Kompatybilność Ryb i Wagi

  Kompatybilność Ryb i Wagi

Ryby i Waga są beztroskimi pacyfistami, którzy przywiązują dużą wagę do kreatywności i sztuki. Ryby mogą czasami czuć się trochę zbyt kapryśne dla wesołej Wagi, ale praktykując tolerancję, mogą zbudować wzajemnie rozwijające się połączenie. Waga może nauczyć Ryby, jak traktować sprawy z większą lekkością, podczas gdy Ryby mogą wspierać Wagę w rozwijaniu większej głębi emocjonalnej i empatii, zamiast polegać wyłącznie na logice i osądzie.

Uśmiech Wagi może oczarować każdą opozycję do uległości. To nie tylko atrakcyjny element, ale siła światła, która porusza serca i porusza ludzi. To samo można powiedzieć o pięknych oczach Ryb. Głębia duszy i współczucie w nich są po prostu urzekające.

Ta dwójka może początkowo wydawać się zagadkowa i początkowo może nie być przyciągana do połączenia, chyba że połączą ich siły zewnętrzne. Gdy to zrobią, Waga dość szybko zauważy, że Ryba chce im w jakiś sposób służyć. Oczywiście Ryby są skłonne świadczyć usługi wszystkim, ale intensywność jest wzmacniana przez Wagę. Muszą jednak uważać, aby ich instynkt pomocy nie przerodził się w masochizm i nie poczuł się wykorzystany.

Kompatybilność przyjaźni Ryb i Wagi

Ci dwaj mogą łatwo wciągnąć się w debaty i dyskusje na wszelkiego rodzaju tematy. Mogą filozofować i spierać się o kwestie religijne, moralne i filozoficzne lub po prostu najnowsze wiadomości, ważąc wszystkie za i przeciw i analizując każdy punkt.

Waga będzie starała się znaleźć sprawiedliwą i zrównoważoną perspektywę, a Ryby szybko przedstawią różne punkty widzenia, aby pomóc im podjąć bezstronną decyzję.

Kompatybilność relacji Ryb i Wagi dla małżeństwa

Waga jest chętna do małżeństwa, podczas gdy Ryba może długo żyć bez tradycyjnego związku, postrzegając związki jako dławienie ich wolności i coś, czego należy unikać.

Waga ma problem z podjęciem decyzji, podczas gdy Ryby nie są znane z agresywnych działań ani silnych przekonań.

Ryby mogą być sfrustrowane, czekając, aż Waga podejmie decyzję. Aby pomóc im rozwiązać ich wewnętrzny konflikt, Ryby mogą spróbować podjąć za nich decyzję. Kiedy to zrobią, Waga, będąc wrodzonym przywódcą, z pewnością poczuje się nieswojo i poczuje się zmuszona do odzyskania władzy decyzyjnej i samodzielnego decydowania.

Inną strategią, którą mogą wypróbować, jest zastąpienie jednego niezdecydowania innym, ponieważ druga decyzja anuluje pierwszą. Ostateczną strategią może być przyznanie Wadze określonego czasu na podjęcie decyzji.

Stosowanie tak stanowczej taktyki może być trudne dla Ryb, zwłaszcza jeśli muszą przestrzegać ustalonego terminu, aby zmotywować niezdecydowanego partnera Wagi.

Ryby są świetne w udawaniem i mogą dać światu wyobraźni więcej zapasów niż rzeczywistości. W związku z tym omawianie dychotomii liniowego, racjonalnego myślenia w porównaniu z wyobraźnią i kreatywnością może być dla nich stymulującym tematem debaty.

Waga może mieć problem ze zrównoważeniem miłości do logiki z tęsknotą za poezją i eterycznością. Ryby ze swoim talentem do wyobraźni, magii i tajemniczości mogą pomóc im znaleźć równowagę, której szukają.

Ryby uwielbiają Wagę za ich umiejętność płynnego przechodzenia od intelektu i rozumowania do romantycznych i czułych uczuć, uznając połączenie rozsądku i łagodności po prostu nie do odparcia. Podczas gdy Ryby są również współczujące, z pewnością mogą skorzystać z niektórych praktycznych cech Wagi, nawet jeśli na początku jest to dla nich niewygodne.

Waga przypomina Rybom o zdrowej rześkiej jesiennej pogodzie i pieśniach przy ognisku, ale ma też egzotyczny urok, który tworzy mistyczną nutę odległych świątyń i pagód wypełnionych kadzidłem.

Ryby będące zmiennym znakiem yin, a Waga będącym kardynalnym znakiem yang oznaczają, że waga często będzie miała ostatnie słowo w sprawie ich zbiorowych decyzji. Jeśli jednak Waga stanie się zbyt wymagająca i natarczywa oraz straci egalitarną równowagę w związku, Ryby mogą po prostu odpłynąć gdzie indziej. Jednak ze względu na to, że Ryby muszą w jakiś sposób służyć Wadze, z pewnością będą cierpliwe i podejmą prawdziwy wysiłek, zanim odpłyną.

Ryby mogą chcieć zachować tajemnice przed Wagą ze względu na potrzebę prywatności, co może zdenerwować Wagę, która czuje, że takie tajemnice podważają ich zgodę na zachowanie przejrzystości.

Ta dwójka jest do siebie bardzo przywiązana, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Waga ma zdolność wzbudzania w Rybach większego pożądania i pasji, niż kiedykolwiek wiedziały, że istnieją.
Podobnie Wagę przyciąga delikatne i kochające serce Ryb.

Ryby dają Wadze szansę na ponowne marzenie, pozwalają przenieść się do zaczarowanego świata fantazji, kojących piosenek i tęczy z waty cukrowej, gdzie mogą odpocząć od rzeczywistości i pozwolić swojej duszy swobodnie wędrować.

Ryby i Waga w łóżku

Ryby są przyciągane przez gruchanie, miękki głos i pełen wdzięku sposób Wagi, a Wagę przez zdolność Ryb do przenoszenia ich do innego, łagodniejszego wymiaru poprzez uprawianie miłości.

Obdarzeni głęboką wrażliwością i romantycznymi skłonnościami, obaj są świetni w grze wstępnej i uwodzeniu. Oboje mogą być pasywni, ale nie jest to prawdziwy problem, ponieważ istnieje wystarczająca chemia seksualna, aby nauczyli się naprzemiennie dawać i otrzymywać przyjemność.

Romantyczna więź, którą tworzą dzięki intymności seksualnej, może pomóc złagodzić wszelkie trudności, jakie mogą mieć w dostosowaniu swojej osobowości. Ryby napełniają serce Wagi czułą miłością i przywiązaniem, za którym tęsknią, intuicyjnie wiedząc, jak fizycznie okazać swoją miłość partnerowi Wagi w sposób, który zdobędzie ich zaufanie.

Waga z kolei może zaoferować Rybom to samo spełnienie, instynktownie wyczuwając ich niewypowiedziane pragnienia. Ich wspólne kochanie się łączy marzycielską jakość z płodną namiętnością, osiągając poziom poetyckiej ekstazy i magicznej alchemii.

Zgodność emocjonalna Ryb i Wagi

Waga nie chce być trudna, kiedy ważą wszystko w powietrzu dla rozsądku i rozsądku. Jeśli Ryby zajmą jedno stanowisko, automatycznie zajmą stanowisko przeciwne, tylko dlatego, że starają się być sprawiedliwe i uczciwe.

Mimo wielu kłótni, kiedy się w sobie zakochają, odkryją, że mają ze sobą wiele wspólnego. Obaj są sentymentalni i wrażliwi, obaj uwielbiają miłość i piękno, obaj wolą spokój i harmonię od niezgody i agresji.

Podczas gdy Waga lubi debaty, żaden z nich nie lubi napiętych konfliktów. Jeśli wyczują zbyt wiele tego ze świata, będą szukać pocieszenia w swoich miękkich i spokojnych ramionach.

Ta dwójka musi uważać, aby nie doprowadzić się nawzajem do zwlekania lub ucieczki, ponieważ oboje mają tendencję do poszukiwania przyjemności, uwodzenia i fantazji jako sposobu na uniknięcie bolesnej rzeczywistości.

Wiara Ryb i optymizm Wagi łączą się, tworząc silną i piękną więź. Ryby mogą czasem narzekać, że Waga nie jest wystarczająco wrażliwa, by wyczuć przyczyny ich nastrojów, a ich podejście do rozmów jest zbyt racjonalne i zdystansowane. Ich mądrość jest również wyrażana inaczej: Waga jest bardziej oparta na intelekcie, mimo że jest romantykiem w sercu, a Ryby są głęboko emocjonalne, nawet jeśli wydają się chłodne na powierzchni. Jednak jeśli Ryby będą cierpliwe, w końcu zobaczą głębszą empatię w oczach Wagi. Muszą pamiętać, że Wagę mogą rozpraszać ich własne umysłowe zagadki, ponieważ łatwo im się poplątać w głowach.

Procent zgodności Ryb i Wagi

Zaufanie: 80%

Chociaż Ryby mogą być pośrednie, Waga znajdzie sposób, aby zachować uczciwość i przejrzystość.

Emocje: 90%

Ci dwaj są romantykami w sercu i uwielbiają okazywać sobie uczucia i obsypywać się miłością.

Intelekt: 80%

Waga uwielbia intelektualne debaty, podczas gdy Ryby mogą być nieco ostrożne w stosunku do ciągłych dyskusji.

Wartości: 90%

Oboje cenią kreatywność, sztukę, piękno, harmonię i spokój.

Seks: 85%

Oboje są na tyle wrażliwi, by wyczuć swoje sekretne pragnienia i na tyle romantyczni, by uwodzić się z wdziękiem i pasją.

Jakie są znane pary Ryby-Wagi?

Gwyneth Paltrow (Waga) i Chris Martin (Ryby), Jim Simpson (Ryby) i Sigourney Weaver (Waga), Emily Blunt (Ryby) i John Krasinski (Waga).

Jakie znaki dobrze pasują do Wagi?

Waga ładnie łączy się z innymi znakami powietrznymi, Bliźniętami i Wodnikiem, oraz znakami ognia, Lwem i Strzelcem.

Czy Ryby i Waga pasują do małżeństwa?

Ryby i Waga fantastycznie pasują do małżeństwa, ponieważ oboje cenią życzliwość, romans i sztukę. Są również wystarczająco wrażliwi i łagodni, aby przepracować wszelkie konflikty i przywrócić pełną miłości harmonię.

Więcej kompatybilności

Ryby oraz Baran Zgodność

Ryby oraz Byk Zgodność

Ryby oraz Bliźnięta Zgodność

Ryby oraz Nowotwór Zgodność

Ryby oraz Lew Zgodność

Ryby oraz Panna Zgodność

Ryby oraz Funt Zgodność

Ryby oraz Skorpion Zgodność

Ryby oraz Strzelec Zgodność

Ryby oraz Koziorożec Zgodność

Ryby oraz Wodnik Zgodność

Ryby oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta