochającą osobowość. Tak jak krowy – najcieplejsze i najłagodniejsze stworzenia na ziemi – uwielbiają jeść, bawić się i przytulać.

Byk ma cudowną osobowość i jest lojalny wobec swoich bliskich; kochają kochać i kochają wszystkim, co mają. Więc ma sens, że ich kompatybilność będzie świetna.

Tubylcy Taurus są skłonni do opierania się zmianom, więc muszą uważać na czerwone flagi i złe maniery, aby uniknąć spędzenia lat życia na niewłaściwej osobie. Jest mało prawdopodobne, że stanie się to z innym Bykiem, ale tak czy inaczej, jedno oko powinno być otwarte i regularnie sprawdzać poziom szczęścia i satysfakcji.

Procent zgodności Byka i Byka (krótki opis ze skalą procentową dla Zaufania, Emocji, Intelektu, Wartości, Płeć, Aktywności)

Podsumowując, kompatybilność Byka i Byka osiąga wysokie wyniki we wszystkich dziedzinach życia, a kiedy są razem, niezależnie od tego, czy jest to przyjacielska, czy romantyczna więź, mogą pozostać razem na całe życie i doświadczyć najwyższego szczęścia i bezpieczeństwa.

Procent zgodności Byka i Byka

Zaufanie: 98%

Emocje: 89%

Intelekt: 76%

Wartości: 90%

Seks: 80%

Aktywności: 83%

Czy Byk i Byk pasują do siebie?

Tak, są, mogą być wspaniałym i długotrwałym połączeniem.

Co przyciąga mężczyznę Byk do kobiety Byk?

Jej elegancja, uroda, łagodny temperament i beztroski charakter.

Znani celebryci Taurus

Queen Elizabeth, Machine Gun Kelly, Channing Tatum, Henry Cavill, Jessica Alba, Megan Fox, Adele, David Beckham, George Clooney, Robert Pattinson, Enrique Iglesias i Cher. Jak widać, w przypadku Byka istnieje powtarzający się motyw – większość jego przedstawicieli to niesamowicie wspaniali tubylcy o majestatycznym stylu modowym i wyczuciu estetycznym.

Więcej kompatybilności

Byk oraz Baran Zgodność

Byk oraz Byk Zgodność

Byk oraz Bliźnięta Zgodność

Byk oraz Nowotwór Zgodność

Byk oraz Lew Zgodność

Byk oraz Panna Zgodność

Byk oraz Funt Zgodność

Byk oraz Skorpion Zgodność

Byk oraz Strzelec Zgodność

Byk oraz Koziorożec Zgodność

Byk oraz Wodnik Zgodność

Byk oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta