Kompatybilność Byka i Raka

  Kompatybilność Byka i Raka

W dzisiejszym artykule przedstawimy kompatybilność między Bykiem a Rakiem, dwoma bardzo dobrze zestrojonymi znakami, które mają do siebie wielkie powinowactwo.

Byk rządzi drugim domem, który oznacza wartości materialne, ruchomości, styl jedzenia i diety, finanse, oszczędności i pragnienia materialne. Bykiem rządzi Wenus, planeta miłości i piękna, ale także luksusu. Jego temperament jest melancholijny, jego jakość jest stała, a jego żywiołem jest Ziemia.

Rak jest czwartym znakiem zodiaku, jego naturalnym domem jest czwarty dom rodziny, dom, tradycyjne wartości, rodzinny biznes, dzieciństwo, DNA babci, lewe oko i miejsce odpoczynku. Jego władcą jest Księżyc (jeden z dwóch Luminarzy Zodiaku), jego temperament jest flegmatyczny (zimny i wilgotny), jego jakość jest kardynalna, a jego żywiołem jest Woda.Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć, jest to, że Wenus i Księżyc są planetami agnatowymi i kiedy znajdują się w komplementarnym aspekcie (trygon, koniunkcja lub sekstyl), bardzo dobrze ze sobą współpracują, obdarzają talentami i darami piękna i splendoru oraz przyciągają tubylców do siebie w synastrii.

Nie wspominając o tym, że Woda odżywia Ziemię, a zatem po raz kolejny mamy komplementarną statystykę między tymi dwoma znakami. Mają też bardzo podobne wartości i cele życiowe.

Kompatybilność przyjaźni Byka i Raka

Te dwa znaki mogą wykazywać bardzo głęboką, bliską i lojalną więź, jeśli chodzi o zgodność przyjaźni. Raki są naturalnymi psychologami, urodzonymi słuchaczami i jako kardynalny znak Wody pochłaniają emocje innych ludzi i czują intuicyjnie; mogą zlokalizować, co dolega innym ludziom (duchowo) i pomóc im w wyzdrowieniu.

Byk jest naturalnie bardzo zrelaksowanym i niezawodnym znakiem, może zapewnić emocjonalne bezpieczeństwo i lojalność Rakom, a Raki mogą pomóc im otworzyć się na swoje emocje i rozpocząć proces leczenia od wewnątrz.

Uwielbiają razem gotować, uwielbiają być bezpieczni i przytulni w domu, ale uwielbiają też przygody na łonie natury i otaczanie się żywiołami. Wiedzą, jak dawać sobie nawzajem idealne prezenty, pamiętają o małych rzeczach i datach, są bardzo troskliwi i chronią się nawzajem.

To bardzo dobra kombinacja znaków, modalności i elementów, które wzajemnie się odżywiają i wspierają. To przyjaźń bez wpadek i przykrych niespodzianek. Te znaki głęboko kochają się i troszczą o siebie nawzajem i mogą pielęgnować ich więź przez całe życie.

Kompatybilność relacji Byk i Rak dla małżeństwa

Ponieważ są materiałem na najlepszych przyjaciół, naturalne jest, że będą również świetnym materiałem na małżeństwo.

Te dwa znaki mają dla siebie wiele szacunku i podziwu. Oba te znaki cenią pieniądze i bezpieczeństwo finansowe, oba wiedzą, jak oszczędzać pieniądze, a także mają smykałkę do inwestowania.

Oboje kochają i podziwiają przyrodę, uwielbiają spędzać czas w przytulnej chatce nad jeziorem, uwielbiają ogród, a w ich pobliżu rosną duże rośliny. Uwielbiają dekorować swój dom i tak dobrze dbają o drobne szczegóły i uprzejmości.

Gdyby otworzyli Air BnB, zajazd lub przytulny hotel, ich biznes rozkwitłby, ponieważ są w tym naturalnie dobrzy i utalentowani. Są też idealną parą do założenia własnego rodzinnego biznesu i przekazania go swoim dzieciom i wnukom jako dziedzictwo.

Mają dla siebie dużo miłości i zrozumienia, Rak zapewnia emocjonalny i intuicyjny wgląd Bykowi, a Byk zapewnia materialne i emocjonalne bezpieczeństwo Rakowi.

Byk i Rak osiągają wysokie wyniki w tej kompatybilności, ponieważ mają wiele do zaoferowania i uczą się od siebie nawzajem.

Byk i Rak w łóżku

Jeśli chodzi o kompatybilność seksualną, również tutaj uzyskują świetne wyniki i mają wiele do powiedzenia.

Zarówno Wenus, jak i Księżyc to planety, które uwielbiają miotać się w swoich emocjach i eksplorować je nieustraszenie i otwarcie. Tak więc zarówno Byk, jak i Rak uwielbiają uprawiać ze sobą seks, ponieważ uzupełniają swoje wewnętrzne i emocjonalne potrzeby intymności i dzielenia się poprzez fizyczny dotyk.

Nowotwory są płynne, jeśli chodzi o seks, naprawdę błyszczą w dziale seksu, gdy kierują swoje emocje poprzez pasję i intymność; podobnie jest w przypadku Byka, mogą być bardzo zrelaksowani i kontrolowani na jawie, ale jeśli chodzi o kreatywność erotyczną – naprawdę wiedzą, jak odpuścić i pozwolić, by wszystko się zawiesiło.

Ta dwójka może spędzić razem niesamowitą noc (i poranek, popołudnia i wieczór); ponieważ ich zaufanie i intymność emocjonalna są już zbudowane, wiedzą, jak być ze sobą sobą i nie ma obaw, które powstrzymują ich przed namiętnym wyrażaniem miłości poprzez fizyczną intymność.

Kochają się i uwielbiają przebywać ze sobą, dlatego tak dobrze im się współpracuje. Jedyny problem może pojawić się, gdy Rak chce przewodzić (znak kardynalny), a Byk nie jest przygotowany do całkowitego odpuszczenia panowania (znak stały), więc zderzają się, ale można to dość szybko i łatwo wygładzić, gdy wzajemnie się uzupełniają inne tak dobrze.

Kompatybilność emocjonalna Byka i Raka

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną – kolejny świetny wynik dla tej dwójki! Nowotwory są bardzo, bardzo emocjonalne, czasami udaje im się je kontrolować, ale częściej kontroluje je.

Byki są bardzo niezłomne i lojalne w swoich emocjach, ale ich temperament nie ucieka im tak często, jak dzieje się to w przypadku raka. Rakiem rządzi Księżyc, najbardziej nastrojowe i zmienne ciało niebieskie w naszym Układzie Słonecznym.

Właśnie dlatego Byk może być solidną skałą i bezpieczną kotwicą dla emocji Raka, a Rak może okazywać bezpieczeństwo w odczuwaniu i odpuszczaniu raz na jakiś czas surowemu Bykowi. Ta dwójka z łatwością buduje między sobą emocjonalne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, dlatego tak świetnie ze sobą współpracują.

Byk ma zdolność wchłaniania i przejmowania większości emocji i uczuć Raka, nawet na etapie wilkołaka, a Rak ma moc i mądrość, aby otworzyć Byka i nauczyć go przepływu emocji.

To naprawdę jedno z nielicznych wspaniałych i zgodnych par, które mają wiele pięknych chwil i głębokich powiązań do podzielenia się. Mogą mieć niesamowite życie razem w dowolnym otoczeniu dzięki emocjonalnej kompatybilności i bezpieczeństwu, jakie czują ze sobą i kiedy są razem.

Dobrym pomysłem jest, aby Byk od czasu do czasu pozostawił panowanie Rakowi, a dobry pomysł, aby Rak pozwolił Bykowi zachować status quo (stabilność) przez większość czasu.

Procent kompatybilności Byka i Raka

Podsumowując – to świetna para, która uzyskała wysokie noty w większości skal. Mają między sobą wielką chemię i zaufanie i mogą razem dotrzeć do bardzo głębokich i emocjonalnych miejsc.

Zaufanie: 95%

Emocje: 98%

Intelekt: 83%

Wartości: 89%

Seks: 80%

Aktywności: 86%

Czy Byk i Rak są bratnimi duszami?

Tak, najprawdopodobniej są.

Co przyciąga mężczyznę Byk do kobiety z rakiem?

Swoją inteligencję emocjonalną, głębokie spojrzenie i zawiłą mądrość wyraża z otwartym sercem.

Znane pary Byka i Raka

Gal Gadot i Yaron Varsano, Julie Benz i Rich Orosco, Barbara Streisand i James Brolin, Jack Nicholson i Angelica Houston oraz George Michael i Linda Ronstadt.

Więcej kompatybilności

Byk oraz Baran Zgodność

Byk oraz Byk Zgodność

Byk oraz Bliźnięta Zgodność

Byk oraz Nowotwór Zgodność

Byk oraz Lew Zgodność

Byk oraz Panna Zgodność

Byk oraz Funt Zgodność

Byk oraz Skorpion Zgodność

Byk oraz Strzelec Zgodność

Byk oraz Koziorożec Zgodność

Byk oraz Wodnik Zgodność

Byk oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta