Kompatybilność Gemini i Gemini

  kompatybilność gemini gemini

Mówi się, że dwa są lepsze niż jeden. Ale przy dwóch Gemini cztery są lepsze niż dwa. Czasami. Zawsze? Obie. Witamy na terytorium Gemini.

Gemini należy do rodziny triad powietrznych. To pierwszy znak powietrza w kole zodiaku charakteryzujący się intelektem, komunikacją i interakcjami społecznymi. Bliźniacy przedstawiają swój glif, symbolizujący ich zdolność widzenia obu stron monety. Ciekawi, zawsze szukający wrażeń, mają dziecięcą wrażliwość. Ich podejście, będące częścią zmiennej modalności, jest z natury elastyczne i zmienne.

Oznacza to podwójną zabawę, pełną gab i wysokooktanową energię między dwoma Geminisami. Ich szybki umysł, nieustanne rozmowy i analizy mogą być przytłaczające dla bardziej wyluzowanych znaków zodiaku, ale z podobnymi zainteresowaniami i usposobieniem partnerstwo lubi odkrywać nieograniczone krajobrazy ich umysłów. Będąc rządzonym przez zręczną i zorientowaną na zadania planetę Merkury, różne zajęcia mogą również obejmować gamę ich relacji, dzięki czemu sprawy są interesujące.Jako związek o dużej zawartości kofeiny, przyjaźnie, małżeństwo i seks raczej nie będą nudne. Podczas gdy emocje mogą być wywrócone do góry nogami, znaki komunikacyjne są zobowiązane do omawiania problemów, które mogą się pojawić. Ponieważ jednak działają w oparciu o logikę i chwiejny umysł, sprawy mogą stać się zimne i nieufne. Bliźnięta rządzą również układem nerwowym; dwa Geminis mogą stworzyć napiętą dynamikę z nadbiegu umysłu.

Aby podkreślić dwie strony energii Bliźniąt, podzielimy ją na pozytywy i negatywy przyjaźni, małżeństwa, seksu i zgodności emocjonalnej.

Kompatybilność Gemini i Gemini Friendship

Rdzeniem tej relacji jest spotkanie umysłu z umysłem w piaskownicy. Gadatliwy, zmienny znak może mówić o wszystkim io niczym. Spodziewaj się, że ta dwójka zadzwoni i wyśle ​​do siebie wiadomość losowo, aby podzielić się pomysłami lub wymienić czczą rozmowę. Intelektualnie na równi, rozmowa może przeskakiwać z jednego tematu do drugiego, jednocześnie utrzymując kilka tematów w dyskusji. Śmiech zawsze będzie lekarstwem na Bliźniaczki. W przyjaźni jest to program komediowy pełen przekomarzania się, dowcipu i potyczek umysłowych.

Przy dowolnych dwóch podobnych znakach równowaga może czasami zostać zachwiana. Mocny związek może sprawić, że będzie podatny na niepotrzebne zmartwienia i niepokój. Dzielenie się i eksplorowanie myśli może przerodzić się w paraliż analityczny. Dwa mocne Geminis mogą wywołać niekończące się scenariusze i wielokrotnie okrążać problem bez widocznego rozwiązania.

Zgodność małżeńska Bliźniąt i Bliźniąt

Intelektualna więź na całe życie, zaangażowany związek jest otwartym forum dyskusji o wszystkim pod słońcem. Ponieważ oboje cenią sobie lekki i otwarty kontakt, związek może być wypełniony niewinnymi grami i szczerym dokuczaniem. Cenią sobie intelektualne dążenia, podzielają żarłoczny apetyt na konsumowanie i wymianę informacji. Dwa Bliźnięta w związku będą miały podobny język miłości: słowa afirmacji.

Ponieważ Gemini rządzi umysłem, logika ponad emocjami może kierować ich życiem. Dwa podobnie oderwane znaki mogą wysuszyć zazwyczaj intymne i czułe otoczenie. Małżeństwo jest często zwierciadłem drugiej osoby, a osobiste pomieszczenia mieszkalne mogą wpływać na energię i zmieniać ją. Dwa podatne na wpływy Geminis mogą stać się podatne na negatywną energię drugiej osoby, czasami nieświadomie przyjmując ją jako własną.

Bliźnięta i Bliźnięta W łóżku

Podniecona czarującymi słowami, szeptanie słodkich słówek może rozpocząć gorącą sesję. Kompatybilność staje się większa, ponieważ oba są z natury kameleonami, co może urozmaicić smak między prześcieradłami. Odgrywanie ról w najlepszym wydaniu, wzajemne pragnienie przetrwa, jeśli umysł zostanie pobudzony i zaangażowane zostaną nowe postacie. Wysoce komunikatywny, załamania w pościeli zawsze można wyrazić, a pragnienia spełnić. Bliźniacy zawsze mają też asa w rękawie, dzięki czemu jest to ekscytujący i wysoce kompatybilny związek.

To, co może ugasić ogień, to nadmierne myślenie i niezupełnie bycie w akcie. Posiadanie dwóch Geminis może zrujnować przepływ zbyt dużą ilością rozmów i nadmiernym udostępnianiem. Dwa aktywne, niecierpliwe umysły mogą śpieszyć się, by dotrzeć do mety. Ich potrzeba różnych aktywności może również sprowadzić ich życie seksualne na dół listy priorytetów. Dodatkowo, chociaż zmienna energia jest dobra do przystosowania się do zmian i uwzględniania innych w łóżku, może powodować zamieszanie co do tego, kto steruje statkiem.

Zgodność emocjonalna Bliźniąt i Bliźniąt

Serce Bliźniąt pociąga ich dziecięca jaźń. Jest to zabawna, niewinna i aktywna więź emocjonalna, zawsze starająca się, aby rzeczy były żywe, interaktywne i głośne. Potrafią równoważyć emocje z racjonalnością, aby zachować wrażliwość i znaleźć praktyczne rozwiązania. Ich pogodne i przyjazne usposobienie daje im również siłę niezbędną do przezwyciężenia konfliktu emocjonalnego.

Zimny ​​dystans i zmienność będą ich największym upadkiem. Ciężar, który może towarzyszyć emocjom, kłóci się z przewiewnym znakiem. Cierpliwość nie jest ich najmocniejszą cechą, co może stanowić problem, gdy emocje są wysokie i trzeba je przetworzyć. Ponieważ z natury pragną zachować spokój, uczucia często mogą być zaniedbywane i dyskontowane. W związku z tym przepływ emocjonalny często podziurawiony przez Bliźnięta może utrzymać ich w rutynie.

Jak dobrze oceniają procentowo?

Zaufanie między dwoma Bliźniętami — 70%. Zbyt wiele zmian i bycie zbyt plastycznym może zakłócić równowagę zaufania w ich związku. Łączy ich jednak beztroska podstawa oparta na adaptacji i akceptacji zmian, ponieważ mają podobne dyspozycje. Uznanie potrzeby zdrowej różnorodności i elastyczności może podnieść poziom procentowy.

Emocje między bliźniakami — 65%. Zasady logiczne. Mogą być dobrzy w ocenianiu i przekazywaniu tego, co czują, ale w dynamice może czasem brakować niezbędnego ciepła. A skłonność do emocjonalnych kolejek górskich przyczynia się do spadku procentowego. Tym, co może ich wyrównać, jest znalezienie ciepła i zrozumienia w ich słowach i komunikacji. Korzystne będzie również stworzenie przestrzeni do wyrażania i uzasadniania swoich uczuć.

Intelekt między dwoma Bliźniętami — 100%. Uzyskują doskonałe wyniki jako władcy umysłu, co czyni je najbardziej zgodną cechą. Dzięki hojnej porcji zabawy obaj komunikują się i dzielą pomysłami bez wysiłku.

Wartości między dwoma Bliźniętami — 80%. Podobnie jak w potrzebie nawiązywania kontaktów towarzyskich, interakcji, dzielenia się, komunikowania się i utrzymywania śmiechu i dobrej zabawy, ich wartości są wysoko oceniane.

Seks między dwoma Bliźniętami — 70%. Chociaż skuteczna komunikacja jest po ich stronie — bezproblemowe wyrażanie swoich potrzeb i pragnień, ich umysły łatwo się rozpraszają. Ich aktywny mózg, który usuwa ich z aktu fizycznego i cieszy się chwilą, może ostatecznie utrudnić satysfakcję.

Aktywności między dwoma Bliźniętami — 90%. Ich nerwowy tik sprawia, że ​​są w ruchu i potrzebują stymulacji. Jako Posłańcy kosmosu są również szybcy w nogach i dobrze posługują się rękami. Naturalna wszechstronność sprawia, że ​​​​nieustannie szukają różnych zajęć, aby związek był wciągający i zabawny.

Czy dwa Geminis mogą być bratnimi duszami?

TAk. Rzeczywiście, nie zabraknie śmiechu i rozmów. Będą rozbawieni tym, jak absurdalne (ale prawdziwe) jest to i nieustannie dokuczają sobie nawzajem, szukając innych bratnich dusz. Zostanie nakręcona narracja o byciu prawdziwymi bratnimi duszami, a oni zmienią termin bratnie dusze na „bratnie dusze”.

Czy Bliźnięta i Bliźnięta mogą zostać razem na dłużej?

TAk. Oboje szukają nieustannej ekscytacji i niuansów życia. Łączy ich pragnienie zgłębienia swojej mapy myśli. Beztroska więź sprawia, że ​​wracają do siebie w celu ekscytującej i pełnej zabawy interakcji.

Czy dwoje Bliźniąt jest lepszymi przyjaciółmi niż kochankami?

Prawdopodobne. Kochające wolność Bliźnięta lepiej wróżą przyjaźniom, ponieważ są to znaki bez oczekiwań, utrzymujące prądy naelektryzowane. Bardziej intymne partnerstwa mogą obciążyć niepewny znak. Jednak dopóki przygody będą się pojawiać, mogą być jednym lub drugim… lub jednym i drugim.

Więcej kompatybilności

Bliźnięta oraz Baran Zgodność

Bliźnięta oraz Byk Zgodność

Bliźnięta oraz Bliźnięta Zgodność

Bliźnięta oraz Nowotwór Zgodność

Bliźnięta oraz Lew Zgodność

Bliźnięta oraz Panna Zgodność

Bliźnięta oraz Funt Zgodność

Bliźnięta oraz Skorpion Zgodność

Bliźnięta oraz Strzelec Zgodność

Bliźnięta oraz Koziorożec Zgodność

Bliźnięta oraz Wodnik Zgodność

Bliźnięta oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta