Kompatybilność Ryb i Ryb

  Kompatybilność Ryb i Ryb

Kiedy dwie zmienne, otwarte Ryby spotykają się, są gotowe na prawie wszystko. Mogą podróżować do najniższego z upadków, uciekając przez uzależnienia, marzenia i fantazje, lub skierować swoje pragnienie transcendencji na sztukę twórczą i służenie ludzkości.

Ryby są z natury niefrasobliwe, co może oznaczać, że potrzebują trochę czasu, aby zacząć działać. Chociaż polegają na swojej intuicji w zakresie osobistego przewodnictwa i mają głęboką duchową mądrość, nie są zbyt chętni do dzielenia się swoimi wrażeniami z innymi. Z reguły preferują ścieżkę najmniejszego oporu.

Ponieważ Ryby są z natury empatyczne, nie mają większych problemów z wyczuwaniem wzajemnych uczuć i potrzeb emocjonalnych, co pozwala im całkiem naturalnie przyciągać się do siebie.Ryby i Kompatybilność Przyjaźni Ryb

Ryby są delikatne, wrażliwe i adaptacyjne. Mogą być zirytowani, ale raczej nie poddadzą się teatralności. Jeśli problem wymknie się spod kontroli, jest bardziej prawdopodobne, że go porzucą i pójdą dalej, niż będą dalej walczyć.

Ryby spodziewają się, że zostaną zaniedbane lub niezauważone, że będą ostatnie lub będą miały najmniej. Zatem
nie przeszkadza im bycie pomijanym przez przyjaciół i rodzinę, ponieważ tak naprawdę lubią być dyskretni i obserwować bieg życia bez zwracania na siebie zbytniej uwagi. Razem ta dwójka może nie przyciągać zbytniej uwagi osób z zewnątrz. Jeśli zdarzy im się być w oczach opinii publicznej, może im się to nie podobać. Z pewnością nie szukają osobistej chwały ani sławy.

Muszą uważać, aby ich strach przed blaskiem fleszy nie wymknął się spod kontroli do tego stopnia, że ​​powstrzymałby ich od aktywnego udziału w życiu. Muszą pamiętać, że ich kreatywność i współczucie są bardzo potrzebne na świecie.

Dzięki silnie wyostrzonej percepcji pozazmysłowej, ta dwójka może komunikować się wyłącznie za pomocą telepatii. Ale mogą też mieć problemy z komunikacją i po cichu oskarżać się nawzajem, odsuwać bez uprzedzenia lub wprowadzać w błąd słowami.

Oboje wiedzą, jak to jest być oskarżonym o oszustwo lub przebiegłość przez tych, którzy nie rozumieją ich subiektywnego i ciągle zmieniającego się podejścia do życia. Mówiąc dosadniej, są skłonni naginać prawdę, aby uniknąć konfrontacji, jeśli uważają, że nie przyniesie to żadnego celu, a jedynie spowoduje niepotrzebny ból. Ale jeśli chodzi o wzajemną komunikację, wiedzą, że jig się skończył i że naprawdę nie ma sensu próbować oszukiwać się nawzajem. Kiedy dyskusja toczy się tylko między nimi, jest bardziej prawdopodobne, że powiedzą prawdę, ufając sobie nawzajem, że nie zrobią dramatycznej sceny.

Biorąc wiele z ich związku za pewnik, nie zawsze mogą wyrażać swoje uznanie i szacunek dla siebie werbalnie. Zakładają, że wystarczy współczuć drugiej osobie, ale ta tendencja może sprawić, że oboje poczują się chłodni i oddzieleni, jeśli nie będą trzymani w ryzach.

Ryby mają szczególny dar akceptowania niepokojących sytuacji i trudnych ludzi – w tym siebie nawzajem – wiedząc, że są one nieuniknioną częścią życia. Rozumieją, że wady charakteru są zakorzenione w braku miłości, a opieranie się własnemu cieniowi lub cieniu innych tylko dolewa oliwy do ognia. Ich głębokie miłosierdzie jest balsamem dla bardziej kłótliwych dusz, które nie zawsze czują się widziane lub słyszane przez innych. Będąc wolnymi od fałszywej dumy, dwie Ryby są w stanie śmiać się z siebie, pozwalając innym zrelaksować się wokół nich.

Zgodność relacji Ryby i Ryby dla małżeństwa

Ryby mogą być definicją wdzięku, uroku, eleganckiej postawy i delikatnej wrażliwości – czyniąc tych dwoje niezwykle atrakcyjnymi dla siebie.

Nie lubią być ścigani zbyt agresywnie, więc przebywanie z kimś, kto rozumie ich pragnienie bardziej zdystansowanego, delikatnego podejścia do romansu, może być cudownie odświeżające.

Ryby wiedzą, że miłość jest jedynym lekarstwem na ich własne napady melancholii, jedyną siłą zdolną wyrwać ich z mistycznej krainy snów. Kiedy w końcu widzą swoje pełne nadziei serca w swoich oczach, to tak, jakby słońce przypomniało sobie, by znów dla nich zaświecić.

Małżeństwo z pewnością wzmocni zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy. Na plus jest więcej łagodności, wyobraźni, empatii i jasnowidzenia, a także więcej dowcipu i pokory, by pozwolić innym być gwiazdami spektaklu.

To, na co ta dwójka musi uważać, to tendencja do zatracania się w marzeniach, stawania się zbyt leniwym lub bezczynnym, gubienia się w zamieszaniu, ulegania fobiom, naginania prawdy do własnych planów i pozwalania sobie na spacery.

Ich lęki i nerwy również wzmacniają się w związku małżeńskim, więc muszą pracować, aby ustabilizować się tu i teraz. W przeciwnym razie ryzykują utworzenie związku, który jest zbyt kruchy i delikatny, aby mógł przetrwać.

Ryby mogą bać się siebie nawzajem, a także samych siebie, przez co tracą okazje do realizacji swoich marzeń. Sekret polega na tym, aby przebić się przez ich obawy za pomocą ich żartobliwego humoru.

Ta dwójka może patrzeć na związek przez różowe okulary, czując się przytłoczona, gdy ich uwodzicielskie iluzje rozsypują się w pył. Albo mogą czepiać się iluzji i próbować wcielić ją w rzeczywistość samym wysiłkiem.

Jeśli jedno z nich jest zbyt dominujące lub rozgoryczone, ponieważ widziało w życiu zbyt wiele brzydoty, mogą zwrócić się do rozwiązłości lub uszczypliwych słów, aby ukryć swój ból. W takim przypadku drugi partner będzie musiał wykazać się dużym współczuciem i cierpliwością, aby pomóc im ponownie płynąć pod prąd.

Ryby wiedzą, że ich partner nie chce, aby były zbyt nachalne. Wiedzą, jak być uległym i otwartym, bez bycia masochistą. Są również utalentowani w równoważeniu wrażliwości i wrażliwości z inteligencją i wnikliwością, chętnie chronią się nawzajem przed surowością mniej wrażliwych typów.

Obaj są romantycznymi marzycielami, łączącymi się w świecie snów tak samo, jak na jawie. Muszą uważać na współuzależnienie i nauczyć się dbać o siebie tak samo, jak o siebie nawzajem. To jedyny sposób na zbudowanie bardziej trwałego kontenera dla ich związku.

Ryby i Ryby w łóżku

Życie seksualne Ryb może nie być pełne pasji i fajerwerków, ale żadne z nich nie potrzebuje takiej intensywności, aby czuć się spełnionym. Mogą łączyć się głęboko w płynny, poetycki i magiczny sposób, pomagając im wyjść poza nijakość codziennego świata.

Ryby są przyciągane do fizycznego połączenia, ponieważ odbiera im to poczucie samotności i izolacji. Są otwarci na wszelkie formy ekspresji seksualnej, gdyż już samo zauroczenie bogactwem doznań jest dla nich podniecające.

Oboje są w stanie się zrelaksować i z łatwością odpuścić i niesamowicie cieszyć się intymnością jako wytchnieniem od wymagań świata. Muszą jednak uważać, by nie wykorzystywać intymności jako sposobu na ucieczkę od ziemskich obowiązków, bo w przeciwnym razie mogą się skończyć problemami materialnymi.

Ryby i Ryby Kompatybilność emocjonalna

Jeśli jedna Ryba zauważy, że druga nie jest zadowolona z ich pracy lub boryka się z problemem w domu, może spróbować z większą uwagą wsłuchać się w ukryte tęsknoty partnera. Jak na ironię, pomimo zrozumienia potrzeb innych, Rybom może brakować umiejętności analitycznego myślenia o własnych uczuciach.

Ryby pragną uchwycić esencję swojej duszy – swobodnie łączyć się z żywiołami, pływać, wspinać się i chodzić boso, łączyć się z nocą i dniem, nieskrępowane uwarunkowaniami społecznymi. Pragną podążać za powołaniem duchowym, chociaż współczesny materialistyczny świat nie zawsze na to pozwala.

Jeśli nie znajdą sposobu na realizację tych marzycielskich celów z silną wolą, mogą w końcu poczuć się sfrustrowani i zwrócić się w stronę niezdrowych form ucieczki.

Ryby uczą się rozumieć swoje namiętne duchy, zamiast poddawać się ukrytym lękom. Kiedy milczą lub płaczą, oznacza to tylko, że potrzebują przerwy, aby cieszyć się spokojnym sanktuarium z dala od społeczeństwa i powrócić odnowieni.

Obaj są zbyt szczęśliwi, by zamienić materialne bezpieczeństwo na prawdziwą wolność wyrażania duszy. Kiedy spędzają razem te pełne przygód przerwy, mogą zachęcać się nawzajem do robienia tego w sposób, który pozwala im podążać za ich wyższymi aspiracjami, a nie jako sposób na unikanie wymagań świata.

Mogą ufać, że ich instynktowna wiedza poprowadzi ich do wszystkiego, czego potrzebują na swojej drodze. Kiedy robią to, co kochają, obfitość płynie do nich naturalnie, metafizyczne prawo, które znają aż za dobrze, ale czasami zapominają.

Kiedy pozwolą sobie na życie w wolności, bez względu na to, co mówi społeczeństwo, odkryją, że płyną szczęśliwie w zadowoleniu i pokoju.

Procent zgodności Ryb i Ryb

Zaufanie: 80%

Chociaż ci dwaj mogą być podstępni i pośredni w stosunku do innych, wiedzą lepiej, niż ciągnąć tę grę ze sobą.

Emocje: 90%

Ryby pływają (niektórzy powiedzieliby, że toną) w empatii, wrażliwości i spostrzegawczości emocjonalnej.

Intelekt: 70%

Ta dwójka ceni intuicyjną komunikację telepatyczną i emocjonalną znacznie bardziej niż słowa i idee.

Wartości: 80%

Ryby ponad wszystko cenią sobie swobodę pływania między światami i wolność bycia sobą.

Seks: 90%

Między tymi dwoma marzycielskimi typami nie zabraknie poetyckiego uwodzenia i romantycznej zadumy.

Jakie są znane pary Ryby i Ryby?

Daniel Craig i Rachel Weisz, Michael Caine i Shakira Caine, Tonya Lewis Lee i Spike Lee.

Jakie znaki pasują do Ryb?

Ryby płynnie dogadują się ze swoimi wrażliwymi przyjaciółmi ze znaku wodnego, Rakiem i Skorpionem. Ich łagodną naturę dobrze uzupełnia również bezpieczny pojemnik znaków ziemi, Byka i Koziorożca.

Czy Ryby i Ryby pasują do małżeństwa?

Dwie Ryby mogą stworzyć pływająco szczęśliwą parę, pod warunkiem, że nie wykorzystają odurzającego uroku ich romantycznej więzi, aby uniknąć swoich ziemskich obowiązków.

Więcej kompatybilności

Ryby oraz Baran Zgodność

Ryby oraz Byk Zgodność

Ryby oraz Bliźnięta Zgodność

Ryby oraz Nowotwór Zgodność

Ryby oraz Lew Zgodność

Ryby oraz Panna Zgodność

Ryby oraz Funt Zgodność

Ryby oraz Skorpion Zgodność

Ryby oraz Strzelec Zgodność

Ryby oraz Koziorożec Zgodność

Ryby oraz Wodnik Zgodność

Ryby oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta