Kompatybilność Skorpiona i Skorpiona

  Kompatybilność Skorpiona i Skorpiona

Kompatybilność to coś więcej niż tylko dogadywanie się i posiadanie podobnych zainteresowań. Chodzi o zaufanie, zaufanie, że druga osoba rozumie, czego potrzebujesz i jest gotowa uczestniczyć w tworzeniu bezpiecznej przestrzeni w związku. Podobnego zdania i głębokiej bliskości Scorpios są tym, czego oczekują w zamian!

Posiadanie bliskiego związku jest rzadkie, dlatego należy zachować ostrożność, zbliżając się do tego związku. Bycie Skorpionem w związku z innym Skorpionem nigdy nie może być brane za pewnik. Kiedy osoba Skorpiona skończy ze związkiem, nigdy nie spojrzy wstecz. Jeśli to zrobią, nic już nie będzie takie samo.

Poniżej znajduje się kilka sposobów radzenia sobie z każdym typem relacji i czego można się spodziewać między dwiema osobami ze Skorpiona.Jeśli jesteś Skorpionem, w tym artykule możesz spodziewać się identyfikacji:

  • Jak to jest być w związku z innym Skorpionem
  • Jak być wspaniałym przyjacielem Skorpiona
  • Czego się spodziewać po ślubie ze Skorpionem
  • Pasja i intensywność Skorpiona w sypialni
  • 3 często zadawane pytania dotyczące kompatybilności ze Scorpio

Skorpion i Skorpion - Zgodność w przyjaźni

Na ogół widzimy grupę ludzi Skorpiona mieszkających blisko siebie, ponieważ mają tendencję do zbliżania się do tych, którym najbardziej ufają. Ci przyjaciele i rodzina prawdopodobnie mają podobny sposób patrzenia na świat, a Skorpiony znajdują pocieszenie w podobieństwach. Najczęściej są to osoby z Merkurym lub Księżycem w znaku Skorpiona lub Byka.

Skorpiony poważnie traktują swoje przyjaźnie. Tak poważnie, zazdrość i zazdrość mogą odgrywać dużą rolę, jeśli związek nie jest silny, występuje nieufność lub jeśli jest to nowy związek lub przyjaźń, która nie została jeszcze udowodniona jako godna zaufania. Kiedy jesteś Skorpionem i chcesz zaprzyjaźnić się z innym Skorpionem, musisz być chętny i wystarczająco otwarty, aby opowiedzieć własną historię i wysłuchać ich – żadne z was nie lubi tajemnic. Dwa Skorpiony będą się świetnie dogadywać! Będą dzielić się historiami o ludziach i sytuacjach, których nie lubią i cieszyć się śmiechem z ironii życia, oddając się czarnemu humorowi.

Wadą tych przyjaźni jest to, że każda osoba jest w związku, ponieważ druga ma coś cennego. Na przykład dwie osoby ze Skorpiona mogą zostać przyjaciółmi, ponieważ jedna oferuje usługę lub sprzedaje coś, czego potrzebuje druga osoba. Skorpiony otworzą się na połączenie i skorzystają z okazji, aby zobaczyć, gdzie druga osoba może dopasować się do ich życia.

Jeśli związek nie jest zrównoważony, jedna osoba poczuje się wykorzystana i może czuć się bezsilna. Komunikacja jest najlepszym narzędziem do pozostania na tej samej stronie, aby nikomu nie stała się krzywda.

Skorpion i Skorpion - zgodność relacji dla małżeństwa

Skorpion naturalnie rządzi ósmym domem małżeństwa i rozwodu. Kiedy dwa Skorpiony decydują się zawiązać węzeł, traktują to poważnie! W końcu małżeństwo ze Skorpionem to ogromne zobowiązanie. Często czekają do ostatniej chwili, ponieważ szukają osoby, z którą mogą się widzieć „na zawsze”. Osiedlenie się może przestraszyć młodszego Skorpiona, co może prowadzić do wybierania tylko fizycznych więzi zamiast emocjonalnych, dopóki nie spotka osoby, z którą nie może się rozstać – swojej wersji Jedynego. W końcu, w wieku około 27 lat - po pierwszym powrocie Saturna, wracają i sami widzą, że samotność na zawsze nie jest tym, czego chcą.

Będąc w małżeństwie, ważne jest, aby nigdy nie dochowywać tajemnic i być gotowym do zmiany tego, co wydaje się niewygodne. To małżeństwo pozostaje silne, gdy oczekują zmian i witają je z zadowoleniem. Zdolność do zaufania musi pozostać spójna. Jeśli jednak jedna osoba Skorpiona pozostaje w stagnacji, druga Skorpion poczuje się stłumiona.

Skorpion i Skorpion – Zgodność seksualna

Dwoje ludzi ze Skorpiona będzie miało trudności z opuszczeniem sypialni, ponieważ pasja i intensywność odczuwana między nimi będą przypominać fizyczne przyciąganie. W końcu Skorpion jest znany jako znak magnetyczny, przyciągający pięknych, intensywnych i utalentowanych ludzi i często pociągający fizycznie do osoby, która przypomina typ „złego wpływu”. Ponadto Skorpion rządzi narządami rozrodczymi płciowymi, więc sensowne byłoby, aby kontakt z pewnym Skorpionem miał ogromny wpływ seksualny.

Istnieje jednak niewielka wada tego rodzaju intensywności seksualnej i należy zauważyć, że można zgubić się w odurzającej energii, którą mogą stworzyć dwie osoby ze Skorpiona. Najlepiej pamiętać, że zdrowie związku to nie tylko związek seksualny, ale raczej taki, w którym istnieje wiele aspektów do połączenia, takich jak rozrywka, wartości moralne i zainteresowania duchowe. Zagubienie się w dobrych uczuciach związanych z fizycznym połączeniem może prowadzić do porzucenia obowiązków i niezdrowego, skoncentrowanego na sobie podejścia.

Skorpion i Skorpion – Zgodność emocjonalna

Zgodność emocjonalna między dwoma Skorpionami może przypominać przejażdżkę kolejką górską, z której nikt nie chce zejść. Ponieważ obie osoby są zakorzenione w wyrażaniu emocji, konieczne jest poświęcenie dużej ilości energii na „wyczucie” ich drogi przez emocjonalne wyzwania. Skorpiony potrzebują partnera z dużą cierpliwością i chęcią bycia tam dla nich.

Dwie osoby ze Skorpiona w związku są jak połączenie z własnym odbiciem. Zobaczą w drugiej osobie rzeczy, które naśladują ich te same emocjonalne niepewności, pragnienia i potrzeby. Może być łatwo objąć się nawzajem dzięki tej kombinacji, zamiast być obłudnym wobec swoich działań.

Kiedy osoba ze Skorpiona czuje coś emocjonalnego, lepiej być szczerym i mówić o tym, z czym się zmaga emocjonalnie, aby ich partner mógł spotkać się z nimi tam, gdzie się znajdują. Bądź otwarty, Skorpiony mile widziane i ciesz się wyzwaniami.

Skorpion i Skorpion – Procent zgodności

Kompatybilność między dwoma Skorpionami może się różnić w zależności od tematu, a Skorpiony mogą być bardzo szczególne w stosunku do ludzi, którym oddają swoje serca. Poniżej znajduje się skala oparta na znaczeniu, jakie przywiązuje się do każdego tematu i może stanowić ramy dla rzeczy, o których myślą i cenią najbardziej.

Zaufanie

Zaufanie między dwojgiem ludzi Skorpiona będzie ponure, o godz 33 %. Przez większość czasu są wobec siebie sceptyczni, a zaufanie nigdy nie jest w pełni ustalone.

Emocje

Odsetek dwóch osób ze Skorpiona rozumiejących swoje emocje wynosi 93 %. Ci ludzie nie mają problemu z uczuciami, co oznacza, że ​​pozwalają sobie na całkowite zanurzenie się w chwili, dobrej lub złej.

Intelekt

Intelekt jest niezbędny 97 % wzajemności, ponieważ dwoje Skorpionów pragnie zrozumieć swoje doświadczenie w głęboki i prowokujący do myślenia sposób i wymaga tego samego od swoich partnerów.

Wartość

Wartość przywiązywana do relacji między dwiema osobami ze Skorpiona jest wysoka, ponieważ generalnie mają one podobne typy wartości i mają wzajemność 87 %.

Chemia seksualna

Chemia seksualna między tymi dwoma Skorpionami jest wybuchowa i pokazuje 100 % wzajemnego przyciągania, wzajemnego oddania i intymności.

Zajęcia

Wspólne zajęcia między dwoma osobami ze Skorpiona są o godz 83 %, ponieważ oboje mają tendencję do robienia wszystkiego razem i wolą doświadczenie z kimś innym niż samotnie.

Skąd mam wiedzieć, czy Skorpion jest na mnie zły?

Odpowiedź: Będziesz wiedział, że Skorpion jest na ciebie zły, jeśli przestanie z tobą rozmawiać i zdecyduje się porozmawiać z przyjaciółmi lub rodziną o tym, jak się czuje. Całkowicie się wycofają, udzielą krótkich odpowiedzi i nie zdradzą całej prawdy, dopóki nie poczują się gotowi. Jednak ogólnie będziesz wiedział, ponieważ prawdopodobnie najpierw wybuchną, co jest bardziej prawdopodobne, jeśli któryś ze Scorpio ma ciężkie znaki ognia.

Pytanie: Skąd mam wiedzieć, czy Skorpion mnie lubi?

Odpowiedź: Będziesz wiedział, że Skorpion cię lubi od samego początku, ponieważ możesz to poczuć od głowy do stóp. Będziesz się zastanawiać, dlaczego pociągają cię fizycznie. Ujawnią to, flirtując i stojąc blisko w rozmowie, pokazując swoje najlepsze cechy, aby wywołać uśmiech!

Pytanie: Jak stwierdzić, czy Skorpion oszukuje?

Odpowiedź: Szczerze mówiąc, możesz nie wiedzieć, że Skorpion oszukuje, dopóki nie będzie za późno. Mogą być skrytymi ludźmi, gdy nie czują się związani ze swoim partnerem i świetnie sobie radzą z zacieraniem śladów. Zamiast pozostawiać tajemnicę w powietrzu, zapytaj ich, prawdopodobnie będą szczerzy o tym, co robili, a jeśli nie, będziesz w stanie powiedzieć. Po tym, jak się do nich zbliżysz, a oni nie będą szczerzy, kłamstwa wyjdą na jaw i wkrótce zostaną odkryte!

Więcej kompatybilności

Skorpion oraz Baran Zgodność

Skorpion oraz Byk Zgodność

Skorpion oraz Bliźnięta Zgodność

Skorpion oraz Nowotwór Zgodność

Skorpion oraz Lew Zgodność

Skorpion oraz Panna Zgodność

Skorpion oraz Funt Zgodność

Skorpion oraz Skorpion Zgodność

Skorpion oraz Strzelec Zgodność

Skorpion oraz Koziorożec Zgodność

Skorpion oraz Wodnik Zgodność

Skorpion oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta