Kompatybilność Skorpiona i Wagi

 Kompatybilność Skorpiona i Wagi

Kompatybilność między dwojgiem ludzi zwykle wydaje się znajoma, podobnie jak patrzenie w lustro, gdy widzisz osobę przed sobą. Kiedy jesteś Skorpionem, zastanawiając się, czy pasujesz do Wagi, ważne jest, aby pamiętać, że będzie naturalna potrzeba bycia blisko, głębokie pragnienie zakochania się i chęć wskoczenia w związek. Jeśli Scorpio wykaże wystarczającą różnicę kulturową w stosunku do Wagi, wówczas stworzona chemia będzie magnetyczna i odurzająca. Skorpion i Waga są obok siebie na kole zodiakalnym, więc istnieje wzajemna energia i chęć doświadczania życia poza swoją obecną rzeczywistością.

Ogólne cechy Skorpiona

Jesteś znakiem wodnym szukającym połączenia i głębi z innymi, którzy czują się bezbronni, godni zaufania i autentyczni. Lubisz wyzwanie dobrej walki i godzenie się – tak dzieje się po zranieniu, złości i frustracji w związku i uczysz się czegoś nowego. Dla innych możesz wyglądać na osobę, która lubi ból dla dreszczyku emocji, ale tak naprawdę czujesz się przez całe życie – dobrze lub źle. Bycie sceptycznym wobec innych daje poczucie bezpieczeństwa i ostrożności, ale kiedy już zaufasz, jest to związek, na który można liczyć przez całe życie.

Skorpion to:

 • Intensywny
 • Transformacja
 • Nieufny
 • Inteligentny
 • Tajemniczy
 • Emocjonalny
 • Nieufny
 • Psychologiczny

Ogólne cechy Wagi

Ludzie spod znaku Wagi to zwykle ludzie dyplomatyczni, którzy widzą obie strony sytuacji. Chociaż wyrażają emocje nieco bardziej niż inne znaki Powietrza, może minąć trochę czasu, zanim zaczną mówić. Lubią widzieć siebie w kimś innym i starają się poczuć tę różnicę, nawet jeśli jest to tylko przez chwilę. Rządzi nimi Wenus, więc miłość i związek są zawsze pierwszą rzeczą, o której myślą.

Waga to:

 • Zorientowany na miłość
 • Rozmowny
 • Chce sprawiedliwości
 • Dąży do równości
 • Wnikliwy
 • Dyplomatyczny
 • Podjęcie decyzji zajmuje dużo czasu

Jeśli jesteś Skorpionem, który chce być w związku z Wagą, możesz spodziewać się identyfikacji w tym artykule:

 • Jak to jest być ze sobą w związku
 • Jak mieć wspaniałą przyjaźń z Wagą
 • Czego można się spodziewać po ślubie z Wagą
 • Pasja i intensywność Wagi w sypialni
 • 3 często zadawane pytania dotyczące kompatybilności Scorpio — Waga

Skorpion x Waga – zgodność przyjaźni

Wagi będą bardzo starały się spotkać oko w oko, ponieważ posiadasz cechy, które lubią i dobrze się z nimi bawią. Załóżmy jednak, że między tymi dwoma przyjaciółmi nie ma innych harmonizujących planet. W takim przypadku mogą wystąpić chwile chłosty, wybuchy nadmiernych emocji i niezrozumienie siebie nawzajem na podstawowym poziomie.

Sposób, w jaki podchodzisz do życia, jest inny. Będąc Skorpionem, dążysz do zmian lub nie masz nic przeciwko ekstremalnym uczuciom, ponieważ wiesz, że w pewnym momencie to się skończy i przekształci. Jednak Waga będzie nadal wracać do tej samej sytuacji, jeśli wypełni pustkę. Z kolei ty możesz się irytować tym, jak sobie radzą, żałując, że nie wybraliby siebie zamiast złego traktowania.

Aby być lepszymi przyjaciółmi, którzy rozumieją się nawzajem, musisz należeć do większej grupy przyjaciół, w której inni mają wkład, który pomaga połączyć was dwoje. Może nie jesteście najlepszymi przyjaciółmi, ale zobaczycie w sobie nawzajem wartość i będziecie przyjaciółmi, którzy wykorzystają swoje najlepsze cechy.

Skorpion x Waga – zgodność w związkach i małżeństwach

Kiedy jesteś w romantycznym związku z Wagą, możesz spodziewać się, że poczujesz się zrozumiany, ponieważ Waga będzie chciała zagłębić się i znaleźć sposoby, abyś poczuł się kochany i doceniany. Dlatego będziesz chciał się odwdzięczyć.

Jeśli jesteś Skorpionem poślubiającym Wagę, możesz spodziewać się połączenia na dłuższą metę, ponieważ oboje nie chcą łatwo zrezygnować z tego, nad czym pracowaliście. Ślub będzie ogromny i zobaczysz wiele osób, które nie są bliskimi przyjaciółmi twojego partnera Wagi, ale mogą być kimś, kogo spotkali przypadkowo pewnego dnia. Będą jednak blisko swoich rodzin i będą mieć wokół siebie podobne i pozytywne wpływy.

Najlepszym sposobem, aby ten związek trwał przez całe życie, jest zawsze opieranie go na zaufaniu i nigdy nie zakładanie, co robi druga osoba, chyba że masz pewność. Oskarżanie się nawzajem o niedyskrecję może szybko zniszczyć ten związek.

Skorpion x Waga – zgodność seksualna

Kompatybilność seksualna między Skorpionem a Wagą to kochający i czuły związek, który musi być święty. Ludzie Wagi potrzebują innych, aby troszczyli się o ich serca, ciało i umysł. Od razu poczujecie do siebie pociąg i szybko uzależnicie się od pozostawania blisko siebie. Konieczne jest znalezienie między sobą granic, abyście oboje nie stracili z oczu swoich celów.

Uświadom sobie, że zdrowy związek seksualny wymaga oddzielenia się od siebie. Dlatego konieczne jest posiadanie zdrowych granic fizycznych, aby nie popaść w obsesję ani nie narażać na szwank tego, kim jesteś, tylko po to, by mieć związek fizyczny.

Skorpion x Waga – zgodność emocjonalna

Ludzie Wagi mogą być emocjonalni, ale najpierw muszą dojść do swoich emocji z logicznej przestrzeni nad głową. Chcą zobaczyć obie strony, zanim zdecydują, jak się czują, często osiągając przestrzeń emocjonalną znacznie później niż ich partner. Jeśli wyrazisz się osobie Wagi, powitają cię z otwartymi ramionami i wieloma pytaniami, aby dojść do sedna sytuacji z tobą – na końcu chcą, abyś czuł się kochany.

Chociaż być może będziesz musiał trochę poczekać, aż Waga otworzy się emocjonalnie, spodziewaj się, że kiedy to zrobią, będziecie nadawać na tej samej długości fali i będziecie mogli postrzegać siebie nawzajem jako równych sobie w trudnych czasach. Wymyślanie rozwiązań dla tych wstrząsów emocjonalnych będzie łatwe do zrobienia ze sobą i jest zachęcane.

Skorpion x Waga – procenty zgodności

Zaufanie- 80% Możesz zaufać Wadze, o ile Twoja komunikacja jest niezbędna.

Emocje- 80% Kiedy Waga poczuje się poruszona emocjonalnie przez sytuację, może być intensywna.

Intelekt - 75% Oba znaki są napędzane różnymi informacjami. Oba są inteligentne, ale w bardzo różnych obszarach.

Przyjaźń- 78% Wielka przyjaźń, o ile praktykuje się kompromis.

Chemia seksualna - 95% Będziesz mieć elektryczne życie seksualne.

Wspólne zainteresowania - 79% Wspólne zainteresowania są wspólne!

Pytanie: Czy Skorpion i Waga są bratnimi duszami?

Odpowiedź: Macie połączenie, aby się rozwijać i uczyć się nawzajem wyrażania emocji i logicznego stosowania rozsądku w życiu. Bratnia dusza to silna możliwość.

Pytanie: Skąd będę wiedzieć, czy Waga mnie lubi?

Odpowiedź: Będą flirtować i sugerować, że cię lubią, ale będziesz musiał być pierwszym, który wykona ruch.

Pytanie: Jak sprawić, by Waga ci wybaczyła?

Odpowiedź: To zależy od tego, ile razy muszą to zrobić. Wystarczy kilka incydentów, zanim dotrą do źródła problemu i zostawią Cię w spokoju na zawsze.

Więcej kompatybilności

Skorpion oraz Baran Zgodność

Skorpion oraz Byk Zgodność

Skorpion oraz Bliźnięta Zgodność

Skorpion oraz Nowotwór Zgodność

Skorpion oraz Lew Zgodność

Skorpion oraz Panna Zgodność

Skorpion oraz Funt Zgodność

Skorpion oraz Skorpion Zgodność

Skorpion oraz Strzelec Zgodność

Skorpion oraz Koziorożec Zgodność

Skorpion oraz Wodnik Zgodność

Skorpion oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta