Kompatybilność Lwa i Panny

  Kompatybilność Leo i Vigo

Kiedy ich przodkowie i znaki księżyca są w harmonijnym aspekcie, Panna i Lew będą się wspaniale dogadywać, a Panna delikatnie będzie wspierać twórcze wysiłki Lwa.

Ale jeśli aspekt Słońce-Księżyc między nimi jest kwadratowy lub przeciwstawny, lub ich wzniesieni nie są kompatybilni, mogą doświadczyć walki o władzę. Podczas gdy Lew nie jest sadystą, a Panna nie jest z natury masochistą, istnieje u nich tendencja do rozwijania sadomasochistycznej więzi. Leo może być zbyt wymagający i oczekiwać, że Panna uzna go za lepszego, a Panna, będąc tak uległą, skromną i uprzejmą, może początkowo się z tym zgadzać.

Kompatybilność przyjaźni Lwa i Panny

Ponieważ Leos może być apodyktyczny i dominujący, mogą przewlekle mówić do Virgos, tworząc niezdrowy wzorzec, który osłabia miłość między nimi. Ale w końcu Panna, która była posłuszna zbyt długo, pęknie i słownie zaatakuje Leo w odwecie, skrytykuje ich wady i odejdzie na dobre.

Wtedy może się rozwinąć odwrotny scenariusz, gdy Leo staje się masochistyczną ofiarą, a Panna rozdziela ich analitycznym okiem i przekonuje ich, że ich marzenia są niepraktyczne i głupie.

W rezultacie Leo zostanie okradziony z ich daru odwagi i zacznie zastanawiać się nad każdym ich ruchem. Dobrą wiadomością jest to, że ta dynamika jest dość rzadka iz pewnością nietrwała. W końcu Lew ryknie i odstraszy Pannę, która może zniknąć na dobre.

Jeśli ta dynamika zostanie przepracowana lub uniknięta, ta dwójka może pięknie się dogadać. Lew doceni delikatne oddanie i inteligencję Panny, a Panna będzie bardzo szanować imponujące osiągnięcia Lwa, ciepło i hojność. Panna doceni również to, że Lew jest wystarczająco silny, aby być bezbronnym i prosić o wsparcie, ponieważ Panna uwielbia czuć się użyteczna, a Lew daje im wiele okazji do służenia.

Kiedy Panna zrozumie, że Leo nie jest po to, by być krytykowanym na każdym kroku, a Lew zrozumie, że Panna nie jest sługą, ale sojusznikiem, będą mogli cieszyć się głęboko znaczącym i czułym związkiem.

Podczas gdy Leo może być dość melodramatyczny i próżny, są również praktyczni i wystarczająco zorganizowani, aby wykonać zadanie. Panna, będąc praktycznym znakiem ziemi, bardzo to podziwia, ale musi nauczyć się okazywać to uznanie Lwowi. Podobnie, chociaż Leo docenia wysiłki Panny, aby zrobić wszystko, co w ich mocy, przy każdym zadaniu, może nie wyrażać swojego uznania tak często, jak w przypadku innych osób, na których polegają.

Kompatybilność relacji Lwa i Panny dla małżeństwa

W romantycznym związku Lew będzie oczekiwał i zachwycał się każdym przejawem uznania, jakkolwiek imponujący może się to wydawać innym znakom. Kłanianie się przed nimi, przynoszenie im śniadania do łóżka lub zaspokajanie ich w królewskim stylu nigdy nie będzie wyglądać przesadnie, ale całkowicie naturalnie. Chociaż mogą nie żądać otwarcie takich pokazów, nigdy ich nie odrzucą i zawsze przyjmą je łaskawie.

Panna może mieć trudności z okazywaniem uczuć werbalnie lub gestami ze względu na ich nieśmiałą naturę. Może im zająć dużo czasu powiedzenie „Kocham cię”, a nawet publiczne trzymanie się za ręce z Leo. Mogą skupić się na braku przenikliwości finansowej Leo, zamiast dawać im upragniony komplement. A Leo, będąc zbyt dumnym, może nigdy o to nie poprosić i zamiast tego spróbować ukryć ich emocjonalny ból.

Panna nie lubi życia w niezorganizowanym i zabałaganionym otoczeniu i szybko zacznie się denerwować i przytłaczać, jeśli zostanie do tego zmuszona. Zwykle są konserwatywni, ugruntowani i wydajni (chyba że Księżyc lub Ascendent znajduje się w znaku Ognia Powietrza) i nienawidzą wszelkiego rodzaju marnotrawstwa, czy to zasobów, czy energii. Jeśli na przykład Panna zostanie zmuszona do pozostawienia swoich rzeczy, może poczuć się tak, jakby brakowało jej wyrostka robaczkowego.

Leo może być głośny i ma skłonność do okazywania emocji, co może sprawić, że Panna poczuje się zszokowana i oszołomiona. Każde publiczne upokorzenie jest szczególnie trudne dla Panny, ponieważ tak bardzo odczuwają ból.

Lew ma tendencję do nadmiernych wydatków i może być nieostrożny w organizowaniu rzeczy Panny w domu. Lew może również zostawiać swoje rzeczy wszędzie, tak jakby spodziewał się, że pokojówka je zabierze. Mogą szybko denerwować się na Pannę za każde drobne przewinienie, być może nawet czując się uprawnionym do pouczania ich przed gośćmi. Możesz sobie tylko wyobrazić, jak te działania sprawiłyby, że czułaby się potulna Panna.

Lew może również uraczyć Pannę opowieściami o ich poprzednich związkach, być może w nieodpowiednich momentach, na przykład gdy Panna próbuje po prostu dobrze się wyspać. Wtedy mogą się zastanawiać, dlaczego Panna zamyka się na intymność.

Leos może przejść od bycia pochłoniętym sobą do kochającego i łaskawego, pod warunkiem, że Panna da im adorację, której pragną. Podobnie Panna może przejść od bycia oderwanym i wybrednym do zaślepionego, uważnego i spokojnego, jeśli wiedzą, że ich rady nie trafiają do głuchych uszu.

Krytykowanie Lwa z pewnością przyniesie kłopoty, a Panna musi trzymać tę skłonność w ryzach. Podczas gdy Leo może wydawać się mieć większą tolerancję niż w rzeczywistości na krytykę, Panna musi pamiętać, że to tylko pokaz z powodu dumy. Krytyka tak naprawdę boli Leo bardziej, gdy pochodzi od Panny, którą kochają.

Jedynym sposobem, w jaki Virgo może zmienić Lwa, są subtelne sugestie, a nie poniżanie i dokuczanie. Zamiast burzyć to, co zbudował Lew, Panna musi zaproponować lepsze plany. Pannie może być ciężko, ale Lew musi mieć wrażenie, że są poza krytyką.

Pannie może być trudno stłumić swój osądzający instynkt, ale będą musiały to zrobić, jeśli chcą zatrzymać swojego partnera Lwa w pobliżu. Panna musi nauczyć się okazywać Leo podziw, którego pragną. Kiedy poświęcają uwagę, uznanie i pochlebstwa, szybko zobaczą, o ile bardziej kochający, towarzyski i ciepły staje się ich ukochany Leo.

Słoneczne usposobienie Lwa musi zabłysnąć, aby ich nadzieja, szczęście i żywiołowa osobowość mogły się w pełni wyrazić i wnieść światło i uniesienie do życia Panny. Jeśli Leo nie jest doceniany, może się nudzić i leniwie i nie angażować się w ten sposób.

W zamian Leo musi zrozumieć potrzebę Virgo, aby rozwiązać każdy problem, który pojawia się na ich drodze i jak bardzo boją się nieładu i chaosu. Lew może pomóc Pannie zbudować większą tolerancję na niedoskonałość i postrzegać ją jako część niechlujnego piękna życia. Mogą pokazać Pannie, jak doskonałość może stać się nudna i jałowa, ponieważ brakuje jej kolorowej różnorodności nieznanego. Leo musi również być delikatny w stosunku do uczuć Panny i naprawdę słuchać, kiedy Panna dzieli się swoimi przemyśleniami i uczuciami, zamiast po prostu czekać na swoją kolej, by mówić.

Lew i Panna w łóżku

Bez silnej komunikacji mentalnej i emocjonalnej Lew i Panna będą mieli problemy z życiem seksualnym. Miłość Panny może wydawać się mechaniczna i bardziej oderwana, niż chciałby Leo. Jeśli Leo okaże swoją dezaprobatę, Panna odsunie się jeszcze bardziej i oddali. Jeśli Lew również zmarznie, a Panna wniesie ich krytykę do sypialni, może to oznaczać katastrofę dla ich związku seksualnego.

Panna musi dać sobie przestrzeń do swobodniejszego wyrażania swoich pragnień seksualnych i postrzegać kochanie się jako okazję do połączenia, związania emocjonalnego i dzielenia się intymnością, zamiast zachowywać czujność i próbować zachować kontrolę. Leo musi zdać sobie sprawę, że pasja nie zawsze przejawia się w jawny sposób i może być subtelna i cicha. Gdy zmienią swoje nastawienie, mogą znaleźć głębokie i trwałe spełnienie seksualne.

Kompatybilność emocjonalna Lwa i Panny

Panna przedstawia Lewowi energię emocjonalnego bezpieczeństwa, który wyczuwa, że ​​można się wiele nauczyć od ich inteligentnego i rozważnego partnera. Podobnie, Panna będzie bardziej rozumieć kochającą wolność naturę Lwa, im dłużej spędzą razem.

Panna z pewnością jest dumna z osiągnięć Leo i promiennej charyzmy. Ich miłosna więź z czasem będzie się tylko wzmacniać, gdy Leo będzie ćwiczyć cierpliwość i unikać samolubstwa.

Panna może przejść od nadwrażliwości do rażąco niewrażliwej, ale zawsze szuka równości i pokoju. Kiedy Panna znajduje tę wewnętrzną równowagę, jest w stanie wykonywać delikatne i wzruszające gesty.

Jeśli ich wspólne życie staje się zbyt monotonne i przewidywalne, zadaniem Leo jest napełnienie ich związku świeżym powietrzem, słońcem i blaskiem.

Procent kompatybilności Lwa i Panny

Zaufanie: 70%

Pyszne sposoby Leo mogą sprawić, że Panna poczuje się trochę nieufnie wobec ufania każdemu ich słowu.

Emocje: 60%

Panna może próbować kontrolować swoje emocje, przez co nie wyraża ich otwarcie i swobodnie.

Intelekt: 80%

Panny są bardzo inteligentne, a Leo uwielbia dobrą wymianę przemyślanych pomysłów.

Wartości: 60%

Panna ceni zdrowy rozsądek i praktyczność bardziej niż Lew, który kładzie większy nacisk na kreatywność i wyrażanie siebie.

Seks: 75%

Gdy Panna odpuści próby doskonalenia swojej techniki, mogą cieszyć się głęboko namiętnym i satysfakcjonującym związkiem.

Jakie są znane pary Panna-Lew?

Meghan Markle (Lew) i Prince Harry (Panna), Lili Reinhart (Panna) i Cole Sprouse (Lew), Guy Ritchie (Panna) i Madonna (Lew).

Jakie znaki dobrze pasują do Panny?

Znaki ziemi Byka, Panny i Koziorożca oraz znaki wodne Raka i Skorpiona stanowią dobre potencjalne dopasowanie dla Panny.

Czy Lew i Panna pasują do małżeństwa?

Lew i Panna mogą stworzyć wspaniałe małżeństwo, pod warunkiem, że Panna utrzyma w ryzach swoje krytyczne tendencje, a Lew nauczy się naprawdę słuchać potrzeb Panny, zamiast próbować skupiać uwagę wyłącznie na sobie.

Więcej kompatybilności

Lew oraz Baran Zgodność

Lew oraz Byk Zgodność

Lew oraz Bliźnięta Zgodność

Lew oraz Nowotwór Zgodność

Lew oraz Lew Zgodność

Lew oraz Panna Zgodność

Lew oraz Funt Zgodność

Lew oraz Skorpion Zgodność

Lew oraz Strzelec Zgodność

Lew oraz Koziorożec Zgodność

Lew oraz Wodnik Zgodność

Lew oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta