Kompatybilność Ryb i Strzelca

  Kompatybilność zodiaku Ryb i Strzelca

Energiczne napięcie między tymi dwoma zmiennymi znakami może być ukierunkowane w korzystny sposób, jeśli zwracają szczególną uwagę na ich komunikację.

Na początek mogą skupić się na tym, co szanują w sobie nawzajem, zamiast na rażących różnicach. Ryby mogą szanować idealizm i filozoficzną wizję Łucznika, podczas gdy Łucznik ceni mistyczną głębię Ryby, do której również są przyciągane.

Ryby tęsknią za przekroczeniem swojego ziemskiego ciała, nawet jeśli oznacza to znalezienie pokory, by poddać swoje ego. Strzelca pociąga duchowość ze względu na ciekawość odkrywania głębszej prawdy i większego znaczenia życia. Niezależnie od ścieżki duchowej, którą każdy z nich podąża, ci dwaj nie stracą poczucia humoru, ponieważ obaj są wystarczająco mądrzy, by traktować życie lekko.Kompatybilność przyjaźni Ryb i Strzelca

Strzelec wysoko ceni Prawdę i może być dość bezpośredni i przekonany o własnej nieomylności, jeśli chodzi o dzielenie się jej interpretacją. Tymczasem Ryby wolą, aby ich duchowa filozofia była nieco bardziej poetycka i kwiecista.

Postępowe ideały Łucznika z pewnością poruszą wrażliwe serce Ryby, która również ceni sobie równość, tolerancję i jedność. Strzelec może prezentować swoją filozofię w beztroski i humorystyczny sposób, ale zawsze znajdzie sposób, aby ją przekazać. Ryby, które są nieco nieśmiałe w dzieleniu się swoją mądrością, bardzo podziwiają tę prostą cechę.

Jednak Rybie nie spodoba się to, jak bezkrytycznie Łucznik może wygadać prawdę w najbardziej nieodpowiednich momentach. Tymczasem Łucznik obawia się tendencji Ryb do naginania prawdy w celu dostosowania ich do nastroju i publiczności, a nawet może nazwać ich zuchwałymi kłamcami. Ryby oczywiście wzdrygną się przed tym oskarżeniem, mówiąc, że wolą być bardziej wymijające i mniej dosadne. Mają wiele powodów, by unikać bezpośredniej prawdy, na przykład gdy narusza to ich prywatność lub może być całkiem krzywdzące dla innych i nie służy żadnemu użytecznemu celowi.

Strzelec uważa to za trudne do zrozumienia, ponieważ wierzy w wyrażanie prawdy bez względu na konsekwencje. Dla nich etyka jest ważna tylko wtedy, gdy jest praktykowana w trudnych sytuacjach, niezależnie od wyniku. Starają się być uczciwi, nawet jeśli wyrażają swoje przekonania trochę zbyt impulsywnie. Ich dostawa może wzburzyć niektóre pióra, ale ich intencje są zawsze czyste.

Łucznik lubi podskakiwać na ścieżce życia, unikając odpowiedzialności, jeśli koliduje to z ich pragnieniem podniecenia i żądzy włóczęgi. Ryby mają problem ze zrozumieniem tego, ponieważ wierzą w przedkładanie służby innym ponad własne odpusty. Ryby znacznie łatwiej radzą sobie z przeszkodami i szybko dostosowują się do potrzeb otaczających je osób. Wolą mieć elastyczność, aby zwolnić i pomagać innym po drodze z ramieniem, na którym mogą się wypłakać, lub wsparciem finansowym.

Ryby mogą realizować wiele marzeń naraz, a potem postanawiają je wszystkie odłożyć na jakiś czas, obserwując, jak przemykają okazje. Krótko mówiąc, nie zawsze są one najbardziej praktyczne lub skuteczne w dążeniu do celów. Ta tendencja doprowadza Łucznika do szału, który może próbować nakłonić Ryby do wyjścia z ich kryjówki i wejścia na bezpośrednią ścieżkę ich pragnień. Ale Ryby, które czują się bezpieczniej unosząc się i śniąc, mogą oprzeć się natrętnej naturze Łucznika. Strzelec może potrzebować osiągnąć własne ambicje, aby udowodnić Rybom, że istnieje większy świat, co jest znacznie skuteczniejszą strategią motywacyjną w przypadku niechętnej Ryby.

Ryby i Strzelec Zgodność związku dla małżeństwa

Chociaż Strzelec jest zmienny i podatny na niestabilność, przekonają się, że ich partner Ryby jest jeszcze bardziej. Strzelec musi być przygotowany na to, że jego partner Ryby zmieni karierę, kraj i styl życia z zaskakującą łatwością. Jednak cała ta zmienność może sprawić, że poczują się zdezorientowani i zaniepokojeni.

Na początku Strzelec może nie mieć nic przeciwko całej tej zmienności i chętnie spakuje swoje torby i wyruszy na przejażdżkę. W końcu jednak zmęczą się tym i postawią stopę. Nawet żądny przygód Strzelec w końcu zmęczy się graniem w włóczęgę. Następnie Ryby otrzymają ultimatum – albo ustatkują się, albo wyruszą samotnie na kolejną przygodę.

W odpowiedzi na tak silną konfrontację wrażliwa Ryba może po prostu zniknąć. Tak więc kluczową lekcją dla Strzelca jest złagodzenie ich tępej dostawy, aby nie odstraszyć partnera Ryby ani nie zranić ich delikatnego serca. W międzyczasie Ryba musi nauczyć się mieć grubszą skórę i tolerować ludzi głoszących swoją Prawdę z większą odwagą. Muszą zrozumieć, że Strzelec nie może powstrzymać się od bycia tak bezpośrednim i że naprawdę chcą dobrze.

Ryby mogą albo płynąć pod prąd i realizować swoje marzenia, albo utonąć we własnych lękach i pozwolić sobie wypłynąć na brzeg z pustymi rękami. Wtedy może tragicznie stracić szacunek do samego siebie w wyniku niepodążania za swoimi skrytymi pragnieniami. W takim przypadku mogą potrzebować zastrzyku entuzjazmu i zachęty Strzelca, aby uchronić ich przed własnym upadkiem.

Ryby mają tendencję do użalania się nad sobą, podczas gdy Łucznik ma przeciwną energię samostanowienia, polaryzację, która może powodować pewne napięte konflikty. Jednak ci dwaj kochają wolność i dają wystarczająco dużo, aby uniknąć zazdrości i zaborczości.

Ryby i Strzelec w łóżku

Podczas gdy receptywność czyni Ryby czułymi i wrażliwymi kochankami, muszą one być mniej bierne i nonszalanckie, a bardziej entuzjastyczne i ekspresyjne, aby osiągnąć harmonię seksualną ze swoim ognistym partnerem Archer.

Podczas gdy gorąca pasja Łucznika może również rozniecić płomienie pożądania, muszą nauczyć się być bardziej delikatni i rozumieć miękkość serca Ryb oraz mniej drażnić i szorstko w komunikacji werbalnej. W przeciwnym razie Ryby zaczną odczuwać niepewność co do ich zdolności do zadowolenia partnera.

Częste konflikty mogą przekładać się na podsycanie płomieni pożądania seksualnego u Łucznika, ale nie tak bardzo u Ryby, która po prostu zastyga i odsuwa się, powodując paraliż Łucznika.

Jeśli ta dwójka pamięta, że ​​słodkie słowa i szczere akty dobroci mogą rozpalić namiętność w sercu, w końcu rozpalą ognisko ekstazy i radosnego zjednoczenia. Przy takim poziomie miłości i uznania seks stanie się wyrazem wdzięczności i docenienia, a nie wyłącznie fizyczną gratyfikacją. Gdy oboje nauczą się dawać to, co chcą otrzymać, ich intymność zbliży ich do siebie, zamiast oddalać od siebie.

Zgodność emocjonalna Ryb i Strzelca

Obaj są współczującymi marzycielami o czystych dziecięcych sercach oraz otwartych i tolerancyjnych umysłach.

Mogą kolidować z osądem Łucznika na temat skłonności Ryb do oszustwa i tajemnicy oraz osądem Ryby o bezpośredniości Łucznika w przekazywaniu ich prawdy, co może spowodować więcej bólu niż jasności dla tych po stronie odbiorcy.

Jeśli jednak naprawdę się kochają, znajdą sposób na rozwiązanie dzielących ich różnic. Strzelec może nauczyć się być bardziej taktownym i rozważnym w komunikacji, jednocześnie mówiąc uczciwie, podczas gdy Ryby mogą nauczyć się być bardziej bezpośrednim i ekspresyjnym, nie rezygnując z prywatności i potrzeby spokoju.

Procent zgodności Ryb i Strzelca

Zaufanie: 80%

Ryby mają tendencję do naginania prawdy, podczas gdy Strzelec może być zbyt bezpośredni.

Emocje: 70%

Łucznik może być trochę impulsywny i nie zważać na uczucia Ryby.

Intelekt: 80%

Ta dwójka z przyjemnością będzie rozmawiać o duchowości, mistycyzmie i większym sensie życia.

Wartości: 90%

Oboje cenią tolerancję, prawdomówność, wolność i otwarty umysł.

Seks: 80%

Jeśli Ryby są bardziej aktywne w wyrażaniu fizycznego pożądania, mogą łatwo rozpalić romantyczną pasję Strzelca.

Jakie są znane pary Ryby-Strzelec?

Felicity Huffman (Strzelec) i William H. Macy (Ryby), Hailey Bieber (Strzelec) i Justin Bieber (Ryby), Barbara Marx (Ryby) i Frank Sinatra (Strzelec).

Jakie znaki dobrze pasują do Strzelca?

Łucznik dobrze dogaduje się z innymi znakami ognia, Baranem i Lwem, a także ze znakami powietrza Wagi i Wodnika.

Czy Ryby i Strzelec nadają się do małżeństwa?

Ci dwaj mogą świetnie pasować do małżeństwa, jeśli Strzelec nauczy się być mniej dosadny w swojej mowie, a Ryby nauczą się być bardziej niezłomne w dążeniu do swoich celów życiowych.

Więcej kompatybilności

Ryby oraz Baran Zgodność

Ryby oraz Byk Zgodność

Ryby oraz Bliźnięta Zgodność

Ryby oraz Nowotwór Zgodność

Ryby oraz Lew Zgodność

Ryby oraz Panna Zgodność

Ryby oraz Funt Zgodność

Ryby oraz Skorpion Zgodność

Ryby oraz Strzelec Zgodność

Ryby oraz Koziorożec Zgodność

Ryby oraz Wodnik Zgodność

Ryby oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta