Kompatybilność Ryb i Lwów

  Zgodność znaku zodiaku Ryby i Lwa

W jakiś sposób, czy to w karierze, przyjaźni czy miłości, przeznaczeniem Leo jest zdominowanie Ryb. Ale to nie jest takie złe, ponieważ Lwy są hojnymi władcami i nie mają złych intencji, a Ryby tak naprawdę nie mają nic przeciwko dominacji, jeśli odbywa się to z życzliwością i ciepłem.

Kiedy Leo mówi Rybom, co mają robić, daje Rybom wystarczająco dużo czasu na marzenia i oszczędza im kłopotów z samodzielnym podejmowaniem decyzji. Ryby nie lubią marnować energii na gry dominacji i podboju i uważają je za dość wyczerpujące.

Kompatybilność przyjaźni Ryby i Lwa

Lew może być opiekuńczy i czuły, a Ryby mogą być czułe, kochające i pochlebne, tworząc pocieszającą i szczęśliwą dynamikę. Jednak te dwa nie są kompatybilne z natury. Lew czuje się bardziej komfortowo w intensywnych i pełnych pasji środowiskach, podczas gdy Ryby preferują bardziej chłodne i spokojne otoczenie.

Ryby mają wewnętrzną siłę, a Lew zewnętrzną, więc mogą się od siebie wiele nauczyć. Lew czuje potrzebę służenia Rybom w jakiś sposób, co jest dla nich dość nietypowe, ponieważ zwykle to oni czekają na innych, aby im zaspokoili.

Ryby mają problem z podjęciem decyzji, co zrobić ze swoim życiem. Słuchają rad ludzi, wykonują je krótko lub po prostu nic nie robią. Ale Leo musi być posłuszny i szanowany, inaczej skończy się nieszczęśliwym. Nie mogą znieść, gdy ktoś błąka się bez celu i mogą narzucić go Rybom tylko po to, by poczuć się lepiej.

Ryby są często zmotywowane do pływania w dwóch kierunkach jednocześnie. Leo musi być wystarczająco mądry, aby pozwolić im ścigać obu, uznając, że Ryby potrzebują czasu, aby wypróbować różne rzeczy bez presji, aby się odnaleźć.

Ryby szybko zdadzą sobie sprawę, że szczere pochlebstwa będą działać lepiej, aby zdobyć Lwa niż wycofanie się lub błagania ze łzami w oczach. W międzyczasie Leo musi zdać sobie sprawę, że bycie delikatnym jest właściwą strategią w przypadku Ryb, ponieważ głośne pokazy emocjonalne tylko je odstraszają.

Związek Ryb i Lwa / Kompatybilność małżeńska

Leo będzie domagał się kontroli nad finansami, ponieważ uważa się za całkiem niezłych organizatorów, choć potrafi być dość ekstrawagancki. Ryby nie są złe w zarządzaniu finansami, ale mają tendencję do przyjmowania bardziej intuicyjnego niż racjonalnego podejścia. To będzie frustrujące dla Leo, ponieważ wszystkie swoje decyzje opierają na racjonalności.

Leo jest dobry w tworzeniu rutyny i porządku w swoim życiu, podczas gdy Ryby są utalentowane w znajdowaniu sensu w chaosie, czy to w ich domach, czy w miejscu pracy, i czują się bardziej komfortowo, gdy wszystko jest trochę rozczochrane.

Lew uważa, że ​​uporządkowane otoczenie pomaga jaśniej myśleć, podczas gdy Ryby uważa, że ​​sztywne kategoryzowanie wszystkiego jest stratą czasu.

Ryby unikną konfrontacji za wszelką cenę. Czują dużą niepewność, więc w końcu odpłyną, zamiast znosić egoistyczne teatralności Leo. Lew, który chce żyć w harmonii z Rybami, musi znaleźć sposób, aby zwiększyć ich pewność siebie, pocieszyć ich emocjonalną niepewność i pomóc im wyrwać się z marzeń z powrotem do prawdy i rzeczywistości.

To dobrze, że Leo będzie liderem w ten sposób, ponieważ Ryby potrzebują silnego ramienia, na którym mogą się oprzeć. Ryby będą wdzięczne za kochającą ochronę Lwa, a Lew z kolei doceni głęboką mądrość Ryb i umiejętność przezwyciężania nieuniknionych burz życiowych.

Ryby mogą początkowo odstraszyć aura wyższości i zastraszająca charyzma Leo. To prawie tak, jakby rzucali wyzwanie Rybom, aby udowodnić, że są godni ich zdobycia.

Ryby muszą pamiętać, że to tylko sposób Lwa na powstrzymanie tych, którzy nie spełniają ich wysokich standardów. Aby udowodnić, że są warci Leo, Ryby mogą zabierać je na wykwintne posiłki i obdarowywać gustownymi prezentami – im bardziej sentymentalne, tym lepiej. Kwiaty, zwierzęta domowe i zdjęcia osobiste mogą działać dobrze. I nie muszą czekać na specjalną okazję, ponieważ Leo uwielbia niespodzianki o każdej porze roku. Ryby mogą również wykazać się talentem artystycznym, na przykład recytując wiersz lub śpiewając piosenkę. Krótko mówiąc, muszą pamiętać, że Leo musi być traktowany po królewsku, a nie jak zwykły człowiek, i że okazywanie inteligencji, uroku i intuicyjnego zrozumienia jest kluczem do odblokowania serca Lwa.

Ryby nie mogą sobie pozwolić na bycie szorstkim, niegrzecznym lub wulgarnym wokół Lwa, nawet jeśli potrzebują dobrego wykładu. Dlatego powinni znaleźć życzliwy i łaskawy sposób wyjaśnienia, kiedy Lew popełnił błąd. Lew nigdy nie będzie szanował Ryb, jeśli nie będą wiedziały, jak umieścić je na swoim miejscu w razie potrzeby. Zasadniczo Lew nie podda się nikomu, kto nie jest w stanie ich kontrolować, kiedy trzeba ich opanować. Nie poradzą sobie też dobrze z kimś, za kogo muszą ciągle przepraszać, lub z kimś, kto poniża ich publicznie lub prywatnie.

Ryba, która jest dość pokorna, posiada odpowiednią kombinację łagodnego współczucia i biernego oporu, by zabiegać o Lwa. Pomaga również to, że są świetnymi słuchaczami, ponieważ Leo kocha publiczność.

Jeśli Ryby popełnią błąd, mogą liczyć na to, że Lew łaskawie im wybaczy, jeśli szczerze przeproszą. Lew rozkwitnie online, jeśli otrzyma szacunek, na jaki zasługuje, ale na pewno zamrozi się, jeśli ktoś spróbuje mu dyktować.

Lew może być niewiarygodnie wymagającym partnerem, ale w ten sposób sprawdzają, czy partner jest na tyle łaskawy, by spełnić ich prośby, a jednocześnie ma wystarczającą pewność siebie, by odepchnąć się i stanąć na swoim miejscu. Jest to dość trudne do utrzymania równowagi, ale Ryby mają duże szanse na wykonanie go dobrze.

Ryby nie mają nic przeciwko temu, by wyglądać na pomocnych, więc ich pokora faktycznie pomaga im w związku. A Ryby są zdecydowanie równe Lwowi, ponieważ posiadają wiele form inteligencji, a także głęboką mądrość duszy.

Gdy pierwszy przypływ romansu minie, ta dwójka zacznie zauważać różnice między ich ognistym i wodnistym temperamentem, które nie mieszają się zbyt dobrze bez gaszenia jednego lub drugiego. Ryby potrzebują dużo czasu na refleksję i samotność, a ekstrawersja Leo może być czasami zbyt szorstka.

Kiedy Ryby są zranione, dąsają się i odsuwają, w podobny sposób, w jaki Leo zaczyna dąsać się, gdy zostały zignorowane. Leo będzie zdenerwowany, że Ryby nie dzielą się z nimi wszystkim, postrzegając ich prywatność jako sprzeciw wobec prawa Leo do wiedzy. Wtedy mogą się wściec lub zamrozić, aż Ryba się podda. Dlatego Ryby muszą uważać, aby nie dać Leo zbyt dużej swobody, w przeciwnym razie mogą zostać popchnięte.

Kompatybilność seksualna Ryb i Lwa

Ryby nie mają problemu z zabieganiem o Leo swoimi artystycznymi darami, niezależnie od tego, czy są to wiersze, czy muzyka. Lew uwielbia słuchać serenad, a także być traktowany wszystkimi atrybutami romantyzmu, takimi jak egzotyczne olejki, masaże i kwiaty. Nie są zainteresowani przypadkowymi wymianami i prawdopodobnie nie będą rozwiązli, gdy znajdą wartościowego partnera.

Jeśli ich kochanek okaże się niewierny, będą bardzo zdenerwowani i zazdrośni. Lew musi być podziwiany, ale nie jest w porządku, gdy Ryby zyskują takie samo uznanie. Mogą myśleć, że mają prawo uwieść kogoś, kto jest w związku tylko po to, by być zdenerwowanym, gdy również zostaną oszukani.

Nawet nieszkodliwe pochlebstwo wobec innej osoby może zniechęcić Leo. Czują, że ich partner jest im winien całą uwagę i uwielbienie. Jeśli poczują choćby odrobinę zazdrości, będzie im trudno zrelaksować się w pełni wyrażając miłość. Nic nie sprawia, że ​​​​serce Lwa jest zimniejsze niż zazdrość, bez ciepła, które można by dać zarówno seksualnie, jak i emocjonalnie.

Oczywiście, dawanie swojemu partnerowi Rybom zbyt wielu zadufanych w sobie wykładów może również spowodować, że Ryby przestaną reagować, powodując, że przejdą od ciepła do oziębłości w ich intymności.

Ryby powinny być wdzięczne za hojność ducha, którą Lew może okazać, kiedy na to zasługują, i powinny uznać, że muszą być uczciwe i lojalne, aby zachować takie zaufanie.

Leo może uznać Ryby za zbyt eteryczne i nieuchwytne w ich kochaniu się, ponieważ Leo może być tak pierwotny i namiętny w sypialni. Jeśli jednak Lew stanie się zbyt wymagający, spowoduje to tylko, że Ryba stanie się bardziej oderwana i niematerialna.

Możliwe, że Ryby oczekują od Lwa zbyt wiele oddanej służby, ponieważ Lew nie lubi być zbyt długo służalczy bez wyrażania sprzeciwu. Jeśli uda im się to osiągnąć, ich związek seksualny może połączyć delikatność i czułość Ryby z uczuciem i ciepłem Lwa, tworząc prawdziwą ekstazę.

Lew musi uważać, aby nie był zbyt gorący i intensywny lub zbyt zimny i oziębły ze swoją seksualnością, a Ryby muszą uważać, aby ich chłodny dystans nie spowodował, że Leo poczuł się pusty, jakby brakowało im prawdziwej głębi miłości .

Zgodność emocjonalna Ryb i Lwa

Ta dwójka musi pamiętać, że dobrze jest dla nich zachować równowagę cech męskich i żeńskich; w tym cechy yin spostrzegawczości i wrażliwości, a także cechy yang odwagi i bezpośredniości. Jest to równowaga, nad którą oboje muszą pracować. W przeciwnym razie Ryby mogą stać się zbyt pasywne, a Lew zbyt agresywny.

Ryby będą potrzebować dużo mądrości i miłości, aby naprawdę pokochać Lwa. W jednej chwili będą mieli do czynienia z przejawami emocji i ryczącym oburzeniem, a w następnej Lew zmieni się w miękkiego kotka, szukającego uczucia i aprobaty.

Leo może być dezorientującą mieszanką lodowatej godności, towarzyskiej zabawy i zapału. Mogą być irytująco aroganccy, ale niezwykle lojalni. W jednej chwili będą płakać nad zranioną dumą, a w następnej będą się śmiać jak dziecko. Leo to wiele osobowości w jednym i może ukraść całą kontrolę, jeśli Ryby im na to pozwolą.

W zamian Lew będzie musiał wykorzystać całe swoje ciepło i mądrość, aby w pełni pokochać Ryby. Ryby mogą się wycofać, jeśli obawiają się, że ich sekrety mogą zostać ujawnione, ale mogą pięknie służyć, jeśli nie są atakowane przez zazdrosne oburzenie i uprawnione wykłady ze strony swojego partnera Lwa.

Spędzanie zbyt dużej ilości czasu osobno może przerodzić się w brak zainteresowania, jeśli nie będą ostrożni. Nie powinni spędzać wakacji osobno ani dawać sobie zbyt dużo miejsca.

Ponieważ Ryby mają tak mało dumy, a Lew tak wiele, Ryba może pomóc ukoić zranione uczucia Lwa. Ponieważ Leo ma tak dużo pewności siebie, a Ryby tak mało, mogą pomóc im przezwyciężyć swoje lęki. Dzięki wzajemnemu współczuciu i trosce ta dwójka może zbudować rozwijający się i szczęśliwy związek.

Procent zgodności Ryb i Lwów

Zaufanie: 75%

Ryby mogą być dość wymijające, więc Leo może być zmuszony naciskać, aby wydobyć z nich prawdę.

Emocje: 90%

Lew ma wielkie serce, a Ryby są pełne współczucia.

Intelekt: 80%

Leo lubi wygłaszać pasjonujące wykłady, a Ryby lubi na nich zarabiać.

Wartości: 80%

Ryby cenią spokój i prywatność, podczas gdy Lew ceni romans, zabawę i uważną publiczność.

Seks: 80%

Jeśli Ryby są bardziej aktywne w wyrażaniu miłości, Lew upewni się, że jest wystarczająco dużo pasji, aby stworzyć radosny związek seksualny.

Jakie są słynne pary Ryby i Lwa?

Kate Beckinsale (Lew) i Len Wiseman (Ryby), Angela Bassett (Lew) i Courtney B. Vance (Ryby), Benicio Del Toro (Ryby) i Kimberly Stewart (Lew).

Jakie znaki pasują do Lwa?

Lew ładnie łączy się z innymi znakami ognia, Baranem i Strzelcem, a także znakami powietrza, Bliźniętami i Wagą.

Czy Ryby i Lew pasują do małżeństwa?

Ryby i Lew świetnie pasują do małżeństwa, ponieważ Ryby są wystarczająco pokorne, aby pozwolić im przejąć inicjatywę, ale mają wystarczającą pewność siebie, aby zdobyć szacunek Leo i być im równym.

Więcej kompatybilności

Ryby oraz Baran Zgodność

Ryby oraz Byk Zgodność

Ryby oraz Bliźnięta Zgodność

Ryby oraz Nowotwór Zgodność

Ryby oraz Lew Zgodność

Ryby oraz Panna Zgodność

Ryby oraz Funt Zgodność

Ryby oraz Skorpion Zgodność

Ryby oraz Strzelec Zgodność

Ryby oraz Koziorożec Zgodność

Ryby oraz Wodnik Zgodność

Ryby oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta