Kompatybilność Wodnika i Skorpiona

  Zgodność zodiaku Wodnika i Skorpiona

W dzisiejszym artykule omówimy kompatybilność dwóch stałych i bardzo skomplikowanych znaków.

Dlaczego złożone? Ponieważ według Tradycyjnej Astrologii Skorpionem rządzi Mars, planeta Ognia, podczas gdy Skorpion jest żywiołem Wody; podobnie jest z Wodnikiem – rządzonym przez Saturna – planetą Ziemi, a Wodnik jest znakiem Powietrza.

Tak więc te dwa znaki posiadają cechy dwóch żywiołów – Skorpiona Wody i Ognia oraz Wodnika Powietrza i Ziemi. To sprawia, że ​​​​są dość wyjątkowi w Zodiaku, a także całkiem niezrozumiani.Oba te znaki mają stałą modalność, co oznacza, że ​​nie są otwarci i chętni do zmian, zamiast tego wolą status quo i potrzebują wielu przygotowań (i uprzedzeń), zanim zmiana nastąpi.

To stawia ich po „wolniejszej” stronie prędkości widma Zodiaku, gdy pojawiają się znaki (na przykład Bliźnięta i Strzelec są bardzo szybkie i rozwijają się dzięki ciągłym zmianom). Ale daje im to również coś wspólnego i coś, co dobrze rozumieją o sobie nawzajem.

To zrozumienie wykracza głębiej poza wzajemną niechęć do zmian, ponieważ oboje mają w sobie ślady nie jednego, ale dwóch elementów, dobrze się uzupełniają i mają zdolność dogadywania się bardzo dobrze poza podstawowym rozumieniem elementów Zodiaku i modalności.

Skorpion jest ósmym znakiem Zodiaku, rządzi ósmym domem ciemności, przemian, seksualności, fantazji, libido, fetyszy i cudzych pieniędzy; jego władcami są Pluton i Mars.

Wodnik jest 11 znakiem zodiaku, włada 11 domem wyższego umysłu, przyjaciółmi, starszym rodzeństwem i szlachetnymi sprawami, jego władcami są Uran i Saturn.

Wodnik x Kompatybilność przyjaźni Skorpiona

Wodnik i Skorpion mają wielką zgodność przyjaźni, ponieważ oba są bardzo lojalnymi znakami, szczególnie dla swoich przyjaciół.

Skorpion jest bardzo paranoicznym i podejrzanym znakiem, w przeciwieństwie do Wodnika, który jest dość logiczny i emocjonalnie oderwany. Tak więc Skorpiony będą wymagały wielu kontroli i testów, zanim komuś zaufają, ale kiedy zaufają komuś (i zaufają tępemu i otwartemu Wodnikowi), zaufanie to jest ustawione na całe życie, a następnie pokazują swoją dziwaczną stronę.

Zarówno Scorpio, jak i Aquarius uwielbiają teorie spiskowe, dokumenty o prawdziwych zbrodniach i naukowe sekcje morderstw grizzly i umysłów seryjnych morderców. Mogą spędzać godziny, oglądając je razem i komentując swoje teorie i pomysły.

Mogą również spędzać razem dużo czasu, obserwując gwiazdy, obserwując nocne niebo i obserwowalny wszechświat oraz dyskutując o życiu na obcych planetach. Zarówno umysły Skorpiona, jak i Wodnika sięgają głęboko do filozoficznej króliczej nory i mają wiele podobnych tematów zainteresowań i hobby.

Oba te znaki również kochają naturę, Skorpion nieco bardziej niż Wodnik, ale Scorpio ma głębię i zdolność dodawania odwagi Wodnikowi i pomagania mu w strachu przed owadami i rzeczami, które czają się w ciemności.

A Aquarius będzie wiedział, jak sobie poradzić w (hipotetycznym) scenariuszu, gdyby zostali porwani przez kosmitów w trakcie ich wyprawy na kemping. Jeśli chodzi o przyjaźń, te dwa znaki naprawdę świetnie do siebie pasują i ładnie się uzupełniają.

Wodnik x Zgodność związku Skorpiona dla małżeństwa

Ponieważ są świetnymi przyjaciółmi, mają również dość wysoką kompatybilność w małżeństwie. Skorpiony częściej komplikują sprawy między nimi, dzięki ich wewnętrznym demonom w postaci podejrzliwości i paranoi.

Ale, szczerze mówiąc, jest mało prawdopodobne, aby obudził się w Skorpionach przez Wodnika. Wodnik jest dość oderwanym i powściągliwym znakiem, nie są zalotni jak Wagi, ani nie są „ciekawi” jak Bliźnięta, są bardzo szczęśliwi, że zostają sami iw swoim wewnętrznym spokoju, tak jak są.

Jest to coś, co Scorpio może i zrozumie, ponieważ są prawie tacy sami – wolą swoje ciemne zakamarki umysłu i domu i kochają swój samotny czas, gdy regenerują się i wykonują wewnętrzną alchemię, gdy są sami.

Skorpiony są nieco bardziej dramatyczne i mają talent do emocjonalnego teatru niż Wodnik, ale Wodnik może okazywać zaufanie i dostępność emocjonalną poprzez swoją dziwaczną, zabawną i zabawną stronę, gdy są z kimś, kogo kochają i którym ufają, a Scorpio będzie wiedział, jak rozpoznać że intuicyjnie. Podsumowując, mogą naprawdę dobrze się dogadywać i mieć produktywny związek/małżeństwo. Skorpion może nawet pomóc (i poprowadzić) Wodnika w kierunku ich emocjonalnego otwarcia.

Wodnik x Skorpion w łóżku

Jeśli chodzi o seks, te dwa znaki nie będą się łatwo nudzić, to na pewno. Skorpiony nie są rozwiązłe, jak na przykład Bliźnięta, Waga i Strzelec. Są bardzo perwersyjni i namiętni fetyszyści, ale tylko z tymi, którym głęboko ufają.

Jeśli istnieje między nimi zaufanie, Scorpio uwolni pełną moc i intensywność ich seksualnego rozbłysku i fetyszyzmu, a Wodnik uzna to za bardzo interesujące, wyjątkowe i podniecające. Po raz pierwszy w życiu Wodnik będzie miał pełne ręce roboty z kimś, kto jest od nich obcy.

Bez wątpienia jest to interesująca kombinacja i będą mieli długie sesje seksualne, aby zbadać swoje fantazje seksualne i emocjonalne. Skorpion ma głębię i zdolność, by sprawić, że Wodnik odpuści (emocjonalnie) i pokazuje swoją dziką stronę, nawet jeśli woli być oderwany i podchodzić do seksu ściśle jak do eksperymentu naukowego.

Wodnik x Kompatybilność emocjonalna Skorpiona

Jeśli chodzi o kompatybilność emocjonalną, jeśli Scorpio powstrzyma ich potrzebę bycia fatalistycznym i przesadnie dramatycznym w stosunku do małych rzeczy, a Wodnik nauczy się, jak być zaciekle intymnym ze swoim partnerem (Scorpio), wtedy mogą dobrze pracować.

Wodnik jest przede wszystkim sapioseksualistą, więc nie będzie łatwo „odwrócić uwagi” od partnera Skorpiona, ponieważ istnieje dobry powód, dla którego Scorpio jest ich partnerem, tak? W takim przypadku nie będą miały „wędrujących” oczu, nie będą też budzić Scorpio alarmów, że coś jest nie tak i ktoś wbija im nóż w plecy, po prostu nie wiedzą jeszcze, kto to…

Skorpiony nie są emocjonalnie przywiązane, jak inne znaki Wody, mają tę pewną intensywność i indywidualność, jeśli chodzi o ich emocje, i wolą je wyciąć podczas ostrych sesji seksualnych. Właśnie dlatego jako znak wodny są jedynymi, którzy mogą zrozumieć zamkniętego Wodnika.

Muszą rozwinąć swój unikalny język miłości i często używać go do komunikowania swoich emocji, ale w intelektualny i nieco oderwany sposób, lub po prostu egzorcyzmować je poprzez seks – tak czy inaczej, te dwa znaki działają cuda.

Wodnik x Procent zgodności Skorpiona

Jak widać, Wodnik i Skorpion mają dość wysokie wyniki, jeśli chodzi o ich wskaźnik sukcesu, a to ze względu na ich wspólną modalność i złożoność.

Zaufanie: 80%

Emocje: 79%

Intelekt: 83%

Wartości: 69%

Seks: 75%

Zajęcia: 82%

Czy Wodnik i Skorpion pasują do siebie?

Tak, oni są. Świetny mecz.

Co przyciąga mężczyznę Wodnika do kobiety Skorpiona?

Jej tajemniczy urok i przerażająca aura. Jest zaintrygowany, zafascynowany i urażony.

Słynne pary Wodnik/Skorpion

Jerry O’Connell i Rebecca Romijn, Demi Moore i Ashton Kutcher, Julia Roberts i Daniel Moder oraz Christopher Guest i Jamie Lee Curtis.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta