Kompatybilność Koziorożca i Wagi

  Kompatybilność Koziorożca i Wagi

Każda para znaków zodiaku ma różne poziomy zgodności ze sobą. Ich poziomy zgodności zależą również od kategorii, w której mierzona jest ich zgodność (miłość, przyjaźń, seks itp.)

Niektóre znaki mają lepszą kompatybilność w strefie przyjaźni niż w związku miłosnym lub życiu małżeńskim. Inną możliwością jest wysoki poziom zgodności w kategorii miłości, ale niski pod względem zgodności seksualnej.

Ten artykuł koncentruje się na poziomach zgodności między znakami zodiaku Wagi i Koziorożca. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak Waga i Koziorożec dogadują się w różnych kategoriach relacji.Koziorożec x Kompatybilność przyjaźni Wagi

Te dwa znaki mają linijki, które nie mogą być bardziej wyjątkowe od siebie. Wenus kontroluje Wagę, a Saturn Koziorożcem. Te dwie planety odnoszą się do różnych rzeczy: Wenus dotyczy miłości, piękna i innowacyjności, podczas gdy Saturn dotyczy dyscypliny, nieugiętości i mądrości.

Jako para, Waga i Koziorożec pochodzą z zupełnie różnych stron, co sprawia, że ​​docenienie obu perspektyw jest dość trudne. Waga preferuje szczęśliwe skojarzenia, a Koziorożec jest znacznie bardziej indywidualistą typu „ta sama stara rzecz”.

Chociaż istnieje szansa na taką dynamikę, będzie to wymagało dużej tolerancji ze strony każdej ze stron. Zakładając, że te dwa znaki będą próbowały zrozumieć wzajemne myślenie i podejmowanie decyzji, mogą sprawić, że związek będzie działał.

Waga i Koziorożec będą prowadzić fascynujące swobodne dyskusje na przyjęciach lub w miejscu pracy. W każdym razie najprawdopodobniej nie posuną dalej swojego pokrewieństwa. Wagi są bulgoczącym źródłem energii, wokół którego wszyscy się tłoczą. Są ekstrawertykami, które cenią sobie poznawanie nowych osób.

W każdym razie Koziorożce zasadniczo muszą zostać same. Waga i Koziorożec będą mieli trudności z trwałym towarzystwem, gdy ich projekty na koniec tygodnia nigdy nie będą się ze sobą zgadzać.

Koziorożec x Zgodność z Miłością Wagi

Waga preferuje bardziej romantyczną stronę rzeczy, podczas gdy Koziorożec prawdopodobnie nie zamierza przeznaczać zasobów na efemerydy uczuć. Jednak zakładając, że powstanie więź, Waga może mieć pewność, że prezenty Koziorożca będą miały trwałą wartość.

Oboje lubią ideę małżeństwa i chociaż dopasowanie ma ukryte tarcia, ta dwójka może wyśledzić przyjemną równowagę. Koziorożec pilnuje budowy związku, podczas gdy Waga dodaje zwroty akcji.

To, co interesuje Koziorożca, to społeczna pomysłowość Wagi, coś, co postrzegają jako źródło wspinania się po stołku. Poza tym koza zna wartość przyzwoitej, czystej psychiki i jest zaangażowana przez umysł Wagi. Waga wnosi prostotę do dyskusji na temat dat, co pozwala bardziej powściągliwemu Koziorożcowi otworzyć się.

Zakładając, że Waga jest kobietą dla mężczyzny Koziorożca poszukującego wysokiego statusu, mogłaby stać się wenusjańskimi cukierkami do oczu, nie do końca szanowanymi przez jej własne dzieło.

Samica Koziorożca może być przerażona „kobietami” Wagi. Praktyką odrzuconą przez Koziorożca jest poszukiwanie małżeństwa lub, jeśli nic innego, silnej odpowiedzialności, na którą może liczyć. Wagi będą na ogół bardziej skłonne do utraty głowy w uczuciach, podczas gdy Koziorożce pozostają realistami.

Koziorożec x Kompatybilność seksualna Wagi

Jeśli chodzi o poziomy zgodności seksualnej między Koziorożcem a wagą, ilość znaleziona między nimi wydaje się być nieco niższa. Pociąg seksualny lub związek seksualny między tymi dwoma znakami zodiaku może zaczynać się bardzo powoli lub nawet wydawać się, że całkowicie nie istnieje!

Często może się wydawać, że Koziorożec i Waga zawsze grają ze sobą w grę oczekiwania, jeśli chodzi o to, co dzieje się w sypialni. Ponieważ jednak rządzą nimi Wenus i Saturn, mogą być wystarczająco zdyscyplinowani, aby czekać na miłość, a na końcu będzie to bardzo tego warte.

Chociaż zarówno Koziorożec, jak i waga uważają seks za znaczące wydarzenie, może ich nie być. Jeśli mieliby stworzyć ze sobą związek, nie opiera się on na wzajemnym pociągu ani nie zaczyna się od przyciągania do siebie. Relacja między Koziorożcem a Wagą jest zwykle bardziej skoncentrowana na przyjacielskim aspekcie rzeczy, który często nie obejmuje żadnych wzajemnych relacji seksualnych.

Załóżmy, że ogólnie pokonują przeszkody i budują solidną więź poprzez swoje regularne pozycje. Waga i Koziorożec mogą mieć stosunki seksualne, które są umiarkowane, bardziej intymne i być może satysfakcjonujące, jeśli oboje porzucą swoje surowe przesłanki i warunki, jeśli chodzi o to, co dzieje się w sypialni.

Koziorożec x Kompatybilność życia małżeńskiego Wagi

Waga i Koziorożec mają ogromny potencjał do szczęśliwego i kochającego się życia małżeńskiego. Można je opisać jako statek gotowy do eksploracji otwartego morza (Waga) i doskonałą silną kotwicę, która utrzymuje rzeczy na miejscu i zapewnia bezpieczeństwo w razie potrzeby (Saturn).

Chociaż na początku zgodność życia małżeńskiego może nie być oczywista między Wagą a Koziorożcem, z czasem wszystko się uspokoi i stanie się przejrzyste. Mogą wieść ze sobą harmonijne życie, a nawet można ich określić mianem nierozłącznych!

Głównym czynnikiem, który sprawia, że ​​silne małżeństwo między Wagą a Koziorożcem jest możliwe, jest to, że idea małżeństwa jest bardzo atrakcyjna dla obojga. Oboje chcą znaleźć miłość i ustatkować się z kimś, co sprawi, że będą bardziej lojalni wobec siebie i nie okażą się niewierni.

Koziorożec x Procenty zgodności Wagi

Oto poziomy zgodności dla Koziorożca i Wagi mierzone w procentach:

Kompatybilność przyjaźni: 80%

Zgodność w związku miłosnym: 75%

Kompatybilność seksualna: 60%

Kompatybilność życia małżeńskiego: 90%

Streszczenie

Tak długo, jak Waga i Koziorożec mogą sobie ufać i rozumieć i szanować swoje różnice, para może mieć doskonały poziom zgodności we wszystkich kategoriach. Komunikacja oraz rozpoznawanie i szanowanie granic są niezbędne, aby wszystko działało z tymi dwoma znakami.

Kochająca zabawę i przyjazna natura znaku powietrznego Wagi pomaga ziemskiemu Koziorożcowi wyjść z muszli i być bardziej towarzyskim. Silne poczucie dyscypliny i ugruntowania Koziorożca pomaga chronić Wagę przed wypadnięciem z torów i byciem nieodpowiedzialnym.

Chociaż ta dwójka wydaje się być biegunowymi przeciwieństwami, mogą sobie nawzajem pomagać i tworzyć idealny zespół. Waga i Koziorożec mogą stworzyć niepowstrzymany zespół, pracując razem w harmonii.

Więcej kompatybilności

Koziorożec oraz Baran Zgodność

Koziorożec oraz Byk Zgodność

Koziorożec oraz Bliźnięta Zgodność

Koziorożec oraz Nowotwór Zgodność

Koziorożec oraz Lew Zgodność

Koziorożec oraz Panna Zgodność

Koziorożec oraz Funt Zgodność

Koziorożec oraz Skorpion Zgodność

Koziorożec oraz Strzelec Zgodność

Koziorożec oraz Koziorożec Zgodność

Koziorożec oraz Wodnik Zgodność

Koziorożec oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta