Kompatybilność Wodnika i Panny

  Kompatybilność Wodnika i Panny

Dzisiaj w tym artykule omówimy wykresy kompatybilności Wodnika i Panny i zobaczymy, jak te dwa znaki pasują do siebie, tak czy nie?

Wodnik jest 11. znakiem zodiaku, rządzi 11. domem przyjaciół, filantropii i pracy zespołowej. Jego władcą jest Uran, a współwładcą Saturn. Jest to znak powietrza o stałej jakości i optymistycznym (gorącym i wilgotnym) temperamencie.

Panna jest szóstym znakiem na kole Zodiaku, rządzi szóstym domem zdrowia, pracy, diety i codziennych zajęć. Jego władcą jest Merkury, to ziemski znak o zmiennym charakterze i melancholijnym (zimnym i suchym) temperamencie.Te dwa znaki nie mają ze sobą wiele wspólnego, jeśli chodzi o ich podstawowe godności, ale jedną wspólną cechą jest to, jak bardzo kochają mieć rację i jak bardzo kochają mówić „a nie mówiłem” .

Zarówno Wodnik, jak i Panna są znakami ludzkimi, oba są znakami intelektualnymi, a Merkury nie na darmo jest wywyższony w Pannie (również znak jego zamieszkania obok Bliźniąt). Można więc powiedzieć, że Wodnik i Panna mają dużo do omówienia i mogą wspólnie znaleźć sporo intelektualnego gruntu do pokonania.

Jednak Panna jest bardziej wybrednym znakiem, który lubi skupiać się na szczegółach, jak i kiedy i dlaczego, podczas gdy Wodnik to znak, który lubi bardziej skupiać się na wyniku końcowym i kto miał rację, a kto się mylił, nie dlaczego lub jak.

Wodnik x Kompatybilność przyjaźni Panny

Ci dwaj mogą być świetnymi przyjaciółmi, mają wiele podobnych zdolności intelektualnych i usposobień. Mogą rozmawiać ze sobą bez końca, a żadne z nich nie byłoby mądrzejsze. Inne znaki łatwo tracą cierpliwość, jeśli chodzi o debatę z Panną i Wodnikiem, ale te dwa ze sobą – nigdy.

Oba te znaki są introwertykami, Panna może być nawet większym introwertykiem niż Wodnik, a oba te znaki mogą spędzać dni i tygodnie w swojej męskiej jaskini, po prostu surfując po Internecie, oglądając filmy dokumentalne i grając w gry wideo.

To przyjaźń, która może przekroczyć czas i przestrzeń, ta dwójka często spędza razem więcej czasu online niż osobiście i nadal nazywa się najlepszymi przyjaciółmi. Panna jest zafascynowana tematami i dziwnymi pomysłami Wodnika, podczas gdy Wodnik uwielbia ugruntowane podejście Panny do wszystkiego, co jest poparte faktami.

Mają do siebie dużo platonicznej miłości i uwielbiają spędzać wiele godzin zanurzonych w tematach, które mogą być zabawne i interesujące tylko dla nich dwojga.

Wodnik x Kompatybilność związku Panny dla małżeństwa

Jeśli chodzi o kompatybilność w związkach/małżeństwach, odsetek ten nie jest zbyt wysoki. Panna jest wybrednym znakiem (w końcu rządzi 6. domem) i jest bardzo zorientowana na szczegóły, podczas gdy Wodnik woli patrzeć na większy obraz (podobnie jak Strzelec).

Jeśli chodzi o życie domowe, Panna może być bardzo irytująca i wywołująca stres dzięki swoim dziwnym i dziwacznym zasadom oraz OCD – coś, czego przeciętny Wodnik nie docenia i nie może docenić, ponieważ kocha i uwielbia swoją przestrzeń osobistą i wolność ponad wszystko inne.

Wodniki są bardzo osobliwe, jeśli chodzi o ich przestrzeń osobistą i wystrój domu. Są albo szalonym naukowcem, albo jak artyści – żyją w chaosie i wiedzą, gdzie wszystko jest w ich uporządkowanym szaleństwie. Panna dostałaby tętniaka, gdyby weszła do pokoju Wodnika.

A ponieważ życie małżeńskie wymaga, abyście dzielili swoje kwatery i mieli jedną sypialnię, w której śpicie razem, prędzej czy później jedno z nich upuści but i dozna załamania psychicznego z powodu dziwactw i nawyków drugiego.

Wodnik x Panna w łóżku

O dziwo, nie jest to zły wynik dla tych dwóch znaków. Virgos mogą być bardzo paskudne i perwersyjne, jeśli chodzi o seks (całe to OCD i surowe zasady życia muszą się gdzieś rozpaść, prawda…), a Wodnik zdecydowanie to docenia.

Oboje są znakami intelektualnymi, więc nie zabraknie bodźców werbalnych w ich sypialni, nie zabraknie też pomysłów i nowych fetyszy do wypróbowania.

W tym przypadku Panna może być trochę za duża dla Wodnika, pomimo ich chaotycznej i nieszablonowej natury. Wodnik uwielbia dziwactwa i załamania, ale ma swoje granice, których nie przekroczy, podczas gdy Panna… cóż, powiedzmy, że ciemna strona internetu została wymyślona dla nich.

Mogą być wyjątkowo dobrymi partnerami seksualnymi, o ile zachowują lekkość i zabawę. Oba te znaki cenią dobre poczucie humoru, więc może być bardzo mile widziane w sypialni. Cosplay, roleplay, rope-play – wszystko może być dobrym afrodyzjakiem, o ile obie strony zgadzają się ze sobą i praktykują kompromis w sypialni.

Wodnik x Kompatybilność emocjonalna Panny

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, oba te znaki są nieco oddalone od ich emocji. Panna ma dużo stłumionego gniewu i biernej agresji, które przekształcają się w obowiązki domowe i sprzątanie, podczas gdy Wodnik jest po prostu zdystansowany i całkowicie emocjonalnie oderwany.

Brakuje tu empatii i intuicji. Oba te znaki mają tendencję do polegania na swoim stosunku, intelekcie i logice, a niewiele lub wcale na ich intuicji, odwadze i życzliwości, jeśli chodzi o relacje i interakcje międzyludzkie.

Dlatego w tej dynamice może istnieć długotrwały problem i żadne z nich nic by z tym nie zrobiło, ponieważ oboje mają problem z wyrażaniem emocji i namiętnym językiem miłości.

Potrzebowaliby albo wyjątkowo dobrze działającego mechanizmu radzenia sobie, który działa na nich poprzez ominięcie lub pomostowanie ich wyobcowanych emocji, albo profesjonalnej pomocy w postaci doradcy/terapeuty pary, aby ich zgodność emocjonalna zadziałała.

Wodnik x Procent zgodności Panny

Podsumowując, Wodnik i Panna mogą być świetnymi przyjaciółmi i przyjaciółmi z korzyściami, ale połączenie wymaga nieco więcej (lub znacznie więcej) pracy, aby zadziałało dzięki ich emocjonalnemu oderwaniu i stłumieniu.

Wodnik i Panna mogą pięknie rosnąć razem (jako para), jeśli zdecydują się pracować nad swoimi emocjonalnymi potrzebami i wzorcami. I mogą wiele zyskać na takim związku, który jest tak otwarty i odważny, że nieustannie wychodzą ze swojej strefy komfortu i pracują nad swoimi słabościami.

Ale nie ma też nic złego w dobrej zabawie i zachowaniu lekkości, o ile oboje czują się dobrze z układem i uzgodnili wzajemne granice – wszystko jest sprawiedliwe w miłości i wojnie.

Zaufanie: 60%

Emocje: 32%

Intelekt: 77%

Wartości: 56%

Seks: 72%

Aktywności: 73%

Czy Wodnik i Panna pasują do siebie?

Intelektualnie i platonicznie – są; emocjonalnie - nie bardzo.

Co przyciąga mężczyznę Wodnika do kobiety Panny?

Jej intelekt i perwersja. Kobieta z Panny ma pewien urok, który jest bardzo pociągający dla mężczyzny Aqua.

Znane gwiazdy Wodnika / Panny

Gwiazdy Wodnika: Evan Peters, Ellen DeGeneres, Oprah, Justin Timberlake, Shakira i Chris Rock.

Gwiazdy Panny: Keanu Reeves, Alexander Skarsgard, Blake Lively, Cameron Diaz, Zendaya i Salma Hayek.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta