Kompatybilność Ryb i Koziorożców

  Kompatybilność zodiaku Ryby i Koziorożca

Delikatna i pielęgnująca natura Ryb przynosi wielki komfort nieco ospałym Koziorożcom, pomagając im poczuć się bardziej beztrosko i beztrosko. Koziorożec znajduje wzbogacenie i komfort w Rybach, czując się na tyle bezpiecznie, by w końcu podnieść się i puścić kontrolę.

Tymczasem Ryby doceniają zdolność Koziorożca do zapewnienia bezpiecznego pojemnika, w którym ich emocje mogą płynąć i znaleźć wytchnienie od szorstkości życia. Ta podstawa wsparcia pomaga Rybom przezwyciężyć ich naturalną introwersję i ujawnić więcej ich wrażliwej i pomysłowej natury.

Kompatybilność przyjaźni Ryby i Koziorożca

Ci dwaj znajdą ze sobą więcej harmonii niż napięcia, ponieważ myślą podobnie w głównych kwestiach. Nawet jeśli się nie zgadzają, będą próbować przekonać się nawzajem w sposób dyplomatyczny i tolerancyjny.Koziorożec może być bardziej konserwatywny i podejrzliwy w stosunku do abstrakcji i eterycznych ideałów, a na pewno mniej wrażliwy i spostrzegawczy emocjonalnie niż Ryby. Jeśli chodzi o tematy ezoteryczne, takie jak astrologia lub reinkarnacja, Ryba może być zmuszona pomóc Kozie być bardziej elastycznym i otwartym w myśleniu.

Demonstrując swoją naturalną tolerancję, cierpliwość i życzliwość, Ryby mogą pomóc rozluźnić mentalną nieelastyczność Kozła. Starają się przedstawiać swoje argumenty w wyważony i rozsądny sposób i wiedzą, że lepiej nie atakować ich emocjonalnie ani nie poddawać się dramatyzmowi, by coś podkreślić.

Jednak Ryby mogą być zbyt skłonne do zwlekania lub łatwe w upodobaniach Koziorożca, który może być dość niezłomny, uparty i czepliwy do wyczucia czasu. W ten sposób oboje mogą uczyć się od siebie nawzajem, aby znaleźć zdrowszą równowagę.

Istnieje możliwość, że Koziorożec zdominuje Ryby, kontrolując ich ekspresję, aż ich osobowość stanie się tylko cieniem ich prawdziwego ja. Następnie Ryby mogą zwrócić się do niezdrowych dróg ucieczki, takich jak oszustwo lub nadużywanie substancji, aby uciec od ich zamknięcia.

Ci dwaj mogą mieć podobne gusta w delikatnej, klasycznej, płynącej muzyce i subtelnym humorze i cierpkim dowcipie. Oboje lubią prywatność i spędzanie czasu w cichych miejscach, z kilkoma ukochanymi osobami, zamiast mieszać się w duże grupy.

Ryby i Koziorożec Zgodność związku dla małżeństwa

Ryby nie są formalne ani tradycyjne i nie traktują zbyt poważnie przyzwoitości społecznej. Tymczasem Koziorożec jest dość formalny i dogoniony statusem społecznym i wyróżnieniem.

Koza jest na ogół łagodna i skromna w wyglądzie, często dostojna i opanowana w swoich manierach. W związku z tym nie tolerują niechlujstwa i niegrzecznego zachowania Ryb, zwłaszcza w miejscach publicznych, gdzie może to być źródłem ogromnego zażenowania.

Koza jest zdeterminowana, by zdobyć uznanie i podziw społeczny, nawet jeśli ich krąg jest dość mały. Muszą po prostu wznieść się na szczyt w dowolnej dziedzinie, którą uprawiają, niezależnie od tego, czy pracują dla siebie, czy dla innych.

Koziorożce wolą przebywać blisko rodziny, zarówno własnej, jak i partnerów. Dlatego Ryby będą musiały znaleźć sposób, aby dopasować się również do swojej rodziny. Podczas gdy Ryby mogą początkowo opierać się takiemu uwikłaniu, z czasem dojrzeją i odkryją, że tak bliskie więzi emocjonalne są źródłem komfortu i stabilności.

Jednak czas z rodziną może również stać się zbyt duży dla Ryb, jeśli czują, że narusza to ich prywatność. Nie lubią swoich krewnych, dalszych lub innych, znających każdą ich myśl, działanie lub wybór życiowy. Poczucie ograniczenia w jakikolwiek sposób, czy to fizyczne, czy psychiczne, spowoduje, że staną się nerwowe i drażliwe.

Kiedy Ryby mają wystarczająco dużo miejsca i swobody, by wędrować, tak naprawdę nie muszą zapuszczać się zbyt daleko i mogą być lojalne i oddane. Ale jeśli czują się zamknięci, mogą ulec pokusie ucieczki i znalezienia większej wolności w innych ramionach.

Koziorożec może być lodowaty i wycofany, gdy jest zły, ale raczej nie podda się emocjom. Jeśli Koza popadnie w paranoję i spodziewa się, że Ryby będą niewierne, i będzie ich nękać ich podejrzeniami, Ryby mogą po prostu pozwolić sobie na niewierność tylko po to, by dać im nauczkę. Tymczasem, jeśli Koza komunikuje, że ufa uczciwości swojego partnera, Ryby są bardziej skłonne do lojalności. W rzeczywistości będą się wstydzić, że zdradzili zaufanie, jakim obdarzył ich partner.

Im więcej miłości, pozytywności i beztroskiej przygody Koza może przynieść Rybie, tym lepiej dla ich związku, ponieważ Ryby mogą łatwo znudzić się tą samą nudną rutyną każdego dnia.

Ryby i Koziorożec w łóżku

Koziorożce mogą być początkowo nieśmiałe, ale kiedy się otworzą, mogą być bardzo bezpośrednie w swoim podejściu do intymności, otwarcie prosząc o to, czego chcą. Element Ryby, wodny przepływ i wyobraźnia, oraz ziemska zmysłowość Koziorożca łączą się, tworząc kalejdoskopowe źródło niekończącej się przyjemności i odkryć.

Koziorożec jest bardziej pożądliwy, a Ryby bardziej uduchowione w kochaniu się. Oboje cieszą się erotycznym urokiem pocałunków, gry wstępnej, masażu i czułego dotyku. Ryby mają ogromną wrażliwość i potrafią dokładnie wyczuć, czego Koza potrzebuje, aby się otworzyć i naprawdę puścić na wyżyny fizycznej przyjemności.

Czasami Ryby mogą uważać, że Koziorożec nie jest wystarczająco romantyczny, a Koza może czuć, że Ryba jest zbyt ulotna i lotna w ich kochaniu się. Mogą jednak wykorzystać swoją silną zdolność do otwartej komunikacji, aby rozwiązać takie problemy. Kiedy to zrozumienie zostanie osiągnięte, może znacznie wzmocnić ich pasję i pożądanie seksualne.

Kompatybilność emocjonalna Ryb i Koziorożca

Koziorożec musi znaleźć sposób na zachowanie równowagi między byciem niezawodnym jak skała i wystarczająco miękkim, aby sprostać figlarnej energii i zmieniającym się pragnieniom Ryby. Muszą nauczyć się być bardziej wyluzowani i elastyczni, aby płynąć ze zmiennymi emocjami Ryby. Na szczęście Koza jest obdarzona silną determinacją, cierpliwością i mądrością, aby osiągnąć tak ambitny cel.

Największym darem, jaki Koziorożec przynosi Rybom, jest ich wygoda i niezawodność. Ryby wiedzą, że mogą zwrócić się do Kozła, gdy są zranione lub rozczarowane, aby ukoić swoje rany. Największym darem, jaki Ryby dają Kozie w zamian, jest ich piękna wyobraźnia i błyskotliwe wizje, które pomagają uwolnić serce Koziorożca z własnego więzienia, które sam sobie narzucił.

Procent zgodności Ryb i Koziorożców

Zaufanie: 70%

Ryby są podatne na oszustwa, a Koziorożec potrzebuje trochę czasu, aby naprawdę zaufać innym.

Emocje: 70%

Koziorożec lubi mocno trzymać swoje emocje w ryzach iw rezultacie może oznaczyć Ryby jako zbyt wrażliwe i drażliwe.

Intelekt: 80%

Koziorożec ceni tradycyjną naukę z książek, podczas gdy Ryby są bardziej nieszablonowymi, nieliniowymi wizjonerami i marzycielami.

Wartości: 70%

Koziorożec ceni sobie stabilność, a Ryby wyobraźnię i przygodę.

Seks: 80%

Ziemska zmysłowość Kozła ładnie łączy się z rybią płynnością kochania się, czułym dotykiem i romantycznym sercem.

Jakie są słynne pary Ryby-Koziorożce?

Kevin Costner (Koziorożec) i Christine Baumgartner (Ryby), Federico Fellini (Koziorożec) i Giulietta Masina (Ryby), Patrick Dempsey (Koziorożec) i Rocky Parker (Ryby).

Jakie znaki pasują do Koziorożca?

Koza dobrze dogaduje się z innymi znakami ziemi, Bykiem i Panną, i znajduje odżywczą rewitalizację dzięki znakom wodnym, Skorpionowi i Rybom.

Czy Ryby i Koziorożec nadają się do małżeństwa?

Ryby i Koziorożec mogą zbudować szczęśliwy związek, ponieważ Koza zapewnia Rybom bezpieczeństwo, a Ryba pomaga rozwinąć wizję Kozła i wrażliwość emocjonalną.

Więcej kompatybilności

Ryby oraz Baran Zgodność

Ryby oraz Byk Zgodność

Ryby oraz Bliźnięta Zgodność

Ryby oraz Nowotwór Zgodność

Ryby oraz Lew Zgodność

Ryby oraz Panna Zgodność

Ryby oraz Funt Zgodność

Ryby oraz Skorpion Zgodność

Ryby oraz Strzelec Zgodność

Ryby oraz Koziorożec Zgodność

Ryby oraz Wodnik Zgodność

Ryby oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta