Kompatybilność Raka i Skorpiona

  kompatybilność raka i skorpiona

Kiedy spotykają się dwa znaki wodne, jest to magia i błogość dookoła. Rak i Skorpion są znane jako „siostrzane znaki”, więc kiedy jednoczą się w miłości i romansie, możesz spodziewać się mnóstwa zmysłowości, seksualności, duchowości i iskier! Ten duet może łączyć się na wiele sposobów. Synergia bratniej duszy rozwija się naturalnie i raczej bez wysiłku, a Rak i Skorpion znajdą się na przemian od słodkich, romantycznych i zmysłowych wibracji do dzikich, namiętnych i parnych.

Nowotwór x Skorpion – romans i chemia seksualna

Rak to Krab, a Skorpion to Skorpion, więc ponieważ oba są stworzeniami morskimi, jest to dosłownie dopasowanie na niebie. Skorpion rządzi głęboko tajemniczym i intensywnym ósmym domem seksu, śmierci, odrodzenia i alchemicznej transformacji. Podejście Scorpio do miłości i seksu jest w zasadzie całkowitym odzwierciedleniem tego! Są intensywne, pełne pasji, czarujące i wysoce intuicyjne - wiedzą, jak czytać ludzi, a nawet potrafią komunikować się telepatycznie, poza potrzebą słów. Jest to wzmocnione przez kogoś urodzonego w znaku Raka.

Scorpio dodaje tajemniczy, intensywny, duchowy, dziki i parny aspekt do życia seksualnego Raka. Rak jest równie magiczny ze swoimi instynktami i dotykiem midasa! Oba znaki są potężnymi intuicyjnymi i empatami, co oznacza, że ​​wiedzą, co służyć swojemu partnerowi i we właściwym czasie. Oboje też są dawcami, uwielbiają sprawiać przyjemność… Seksualna synergia między nimi również jest po prostu orgazmem, ludzie mogą się zainspirować lub zmysłowo stymulować, obserwując tę ​​dwójkę zakochanych. W sytuacjach publicznych lubią okazywać swoje uczucia poprzez fizyczny dotyk, intensywny i kochający kontakt wzrokowy, ciepło i szczere przywiązanie oraz silny magnetyzm, który mówi: „Jesteśmy całkowicie zakochani i bezpieczni w sobie i naszym związku”. Ich pasja i oddanie odbija się w sypialni.Najważniejsze cechy tego seksualnego dopasowania: intensywna chemia, miłość i oddanie, romans, pasja i podziw, emocjonalne ciepło i inteligencja, zrozumienie, empatia, szczere uczucia, troska i troska, hojność i zdrowa równowaga dawania i otrzymywania.

Jedynym niepowodzeniem, które może wystąpić w ich życiu miłosnym, jest tendencja Raka do bycia mega uległym. Rak jest beznadziejnie oddany swojemu kochankowi, zwłaszcza jeśli ucieleśnia energię królewską lub królową, boga lub bogini; oznacza to jednak, że się stają nadmiernie uległy. Ponieważ Scorpio ma wrodzoną skłonność do dominacji, a nawet momentów machochizmu, może to stworzyć naprawdę niezdrową i nieco toksyczną dynamikę wymiany. Ta para może wpaść w epizody pożądania, euforycznej błogości i scenariuszy uległości i dominacji. Krótko mówiąc, Rak może stać się seksualnym niewolnikiem Skorpiona! Oczywiście za zgodą i podstawową wibracją miłości.

Nowotwór x Skorpion – rodzina i małżeństwo

W tym dziale mogą wystąpić drobne starcia. W starożytności Skorpionem rządził Mars, bardzo ognista, pierwotna i dominująca planeta wojny, żądzy, rywalizacji, agresji i – jeśli pozytywnie wyrażona – działania i witalności. W połączeniu z tym jest fakt, że ich dom rządzący jest również dość intensywny, z tematami śmierci, seksu, tajemnic i intensywności, jak wspomniano wcześniej. Ogólnie rzecz biorąc, czyni to Skorpiona dominującym, ale Rak jest tak samo samoobronny i chroniący, jeśli chodzi o ich wartości i rodzinę. Starcia, które mogą się pojawić, mają miejsce, gdy Rak chce podjąć pewne decyzje, które nadają ton lub wyznaczają drogę. Scorpio na ogół nie będzie miał nic przeciwko, są też wrażliwi, empatyczni i intuicyjni. Ale będzie tendencja do pozostawania przy władzy, nawet jeśli subtelnie.

Poza tym powinno być płynnie. Są to dwa bardzo pomysłowe, inspirujące, opiekuńcze, kochające, instynktowne, intuicyjne oraz zarówno duchowe, jak i twórcze znaki. Mają podobne wartości, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci, i oboje lubią harmonijne i chłodne życie domowe; i uwielbiają wprowadzać zabawne, kreatywne i edukacyjne rzeczy dla swoich dzieci, jeśli takie mają. Rak jest trochę bardziej domatorem, dlatego Skorpion może ich „nieznacznie” frustrować, gdy chcą wyjść, odkrywać, spotykać się z przyjaciółmi lub mieć hobby (lub pracować) poza związkiem. Komunikacja może rozwiązać wiele niepotrzebnych dramatów i napięć.

Scorpio może być żywicielem rodziny i głównym dostawcą, przynajmniej finansowo, ponieważ są bardziej zaradni i ambitni z tej dwójki. Jednak Rak może równie dobrze zapewnić rodzinie i partnerstwu, ponieważ mogą mieć dużo szczęścia. Na przykład mogą otrzymać gratkę z jakiegoś twórczego lub duchowego talentu, dziedzictwo lub w pewnym momencie osiągnąć wielki dobrobyt. Zarówno Rak, jak i Skorpion mają szczęście, jeśli chodzi o pieniądze i finanse oraz przyciąganie bogactwa i obfitości w wielu formach, aby stworzyć szczęśliwe i stabilne życie. Co więcej, Skorpion docenia macierzyński i opiekuńczy charakter Raka (niezależnie od płci), kobiecy, domowy i praktyczny. Wpływ czwartego domu (dom rządzący Rakiem) dotyka duszy Skorpiona w przyjazny sposób, jednak ważne jest, aby nie być zbyt domowym lub obowiązkowym i wnieść do połączenia trochę zabawy i kreatywnej magii.

Nowotwór x Skorpion – Przyjaźnie i partnerstwa platońskie

Między tymi dwojgiem zawsze będzie magnetyczny pociąg seksualny i chemia, ale jeśli zdecydują się pozostać przyjacielskimi lub wejść razem w kreatywne lub biznesowe partnerstwo, możesz spodziewać się genialnych pomysłów, i to często! Pomysły, innowacje i niesamowita wyobraźnia płyną w obfitości, gdy ta dwójka łączy siły. Obaj są mistyczni, duchowo świadomi, parapsycholodzy i jasnowidze - nawet jeśli do pewnego stopnia uzdolnieni artystycznie oraz zdeterminowani i pełni pasji, aby stworzyć coś znaczącego w życiu. Znaki wodne dodają głębi i duchowego, psychicznego lub artystycznego ulepszenia każdemu projektowi lub przedsięwzięciu; są też niezwykle empatyczni, co pozwala im łączyć innych i znajdować jedność zamiast podziałów.

Kolejną rzeczą, o której należy wspomnieć w przypadku tej pary, jest to, jak nieziemskie i eteryczne są lub mogą być. Jeśli Rak i Skorpion współpracują ze sobą w jakiejś altruistycznej, charytatywnej, wizjonerskiej, humanitarnej lub holistyczno-duchowej misji, mogą wiele osiągnąć. Inspiruje także przyszłe pokolenia. Istnieje anielska, wyższa i wielowymiarowa częstotliwość związana z wodą – oni widzą bezpośrednio przez zasłonę iluzji do podświadomości. Mogą więc zdecydować się na narodziny poprzez wglądy wyższej świadomości lub zjawiska „nie z tego świata” (mądrość, wiedza, dzieła twórcze itp.), które będą miały trwały wpływ na ludzkość.

Rzeczy, na które należy uważać Czerwone flagi i ostrzeżenia!

Manipulacja . To najgorsza cecha cienia, która jest podstawą wszystkich znaków wodnych. Nowotwory są szczególnie mistrzami manipulacji, gdy nie stawiają na swoim, lub gdy czują się zranione, wykorzystane, wykorzystane lub niezrozumiane. Skorpion może być dość ognisty, gdy stoi na swoim miejscu, dlatego należy uważać na kłótnie i gorące nastroje. Skorpion może być równie zazdrosny i zaborczy z tej dwójki, jako stały znak, więc to od Raka zależy, czy z miłością ich uspokoi i przekona ich słodyczą i szczerymi uczuciami, miłością i lojalnością wobec nich.

Wreszcie, aby ta relacja błyszczała i kwitła, potrzebna jest ciągła komunikacja. Oba znaki są czasami zbyt emocjonalne i bardzo wrażliwe, co oznacza, że ​​​​iluzje mogą przeniknąć, jeśli nie są krystalicznie czyste w swoich prawdziwych emocjach i intencjach. Wymagana jest również empatyczna, uważna i współczująca komunikacja… pamiętaj, aby grać i dobrze się bawić! Jedynym innym znakiem ostrzegawczym jest to, że sprawy mogą stać się nieco „ciężkie”.

Ogólna ocena Raka i Skorpiona :

Miłość: 9

Synergia seksualna: 9

Emocje i więź emocjonalna: 8

Powiązania intelektualne i psychologiczne: 8

Prawdziwa miłość/kompatybilność z bratnią duszą: 10!

Więcej kompatybilności

Nowotwór oraz Baran Zgodność

Nowotwór oraz Byk Zgodność

Nowotwór oraz Bliźnięta Zgodność

Nowotwór oraz Nowotwór Zgodność

Nowotwór oraz Lew Zgodność

Nowotwór oraz Panna Zgodność

Nowotwór oraz Funt Zgodność

Nowotwór oraz Skorpion Zgodność

Nowotwór oraz Strzelec Zgodność

Nowotwór oraz Koziorożec Zgodność

Nowotwór oraz Wodnik Zgodność

Nowotwór oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta