Kompatybilność Ryb i Wodnika

  Kompatybilność Ryb i Wodnika

Razem ci dwaj są mistrzami manifestacji. Kiedy Wodnicy porzucą swoje ustalone postawy, stają się naturalnymi alchemikami, zdolnymi do tworzenia dzięki swojemu pomysłowemu geniuszowi. Ryby, ze swoją bardziej płynną i otwartą naturą, są w stanie pomóc im stać się mniej stałymi i uwolnić ich dziki potencjał twórczy. Podobnie jak zmiękczanie wody i tworzenie wilgotnego gruntu, te dwa elementy są dla siebie dobre, tworząc delikatną atmosferę pełnych nadziei marzeń i czarujących możliwości.

Razem mogą zostać ciekawskimi detektywami badającymi tajemnice świata lub otworzyć sklep i służyć ludzkości poprzez naprawę przedmiotów lub złamane serca. Razem mogą dotrzeć do sedna niemal każdej układanki. Wrażliwość i spostrzegawczość Ryb pięknie łączy się z dbałością Nosiciela Wody o szczegóły i przebłyskami intuicyjnej wiedzy.

Ich wspólne zachowanie może odbiegać od normy, czasami przyciągając tłum. Wodnik wyczuwa, że ​​Ryby mogą się czegoś nauczyć, ale czasami jest zbyt arogancki, by to przyznać.Na przykład mogą potrzebować nauczyć się cierpliwości Ryb, ponieważ Wodnik nie ma jej zbyt wiele. Ryby są zwykle dobroduszne w stosunku do dziwactw Wodnika, ale czasami denerwują się tym, jak opinia publiczna je odbierze. Ryby wydają się podobać ludziom, podczas gdy Wodnik nie przejmuje się tym, jak są postrzegane przez społeczeństwo głównego nurtu.

Kompatybilność przyjaźni Ryb i Wodnika

Ryby wydają się być skryte, zawsze chcą coś ukryć, co może doprowadzić Wodnika do szaleństwa. Chociaż Nosiciel Wody nie jest zainteresowany drobnymi plotkami, stają się bardzo ciekawi, gdy w grę wchodzi tajemnica, a im bardziej nieuchwytny, tym bardziej wzbudza ich detektywistyczną dociekliwość. Kiedy dowiedzą się, że gdzieś jest zamknięte ściśle tajne pudełko, nie mogą znieść tego, że nie wiedzą, co jest w środku.

Razem ta dwójka pokocha odgadywanie odpowiedzi na życiowe zagadki, niezależnie od tego, czy są to naukowe rozterki, czy też zastanawianie się, co sprawia, że ​​ludzie tykają. Wodnik nie boi się podchodzić do nieznajomych i zadawać najbardziej szokujące pytania. Ich sposób zadawania pytań może wprawić ludzi w takie oszołomienie, że wyrzucają z siebie odpowiedź. Ryby nie są tak bezpośrednie, ale są pełne ciekawości, aby odkryć, co odkrył ich przyjaciel.

Wodnik nie jest zainteresowany statusem społecznym, ale jest po prostu ciekawy doświadczeń innych ludzi. Sprawdzają swoje przeczucia, pytając bezpośrednio. Tymczasem Ryby są wystarczająco intuicyjne, aby wyczuć, skąd pochodzą ludzie, bez potrzeby zbytniego zadawania pytań.

Ta dwójka ma też sporo cech wspólnych. Oboje są marzycielami i oboje lubią sztukę, poezję i muzykę. Jednak Nosiciel Wody preferuje bardziej niekonwencjonalne style twórczości, takie jak street art i awangardowa poezja. Mogą też oboje być nieostrożni w kwestii pieniędzy. Nie zawsze śledzą swoje wydatki, a jeśli to robią, mogą szybko zapomnieć o sumach.

Jeśli chodzi o gniew, stracą panowanie nad sobą w inny sposób. Ryby są bardziej pasywno-agresywne, krótko wyrażając swoją frustrację przed wycofaniem się. Jest to mylące i denerwujące dla Wodnika, który nie rozumie, dlaczego nie ma bardziej bezpośrednich. Wodnicy wolą wyładować cały swój gniew w jednym wybuchowym błysku, a następnie szybko zapomnieć o problemie i przejść dalej. Jednak psychika Ryby nie zapomina tak szybko i pamięta te kłótnie znacznie dłużej, potrzebując czasu w samotności przed wyjściem z kryjówki. Aby zrozumieć Ryby, Wodnik musi być łagodny i spokojny, ponieważ Ryby prawdopodobnie uciekną przy pierwszej oznaki emocjonalnego zamieszania.

Ryby i Wodnik Zgodność związku dla małżeństwa

Nosiciel wody nie jest łatwy do zaskoczenia, ale zawsze jest pełen niespodzianek. Lubią utrzymywać swoich partnerów w napięciu, robiąc nieoczekiwane rzeczy, takie jak latanie pod wpływem kaprysu, nauka starożytnych języków lub zmiana wyglądu dla zabawy. Krótko mówiąc, łatwo się nudzą, co jest tak ważne, że Ryba trzyma ich na palcach, jeśli chcą ich zatrzymać. Na szczęście Ryby nie powinny mieć problemu z zaangażowaniem Nosiciela Wody, ponieważ mają wiele różnych zainteresowań, od przedmiotów abstrakcyjnych, takich jak matematyka, po bardziej poetyckie zajęcia, takie jak obserwowanie gwiazd w nocy.

Ryby również trudno zaskoczyć, ale nie mają w zwyczaju szokować ludzi tak bardzo jak Wodnik. Rozumieją ludzką naturę i mają dla niej wielką tolerancję. Wiedzą, jak to jest czuć się odmieńcem i są bardzo tolerancyjni wobec dziwnych zachowań. Dzięki temu wiele osób czuje się na tyle bezpiecznie, że otwiera się przed nimi i ujawnia swój prawdziwy charakter.

Ryby są troskliwe, opiekuńcze i chętne do oddania swoim partnerom wszystkiego, co mają, nawet jeśli nie jest to dużo. Jednak są również skłonni do zwlekania i odkładania swoich marzeń w nieskończoność, ponieważ nie lubią stawiać czoła surowości świata.

Podczas gdy partner Wodnika z zadowoleniem przyjmie ich materialną hojność, najbardziej docenią słuchanie, jak Ryby dzielą się swoimi marzeniami, wizjami i wrażliwością. Te ofiary duszy są warte więcej dla Nosiciela Wody niż jakikolwiek dar fizyczny. Są wystarczająco wnikliwi, aby wiedzieć, że to, co niematerialne, jest tym, co rzeczywiste, i cenią to, czego nie zawsze można dostrzec.

Ryby muszą nauczyć się oczekiwać nieoczekiwanego od swojego partnera Wodnika. Nawet jeśli ich praca jest bardzo konwencjonalna, Nosiciel Wody znajdzie sposób, aby nadać jej zaskakujący i niepowtarzalny charakter. Mogą jeździć do pracy na skuterze, nosić swoje rzeczy w koszyku, nosić szpilki do strojów gimnastycznych lub zostać ekspertami od tureckich dywanów. Im bardziej oryginalne i osobliwe hobby, tym bardziej wzbudzi ciekawość Nosiciela Wody.

Miłość Nosiciela Wody do ludzkości i łagodne serce widać we wszystkim, co robią, ale to nie znaczy, że są uwikłani w to, co ludzie myślą. W ten sposób mogą łatwo zawstydzić swoich partnerów spod znaku Ryb, odmawiając dostosowania się do społecznych oczekiwań.

Obaj nie ufają obietnicom i nie lubią ich składać. Ryby nie myślą zbyt wiele o ich złamaniu, podczas gdy Wodnik uniknie zrobienia jednego od razu, jeśli wiedzą, że istnieje szansa, że ​​​​mogą je zatrzymać. Wszystko, co możesz naprawdę skłonić ich do obiecania, to że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zrobić to, co mówią, że zamierzają zrobić. Wodnik wie, że nie mogą kontrolować swoich przyszłych uczuć i nie zadają sobie trudu, by obiecać, że mogą.

Nosiciel wody szybko dzieli się swoimi problemami i teoriami z Rybami i chętnie wysłucha ich opinii. Nie potrzebują wsparcia emocjonalnego tak bardzo, jak potrzebują kogoś, kto wysłucha ich wielkich wizji. Na ogół słuchają rad, ale w kilku kwestiach decydują się na własne działania. Rybom nie przeszkadza to w najmniejszym stopniu i szybko je pocieszą, jeśli jeden z ich projektów się nie powiedzie.

Chociaż Ryby są zwykle niezawodne emocjonalnie, mają swoje ograniczenia. Kiedy nie będą już w stanie tolerować bólu, niezależnie od jego formy, odpłyną. Wodnik może również zniknąć, ponieważ jest w stanie wytrzymać tylko tyle presji, zanim zacznie krzyczeć o wolność emocjonalną. Nie obwiniają jednak za to swojego partnera, ponieważ wiedzą, że są dla siebie autorytetem i dzierżą klucze do własnej wolności.

Ryby i Wodnik w łóżku

Relacja seksualna między tymi dwojgiem może na początku być bardziej eksperymentalna. Żadnemu z nich nie podoba się pomysł fizycznego poddania się sobie nawzajem. Mogą przechodzić przez ruchy intymne, ale nie mogą znaleźć prawdziwej duchowej jedności poprzez uprawianie miłości. Tylko wtedy, gdy ich dusze są również zaangażowane, ich pasje mogą przełożyć się na fizyczność.

Dla Wodnika spełnienie seksualne jest tylko jedną z wielu zaczarowanych radości życia, podczas gdy dla Ryb jest to ważne marzenie o zrealizowaniu jedności. Razem mogą odkryć więcej poezji w intymności niż większość. Ale najpierw Wodnik musi w pełni zaangażować się w swojego partnera Ryby, a Ryby muszą udowodnić, że są prawdziwym przyjacielem. Muszą pokazać, że pragną nie serca i ciała Nosiciela Wody, ale także swojego umysłu.

Dla Wodnika w związku małżeńskim przyjaźń jest na pierwszym miejscu, romans na drugim miejscu, a seks na trzecim miejscu. W związku z tym wszelkie poczucie nielojalności w ich przyjaźni spowoduje, że Wodnik wyłączy się seksualnie. Podczas gdy Wodnik jest pełen pasji, ich pasja nie ożywa w pełni, dopóki nie pojawi się również mentalne powinowactwo z partnerem.

Zgodność emocjonalna Ryb i Wodnika

Ryby mają tę słabość, że chętnie zaniedbują swoje osobiste dobro i własne potrzeby, aby dawać potrzebującym. Jednak dla Wodnika takie poświęcenie nie jest wadą charakteru, ale siłą, ponieważ umiejętność pomagania innym jest jednym z ich podstawowych kwalifikacji przyjaźni.

Największą wadą osobowości Wodnika jest odmowa dostosowania się i głód zmian i nowych doświadczeń. Dla Ryb nie stanowi to jednak problemu, ponieważ niekonwencjonalność jest bramą do mitopoetyckiej, transcendentalnej sfery.

Procent zgodności Ryb i Wodnika

Zaufanie: 80%

Wodnicy są z zasady uczciwi, podczas gdy Ryby mogą naginać prawdę, aby uniknąć konfrontacji.

Emocje: 70%

Wodnik może być trochę zbyt emocjonalnie oderwany, aby Ryby czuły się naprawdę swobodnie.

Intelekt: 80%

Błyski blasku Nosiciela Wody zainspirują Ryby do nowych intuicyjnych spostrzeżeń.

Wartości: 90%

Oboje cenią służbę ludzkości, sztukę i intuicyjną wiedzę.

Seks: 85%

Kiedy przezwyciężą swój strach przed połączeniem się na poziomie duszy, ta dwójka może cieszyć się głęboką intymnością.

Jakie są znane pary Ryby i Wodnika?

Jessica Biel i Justin Timberlake, Paul Newman i Joanne Woodward, Nick Flynn i Lili Taylor.

Jakie znaki pasują do Wodnika?

Nosiciel wody dobrze łączy się z innymi znakami powietrznymi, Bliźniętami i Wagą, i czerpie wiele twórczej inspiracji ze znaków ognia, Barana i Strzelca.

Czy Ryby i Wodnik pasują do małżeństwa?

Nosiciel Ryby i Wody świetnie do siebie pasują, ponieważ oboje cenią człowieczeństwo, służbę, sztukę i intuicyjne spostrzeżenia. Gdy ustanowią solidną podstawę przyjaźni, ich małżeństwo może rozkwitać i prosperować.

Więcej kompatybilności

Ryby oraz Baran Zgodność

Ryby oraz Byk Zgodność

Ryby oraz Bliźnięta Zgodność

Ryby oraz Nowotwór Zgodność

Ryby oraz Lew Zgodność

Ryby oraz Panna Zgodność

Ryby oraz Funt Zgodność

Ryby oraz Skorpion Zgodność

Ryby oraz Strzelec Zgodność

Ryby oraz Koziorożec Zgodność

Ryby oraz Wodnik Zgodność

Ryby oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta