Kompatybilność Wagi i Wagi

 Kompatybilność Wagi i Wagi

Waga jest znakiem, który reprezentuje miłość par excellence, jest rządzona przez planetę Wenus i sprawia, że ​​ludzie ci starają się wzajemnie uzupełniać, aby osiągnąć własną równowagę. Miłe, uczciwe i uwodzicielskie, posiadają mieszankę zmysłowości i uroku, która podbija zaufanie każdego. Wagi są bardzo atrakcyjne i mają wiele sposobów, aby ich ofiary uwierzyły, że są najbardziej pożądanymi ludźmi na świecie. Ponadto, ponieważ są charyzmatyczni, troskliwi i kochający, są idealnymi kochankami dla tych, którzy wiedzą, jak czekać. Każdy, kto chce umówić się na randkę z Wagą, będzie musiał rozwinąć cierpliwość, ponieważ pośpiech do zaangażowania nie jest charakterystyczny dla tego znaku. Ale co się stanie, gdy spotkają się dwie Wagi?

Prawdopodobnie ten związek jest wynikiem „miłości od pierwszego wejrzenia”, ponieważ wygląd fizyczny i harmonia estetyczna są bardzo potrzebne dla tej więzi. Jednak po skrzyżowanych spojrzeniach uwodzenie przejdzie przez umysł. Oznacza to, że umysł jest w tej relacji równie ważny jak wygląd fizyczny Dzielenie zainteresowań intelektualnych między nimi jest niezbędne, ponieważ oboje szukają ludzi, którzy zachwyci ich swoją mądrością, zwłaszcza o charakterze kulturowym. Możliwość dyskusji o filmach, sztuce i muzyce to ważny element tej układanki. Ponieważ są bardzo dyplomatyczne, Libra wie, jaki wygląd odtworzyć na każdą okazję, a jeśli chodzi o uwodzenie, noszą to, co druga lubi najbardziej, co może być trochę mylące, gdy pokazują swoją prawdziwą stronę.

Kompatybilność przyjaźni Wagi i Wagi

Przyjaźń między dwiema Wagami niewątpliwie będzie pełna radości, zrozumienia, spokoju, choć mogą stać się nieco powierzchowne. Oboje wiedzą, jak doskonale łączyć się z przyjemnościami życia i spędzają czas na wydawaniu pieniędzy, chodzeniu do kawiarni, na zakupy, a także odwiedzając różne muzea lub galerie sztuki. Oboje uważają, że życie jest prostsze, jeśli unikają konfrontacji, co czasami może prowadzić do pewnego braku szczerości w ich związku, ponieważ wiele rzeczy pozostaje niedopowiedzianych. Ich przyjaźń będzie znacznie bardziej konstruktywna, jeśli będą mogli być wobec siebie otwarci i komunikować się, gdy coś ich niepokoi. Ta przyjaźń może stać się nieco niegodziwa, jeśli chodzi o plotki, ponieważ oboje mają tendencję do bycia bardzo ciekawymi życia innych. Są jednak bardzo opiekuńcze i lubią traktować się nawzajem miłymi słowami, prezentami i szczegółami.Zgodność relacji Wagi i Wagi

To para, która podziela wartości, gusta, marzenia i zainteresowania. Oboje naprawdę chcą się z kimś podzielić i prawdopodobnie wierzą, że szczęście jest prawdziwe tylko wtedy, gdy się je dzieli. Emocjonalnie dwie Wagi doskonale się rozumieją, ponieważ obie wiedzą, że wzięcie pod uwagę drugiej osoby jest bardzo ważne. Dlatego będą sobie towarzyszyć w sposób empatyczny i opiekuńczy. Wiedzą, jak postawić się w sytuacji innych i często nadmiernie przystosowują się do swojego partnera, co może sprawić, że będą trochę zależni. Wspierają, gdy druga osoba ich potrzebuje, chociaż lepiej towarzyszą partnerowi w dobrych chwilach niż w złych.

Emocjonalne połączenie tego związku może być nieco zamglone przez ich myśli, ponieważ Waga jest bardzo mentalnym znakiem. Oboje mogą cały czas zastanawiać się w głowach, jak zmienić partnera lub czy są pewni, że to na pewno ta osoba dla nich. W związku z tym ważne jest, aby jako para nauczyć się odpuszczać kontrolę psychiczną i żyć w teraźniejszości.

Zgodność małżeńska Wagi i Wagi

I… co się stanie, jeśli dwie Wagi zaręczą się i zdecydują się pobrać? Chociaż jednym z celów tego znaku jest małżeństwo lub podobne zobowiązanie, lubią się bawić - dużo zabawy - w drodze do tego celu. Właściwie trudną rzeczą między tymi ludźmi tego samego znaku nie jest przeżywanie ich małżeństwa, trudną rzeczą dla nich jest dojście do momentu zawarcia małżeństwa. Pamiętajmy, że ten znak uwielbia widzieć wszystkie opcje przed wyborem, co czyni go raczej niepewnym znakiem. Dlatego zaangażowanie między nimi nie jest takie proste, ponieważ do ostatniej chwili będą wątpić, czy decyzja, którą podejmują, jest słuszna. Jeśli jednak zjednoczą się na zawsze, stworzą piękne małżeństwo, bardzo zrównoważone, w którym oboje będą szukać pokoju i ulegną napięciom, które powstają w parze. Będą dzielić wiele przyjemności, ich dom będzie bardzo piękny, a ich dzieci - jeśli takie będą miały - będą wychowywane w atmosferze spokoju i słuchania.

Kompatybilność seksualna Wagi i Wagi

Jeśli chodzi o intymność, ludzie Wagi mogą mieć bardzo gorące spotkania. Jednak ich gra seksualna zaczyna się znacznie wcześniej, flirt jest ich ulubioną bronią i oboje będą bawić się w prowokowanie się nawzajem na długo przed aktem seksualnym. Oboje uwielbiają być ścigani, zabiegani i schlebiani przez swoich zalotników, dlatego niezwykle ważne jest, aby czuli się atrakcyjni i pożądani.

Wygląd fizyczny, zapachy, ubrania takie jak okazjonalna bielizna to coś, na czym Wagi szaleją. Wszystko, co jest dla nich przygotowaniem, jest niezwykle ważne, dlatego wolą otoczenie ze świecami, ciepłem i luksusami, które tworzą rodzaj sanktuarium, w którym mogą puścić wodze fantazji. W każdym razie jest to znak, który szuka wygody w ogóle, a także w sferze seksualnej, więc ryzykują, że przez niechęć staną się nieco nudni i rutynowi. Muszą być bardziej spontaniczni i cieszyć się sporadycznymi spotkaniami, nawet jeśli nie wszystko jest przygotowane do perfekcji.

Procenty zgodności Wagi i Wagi

Oto, jak wyglądają wyniki zgodności Gemini i Cancer dla każdej sekcji.

Przyjaźń – 90%
Są bardzo kompatybilne, ponieważ cenią się, towarzyszą i równoważą się nawzajem. Poza tym dobrze się bawią, robią zakupy i cieszą się życiem.

Związek miłosny – 70%
Jeśli nauczą się stawiać czoła dzielącym ich różnicom, ta para osiągnie związek pełen miłości i równowagi. Sekret tkwi w komunikowaniu tego, co się z nimi dzieje, zarówno dobrego, jak i złego.

Seksualny – 60%
Łączą ich przyjemności, a ich intymne relacje bywają pełne uwodzenia. Strategie przyciągania muszą być utrzymywane przez cały czas, aby się nie nudzić.

Emocjonalny – 80%
Oboje są empatyczni i wiedzą, jak postawić się w sytuacji partnera. Radzimy nie stawać się zbyt symbiotycznymi i dać sobie miejsce na tęsknienie za sobą.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, zgodność między nimi wynosi 75%, ponieważ jest to związek, który pomimo pewnych trudności na początku do utrwalenia, gdy już się ustalą, zrobią to mocno i będzie to bardzo harmonijna i trwała więź. Na początku pojawi się wiele wątpliwości i obaw, że wybierając osobę, z którą chce dzielić życie, traci inne możliwości. Ale później ten związek będzie szukał harmonii w ich miłości i życiu i będzie ciężko pracował, aby kryzysy, które się pojawiają, zniknęły. Idealnie byłoby, gdyby nie unikali tych uczuć złości, gdy sprawy nie układają się dobrze, ale pracowali nad nimi i wspólnie znajdowali rozwiązania, ponieważ pozwoli im to ewoluować jako para. Wreszcie, ich wielkim wyzwaniem będzie nieutrata entuzjazmu z powodu braku zapału i aktywności, które mają oboje.

Plusy i minusy kompatybilności Libra i Libra

Plusy:

 • Relacja jest bardzo harmonijna, poszukiwane jest dobro pary.
 • Partnerzy, zabawni i przyjaźni.
 • Mają te same zainteresowania, łączy ich poczucie estetyki.
 • Kiedy się poznają, będą bardzo ciepłe i słodkie.
 • Nie są dramatyczni i lubią widzieć jasną stronę życia.
 • Uwielbiają spędzać życie z partnerem.
 • Wiedzą, jak sprawić, by czuli się kochani.

Cons

 • Pierwszy krok w poważnym traktowaniu związku może być trudny.
 • Mogą stać się powierzchowne, oparte na atrakcyjności lub przyjemności i mają tendencję do ucieczki w czasach, gdy sprawy się komplikują.
 • Mogą mieć problemy, gdy przychodzi czas na ekspresyjność i sentymentalizm, ponieważ są niezwykle umysłowe.
 • Czasami komunikacja może się nie udać, unika się konfliktów i trudno jest osobie wyrazić to, co ją niepokoi/czego chce/potrzebuje.
 • Oboje uwielbiają uwodzić innych, co może prowadzić do problemów z zazdrością.

Wreszcie, każdy związek między dwojgiem ludzi spod znaku Wagi może być bardzo satysfakcjonujący, obfitujący w piękne chwile i dużo równowagi. Nie powinni zapominać, aby nauczyć się być szczerym wobec tego, co się z nimi dzieje i do czego oboje chcą zajść daleko razem.

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta