Kompatybilność Wodnika i Byka

  Kompatybilność Wodnika i Byka

W dzisiejszym artykule omówimy zgodność Wodnika i Byka: od przyjaźni, przez związek i małżeństwo, po zgodność emocjonalną.

Ten artykuł w żadnym wypadku nie jest regułą kompatybilności między znakami Wodnika i Byka Słońca, jest to raczej zjawisko, które często się zdarza, wszyscy wiemy, że dla prawidłowej i dogłębnej synastrii trzeba zbadać zarówno wykresy urodzeniowe, jak i wykres złożony lub synastry, aby uzyskać pełny i pełny obraz partnerstwa.

Wodnik jest przeważnie sangwinicznym (gorącym i wilgotnym) znakiem Powietrza, którym rządzi Uran i współrządzi Saturn. Byk jest ziemskim znakiem melancholijnego (zimnego i suchego) temperamentu i jest rządzony przez Wenus.Co ciekawe, Wodnik, choć jest znakiem Powietrza, ma wiele wspólnego ze znakami Ziemi (zwłaszcza Koziorożca, który ma wspólnego władcę – Saturna). Tak więc między Wodnikiem a (w tym przypadku) Bykiem jest wiele wspólnego, ponieważ Byk jest znakiem Ziemi.

Wspólną płaszczyzną między Wodnikiem i Bykiem może być to, że oba są stałymi znakami i wolą stabilność od zmian i bezpieczeństwo od podniecenia. Te wspólne cechy mogą być ich środkiem i punktem wyjścia do każdego kompromisu, jaki poczynią, aby dobrze razem funkcjonować.

Kompatybilność przyjaźni Wodnika i Byka

Wodnik i Byk mają wielką zgodność przyjaźni, ponieważ oba są bardzo lojalnymi, stabilnymi i stanowczymi znakami.

Naturalnym domem Wodnika jest dom 11 – dom pracy zespołowej, przyjaciół i zachowań filantropijnych. Domem naturalnym Byka jest dom 2 – dom finansów, hedonizmu i ciała tubylca.

Kiedy połączysz (i zjednoczysz) siły 11 i 2 domu otrzymasz dopełnienie w postaci Wodnika uczy Byka, jak dzielić się swoją radością i szczęściem (hedonizm) z innymi, a Byk uczy Wodnika, jak usiąść, zrelaksować się i dobrze się bawić.

Wspaniałą rzeczą w Byku jest to, że nie są wybredni, jest to jeden z najbardziej wyluzowanych znaków zodiaku i nie są zainteresowani konfliktami ani falami w związku.

Wodnik doceni to głęboko, ponieważ w większości utknęli w swoich wizjach na przyszłość, głowie i planach inżynieryjnych. Zarówno Byk, jak i Wodnik mogą doświadczać ze sobą ciszy, nie będąc niezręczną ani niekomfortową.

Obaj tubylcy są bardzo lojalni i oddani w swojej naturze (Wodnik swoim przyjaciołom i Byk swoim bliskim), więc zgodność przyjaźni uzyskuje wysoki wynik dla tych dwóch znaków Słońca.

Kompatybilność relacji Wodnika i Byka dla małżeństwa

Kompatybilność relacji Wodnika i Byka również wygląda dobrze. Istnieją między nimi niewielkie różnice na poziomie intelektualnym.

Wodnik ma umysł, który zawsze szuka poprawy obecnego stanu rzeczy, szuka odpowiedzi w przyszłości i koncentruje się na przyszłości. Podczas gdy Byk woli być w Teraźniejszości i być zadowolonym z tego, jak jest.

Dobrą rzeczą jest to, że oba te znaki nie są zbyt chętne i przyjazne wobec (nagłych) zmian. Wodnik jest bardziej elastyczny i przygotowany na zmiany dzięki swojemu władcy – Uranowi, ale to nie znaczy, że uwielbia zanurzać się w ciągłych zmianach.

Byk woli, gdy rzeczy są stabilne i „nieruchome”, lubią mocno wbijać pięty i stać na swoim miejscu bez względu na zbliżający się do nich huragan (zmian).

Ale w końcu, jeśli są razem i wspierają się nawzajem - Byk wspiera finansowo wizje i marzenia Wodnika na przyszłość, a Wodnik delikatnie wspiera i prowadzi Byka przez ogromne zmiany, nie ma nic, czego ta para nie mogłaby zrobić i osiągnąć razem.

Mają też świetny sposób na uczynienie swojego domu pięknym krzyżem przytulności i cybernetycznych wibracji. Zarówno Wodnik, jak i Byk cenią sobie wygodę swojego domu – odosobnienie od świata, dlatego inwestowanie w dom to dla nich kolejna wspólna rzecz, na którą mogą się zgodzić.

Kompatybilność płciowa Wodnika i Byka

Wodnik jest „dziwnym” znakiem, zwłaszcza jeśli Wenus dzieli swój znak Słońca, wtedy naprawdę interesują się perwersyjnymi i dziwnymi rzeczami. Podczas gdy Byk – rządzony przez Wenus, interesuje się wszystkim, co dotyczy romansu i miłości.

Byk bardzo lubi oddawać się zalotom, zmysłowości i erotyzmowi, chętnie połączy jedzenie z seksem w łóżku, a Wodnik może wolałby nieco „czystsze”, ale jednocześnie dziwniejsze.

Wodnik nie jest obcy zabawkom erotycznym, a nawet kostiumom erotycznym, ale może chcieć, aby łóżko było „czyste”. Ponieważ zarówno Byk, jak i Wodnik są stałe, a więc uparte znaki, mogą mieć trudności ze znalezieniem środka dla swoich warunków seksualnych.

Byk szuka wygody i satysfakcji w łóżku, a Wodnik szuka intelektualnego połączenia, a także zawsze próbuje czegoś nowego i „świeżego”, ponieważ łatwo nudzi się powtarzaniem i „tym samym starym, tym samym starym”.

Jeśli Byk jest otwarty na nowe doświadczenia i częste zmiany scenerii i kostiumów w łóżku, Wodnik może być otwarty na powtarzanie satysfakcjonujących scenariuszy od czasu do czasu, aby dogodzić Bykowi.

Ale w tej dziedzinie niezwykle ważne jest, aby zobaczyć, co Mars i Wenus robią w synastrii, więc miej to również na uwadze.

Kompatybilność emocjonalna Wodnika i Byka

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, Wodnik i Byk są bardzo dobrze do siebie dopasowani. Oba te znaki są bardzo stabilne i stanowcze w swoich emocjach. Kiedy się zakochają – zakochują się całkowicie, a kiedy już kogoś pokochają – będą go kochać przez bardzo długi czas.

Wodnik jest bardzo otwarty, podczas gdy Byk jest bardzo skromny. Jest to dobra kombinacja dla zgodności emocjonalnej, ponieważ obaj partnerzy całkiem akceptują swój temperament i dziwactwa.

Wodnik może być bardziej dziwaczny niż Byk, ale jego temperament jest wesoły i łagodny, nie jest zbyt wrogi ani nie szuka uwagi, jak na przykład Baran czy Lew, a Byk jest w swej istocie leniwym znakiem, nie lubią kłopotów i zamieszania, które mogą zrobić inni ludzie.

Właśnie dlatego Taurus pokocha spędzanie zarówno zabawnych, jak i spokojnych chwil ze swoim partnerem Aqua. Wodnik często może wycofać się do swojego świata wizji i produktywności, podczas gdy Byk często może uciec do swoich ulubionych programów i książek; tak długo, jak nauczą się synchronizować swoje „same” chwile ze sobą – wszystko może być dobrze w ich emocjonalnym królestwie.

Procent zgodności Wodnika i Byka

Podsumowując, Wodnik i Byk mają całkiem dobrą kompatybilność w większości rzeczy. O ile wzajemny upór nie przeszkodzi im w szczęściu – mogą wspólnie osiągnąć wiele wielkich i cudownych rzeczy.

Skala procentowa

Zaufanie : 75%

Emocje : 65%

Intelekt : 55%

Wartości : 68%

Seks : 60%

Zajęcia : 62%

Czy Wodnik i Byk pasują do siebie?

Ogólnie rzecz biorąc, są to stabilne i oparte na lojalności dopasowanie. Dobrze ze sobą współpracują, a ich temperamenty są trwałe na dłuższą metę, o ile mają otwartą i szczerą komunikację i rozmawiają o swoich potrzebach, marzeniach i celach.

Czy Wodnik i Byk są bratnimi duszami?

Aby uzyskać te informacje, zwróć uwagę na swoje Węzły przeznaczenia w synastrii i zobacz, czy są one w koniunkcji z którąś z planet osobistych. Ale mogą być, nie ma reguły ani wyjątku co do bratnich dusz i ich znaków słonecznych, mają różne kształty, rozmiary i wiek.

Znane gwiazdy Wodnika / Byka

Gwiazdy Wodnika to Jennifer Aniston, Harry Styles, Alicia Keys, Michael Jordan, Christian Bale i Bridget Fonda.

Gwiazdy Byka to Henry Cavill, Gal Godot, Cher, George Clooney, Adele i Megan Fox.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta