Kompatybilność Wodnika i Raka

  Kompatybilność Wodnika i Raka

W dzisiejszym artykule omówimy kompatybilność Wodnika i Raka we wszystkich dziedzinach i co to znaczy, gdy są razem.

Wodnik jest znakiem Powietrza o optymistycznym temperamencie (gorący i wilgotny), a jego jakość jest stała. Uran jest głównym władcą tego znaku, a Saturn jest jego współwładcą. Jest to jeden z dwóch ludzkich znaków zodiaku (drugi to Bliźnięta).

Rak jest wodnym znakiem temperamentu flegmatycznego (zimny i wilgotny), a jego jakość jest kardynalna (oznacza to, że uwielbiają przewodzić, podobnie jak Baran). Księżyc jest władcą Raka (jednym z dwóch luminarzy Zodiaku – drugim jest Słońce i jedynymi dwoma ciałami niebieskimi, które nie poruszają się wstecz) i jest reprezentowany przez kraba.

Te dwa znaki mają niewiele wspólnego, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że współwładcą Wodnika jest Saturn, a Rak czuje się najbardziej niemile widziany i prześladowany przez Saturna.

Faktem jest również, że Aqua jest znakiem stałym i nie lubią częstych i wymuszonych zmian, podczas gdy Rak jest znakiem kardynalnym i lubią przewodzić i aby wszystko było tak, jak sobie wyobrażają.

Jedyną wspólną cechą, która łączy Wodników i Raki, może być dawka szalonej dobroci – oba te znaki są jak szaleni naukowcy, którzy lubią eksperymentować, rozbierać rzeczy na części, aby dowiedzieć się, jak działają, a następnie złożyć je z powrotem i myśleć o dziwnych zjawiska i rzeczy.

Kompatybilność przyjaźni Wodnika i Raka

W rzeczywistości mają dobrą zgodność przyjaźni dzięki cnotom lojalności i poświęcenia. Wodnik jest przede wszystkim lojalny wobec swoich przyjaciół, a Raki są przede wszystkim lojalne wobec swojej rodziny, a następnie swoich bliskich i przyjaciół.

Rak jest matką kwoki ich grupy przyjaciół, a Wodnik jest najstarszym dzieckiem – oboje są odpowiedzialni i zdeterminowani we wspieraniu swoich przyjaciół. Przyjaciele Aqua to jedyni ludzie, którym nie boją się otwarcie okazywać emocji i miłości.

A Raki mają potężną intuicję, która pozwala im wiedzieć, że pomimo ich oderwanej i pozornie zimnej powierzchowności, Wodnik to delikatne płatki śniegu pełne lojalności i miłości do swoich przyjaciół.

Mogą podejść do reszty swojego życia zupełnie inaczej, ale przyjaźnie i przyjaciele to jedna święta rzecz, którą oboje bardzo kochają i będą zaciekle walczyć, aby ją chronić.

Ponieważ Rak budzi uczucia ochronne w Wodniku, Aqua nie będzie zwykłym oszustem i błaznem w stosunku do Raka, raczej będzie chronić Raka i okazywać mu zarówno wsparcie, jak i miłość, których potrzebują od swoich przyjaciół.

Rak z kolei zaopiekuje się Wodnikiem, wypytując go, czy coś zjadł, czy jest mu ciepło i czy czegoś nie potrzebuje? To dobra przyjaźń oparta na wzajemnym szacunku i lojalności.

Kompatybilność związku Wodnika i Raka dla małżeństwa

Nie jest to bardzo wysoki odsetek, ponieważ Raki szukają całkowitego i całkowitego poświęcenia emocjonalnego i uwagi, podczas gdy Wodnik jest bardziej typem samotnego wilka.

Rak jest gotowy dać z siebie wszystko swojej rodzinie i partnerowi, ale Wodnik potrzebuje ich przestrzeni i czasu na myślenie i wymyślanie. Jest to dalekie od stwierdzenia, że ​​Wodnik nie chce ani nie potrzebuje rodziny, ale ich poziom inwestycji w partnera/rodzinę jest znacznie niższy niż u Raka.

Wodnik musi mieć miejsce do „oddychania”, chce móc zniknąć na kilka dni bez konieczności wyjaśniania, a nawet mówienia, dokąd idą lub co zamierzają. Ten wzorzec behawioralny może wywołać bardzo paskudne programy w psychice Raka, a zatem wiele paniki, krzyków i dramatów może stać się stałą częścią ich małżeństwa.

Niewiele jest znaków, które rozumieją Wodnika i jego potrzebę wolności (oprócz Strzelca) i samotnego czasu. Rak zdecydowanie nie jest jednym z nich, ponieważ Rak może żyć jako bliźniak syjamski ze swoim partnerem.

W końcu Rak i Wodnik potrzebują i chcą różnych rzeczy od ich związków / małżeństwa, co nie czyni ich dobrą parą. Nie oznacza to, że związek/małżeństwo między Rakiem a Wodnikiem nie jest możliwe, wręcz przeciwnie, to tylko stwierdzenie, że ogólnie nie pasują one do tego typu relacji.

Wodnik i rak w łóżku

Rak potrzebuje emocjonalnej i fizycznej informacji zwrotnej oraz ciepła od partnera, aby się podniecić i czuć się wystarczająco bezpiecznie, aby pokazać swoją seksualną naturę. Podczas gdy Wodnik woli werbalne i intelektualne podniecenie jako grę wstępną.

Ich style znacznie się od siebie różnią. Dlatego potrzebują prawdziwych emocji, jeśli mają ze sobą spać.

Dobrą rzeczą jest to, że oboje są kreatywnymi kochankami i mogą wyrażać siebie poprzez osobliwe ruchy i sztuczki w łóżku. Wodniki są dziwaczne, jeśli chodzi o seks, i mogą wykazywać bardzo dziwne i osobliwe fetysze.

Nie oznacza to, że Raki nie mają własnych dziwnych fetyszy, w końcu są znakiem Wody – elementem, który polega na odczuwaniu i prokreacji – tworząc życie, więc na pewno mają jakieś dziwne załamania własnych.

Pytanie brzmi – czy mogą się ze sobą dobrze bawić? Wszystko zależy od preferencji, ale Raki są znane z tego, że nie potrafią odpuścić i otworzyć się w łóżku, jeśli nie czują się bezpiecznie emocjonalnie, a Wodnik nie ma takiego problemu, ale są emocjonalnie oderwane i zimne, więc jest niedopasowanie w ich seksualnym walcu.

Kompatybilność emocjonalna Wodnika i Raka

Ich zgodność emocjonalna znajduje się po dolnej stronie skali procentowej. Wodnik jest znakiem bardzo indywidualnym i intelektualnym, podczas gdy Rak jest znakiem bardzo emocjonalnym i groupie.

Nowotwory potrzebują stałego wsparcia emocjonalnego, poczucia intymności z partnerem i ciepłych wibracji. Nie mogą tego uzyskać ze znaku współrządzonego przez Saturna. Wodnik obserwuje emocje z obrzydzeniem i niechęcią, ponieważ nie potrafią one znaleźć logicznego i racjonalnego wyjaśnienia oraz przyczyny.

Wodnik woli być wolnym i móc polegać na swoim intelekcie i zdolnościach intelektualnych, gdy zajmuje się sprawami serca – czymś, czego Rak nie może pojąć i zrozumieć.

Rak może źle zrozumieć potrzebę samotnych nawyków i zachowań Wodnika jako utratę zainteresowania i / lub oszukiwanie ich. Istnieje wiele wzajemnych (emocjonalnych) wyzwalaczy dla obu tych znaków, dlatego nie idą one dobrze razem, jeśli chodzi o ich emocje.

Procent kompatybilności Wodnika i Raka

Ta para nie ma wysokich wyników zgodności tylko dlatego, że są tak różni i chcą i pragną różnych rzeczy. Mówią też innym językiem miłości i mają inne potrzeby, których szukają u partnera.

Nie oznacza to, że ich połączenie jest niemożliwe lub złe, to tylko stwierdzenie, że może im być trudniej sprawić, by ich związek działał niż niektóre inne znaki.

Zaufanie: 57%

Emocje: 32%

Intelekt: 68%

Wartości: 30%

Seks: 63%

Zajęcia: 54%

Czy Wodnik i Rak pasują do siebie?

Nie bardzo, nie. Przynajmniej nie na dłuższą metę, chyba że między nimi dzieje się bratnia dusza lub bliźniaczy płomień.

Co przyciąga kobietę z rakiem do mężczyzny Wodnika?

Kobieta z rakiem może być zainteresowana wysokim IQ Aquamana i niekonwencjonalną osobowością. Jednak emocjonalne oderwanie i niedostępność (według standardów kobiety z rakiem) może być jednym z „afrodyzjaków”, które kobieta z rakiem uważa za pociągające u mężczyzny Aqua.

Znani celebryci z Wodnika / Raka

Gwiazdy Wodnika to Cristina Ronaldo, Emma Roberts, Kelly Rowland, Ed Helms, Elijah Wood i Tom Selleck.

Gwiazdy raka to: Sofia Vergara, Chris Pratt, Meryl Streep, Ariana Grande, Elon Musk i Pamela Anderson.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta