Kompatybilność Wodnika i Koziorożca

  Zgodność Wodnika i Koziorożca

W dzisiejszym artykule omówimy kompatybilność Wodnika i Koziorożca na wszystkich poziomach i ze wszystkimi wynikami.

Te dwa znaki zdecydowanie wydają się podobne ze względu na wspólnego władcę / współwładcę – Saturna. Koziorożec to 10. znak zodiaku odpowiedzialny za 10. dom, znany również jako MC (środek nieba) i jest rządzony przez Saturna. Jej elementem jest Ziemia, a modalność jest kardynalna.

Wodnik jest również rządzony przez Saturna, przez pryzmat tradycyjnej astrologii, i jest następcą Koziorożca; rządzi 11. domem wyższego umysłu, koleżeństwa i wolnej woli. Wodnikiem również rządzi Uran, jest z elementu Powietrza i ma stałą jakość.Wodnik i Koziorożec mają ze sobą wiele wspólnego dzięki odpowiedzialnemu, surowemu i surowemu charakterowi Saturna – obaj odcinają się od swoich uczuć i zostawiają je na boku na inny czas lub po prostu je ignorują (są w tym bardzo biegli).

Oba te znaki są bardzo lojalne wobec swoich przyjaciół, oddane swojej pracy i mają silne kodeksy moralne, które mogą mieć dla nich sens, ale mimo to podążają za nimi.

To rzeczywiście interesująca kombinacja, a jeśli zostanie to zrobione dobrze, mogą napędzać się nawzajem, aby osiągnąć niesamowite wyżyny i wspólnie osiągnąć niesamowite cele.

Wodnik x Kompatybilność przyjaźni Koziorożca

Jeśli chodzi o przyjaźń, oba te znaki mają bardzo wysoką etykietę moralną i standardy, które po udowodnieniu sobie nawzajem mogą stać się największymi przyjaciółmi i mogą inspirować się nawzajem, aby być najlepszymi wersjami siebie.

Istnieje rodzaj rywalizacji między tymi znakami, zwłaszcza jeśli znajdują się one w rolach kolegów, w środowisku biznesowym / zawodowym. Koziorożec trzyma się swoich silnych podstawowych struktur, tradycyjnego podejścia i staromodnych wartości, podczas gdy Wodnik lubi robić rzeczy po swojemu (unikalnie) i pragnie wolności, aby tworzyć i popisywać się swoim geniuszem.

Ale Wodnik również ma swoje własne struktury i wzorce, pomimo tego, że szczyci się tym, że jest tak różny od wszystkich innych, nadal podąża za tymi samymi wzorcami osobowości co Koziorożce i ma swój własny zestaw zasad, których nie można złamać.

Kiedy zdadzą sobie sprawę, że o sobie nawzajem (ich podobieństwa), na początku mogą się jeszcze bardziej irytować, ale w końcu, dzięki uczciwości, pracowitej etykiecie i oddanemu podejściu do rzeczy, te dwa znaki rozwiną szacunek i ostatecznie przyjaźń ze sobą.

Bardzo ładnie się uzupełniają, ku własnemu zaskoczeniu, i potrafią zrozumieć język Saturna, którego inne znaki albo się boją, albo pogardzają. Wiedzą, że życie ma określony zestaw zasad i struktur, których należy przestrzegać i których lepiej nie przekraczać ani nie oszukiwać. Są prawdziwymi towarzyszami broni, jeśli chodzi o szkołę życia Saturna i tylko oni mogą zrozumieć pewne aspekty siebie nawzajem.

Wodnik x Zgodność związku Koziorożca z małżeństwem

Jeśli chodzi o kompatybilność w związku / małżeństwie, Wodnik i Koziorożec mogą zamienić swój związek w lód z powodu lodowatego wpływu Saturna (i Urana). Te dwa znaki nie są duże w emocjach ani emocjonalnych przejawach uczuć.

Koziorożce są romantyczne i czułe, po prostu nie wiedzą, jak to pokazać, a okazywanie emocji i uczucia znajdują się bardzo nisko na ich liście priorytetów. Swoją miłość okazują czynami, a nie słowami, i wolą, aby ich czyny mówiły więcej niż tysiąc słów.

Woda może być romantyczna, ale nie w „normalny” lub oczekiwany sposób, może to odrzucić wiele znaków i wielu z nich poddaje się, nawet zanim zobaczą pełny zakres (emocjonalnej) mocy Wodnika.

Jest to nieprawda w przypadku Koziorożców, ponieważ one same są trochę zimne i oderwane od emocjonalnych rzeczy. Dzięki temu świetnie się ze sobą dogadują, a co więcej potrafią pracować jako zgrany zespół. Jedynym problemem jest to, że Wodnik może czuć się przytłoczony i niezrozumiany przez surowego i przestrzegającego zasad Koziorożca.

A Koziorożec może czuć się zagrożony i surowy w związku z buntowniczym duchem Wodnika i kochającą wolność naturą, może rozwinąć silną niechęć do swojego sposobu robienia rzeczy (nie w porządku i niezsynchronizowany) i może chcieć kogoś, kto jest bardziej ugruntowany, przewidywalny i stabilny.

Wodnik x Kompatybilność seksualna Koziorożca

Koziorożce skłaniają się ku bardziej tradycyjnemu i „bezpiecznemu” podejściu do spraw seksualnych, podczas gdy Wodnik uwielbia szaleć i szaleć w łóżku. Seks jest jednym z niewielu rynków zbytu, w których Koziorożce pozwalają sobie na okazywanie emocji, podczas gdy dla Wodnika seks jest czymś, z czym należy eksperymentować i odkrywać.

To może zadziałać, jeśli Wodnik skłania się ku bardziej staromodnemu stylowi, jeśli chodzi o sypialnię, a Koziorożec jest trochę bardziej dziki. Chodzi o to – zaufanie. Oba te znaki muszą mieć zaufanie, aby pokazać swoje prawdziwe oblicze, jeśli chodzi o seks.

Druga sprawa – nuda. Wodnik może się znudzić sposobem robienia rzeczy i manier Koziorożca w łóżku. Podczas gdy Koziorożec może się zmęczyć ciągłym próbowaniem nadążania za szalonymi i dziwnymi pomysłami i fetyszami Wodnika, jeśli chodzi o przyjemność seksualną.

Ich kompatybilność nie jest pod tym względem zbyt wysoka, ale mogą nad tym popracować i znaleźć wiele kompromisów, aby było to do zaakceptowania dla nich obojga.

Wodnik x Zgodność emocjonalna Koziorożca

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, te dwa znaki mają całkiem niezły wynik, ponieważ oba są dość emocjonalnie zamknięte i wolą to w ten sposób. Koziorożce nie wiedzą, co robić, gdy otrzymują komplementy i pełną emocjonalną uwagę, a Wodnik zwykle traktuje to jako żart lub coś nieistotnego.

Te znaki mają bardzo podobny język miłości; w ten sposób mogą dość łatwo sprawić, by działało między nimi. Chodzi o to, że ich związek może ucierpieć, ponieważ są zbyt podobni, jeśli chodzi o emocje.

Ich związek może zmienić się w coś zimnego i sztywnego, zarówno ze względu na niezdolność do swobodnego przepływu emocji, jak i wyrażania ich z wigorem i odwagą. Dlatego powinni albo nad tym popracować z profesjonalną pomocą, albo powinni mieć specjalny dzień/dni w tygodniu, kiedy dadzą sobie pozwolenie i czas na dziecinne i swobodne mówienie i pokazywanie tego, co leży im na sercu.

Wodnik x Procent zgodności Koziorożca

Te dwa znaki mogą całkiem dobrze się dogadać, ale muszą uważać na dystans emocjonalny i oderwanie w ich związku. Z tego powodu ich małżeństwo może ucierpieć z powodu zimnej atmosfery, ale jeśli zobowiążą się do pilnej pracy nad nim i regularnego otwierania się przed sobą, mogą wspólnie dokonać cudów.

Procent zgodności Wodnika i Koziorożca

Zaufanie: 70%

Emocje: 65%

Intelekt: 77%

Wartości: 73%

Seks: 59%

Aktywności: 68%

Czy Wodnik i Koziorożec pasują do siebie?

Mogą być, zwłaszcza jeśli wspólnie aktywnie pracują nad swoją inteligencją emocjonalną.

Co przyciąga mężczyznę Wodnika do kobiety Koziorożca?

Jej niezłomna postawa, lojalność i niezłomna moralność.

Słynne pary Wodnik/Koziorożec

Kit Harington i Rose Leslie, Patrick Dempsey i Jill Fink, Adriano Celentano i Claudia Mori oraz Ted Danson i Mary Steenburgen.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta