Kompatybilność Lwa i Strzelca

  Kompatybilność zodiaku Lwa i Strzelca

Lew i Strzelec mogą rywalizować o to, kto poprowadzi, a kto pójdzie za nim. Jednak ich konkurencja będzie dobroduszna i przyjazna, ponieważ bardziej niż złośliwością kieruje nimi potrzeba podniecenia i wzruszeń.

Żadne z nich nie ma sensu, ponieważ i tak prawdopodobnie zrobią to, co chcą. Oboje są niezależni i zaciekle kochają wolność, wolą uczyć się na własnych błędach, niż gdy ktoś inny wytyka im ich wady.

Kiedy ta dwójka się spotyka, wszyscy wokół nich bawią się tak samo dobrze jak oni. Lew urodził się, by rządzić, a Strzelec urodził się, by się buntować. Możesz więc sobie wyobrazić, że ktoś będzie musiał oddać trochę mocy w swoich interakcjach. Ale kto to będzie? Zdecydowanie żaden z nich.Kompatybilność przyjaźni Lwa i Strzelca

Strzelec i Lew mogą mieć ostre nieporozumienia, ale mogą też przynieść sobie nawzajem i otaczającym ich mnóstwo szczęścia dzięki ich żywiołowym i wiecznie optymistycznym osobowościom.

Tworzą dużo energii, aktywności i szumu, gdziekolwiek się znajdują, zachęcając się nawzajem dobrodusznym humorem.

Najgorszy możliwy konflikt między nimi może wyniknąć z pychy. Strzelec może być naprzód i złośliwie, ale nie ma fałszywej dumy. Lubią śmiać się z samych siebie, a nawet lubią żartować z własnych wad. Mają wystarczająco szeroką wizję filozoficzną, aby wiedzieć, że każdy ma wady charakteru, więc nie czują się szczególnie zawstydzeni ani niekomfortowo z powodu własnych.

Jednak Leo ma trudności z dostrzeżeniem jakichkolwiek wad w ich zachowaniu lub osądzie, co może skłonić tępego Strzelca do próby udowodnienia im, że się mylą. Będą zachwyceni przycinaniem ogromnego ego Leo z powrotem do rozmiarów i przebijaniem ich poczucia zawyżonego poczucia własnej wartości.

Jednak im bardziej ego Lwa zostanie zaatakowane, tym bardziej będą się opierać i krzyczeć z oburzenia, co spowoduje, że Strzelec będzie wściekły. Niedługo rozpocznie się bitwa na słowa. Byłoby wstydem dla Strzelca zepsuć potencjalnie bogaty i satysfakcjonujący związek przez ciągłe wyśmiewanie się z Lwa, ponieważ mogą tylko tyle dokuczać, zanim odejdą.

Tak długo, jak Strzelec kontroluje ich krytykę, mogą pomóc Leo rozwinąć samoświadomość i bardziej uczciwą ocenę siebie.

Strzelec musi tylko upewnić się, że robią to z dużą dozą taktu, co może być dla nich wyzwaniem, ponieważ mogą być trochę zbyt tępi w swoim przekazie. W międzyczasie Leo z pewnością stanie się bardziej tolerancyjny i łatwiejszy do przebywania w pobliżu, gdy nie będą tak uwikłani w przejawy arogancji.

Lwy są omylne, czy chcą to przyznać, czy nie, i muszą uważać, aby uniknąć błędu polegającego na dawaniu zbyt wielu rozwlekłych wykładów swoim przyjaciołom Strzelcom. Strzelec stanie się bardzo niespokojny, jeśli będzie zmuszony zbyt długo słuchać tak prawego nawracania. W końcu pękną i zaatakują, wskazując wady Leo z bolesną dokładnością i szczerością.

W wyniku takich kąśliwych uwag Leo odsunie się i nauczy się dawać Strzelcowi przestrzeń, której potrzebują, aby być własną indywidualnością, bez ciągłego wtrącania się i niechcianych porad.

Lew, choć uparty, szybko się uczy, a Strzelec jest świetnym nauczycielem. Ale z powodu upartego zachowania Lwa często to Strzelec musi przepraszać i godzić się. W przeciwnym razie Leo zamrozi się i odsunie.

Jednak ciepłe i wielkie serca tych dwóch znaków ognia wystarczą, aby stopić lód między nimi. W końcu, poznając wzajemne granice, Strzelec rozwinie umiejętność okazywania Leo szczerego uznania i szacunku, a Lew zrozumie, że chociaż Strzelec nie lubi słuchać rad, mają szczęście znaleźć rozwiązanie własnych problemów, przyznane że ufa im ich towarzysz Leo.

Strzelec ceni sobie przyziemne przewodnictwo Lwa i silną ochronę, ponieważ zwykle podejmują wiele nieuzasadnionego ryzyka i wpadają w wiele ryzykownych sytuacji. Lew z kolei z uniesieniem obserwuje dzikie wybryki Strzelca, podziwiając ich prawdziwość, autentyczność i wiarę w dobrodziejstwa życia.

Kiedy te dwie odważne, serdeczne i kolorowe postacie nauczą się rozpoznawać nawzajem swoją potrzebę niezależności i wolności, będą mogły paradować razem przez cyrk życia z wielką radością i entuzjazmem.

Kompatybilność relacji Lwa i Strzelca dla małżeństwa

Strzelec musi przestać dokuczać i drwić z Leo, flirtując z innymi. Wzbudzenie zazdrosnej natury Leo to przepis na katastrofę. Chociaż Strzelec może być w ten sposób niemożliwy i młodzieńczy, mogą być pewni, że ich partner Leo nadal kocha i że naprawdę nie ma potrzeby, aby testowali miłość w tak bolesny sposób.

Chociaż mogą być dość niewinni i naiwni, Strzelce są również filozoficzne i mądre ze względu na wiele życiowych przygód. Ta dwoista natura jest tym, co przyciągnęło do nich Leo – pół klaun, pół mędrzec połączony w tak jowialną osobowość.

Jeśli jednak Strzelec nadal będzie mówić nieodpowiednie rzeczy tylko po to, by wywołać reakcję Lwa, Lew z pewnością odrzuci w sposób, który w zamian zastraszy ego Strzelca. Na szczęście Strzelec naprawdę kocha Leo, na tyle, by wycofać się z poszukiwań i odkrywania i osiedlić się w zaangażowanym partnerstwie.

Strzelec jest cudowny z dziećmi, które kochają je tak samo bardzo, ponieważ wyczuwają, że ich integralność i niewinność są podobne do ich własnych. Jednak tak bardzo, jak lubią towarzystwo dzieci, chcą w ten sam sposób podziwiać dorosłych.

Strzelec potrzebuje satysfakcjonującej wymiany pomysłów z kimś równie bystrym i utalentowanym jak Lew. Doceniają szlachetność, lojalność i uczciwość Lwa – nawet jeśli ich ego utrudnia im bycie tak uczciwym jak sam Strzelec.

Ta dwójka będzie się dobrze bawić grając razem we wszelkiego rodzaju gry, czy to sportowe, gry planszowe, czy po prostu rozwiązywanie zagadek życia. A Leo jest w nich wystarczająco dobry, by dać Sagittariusowi dobry bieg za ich pieniądze. Oczywiście Strzelec bardziej lubi gry, ponieważ będą musieli ciężej pracować, aby je wygrać.

Strzelec musi zdać sobie sprawę, że Leo jest naprawdę wyjątkowy i przestać traktować ich jak rodzeństwo i docenić, jakie mają szczęście, że Leo się w nich zakochał. Ważne jest, aby nie naciskali zbyt mocno na Leo. Ponieważ znalezienie podobnego dopasowania z mniej majestatycznymi postaciami będzie trudne i będzie rozczarowaniem po oddychaniu królewskim powietrzem Leo.

Leo może nie być nadczłowiekiem, ale są wdzięczni, uprzejmi, ciepli, opiekuńczy i towarzyscy, a jednocześnie praktyczni i życzliwi. To z pewnością rzadka kombinacja do znalezienia. Leo ma delikatne ego i dużo dumy i może być wręcz wymagający i trochę rozpieszczony. To Strzelec decyduje, czy ten pierwszy anuluje ten drugi.

Leo zwykle oczekuje zbyt wiele od swojego partnera i czasami traktuje go trochę zbyt surowo. Strzelec jest odważny i prawie nieustraszony, lojalny wobec swojego partnera Lwa i zawsze chętny do dania Leo wszelkiej mądrości i miłości, jaką mogą wyczarować. Szybko pomagają Leo w rozwiązywaniu wszelkich problemów, jakie mogą mieć, wykorzystując swoją bystrą inteligencję. Strzelec wierzy w lepszy świat, lepsze życie i lepszą przyszłość dla Lwa, niż nawet Lew może sobie wyobrazić.

To, czego Strzelec nie zaoferuje, to służebna lojalność tylko dlatego, że Leo tego wymaga. Strzelec nie patrzy na Lwa w sposób, w jaki Leo tego oczekuje, ponieważ nie wierzą w czczenie kogokolwiek. Strzelec nie traktuje innych jako lepszych lub gorszych, ale jako towarzyszy podróży w duchowej podróży życia.

Strzelec, podobnie jak Lew, ma porywczy temperament, ale szybko zapomina i nadrabia zaległości, ponieważ nie jest osobą, która żywi urazę. Leo, będąc bardziej upartym, może dłużej wybaczać. Jednak jeśli Strzelec pokaże, że naprawdę jest im przykro, Leo będzie łatwiej dać im kolejną szansę.

Lew i Strzelec w łóżku

Kiedy ta dwójka jest szczerze zakochana, chemiczne przyciąganie między nimi może być poza listą przebojów. Ich połączone ogniste iskry mogą zamienić intymność w ogromne źródło zmysłowości, zabawy i przyjemności.

Ich ekspresja seksualna może wahać się od lekkiej i przewiewnej do dzikiej i zwierzęcej. Może to być również uspokajające i uspokajające dla obu przeciążonych układów nerwowych.

Jedynym problemem może być to, że Strzelec może być trochę zbyt szczery w stosunku do Leo, powodując, że odsuwają się i liżą rany, potencjalnie powodując oziębłość seksualną.

Po tym, jak połączą się w zjednoczeniu seksualnym, nie będzie miało znaczenia, czy będą walczyć, a Strzelec wędruje w świat. Strzelec będzie tęsknił za odurzającą mieszanką wrażliwości i intensywności Lwa i szybko powróci w kochające ramiona Lwa.

Kompatybilność emocjonalna Lwa i Strzelca

Wybryki klauna Strzelca i zmysłowy urok Leo łączą się, tworząc olśniewające iskry, które wszyscy mogą zobaczyć. Mogą bawić siebie nawzajem i osoby z zewnątrz przez wiele godzin, świetnie się bawiąc, odkrywając świat w dramatyczny i nieustraszony sposób.

Leo jest teatralny i kreatywny, a Strzelec uwielbia wyrażać swoją osobowość poprzez humor, filozofię i głupie pokazy, więc razem mogą obudzić w sobie pełne cudów dziecko.

Leo musi pamiętać, że chociaż Strzelec wydaje się beztroski, czasami trzeba im przypomnieć, że mają odwagę realizować swoje niemożliwe marzenia.

Procent zgodności Lwa i Strzelca

Zaufanie: 90%

Lew i Strzelec instynktownie ufają sobie nawzajem w dobrej woli i uczciwości.

Emocje: 95%

Tych dwoje łączy ognista pasja, dziecięcy optymizm i chęć czerpania z życia pełnymi garściami.

Intelekt: 80%

Strzelec uwielbia filozofować i poszerzać intelektualne horyzonty Lwa.

Wartości: 90%

Chociaż obaj cenią uczciwość i uczciwość, Strzelec może być trochę zbyt tępy w swoich wypowiedziach.

Seks: 95%

Ich chemia seksualna może być intensywna i bardzo naładowana, pod warunkiem, że Strzelec nauczy się pewnego taktu i nie wyrzuca nieodpowiednich komentarzy.

Jakie są słynne pary Strzelec-Lew?

Don Cheadle (Strzelec) i Bridgid Coulter (Lew), Simon Helberg (Strzelec) i Jocelyn Towne (Lew), Nick Swisher (Strzelec) i JoAnna Garcia Swisher (Lew).

Jakie znaki dobrze pasują do Strzelca?

Dobrym potencjalnym dopasowaniem dla Strzelca są inne znaki ognia, Lew i Baran oraz znaki powietrzne Waga i Wodnik.

Czy Strzelec i Lew są dobrym małżeństwem?

Strzelec i Lew tworzą wyjątkową parę małżeńską, ponieważ oboje są towarzyscy, ekspresyjni, kochają przygody i chętnie dzielą się swoją miłością. Mogą mieć radosny i satysfakcjonujący związek, pod warunkiem, że Strzelec nauczy się bardziej uważać na ich werbalne wypowiedzi, a Lew nauczy się traktować siebie z większą lekkością.

Więcej kompatybilności

Lew oraz Baran Zgodność

Lew oraz Byk Zgodność

Lew oraz Bliźnięta Zgodność

Lew oraz Nowotwór Zgodność

Lew oraz Lew Zgodność

Lew oraz Panna Zgodność

Lew oraz Funt Zgodność

Lew oraz Skorpion Zgodność

Lew oraz Strzelec Zgodność

Lew oraz Koziorożec Zgodność

Lew oraz Wodnik Zgodność

Lew oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta