Kompatybilność Ryb i Bliźniąt

  Kompatybilność Ryb i Bliźniąt

Ci dwaj nie są naturalnie kompatybilni, ale mogą znaleźć harmonię, jeśli Bliźnięta chcą płynąć w strumieniach Ryb, a Ryby chcą latać po niebie Bliźniąt. Mieszanie powietrza i wody musi być wykonane ostrożnie, w przeciwnym razie może to doprowadzić do stłumienia energii (jak Ryby mogą zrobić Bliźniętom) lub zdusić (jak Bliźnięta mogą zrobić Rybom).

Zarówno Bliźnięta, jak i Ryby wydają się być dość wymijające i zawsze nieco poza zasięgiem. Obaj są również biegli w sztuce kamuflażu lub zmiany kolorów, aby dopasować je do otoczenia. Żaden z nich nie lubi być przyszpilony i obaj szybko się wymykają, zanim ktokolwiek będzie miał na to szansę. Ryby wycofują się do swojej wewnętrznej skorupy, aby uniknąć zranienia, podczas gdy Bliźniaczki uciekają do ich umysłów.

Kompatybilność przyjaźni Ryby i Bliźnięta

Postać Ryby jest paradoksalna, ponieważ jest w stanie zrozumieć wszystkich, ale czasami ma problem ze zrozumieniem siebie. Ponieważ przeszli tak wiele na poziomie duszy, mogą łatwo zapomnieć niektóre z tego, czego się nauczyli i muszą powtórzyć najbardziej podstawowe lekcje samowiedzy.Kiedy dostrzegają swoją ponadczasową i wieczną naturę, która jest promienna i pełna, mogą być zbyt skromni, aby to zaakceptować. W ten sposób mogą uniknąć prawdziwego poznania siebie, gubiąc się w substancjach, iluzjach lub sztuce. Mogą też wybrać bardziej konstruktywną drogę kreatywności, służby, uzdrawiania lub nauczania, dbając o wszystkich wokół siebie.

Bliźniaczki bardzo chętnie pomagają Rybom dowiedzieć się, kim są, ponieważ uwielbiają rozwiązywać dobre zagadki. Ale chociaż Bliźnięta są dobre w rozdzielaniu Ryb, nie są tak dobre w składaniu ich z powrotem i mogą sprawić, że Ryby będą bardziej zdezorientowane niż na początku.

Ryby mogą uważać Bliźnięta za zbyt dziecinne, chociaż od czasu do czasu lubią odwiedzać ich zaczarowaną krainę udawania. Czasami Bliźnięta mogą być zbyt analityczne, aby były mistyczne dla Ryb, które nie lubią, gdy ich świat snów jest zbyt głęboko kwestionowany. Jeśli zostaną zmuszeni do wyjaśnienia się zbyt wiele razy, Ryby po prostu odpłyną lub będą unikać ich miejsca pobytu. Lub mogą zemścić się, nie okazując zainteresowania nowymi pomysłami i planami Bliźniąt. Bliźnięta nie mogą znieść, gdy ich genialne pomysły pozostają niezauważone i na pewno uznają takie zachowanie za denerwujące.

Ryby mogą być bardzo kochające, zachęcające i wspierające, kiedy chcą, ale kiedy tego nie robią, Ryby z pewnością poczują zimne ramię.

Ta dwójka podziela uznanie dla naturalnego piękna, zmieniających się pór roku, wschodów i zachodów słońca oraz rozkoszuje się sztuką, poezją i muzyką. Piękno otwiera ich serca i napełnia je ekstazą i zachwytem. Tworzy również więź między nimi, pozwalając im wspólnie docenić niezliczone formy.

Ryba i Bliźniaczki mają problem ze zwróceniem uwagi na to, czym się dzielą. Umysł Bliźniąt zawsze się ściga i mogą być dość niespokojne i trudne do utrzymania zaangażowania przez długi czas. Ryby są pełne zrozumienia, kiedy decydują się na skupienie, co często nie trwa zbyt długo, ponieważ ich umysły również mają tendencję do błądzenia w fantazji.

Ryby przeszły przez to wszystko, więc potrafią słuchać innych z wielką empatią. Wiedzą, jak obejść się bez i nie narzekać. Takie doświadczenia wzmacniają ich emocjonalnie, jednocześnie sprawiając, że ich serca są wrażliwe na cierpienie innych. Są przyzwyczajeni do bycia pomijanymi i nauczyli się to akceptować.

W międzyczasie Bliźnięta są przyzwyczajone do zwracania na siebie uwagi i bycia słyszanym. Muszą się komunikować i wyrażać, a Ryby potrafią słuchać z fascynacją i empatią. Ryby lubią słuchać o dramatycznych wybrykach Bliźniąt, a także uwielbiają czuć się potrzebne. Ale jeśli Bliźnięta nie odwzajemnią się, honorując od czasu do czasu potrzebę śnienia Ryb, Ryba może nagle przestać słuchać. Zanim jednak odpłyną, z pewnością dadzą Gemini uczciwe ostrzeżenie.

Ryby i Bliźnięta Zgodność małżeńska

Ryby nie zawsze wiedzą, gdzie stoją ze swoim partnerem Gemini. Bliźniacy mogą dać im powód do zazdrości ze względu na ich naturalnie zalotną i nieodpowiedzialną naturę. Mogą być dość psotni, czarujący i dziecinni; zabawny i niewinny w jednej minucie i płaczliwy w następnej.

Ryby są bardziej łagodne, tolerancyjne i łatwe w obsłudze niż Bliźnięta. Chociaż mogą stać się zepsuci, jeśli zostaną popchnięci za daleko, w większości robią wszystko, co w ich mocy, aby odpowiedzieć na potrzeby partnera. Problem polega na tym, że są zdezorientowani, gdy potrzeby, życzenia i marzenia Bliźniąt wciąż się zmieniają, ale robią wszystko, co w ich mocy i wciąż próbują.

Ryby też nie są tak stabilne w swoim temperamencie. Mogą być bardzo niespokojne, jeśli jest zbyt wiele opóźnień w osiągnięciu ich celów, podczas gdy Bliźnięta mają znacznie mniej cierpliwości. Stanowi to poważny problem dla ich związku, ponieważ do harmonii w każdym związku wymagana jest cierpliwość.

Bliźnięta mają umysł, który widzi jednocześnie w wielu kierunkach, przez co mogą być dość nastrojowe, szybko i nieprzewidywalnie zmieniając zdanie.

Ryby, będąc emocjonalną gąbką, pochłaniają wszystkie te zmienne nastroje. W ten sposób mogą naprawdę zmagać się z całą ciągle zmieniającą się naturą Gemini, co może być mylące i drażniące dla ich układu nerwowego.

Podczas gdy Bliźnięta mają dużo energii psychicznej i nieustannie odkrywają życie, Ryby czują się znużone światem, ponieważ przeszły tak wiele w tak wielu wcieleniach. Podobnie jak Ryba, Bliźnięta wolą patrzeć na świat przez różowe okulary. Oboje chcą, aby rzeczy były bardziej estetyczne niż są w rzeczywistości. Ale w przeciwieństwie do Ryb, są znacznie lepsi w analizowaniu i dostrzeganiu prawdy o rzeczywistości.

Chęć Bliźniąt do analizy i zrozumienia może budzić wątpliwości u Ryb, ponieważ wiedzą, że są pewne rzeczy, takie jak miłość, których po prostu nie można zrozumieć.

Bliźnięta mogą stać się małostkowe i unikać rozmowy z Rybami, jeśli przekroczą granicę, na przykład zbyt późno. Ryby z kolei mogą zwrócić się do substancji łagodzących ich ból, powodując w ten sposób, że Bliźnięta odsuwają się dalej, tworząc błędne koło emocjonalnego zamieszania dla nich obojga.

Bliźnięta mogą być hiperkrytyczne i oskarżycielskie, a Ryby nie mogą długo znosić krytyki. Tymczasem Bliźniaczki nie radzą sobie z ciszą, którą Ryby mogą wykorzystać jako taktykę unikania konfrontacji.

Ryby wyczuwają drogę przez kłopoty, podczas gdy Bliźnięta skłaniają się ku rozwiązywaniu problemów. Bliźnięta mogą mówić, ale Ryby mogą tak naprawdę nie słuchać, podczas gdy Ryby mogą odczuwać emocje, a Bliźniaczki mogą wiedzieć, jak okazywać współczucie. Jednak oboje potrzebują być wysłuchani i zrozumiani, ponieważ mają taki problem ze zrozumieniem siebie.

Ryby i Bliźnięta w łóżku

Ryby są wykwalifikowane w zapewnianiu, że Bliźnięta nie zostaną zduszone, podczas gdy Bliźnięta mogą zapewnić różnorodne formy uczucia, aby Ryby się nie nudziły.

Żadne z nich nie potrzebuje miłości, aby była pełna namiętności i oboje potrafią dostosować się do zmieniających się zainteresowań seksualnych drugiej osoby. Jednak mogą nigdy nie czuć się naprawdę związani na poziomie duszy.

Bliźnięta muszą być mniej samolubne w uprawianiu miłości, aby doświadczyć prawdziwego poczucia jedności. Zbyt łatwo jest im dać się wciągnąć w swoje spontaniczne pragnienia, zamiast skupiać się na wzajemnym dawaniu i otrzymywaniu.

Jeśli Bliźnięta są wystarczająco pokorne, aby nauczyć się sztuki dawania od Ryb, ich fizyczna intymność może być źródłem odnowienia ich miłości, generując głębszą komunię niż wcześniej. Ryby mogą stać się bardziej swobodne i spontaniczne, jak Bliźnięta, a Bliźnięta mogą nauczyć się, jak stać się bardziej spokojnym i spokojnym, jak Ryby.

Kompatybilność emocjonalna Ryb i Bliźniąt

Obaj preferują wolność i prywatność oraz lubią sztukę. Obaj nie lubią rutyny, łatwo się nudzą i mają skłonność do wyolbrzymiania prawdy.

Bliźnięta uważają, że życie nie jest możliwe do zrozumienia za pomocą samych zmysłów. Są zmuszeni użyć swojego intelektu, aby to rozgryźć. Potrzebują kogoś takiego jak Ryby, który cierpliwie ich wysłucha, aby pomóc im znaleźć prawdziwe szczęście.

Procent zgodności Ryb i Bliźniąt

Zaufanie: 70%

Ryby i Bliźnięta mają tendencję do wyolbrzymiania prawdy, więc wzajemne zaufanie może zająć trochę czasu.

Emocje: 80%

Ryby oferują Bliźniakom współczucie i emocjonalne uzdrowienie, którego Bliźnięta potrzebują, aby zrównoważyć ich tendencję do bycia bardziej w głowie.

Intelekt: 80%

Obaj lubią sztukę, a Bliźnięta, będąc naturalnie ciekawymi, popchną Ryby do dyskusji na każdy temat pod Słońcem.

Wartości: 70%

Bliźnięta cenią stymulację umysłową i podekscytowanie, podczas gdy Ryby cenią sobie spokój i emocjonalną bliskość.

Seks: 70%

Bliźnięta mogą być zbyt rozproszone i skupione na sobie, ale mogą też być na tyle wszechstronne, że Ryby nie będą się nudzić.

Jakie są znane pary Ryby-Bliźnięta?

Heidi Klum (Bliźnięta) i Seal (Ryby), Bruce Willis (Ryby) i Emma Heming Willis (Bliźnięta), Sheryl Berkoff (Bliźnięta) i Rob Lowe (Ryby).

Jakie znaki pasują do Bliźniąt

Bliźnięta dobrze łączą się z innymi znakami powietrza, Wagą i Wodnikiem, oraz znakami ognia, Baranem i Lwem.

Czy Ryby i Bliźnięta pasują do małżeństwa?

Ryby i Bliźnięta mogą stworzyć trwały związek poprzez wzajemne zrozumienie swoich dwoistych natur. Obaj są kameleonami, które mogą wspierać się nawzajem, wiedząc, kim naprawdę są pod swoimi społecznymi postaciami.

Więcej kompatybilności

Ryby oraz Baran Zgodność

Ryby oraz Byk Zgodność

Ryby oraz Bliźnięta Zgodność

Ryby oraz Nowotwór Zgodność

Ryby oraz Lew Zgodność

Ryby oraz Panna Zgodność

Ryby oraz Funt Zgodność

Ryby oraz Skorpion Zgodność

Ryby oraz Strzelec Zgodność

Ryby oraz Koziorożec Zgodność

Ryby oraz Wodnik Zgodność

Ryby oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta