Kompatybilność Wodnika i Wagi

  Kompatybilność Wodnika i Wagi

W tym artykule omówimy kompatybilność Wodnika i Wagi i zobaczymy, jak sobie radzą na różnych wynikach i polach.

Oba te znaki należą do żywiołu Powietrza i sangwinicznego (gorącego i wilgotnego) temperamentu; Wagą rządzi Wenus – planeta miłości, piękna i luksusu, a Wodnikiem Uran – planeta rewolucji, wolności myśli, elektryczności i latania.

Waga to znak kardynalny, a Wodnik to znak stały, co oznacza, że ​​mogą wystąpić tarcia między nimi, jeśli chodzi o przywództwo i pomysły. Waga jest wielkim dyplomatą Zodiaku i dobrze znanym ulubieńcem ludzi, podczas gdy Wodnik jest buntownikiem Zodiaku i lubi wstrząsać status quo (czyli harmonią/równowagą – coś, co Waga stara się osiągnąć przez cały czas).

Ta dwójka może bardzo dobrze współpracować w kameralnym otoczeniu, gdzie mogą być zrelaksowani i swobodni, jednak jeśli chodzi o miejsca publiczne i oficjalne imprezy – już nie tak bardzo. Pierwszą i najbardziej oczywistą różnicą między nimi jest ich styl – Waga dąży do piękna i elegancji, podczas gdy Wodnik dąży do wyjątkowości i chaosu.

Aqua woli wstrząsać, sprawiać, że głowy się obracają, a szczęki opadają w szoku, podczas gdy Waga woli, aby wszystko szło gładko, szarmancko i bezpiecznie. Waga jest znakiem kardynalnym, więc może być dość stanowcza w swoich wizjach, pomysłach i prawdach, podczas gdy Aqua nienawidzi niczego bardziej niż tego, kiedy coś jest im narzucane, lubią się wyróżniać i stać na własnych warunkach.

Wodnik x Kompatybilność przyjaźni Wagi

Ci dwaj mogą się świetnie dogadać, jeśli chodzi o dzielenie się pomysłami, liberalną komunikację i podejmowanie działań. Oba te znaki uwielbiają imprezy towarzyskie, wspólne spędzanie czasu, dobrą zabawę w gronie przyjaciół i po prostu wibrowanie.

Waga to jeden z najbardziej towarzyskich znaków zodiaku, są społecznymi motylami i uwielbiają spędzać czas z innymi – to dzięki władzy nad 7. domem innych ludzi, związkom i małżeństwom.

Wodnik uwielbia ustawienia społeczne, ponieważ wtedy mogą wywołać szokującą wartość i odbić swoje rewolucyjne pomysły od umysłów i percepcji innych ludzi. Zawsze przeprowadzają jakiś eksperyment społeczny i jak mogą go przeprowadzić bez części „społecznej”?

Kiedy połączysz Wagę i Wodnika razem, otrzymasz jeden piekielny zespół dyskusyjny. Ci dwaj mogą odgrywać rolę adwokata diabła, dopóki nie umrą. Uwielbiają być najmądrzejszymi w pokoju, a kiedy zjednoczą swoje siły, stają się nie do powstrzymania.

Waga jest królową debatujących i uwielbia udowadniać swój punkt widzenia poprzez elokwentne słowa i przemówienia dyplomatyczne. Wodnik uwielbia być słuchany i dzielić się swoim wyjątkowym spojrzeniem na społeczeństwo i przyszłość światów.

Wodnik x Kompatybilność związku Wagi dla małżeństwa

Wodnik i Waga nigdy nie będą miały nudnego dnia w swoim życiu, jeśli chodzi o związki/małżeństwo. Oba te znaki są bardzo głośne i szczere. A Libra naprawdę uwielbia uszczęśliwiać swojego partnera.

W przypadku Wagi wszystko zależy od partnera, ale w przeciwieństwie do Raków czy Lwów robią to w bardziej stonowany sposób, są bardziej wyrafinowani i incognito. Sprawiają, że wydaje się to łatwe i zabawne, kiedy mówią o swoim partnerze.

I to stonowane podejście incognito może być właśnie tym, czego Wodnik potrzebuje, aby czuć się niezagrożonym emocjonalnym otwarciem. Ponieważ Waga jest znakiem kardynalnym, nie poddają się, dopóki nie zrealizują swojego pomysłu lub planu, więc oznacza to, że Waga nie podda się łatwo w zdobyciu serca Wodnika, jeśli sobie tego życzą.

Wodnik jest tutaj nieświadomy jako emocjonalnie oderwany. Wagą rządzi w końcu Wenus – władczyni miłości i romansu, więc naturalne jest, że Waga jest cięższą i bardziej doświadczoną kochanką niż Wodnik i to nie tylko w sensie seksualnym.

Waga wie, jak uwodzić i jak uszczęśliwić swojego kochanka, ale pytanie brzmi: jak bardzo Waga będzie szczęśliwa w związku z Wodnikiem, jeśli nie dostaną tego, co ich zdaniem jest im winien partner…

Wodnik x Kompatybilność seksualna Wagi

Jeśli chodzi o seks, Waga jest bardzo wszechstronną kochanką. Mają duże doświadczenie i już prawie wszystkiego próbowali, więc ich ogrom wiedzy i poręczności może być niezwykle podniecający dla Wodnika.

Wodnik nie jest ani tak zalotny, ani tak wszechstronny emocjonalnie jak Waga, więc nie ma takiej samej ilości doświadczenia. Poza tym Wodnik ma kilka interesujących fetyszy i załamań, a to nie jest coś, czego każdy znak może spróbować.

Wagi pragną (w seksie) ponad wszystko intymności, uwielbiają być kochane, rozpieszczane i rozpieszczane, jeśli Wodnik jest otwarty na takie zajęcia i odważny, by wyjść poza swoją zwykłą strefę komfortu (bo to przecież wymaga emocjonalnego dotyku) to wtedy może zrobić furorę.

Te dwa znaki mogą mieć bardzo fajną współpracę w sypialni, Waga nie jest obca w supełkach i odgrywaniu ról, a Wodnik bardzo ceni dobry sport u swojego partnera seksualnego. Z czasem i praktyką ta dwójka może wykładniczo poprawić swoje wyniki w sypialni.

Wodnik x Kompatybilność emocjonalna Wagi

Jeśli chodzi o emocje, Waga jest znacznie bardziej otwarta i potrzebująca w porównaniu do Wodnika. Jednak Libra ma w zanadrzu urok i dyplomację, więc wiedzą, jak pracować pod kątem i jak sprawić, by działał (na ich korzyść), kiedy tylko czegoś chcą lub potrzebują.

Wodnik nie jest głupi, jest znakiem intelektualnym, ale jeśli chodzi o emocje, równie dobrze mogą być, więc nic dziwnego, że Waga, znak kardynalny, ma z nimi (emocjonalną) drogę i wychodzi na wierzch.

Emocjonalny dystans Aqua może nie być takim problemem dla Wagi, ponieważ sami są bardzo inteligentni, więc jeśli nauczą się języka miłości Wodnika i wiedzą, że Aqua ich kocha (na swój szczególny, niepowtarzalny sposób), wówczas Waga może być całkiem zadowolona ze wszystkiego Wodnik chętnie poda je w dziale ruchowym.

Mają bardzo wysoki wynik zgodności emocjonalnej dzięki Wadze i ich dorobkowi dyplomatycznemu, Aqua ma bardzo niewiele wspólnego z tym wskaźnikiem sukcesu, ponieważ są w większości dziecinni i nieświadomi, jeśli chodzi o inteligencję emocjonalną.

Wodnik x Procent zgodności Wagi

Podsumowując, jest to całkiem dobre połączenie, a te dwa znaki mają przeważnie wysokie wyniki w dziedzinach miłości. Jedynym problemem może być potrzeba Wagi i poszukiwanie uwagi, gdy czują się niepewnie, co może prowadzić do oszukiwania i niestosownego zachowania.

W takim przypadku najlepiej jest otwarcie rozmawiać o wzajemnych potrzebach i ograniczeniach oraz praktykować otwartą relację z bezpieczną przestrzenią, w której mogą szczerze dzielić się swoimi problemami i potrzebami.

Zaufanie: 65%

Emocje: 70%

Intelekt: 87%

Wartości: 80%

Seks: 76%

Aktywności: 83%

Czy Wodnik i Waga pasują do siebie?

Rzeczywiście, są.

Czy Wodnik i Waga są bratnimi duszami?

Mogą być, biorąc pod uwagę, jak dobrze się dogadują. Często okazuje się, że ta para Słońca to bratnie dusze.

Znane gwiazdy Wodnika / Wagi

Gwiazdy Wodnika: Toma Hiddlestone'a, Michaela B. Jordana, Megan Thee Stallion, Ashtona Kutchera, The Weekend i Paris Hilton.

Gwiazdy Wagi: Anthony Mackie, Will Smith, Michael Douglas, Ezra Miller, Gwen Stefani i Lena Headey.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta