Kompatybilność Wodnika i Lwa

  Kompatybilność Wodnika i Lwa

W dzisiejszym artykule omówimy kompatybilność Wodnika i Lwa we wszystkich dziedzinach. Zapnij pasy i przygotuj się na uderzenie zabawnymi faktami z astronomii.

Wodnik jest znakiem powietrza o stałej jakości i optymistycznym (gorącym i wilgotnym) temperamencie. Jest rządzony przez Uran i współrządzony przez Saturna; jego naturalnym domem jest jedenasty dom przyjaciół, pracy zespołowej i szlachetnych przyczyn.

Dokładnie po przeciwnej stronie koła zodiaku mamy Lwa – ognisty znak o stałej jakości i cholerycznym (gorącym i suchym) temperamencie. Lew jest rządzony przez Słońce – jeden z dwóch luminarzy Zodiaku, który nigdy się nie cofa, a jego naturalnym domem jest piąty dom dzieci, zabawy i romansu.Te dwa znaki są sobie przeciwieństwami i wiesz, co mówią – „przeciwieństwa się przyciągają”, tylko w tym przypadku bardziej odpowiednie może być „uzupełnianie się” lub „dopełnienie się”.

Wodnik lubi udawać, że troszczy się o wszystkich, a Lew lubi udawać, że troszczy się o siebie, podczas gdy w rzeczywistości jest odwrotnie – Lew często oddaje swoje serce i duszę na cele charytatywne, swoim bliskim, przyjaciołom i rodzinie, podczas gdy Wodnik może taką samą troskę tylko o siebie i nie troszczą się w świecie o innych.

Dlatego mówi się, że te dwa, choć przeciwne znaki, przyciągają się do siebie i mogą bardzo dobrze funkcjonować pomimo oczywistych różnic.

Wodnik x Kompatybilność przyjaźni Lwa

Zarówno Wodnik, jak i Lew są zaciekle lojalnymi przyjaciółmi i chociaż Wodnik ma swoje czasy samotności i dystansu społecznego (w przeciwieństwie do Leo), obaj są przyjaciółmi, którzy są warci swojej soli.

W przyjaźni Lew może skłaniać się ku egocentrycznym i dramatycznym tematom, podczas gdy Wodnik chce dyskutować o pomysłach, a nie o ludziach. Ale z drugiej strony Leo zdecydowanie ma w sobie dodatkowe ciepło i entuzjazm, które mogą rozgrzać nawet zimne serce Aqua.

Wodnik ma niesamowity intelekt i kilka genialnych pomysłów, które mogą być bardzo twórcze przydatne dla przedsiębiorczej natury Lwa. Odbijanie pomysłów od filtrów innych i dobra zabawa przy tym może okazać się najlepszą kombinacją dla tych dwóch znaków.

Zarówno Wodnik, jak i Lew uwielbiają być samozwańczymi i mieć własną swobodę, jeśli chodzi o miejsca osobiste i przedsięwzięcia biznesowe. Trzeba przyznać, że ich style i preferencje mogą się znacznie różnić, ale w końcu oboje chcą tego samego – wolności wyrażania swojej kreatywności i możliwości pokazania swojego ducha i geniuszu poprzez swoją pracę.

Dlatego mogą być doskonałymi przyjaciółmi i systemami wsparcia dla siebie nawzajem. Obaj mają stałą jakość i swoje żywioły – Powietrze i Ogień mogą świetnie ze sobą współgrać, więc jedyną rzeczą, która stoi im na drodze, jest ich ego i duma z przyznania się do błędu.

Wodnik x Kompatybilność relacji Lwa dla małżeństwa

Jeśli chodzi o kompatybilność w związku / małżeństwie, Aqua i Leo naprawdę muszą się spotkać w połowie drogi, aby to zadziałało. Ponieważ są to przeciwne znaki, mają przeciwne języki miłości.

Wodnik lubi okazywać swoje wsparcie poprzez dzielenie się swoimi pomysłami i wizjami na przyszłość, podczas gdy Lew preferuje teatralność i dramatyczne podejście do emocji

Lew potrzebuje dużo uczucia i uwagi, aby być szczęśliwym kotkiem w związku, jeśli Wodnik potrafi to uszanować i zapewnić – wtedy nie ma problemu.

Wodnik potrzebuje dużo wolności i samotnego czasu, aby móc myśleć, konstruować i tworzyć, aw tym czasie musi być zrelaksowany i nie być pod presją z powodu braku uwagi dla swojego partnera

W tym połączeniu zrozumienie, cierpliwość i dużo poczucia humoru mogą stworzyć lub zniszczyć związek, dlatego tak ważne jest, aby oba te znaki okazywały sobie szacunek, cierpliwość, zrozumienie i często stawiały się w drugim czyjeś buty.

Wodnik x Kompatybilność seksualna Lwa

Ponieważ Wodnik lubi wypróbowywać nowe pomysły, pozy i stroje w sypialni, Leo często może być rozbawiony i podekscytowany swoim partnerem z Urana. A ponieważ Lew lubi być gardłowy, zwierzęcy i bardzo namiętny - Wodnik może być zaskakiwany i utrzymywany na palcach intelektualnych przez swojego partnera Lwa.

Lew jest namiętnym i czułym znakiem, uwielbia bawić się w sypialni, być podekscytowany i podekscytowany, i chociaż Aqua jest dziwaczny i ma dziwne fetysze, Leo jest dość otwarty na eksperymenty i wypróbowywanie nowych rzeczy, mimo wszystko to znak Ognia – najbardziej namiętny element Zodiaku.

Wodnik naprawdę przywiązuje dużą wagę do stymulacji intelektualnej, a Leos to urodzeni aktorzy – wiedzą, jak dać widzom to, czego chcą – stymulację i rozrywkę. Więc w tym aspekcie mogą się dobrze zgodzić i świetnie się razem bawić.

Lewy często interesują się kulturą BDSM, a Wodnik uwielbia wszystko, co nie jest głównym nurtem i powszechnie akceptowanym, więc ten fakt może być prawdziwą przyprawą do sypialni dla ich ganglii. Podsumowując, jeśli chodzi o kompatybilność seksualną, mogą ze sobą bardzo dobrze współpracować.

Wodnik x Kompatybilność emocjonalna Lwa

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, odsetek spada do niskiego poziomu. Dzieje się tak, ponieważ Wodnik jest dość zimnym i emocjonalnie oderwanym znakiem, podczas gdy Lew – jego własne przeciwieństwo, jest niezwykle namiętny, dramatyczny i teatralny w swoich emocjonalnych przejawach.

Lwy muszą mieć emocjonalną reakcję ze strony swojego partnera, bez względu na to, co się dzieje. Potrzebują czułości, ciepła i uwagi, tak jak rośliny potrzebują słońca i wody. Zignorowany lub pozostawiony bez opieki Lew może dość szybko umrzeć z powodu braku uwagi, podczas gdy Wodnik może spędzić dni, a nawet tygodnie, nie dzieląc się z nikim swoją osobistą przestrzenią.

To tworzy między nimi emocjonalną przepaść, ponieważ obaj są stałymi znakami, więc żaden z nich nie zamierza się ruszyć ani ustąpić pierwszy. I obaj mają bardzo wysokie ego i dużo dumy, więc często dochodzą do emocjonalnego en passe.

Aby zadziałało w dziale emocji, te dwa znaki muszą porzucić swoją dumę (i uprzedzenia) i znaleźć środek, jeśli chodzi o okazywanie emocji, potrzeby i informacje zwrotne. Muszą zwracać na siebie uwagę i dużo myśleć o swoich słowach i czynach, gdy są wokół siebie.

Wodnik x Procent kompatybilności z Lwem

Chociaż są to przeciwne znaki, Aqua i Leo mogą się całkiem dobrze uzupełniać i uzupełniać. Jedynym naprawdę problematycznym obszarem dla nich są ich emocje i sposób, w jaki każdy z nich sobie z nimi radzi. Tak więc w tym parowaniu musi być dużo współczucia, empatii, zrozumienia i mniej ego i dumy.

Zaufanie: 75%

Emocje: 50%

Intelekt: 68%

Wartości: 53%

Seks: 70%

Aktywności: 56%

Czy Aqua i Leo pasują do siebie?

Tak, jeśli odłożą na bok swoją dumę i różnice i będą pracować ze sobą z otwartym umysłem i sercem.

Czy Aqua i Leo są bratnimi duszami?

Ponieważ wzajemnie się uzupełniają, można tak powiedzieć.

Czy Wodnik może poślubić Leo?

Oczywiście, że tak. Chociaż dla Lwa będzie to znaczyć znacznie więcej niż dla Wodnika, ale szczęśliwa żona to szczęśliwe życie.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta