Kompatybilność Lwa i Lwa

Czy to w przyjaźni, czy w miłości, dwa Lwy dokładnie wiedzą, co sobie dać: mnóstwo pochwał, pochlebstw i pochlebstw. Podczas gdy jeden Leo z pewnością może oświetlić pokój, dwa mogą przynieść jeszcze więcej ciepła, witalności i uczucia otaczającym ich osobom.

Lwy mogą zaoferować sobie nawzajem ogromną lojalność i ochronę przed obcymi i są w stanie dokonać ogromnych poświęceń w imię swoich powiązań. Oczywiście taka lojalność i oddanie owocuje trwałymi przyjaźniami i związkami.

Kompatybilność przyjaźni Leo i Leo

Nawet jeśli Lwy straciły przyjaźń, wykażą ogromną wytrwałość w ponownym połączeniu się z ukochaną osobą, bez względu na to, jak trudna jest przeszkoda.Kiedy połączymy cechy ogromnej dumy, pasji i kochającego, odważnego serca, nie powinniśmy się dziwić, że ta dwójka dość często wjeżdża na kolejkę górską walki, krzyków i godzenia.

Podczas gdy Lwy rozumieją wzajemne potrzeby, aby być podziwianym i chętnie je sobie nawzajem zapewnią, mogą rywalizować o uwagę innych ludzi. Chętnie dzielą scenę samotnie, ale kiedy inni obserwatorzy pojawiają się na scenie, nie mogą powstrzymać się od walki o uwagę i dominację. W ich umysłach gwiazda może być tylko jedna.

Podczas gdy oba typy Lwów, nieśmiałe koty i bardziej dramatyczni królowie dżungli będą walczyć o tę uwagę, bardziej nieśmiałe Lwy zrobią to z mniejszą fanfarą i hałasem.

Oba Lwy muszą być szanowane i na tym polega problem: jeden musi kłaniać się drugiemu. Jest to część egotycznego napięcia i kłopotów, które mogą powstać między nimi.

Lwy robią wszystko w sposób wspaniały i majestatyczny, więc ta dwójka z pewnością zostanie przyciągnięta do dawania sobie nawzajem luksusowych prezentów, spożywania posiłków w znakomitych restauracjach i życia w błyskotliwym, ekstrawaganckim stylu.

Mogą udawać skromność i grzecznie grać, ale jeśli jeden wyśmiewa drugiego, zobaczą, jak szybko urażona strona ryczy, by bronić swojego posiniaczonego ego.

Lwy będą rywalizować o status i pozytywne postrzeganie przez innych, dopóki nie znajdą sposobu, by dzielić się blaskiem fleszy i współpracować przy wspólnych projektach. Bez takiej współpracy i wspólnego celu są bardziej niż skłonni postrzegać sukces innych jako zagrożenie dla własnej dominacji.

Lwy czują, że są wyjątkowe, ponieważ bycie rządzonym przez Słońce nasyca je wspaniałym blaskiem, dużą pewnością siebie i nieodpartym urokiem. Są wystarczająco odważni, by podejmować ryzyko i osiągać swoje cele, a ich dziecięcy entuzjazm sprawia, że ​​są zarówno kochani, jak i uroczo zabawni. Jednak ponieważ są tak świadomi swoich osiągnięć, może być im trudno znaleźć pokorę, by przyznać się do błędów, które mogą popełnić w przyjaźni.

Kompatybilność relacji Lwa i Lwa dla małżeństwa

Odgrywanie roli zakochanej gospodyni domowej jest zbyt wąską rolą dla większości kobiet Leo. Chociaż niekoniecznie muszą prowadzić cały program i mogą faktycznie przesadzić z arogancją, jeśli mają taką moc, z pewnością wiedzą, że dom jest zdecydowanie za mały, aby pomieścić wszystkie ich marzenia. Obowiązki domowe i przyziemne zadania życia domowego mogą sprawić, że poczują się uwięzieni i nie do końca wolni, ponieważ wiedzą, że się urodzili.

W związku z tym większość kobiet Leo wykonuje karierę poza domem, ponieważ obowiązki domowe nie są dla nich wystarczająco trudne ani wystarczająco fascynujące. Wszystko to jest w porządku, dopóki nie spotkają mężczyzny Leo, który jest pełen ognistej odwagi, poczucia własnej wartości i pewności siebie i jest przyciągany do jej ochrony.

Nawet jeśli świat jeszcze nie rozpoznał jego darów, człowiek Lwa ufa, że ​​​​wkrótce to zrobi. W związku z tym oczekuje, że kobieta Lwa również uzna jego wielkość i może użyć swojej silnej woli i dominujących sposobów, aby to zapewnić.

Chociaż jest hojny, lojalny, ciepły i zabawny, jest również niezwykle dumny i ma bardzo wrażliwe ego. Może nie mieć nic przeciwko temu, że początkowo zarabia więcej pieniędzy, ponieważ jest w stanie to zignorować i skupić się na zabieganiu o nią. Ale po tym, jak pierwszy przypływ romansu wyblakł i osiedlili się w życiu małżeńskim, finanse mogą pozostać problemem, chyba że jest w stanie dorównać lub pokonać ją w potencjale zarobkowym i sukcesie zawodowym.

Jeśli nie jest w stanie tego zrobić, może pozwolić, by sprawa stała się poważnym problemem, grożąc zniszczeniem łączącej ich miłości. Jeśli kobieta Lwa zarabia więcej, będzie musiała zaspokoić jego ego, aby związek był harmonijny.

Oczywiście nie powinna być nieuczciwa w kwestii swoich zarobków, ponieważ to tylko zniszczy szacunek między nimi. Zamiast tego mogłaby spróbować poprosić go o pomoc w karierze i dać mu do zrozumienia, że ​​bez niego nie odniosłaby takiego sukcesu. W ten sposób będzie czuł się bardziej komfortowo, dzieląc po równo ich zarobki. W skrajnym przypadku może również potrzebować rzucić pracę, jeśli oddziela ich to geograficznie lub emocjonalnie.

Dla mężczyzny Lwa status i zarobki nie są związane z bezpieczeństwem materialnym, ale z dumą. Jeśli nie wygra, może się dąsać. Ale jeśli w rezultacie straci współmałżonka, prawdopodobnie straci pewność siebie i poczuje się dość smutny i zniechęcony.

Jeśli mężczyzna i kobieta Leo pracują razem, aby osiągnąć te same cele i mają podobne zainteresowania lub jeśli on jest spełniony w swojej karierze lub ona jest naprawdę zadowolona z pozostania w domu, może im łatwiej pokonać tę poważną przeszkodę.

Czy Leo i Leo są kompatybilni seksualnie?

Mężczyzna Leo i kobieta Leo nie będą mieli czasu na więcej niż kochanie się po tym, jak rozpuszczą napięcie rywalizacji między nimi. Seksualność może być cudownie ciepłym, głęboko satysfakcjonującym i transcendentnym doświadczeniem dla obojga.

Wiedzą, jak w równym stopniu łączyć seks i uczucia oraz jak zaspokajać się seksualnie, nie tracąc przy tym iskry romantycznej magii.

Intymność może być źródłem głębokiej radości i sposobem na wzmocnienie więzi miłości i oddania. Mężczyzna Leo wniesie do sypialni zarówno wrażliwość, jak i intensywność. Pierwotna natura dżungli kobiety Leo instynktownie poprowadzi ją do właściwej roli do odegrania, pozwalając się podbić, podsycając płomienie ich zbiorowej pasji na jeszcze większe wyżyny.

Jeśli nie rozwiążą swoich konfliktów w innych obszarach lub jeśli nie będą w stanie zachować swojego wizerunku bycia szanowanym i podziwianym, mężczyzna i kobieta Lwa mogą stać się seksualnie impotentami i udawać brak zainteresowania, aby ukryć swoje upokorzenie, w ten sposób bardzo raniąc się nawzajem.

Muszą się nauczyć, że duma przeszkadza tylko w byciu bezbronnym i prawdziwym kochaniu się nawzajem. Muszą mówić otwarcie i szczerze o swoich problemach, zamiast ukrywać się za fałszywą arogancją. Takimi problemami może być brak komplementów, zazdrość lub konflikt między jej karierą a jego potrzebą poczucia się równie lub bardziej spełnionym.

Jeśli się zerwą, Lwy nie powstrzymają się od groźby niewierności, aby odzyskać siebie nawzajem. Najprawdopodobniej będą mieli problem ze znalezieniem innego odpowiedniego partnera, ale mogą być zbyt dumni, by przyznać się do tego przed byłym kochankiem.

Kompatybilność emocjonalna Lwa i Lwa

Mężczyzna Leo i kobieta Leo dobrze się ze sobą dogadują, ponieważ rozumieją, że podobnie jak oni, ich kolega Leo również potrzebuje prawdziwych komplementów i uznania, a także przemyślanych i imponujących prezentów.

Będą odczuwać intensywną lojalność i wzajemne oddanie. Mogą również wyczuć, których linii nie przekraczać, aby uniknąć wzajemnego obrażania się i ranienia. Jeśli zdarzy im się popełnić taki błąd w gorącym momencie, mogą spróbować zrzucić winę na inną stronę zewnętrzną, używając jej jako kozła ofiarnego za błędy, które mogli popełnić.

Mogą toczyć się częste bitwy o wyższość i wiele wybuchów gniewu, ale ich ciepła, kochająca natura w końcu zabłyśnie i pomoże im przynajmniej udawać łaskawych przegranych, nawet jeśli nie mają na to ochoty.

Procent kompatybilności Lwa i Lwa

Zaufanie: 60%

Leo i Leo mogą mieć problemy z zaufaniem z powodu częstych napadów zazdrości.

Emocje: 80%

Posiadają ogromną ilość miłości, uznania i wzajemnego uwielbienia dla siebie nawzajem.

Intelekt: 70%

Lwy są wystarczająco zdeterminowane, aby wyostrzyć swój intelekt i wystarczająco pewne siebie, aby popisać się swoją inteligencją, tworząc między nimi sporo wymiany umysłowej.

Wartości: 85%

Leos są bardzo dumni ze swojego systemu wartości i mają oddanie niezbędne do życia w uczciwości, którą oboje mogą szanować.

Seks: 95%

Lwy wciąż słyszą słabe zew dżungli, pozwalając ich pierwotnym namiętnościom przejąć kontrolę z instynktowną łatwością i stworzyć niezrównaną chemię seksualną.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są słynne pary Leo-Lew?

Antonio Banderas i Melanie Griffith, Ben Affleck i Jennifer Lopez

Jakie znaki pasują do Lwa?

Oprócz innych Lwów, Lew jest najbardziej kompatybilny z innymi ognistymi znakami Strzelca i Barana, które również charakteryzują się działaniem, optymizmem, witalnością, wiarą, entuzjazmem i uczciwością. Są również kompatybilne ze znakami powietrznymi Bliźniąt i Wagi, które dają im intelektualną inspirację i pomagają złagodzić ich ognistą pasję obiektywnym dystansem.

Czy Leo i Leo nadają się do małżeństwa?

Para Leo-Lew może mieć szczęśliwe i harmonijne małżeństwo, pełne pasji i oddania, ufając, że będą kontrolować wzajemną dumę i zazdrość.

Więcej kompatybilności

Lew oraz Baran Zgodność

Lew oraz Byk Zgodność

Lew oraz Bliźnięta Zgodność

Lew oraz Nowotwór Zgodność

Lew oraz Lew Zgodność

Lew oraz Panna Zgodność

Lew oraz Funt Zgodność

Lew oraz Skorpion Zgodność

Lew oraz Strzelec Zgodność

Lew oraz Koziorożec Zgodność

Lew oraz Wodnik Zgodność

Lew oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta