Kompatybilność Wodnika i Strzelca

  Wodnik i Strzelec

W dzisiejszym artykule mamy do czynienia z bardzo komplementarną zgodnością między znakami – mowa oczywiście o sprzężeniu Wodnik x Strzelec.

Strzelec to dziewiąty znak zodiaku, który przewodniczy dziewiątemu domowi szkolnictwa wyższego, mądrości, podróży, filozofii, religii i wolności; jego władcą jest szczęśliwy Jowisz, jego żywiołem jest Ogień, a modalność jest zmienna.

Wodnik jest rządzony przez Urana i Saturna, rządzi 11. domem wyższej wiedzy, zapisami Akaszy, umysłem roju i pracą zespołową; jej żywiołem jest Powietrze, jej modalność ustalona, ​​a jej znakiem jest Nosiciel Wody.Te dwa znaki bardzo dobrze się dogadują, ponieważ mają tak wiele wspólnych tematów, zainteresowań i hobby. Oba te znaki uwielbiają podróżować, doświadczać życia poprzez przygodę, kochają wolność, wyrażają swoje emocje poprzez humor i dystans oraz uwielbiają teorie spiskowe, zwłaszcza te dotyczące kosmitów!

Ich żywioły wzajemnie się uzupełniają, a ich władcy (Jowisz i Uran) naprawdę dobrze dogadują się w koniunkcji, trygonie lub sekstylu, ponieważ przyciągają pełne przygód i nieoczekiwanych wydarzeń życiowych i ekscytacji – coś, co naprawdę kochają oba te znaki.

W dzisiejszym artykule podzielimy więc ich wskaźniki zgodności i wyjaśnimy nieco głębiej, dlaczego tak dobrze się ze sobą dogadują.

Wodnik x Kompatybilność przyjaźni Strzelca

Ta dwójka jest uosobieniem najlepszych przyjaciół. Nawiązują kontakt na tak wysokiej częstotliwości intelektualnej, że używają własnej specjalnej formy telepatii. Komunikują się za pomocą memów i humoru, przekazują swoje stany emocjonalne w subtelny i humorystyczny (czytaj „bezpieczny”) sposób, a mimo to znajdują w sobie nawzajem wsparcie i bezpieczną przestrzeń.

Mówią tym samym językiem, co jest bardzo ważne w każdym związku, a ponadto są bardziej lojalnymi przyjaciółmi niż partnerami, więc ich przyjaźń z pewnością przetrwa całe życie. Nawet poza tym – prawdopodobnie nadal będą się odnajdywać na kosmicznej spirali reinkarnacji, aby spędzić razem jak najlepsze chwile.

To jedna z przyjaźni „Władcy Pierścieni” Sama i Froda – są dla siebie nawzajem i mają pozostać razem. Wspierają się nawzajem w swoich wysiłkach i często wpadają na te same pomysły i mają ochotę wyruszyć na tę samą przygodę.

Niezależnie od tego, czy czują się leniwi i po prostu chcą się ze sobą wyluzować, czy też są podekscytowani i chcą coś razem osiągnąć - tak długo, jak są zjednoczeni - mogą zrobić wszystko, to naprawdę zależy od ich nastroju, a nawet ich nastrojów są w synchronizacji przez większość czasu. To jedna z najbardziej harmonijnych przyjaźni wśród znaków zodiaku.

Wodnik x Kompatybilność relacji Strzelca dla małżeństwa

Jeśli chodzi o związek/małżeństwo, to parowanie po raz kolejny osiąga wysokie wyniki. Oboje są emocjonalnie „niemy” i/lub zdystansowani. Wolą wyrażać swój najgłębszy smutek i kłopoty humorem i twarzą klauna.

A jednak są ze sobą bardzo wyluzowani i naturalnie mają tendencję do otwierania się i wpuszczania drugiego bez zamieszania lub dziwnego potknięcia. Ponieważ mają wiele takich samych tematów zainteresowań i hobby, a oba te znaki mają tendencję do łączenia się intelektualnie, a nie emocjonalnie, są w stanie przekazać swoją najgłębszą lojalność i pasję poprzez proste słowa i żarty.

Oba te znaki są dość dziwne i niezwykłe, a zazdrość nie jest w ich stylu, dlatego ich małżeństwo/związek może być niekonwencjonalny i/lub otwarty. Pokochają możliwość poznawania innych ludzi i doświadczeń, a po pewnym czasie mogą nawet dojść do wniosku, że uwielbiają robić to razem.

To jest najbardziej prawdopodobna para, która skończy na imprezie dla swingersów i będzie się świetnie bawić. Całkowicie sobie ufają i mają tak wysoki i głęboki intelektualny związek, że naturalnie nie boją się, że zostaną zastąpieni lub zapomniani przez siebie, co jest całkiem niesamowite.

Wodnik x Kompatybilność seksualna Strzelca

Zarówno Wodnik, jak i Strzelec są odkrywcami, a ich żywioły wzajemnie się uzupełniają. Jedyna różnica polega na tym, że Strzelec nudzi się znacznie łatwiej i znacznie szybciej niż Wodnik, dzięki ich różnym trybom.

Strzelec jest perwersyjny i uwielbiają próbować wszystkiego przynajmniej raz; Wodnik jest koneserem dziwnej subkultury seksualnej, więc mogą przedstawić swojemu partnerowi Strzelecowi niektóre z bardzo wyjątkowych i wyjątkowych doświadczeń seksualnych.

Z drugiej strony Strzelec jest urodzonym poszukiwaczem przygód, więc mogą wyprowadzić Wodnika ze swojej strefy komfortu, wabiąc go do popełniania lubieżnych czynów w miejscach publicznych, takich jak toalety w samolotach, eleganckie restauracje i parki rozrywki.

Tak długo, jak ta dwójka nigdy nie przestanie poznawać siebie nawzajem i odgrywać (odgrywać) swoje fantazje – nie mają się czego obawiać. Mają przed sobą długą, szczęśliwą i pełną przygód drogę i są bardziej niż szczęśliwi, mogąc ją przebyć razem.

Wodnik x Kompatybilność emocjonalna Strzelca

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, mamy kolejny wysoki wynik. Wodnik jest trochę emocjonalnie „lodowym” znakiem dzięki swoim władcom Uranowi i Saturnowi, a Strzelec jest nieco „odległy” dzięki nieprzezroczystemu Jowiszowi, który wyłania się pośrodku naszego Układu Słonecznego, daleko od Ziemi.

Jowisz ma moc ocieplenia lodowatej postawy Urana, a tym samym ich zgodność emocjonalna może prowadzić do produktywnych miejsc. Zabawne maniery Strzelca i dziecinna natura mogą rozbroić mechanizmy obronne Wodnika i pomóc mu się otworzyć i być odważnym, by być wrażliwym emocjonalnie.

Wodnik może pomóc Strzelcowi uświadomić sobie pewne wzorce zachowań, jeśli chodzi o ich reakcje emocjonalne. Potrafią się przed sobą otworzyć i czują się w tym naturalnie. Nie będą się nawzajem zmuszać, nie będą też szantażować emocjonalnie i manipulować sobą nawzajem, aby się emocjonalnie otworzyć i dzielić.

Mają podobny charakter, co daje im tę przewagę, że znają się tak, jak znają siebie i unikają skrupulatnie umieszczonych pułapek zastawionych przez ich podświadomość, aby nie dopuścić do emocjonalnego zranienia.

Procent zgodności Wodnika i Strzelca (krótki opis ze skalą procentową dla Zaufania, Emocji, Intelektu, Wartości, Seksu, Aktywności)

Jak widać, Wodnik i Strzelec mają dość wysokie wyniki we wszystkich dziedzinach i świetnie sobie poradzili w naszych testach warstwowych. Teraz jedyne, co pozostało do zrobienia, to zobaczyć ich procentowy wskaźnik sukcesu i zabawną wymianę osobistych doświadczeń, aby zobaczyć, jak dobrze pasują.

Wodnik x Procent zgodności Strzelca

Zaufanie: 95%

Emocje: 89%

Intelekt: 96%

Wartości: 90%

Seks: 83%

Aktywności: 87%

Czy Wodnik i Strzelec pasują do siebie?

Tak, są, bardzo dobre dopasowanie z bardzo dobrymi wysokimi wynikami we wszystkich dziedzinach.

Co przyciąga mężczyznę Wodnika do kobiety Strzelca?

Jej poczucie humoru, swobodny charakter i dosadne maniery.

Słynne pary Wodnik/Strzelec

Tina Turner i Erwin Bach, Katherine Heigl i Josh Kelley, Kristen Ritter i Adam Granduciel, Jennifer Carpenter i Michael C. Hall, Jane Fonda i Roger Vadim Dre i Michelle.

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta