Kompatybilność Raka i Strzelca

  Kompatybilność Raka i Strzelca

Rak jest wrażliwym, introwertycznym i domowym znakiem wodnym. Ci tubylcy nie lubią opuszczać swojej strefy komfortu emocjonalnego i wolą przebywać w znanych miejscach z ludźmi, którym ufają.

Teraz Strzelec jest towarzyskim, odważnym i pewnym siebie znakiem ognia, który jest gotowy na wszelkiego rodzaju przygody, jakie ma do zaoferowania życie.

Ci tubylcy są zawsze w ruchu, podróżując do odległych krain i po drodze poznając nowych przyjaciół.Czy związek między nimi może się udać?

Czytaj dalej i dowiedz się, jak kompatybilne są te dwa znaki w przyjaźni i miłości.

Jaka jest kompatybilność przyjaźni między rakiem a strzelcem?

Przyjaźń Strzelca i Raka może nie trwać długo. Rdzenni mieszkańcy raka kierują się emocjami, podczas gdy Strzelec rządzi się swoimi działaniami i asertywnością, co może przynieść wiele konfliktów.

Strzelec jest dosadny i impulsywny w wyrażaniu swoich opinii, obrażając drażliwego Raka, który wybuchnie płaczem po usłyszeniu słów przyjaciela.

Tych dwoje ma czasami podobne poczucie humoru, ale śmiech nie wystarczy, aby utrzymać przyjaźń na przestrzeni czasu.

Emocje Raka będą próbowały utrzymać związek razem, ale ego Strzelca i lekkomyślna postawa mogą zniweczyć ich wysiłki.

Strzelec ma milion znajomych, ale rzadko jest prawdziwym najlepszym przyjacielem. Tymczasem Strzelec pielęgnuje swoje relacje z troską i miłością, zachowując przyjaźnie z dzieciństwa do końca życia.

Krab nie zaakceptuje spędzania dni bez rozmowy lub widywania się z przyjaciółmi, ale Łucznik jest tak niekonsekwentny, że nie spełnią standardów Raka, dość szybko rujnując związek.

Jaka jest zgodność relacji między rakiem a strzelcem?

Kompatybilność małżeńska raka i strzelca

Jeśli Rak i Strzelec zakochają się w sobie, mogą nie cieszyć się idealnym romantycznym związkiem.

Ponieważ zaborczość i przywiązanie Raka będą zbyt duże dla wolnego ducha Strzelca, małżeństwo będzie poza stołem.

Podobnie nieprzewidywalna osobowość Strzelca sprawi, że Rak przejdzie wyczerpującą emocjonalną kolejkę górską, co doprowadzi go do myślenia, że ​​​​lepiej jest im samemu.

Jeśli zdecydują się nawiązać związek, jedno z nich na pewno ucierpi. Kraby szukają bezpieczeństwa i spójności, a Łucznicy w ogóle nie chcą poważnego związku! Nie mówiąc już o kimś, kto nie daje im wystarczająco dużo miejsca.

Ci ludzie wyjdą za mąż tylko wtedy, gdy ich partner pozwoli im swobodnie wędrować i potwierdzić swoją niezależność. Jednak Rak przywiązuje się do swojego partnera i nie pozwala mu odejść.

Rezultat: nieuchronna porażka.

Rak i Strzelec w łóżku

Ludzie z rakiem mogą być emocjonalnie niepewni, zwłaszcza gdy pozwalają innym ludziom wejść do ich wewnętrznego świata. Dlatego zwykle ustalają zbyt wiele zasad i granic w sypialni, co może zniechęcić spontanicznego Strzelca.

Poza tym doświadczenia seksualne Strzelca i kokieteryjna natura mogą sprawić, że Rak poczuje się niepewnie, co spowoduje znacznie sztywniejsze i mocniejsze występy.

To zanudzi żądną przygód osobowość Strzelca na śmierć, podczas gdy Rak czuje, że ich uczucia są zaniedbywane.

Czasami mogą się łączyć, ale tylko wtedy, gdy Rak obniży swoją obronę, a Strzelec stanie się bardziej wrażliwy i wrażliwy.

Jednak sytuacje, w których tak się dzieje, są tak rzadkie, że po prostu nie wystarczą, aby nadrobić resztę.

Główne różnice między tymi dwoma znakami zodiaku są zbyt znaczące, a ich związek seksualny będzie tego dowodem.

Procent zgodności Raka i Strzelca

Ogółem: 30%

Ogólnie rzecz biorąc, zgodność między tymi dwoma znakami nie jest zbyt wysoka, głównie dlatego, że nie mają one wielu wspólnych zainteresowań i działań.

Zaufanie: 1%

Rak szuka niezawodnego i stabilnego partnera, podczas gdy Strzelec jest nieprzewidywalny i chętny do doświadczania życia. Dlatego wzajemne zaufanie nie jest zbyt wysokie.

Rak nieustannie wątpi w intencje Strzelca i obawia się, że zostanie oszukany. Z drugiej strony Strzelec nie ufa Rakowi, by pozwolił na jakąkolwiek niezależną aktywność bez narzekania na nią.

Intelekt: 55%

Chociaż mają różne popędy, Rak i Strzelec mają podobny poziom intelektualny. Dlatego, aby mogli prowadzić ciekawe rozmowy, gdy się poznają.

Ale po tych kilku pierwszych przypadkach zainteresowanie zaczyna słabnąć, a niezręczne milczenie zdominuje ich dyskusje.

Emocje: 5%

Rak ma ogromny wewnętrzny świat pełen emocji, którymi dzieli się tylko z najbliższymi. Z drugiej strony Strzelec uzewnętrznia wszystkie swoje uczucia i woli nie okazywać wrażliwości, czyniąc je w tym sensie przeciwieństwami.

Rak potrzebuje głębokiego i znaczącego kontaktu i rozmów, aby połączyć się emocjonalnie ze swoim partnerem. Ale Strzelec jest zawsze w ruchu i nie lubi przebywać długo z ludźmi ani wyrażać swoich intymnych emocji.

Wartości: 40%

Strzelec i Rak mają podobne wartości, ponieważ obaj są ludźmi humanitarnymi i cenią sobie szacunek, uczciwość, tolerancję i solidarność.

Seks: 35%

Rak lubi seks jako romantyczne i intymne przeżycie, podczas gdy Strzelec jest bardziej odważny i lubi eksperymentować. Czasami jednak łączą się, ponieważ oboje są namiętnymi kochankami.

Aktywność 5%

Jest to obszar, w którym Rak i Strzelec łączą się najmniej. Ci pierwsi lubią gotować, spędzać czas z rodziną i oglądać filmy w domu, drudzy chcą podróżować, wychodzić na miasto i poznawać nowych ludzi.

Wpadną w kłopoty, zanim będą musieli zdecydować, jak spędzić sobotnią noc. Nie będzie żadnych działań, w których te dwa znaki zgodzą się uczestniczyć.

Jaka jest kompatybilność między mężczyzną z rakiem a kobietą-strzelcem?

Przyjaźń lub związek miłosny między mężczyzną z rakiem a kobietą Strzelcem będzie pełen przeszkód.

Ta kobieta nie zna innego sposobu na życie niż bycie niezależnym i branie odpowiedzialności za własne decyzje, przez co mężczyzna Raka czuje się niepewnie.

To doprowadzi go do próby pociągnięcia jej emocjonalnych sznurków, aby powstrzymać ją przed odejściem od niego, ponieważ w głębi duszy obawia się, że zostawi go dla kogoś bardziej interesującego.

Ostra i dosadna energia Strzelca oraz głęboko emocjonalna natura Raka mogą stwarzać problemy w ich komunikacji.

Nie zrozumieją, skąd pochodzi drugi, i będzie się wydawać, że ciągle chodzą ze sobą po skorupkach jaj.

Streszczenie

Relacja między znakami zodiaku Rak i Strzelec nie jest dokładnie dopasowana w niebie.

Osobowości tych dwóch tubylców są bardzo różne, prawie przeciwne! Doprowadzi to do dalszych problemów, które prawdopodobnie zerwą związek, zanim zostanie nawiązany.

Strzelec jest towarzyski, intensywny i żądny przygód, podczas gdy Rak jest powściągliwy, wrażliwy i nieufny.

Przyjaźń między nimi zawsze skończy się walką, ponieważ Strzelec jest zbyt dosadny i rujnuje dzień Rakowi opiniami, o które nikt nie prosił.

Małżeństwo między nimi też jest mało prawdopodobne. Rak jest bardzo zaborczy i czepliwy, podczas gdy Strzelec zaangażuje się w związek tylko wtedy, gdy jego partner zapewni im wystarczająco dużo miejsca.

Jednak miłość nie ma żadnych wytycznych, a jeśli te dwa znaki się zakochają, mogą stworzyć związek. Muszą tylko podjąć wysiłek, aby zrozumieć swoje różne punkty widzenia i ciężko pracować, aby trzymać się razem.

Więcej kompatybilności

Nowotwór oraz Baran Zgodność

Nowotwór oraz Byk Zgodność

Nowotwór oraz Bliźnięta Zgodność

Nowotwór oraz Nowotwór Zgodność

Nowotwór oraz Lew Zgodność

Nowotwór oraz Panna Zgodność

Nowotwór oraz Funt Zgodność

Nowotwór oraz Skorpion Zgodność

Nowotwór oraz Strzelec Zgodność

Nowotwór oraz Koziorożec Zgodność

Nowotwór oraz Wodnik Zgodność

Nowotwór oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta