Kompatybilność Wodnika i Wodnika

  Zgodność Wodnika i Wodnika

W dzisiejszym artykule zbadamy kompatybilność Aqua i Aqua.

Wodnik jest dzieckiem Urana, mieszka nad 11. domem wyższych celów, marzeń i ambicji, ale także reprezentuje przyjaźnie, szlachetne ideały, pracę zespołową i wolność myślenia. Jego żywiołem jest Powietrze, jego modalność jest ustalona, ​​a współrządzi nim surowy Saturn.

Nikt nie może zdobyć Wodnika jak inny Wodnik, a nie tylko to, istnieje zwierzęca atrakcyjność między tubylcami, którzy mają silne miejsca w Wodach (zwłaszcza AC). Mają dla siebie „nosa”; Wodnik ma zdolność oddzielenia innego Wodnika od tłumu jednym spojrzeniem i nie, nie musi tak być z powodu ich bardzo dziwnego stroju.Wodnik (podobnie jak Ryby) ma szósty zmysł i nieziemskie anteny, jeśli chodzi o częstotliwości intelektualne (i fizyczne) i wzorce myślowe, mogą się rozpoznać i rozpoznać bez słowa. Ale jeśli słowa zostaną wypowiedziane, sprawa jest załatwiona – nawiązali kontakt i nastąpi przyjaźń (lub związek miłości).

Ponieważ są tak podobne w naturze i wzorcach myślowych, nie potrzeba dużo czasu, aby „kliknęły” i po prostu poczuły się ze sobą swobodnie. Właśnie dlatego zamierzamy zanurkować głębiej i odkryć, jak dobrze mogą się ze sobą dogadać.

Wodnik x Kompatybilność przyjaźni Wodnika

Jeśli chodzi o przyjaźń, nikt nie zrobi tego lepiej (nawet na odległość) niż Wodnik i Wodnik. Ci tubylcy myślą tak samo i często czują to samo, okażą swoją lojalność i sympatię w zupełnie dziwny sposób reszcie Zodiaku, ale dla nich będzie to miało największy sens i poczują się spełnieni swoimi działaniami i dziwnymi przejawami z miłości.

Są bardzo lojalni, ale jednocześnie zdystansowani i nie będą mieli problemu z (ponownym) łączeniem się, kiedy tylko mają na to ochotę, i spędzaniem czasu jak normalni ludzie, nawet jeśli się nie widzieli twarzą w twarz od lat.

Ci dwaj tubylcy, którzy należą do tego samego znaku, mogą być najlepszymi przyjaciółmi, nawet nie spędzając ze sobą dużo (fizycznego) czasu. Często mają się w ulubionych w większości mediów społecznościowych i pozostają ze sobą w kontakcie dzięki mało znanym treściom online, którymi dzielą się ze światem.

To piękna i czysta przyjaźń, która opiera się na szczerości ich humoru i dziwaczności, której dorównuje tylko jeden z nich – Wodnik. Często wykonują pasujące do siebie tatuaże, aby reprezentować ich duszę / więź intelektualną i nie zastanawiać się dwa razy.

Dają sobie naprawdę wolność i przestrzeń, ale jednocześnie – zawsze są dla siebie.

Wodnik x Kompatybilność związku Wodnika dla małżeństwa

Jeśli chodzi o zgodność relacji / małżeństw, te dwa znaki mogą się najlepiej dogadać. Chociaż rzadko zdarza się, aby dwoje Wodników podporządkowało się normom społecznym i przestrzegało regularnej etykiety, nie znajdą problemu w tym, że są w tradycyjnym małżeństwie, o ile sami nie zajmą się tym w ten sposób.

Muszą myśleć, że wymyślili własny zestaw zasad i przepisów, które tylko oni dwaj rozumieją i przestrzegają, i będą to nazywać inaczej, ale ich przyjaciele będą chichotać, ponieważ będzie oczywiste, że są tak bardzo zakochani i szczęśliwi, tylko to komplikują.

Albo, skoro mamy do czynienia z dwojgiem Wodników, to mogą sobie dać radę i mogą mieć normalne (społecznie uznane) małżeństwo, ale żyć całkowicie na swoich zasadach – poliamoria, BDSM, klub swingersów – wszystko jest sprawiedliwe i może wchodzić w grę, gdy chodzi o tych tubylców.

Najlepszą rzeczą w ich małżeństwie/związku jest to, że są z niego szczęśliwi i spełnieni. W końcu znaleźli godnego partnera, który je rozumie i rozumie na wszystkich poziomach, i mogą żyć swoim najlepszym życiem, razem lub w oddzielnych pokojach, ale samo przebywanie w tym samym domu robi to dla nich.

Wodnik x Wodnik w łóżku

Jeśli chodzi o kompatybilność seksualną, albo spełniają swoje marzenia, albo nie bawią się tak dobrze. Może pójść w obie strony, ale najprawdopodobniej spełniają swoje marzenia i fantazje, i wreszcie mają partnera w zbrodni, aby wszystko było lepsze i bardziej satysfakcjonujące.

Mają świetną chemię, jak wspomniałem wcześniej, ale pytanie brzmi: czy ich fetysze pasują? Bo jeśli to zrobią – wtedy będą mieli fajerwerki w sypialni, jeśli nie – no cóż… nie tak bardzo.

Jest tu inny problem, jeśli ich fetysze i preferencje są dokładnie takie same, wtedy albo wrócą do przyjaźni, albo znajdą trzecią (lub nawet czwartą i piątą) osobę do zabawy z nimi, aby zachować równowagę między nimi.

To wszystko jest normalne i akceptowalne dla Wodnika, a gdybyśmy żyli w świecie wyższej świadomości, byłoby to normą, a nie dziwactwem, niestety, Wodnik jak zwykle żyje swoim życiem 250 lat przed resztą z nas.

Tak długo, jak dobrze się bawią i dobrze się bawią, kim jesteśmy, by mówić, co wolno, a co nie?

Wodnik x Kompatybilność emocjonalna Wodnika

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, świetnie do siebie pasują, ponieważ najlepiej się rozumieją i wiedzą, jak funkcjonują, bez konieczności tłumaczenia się. Rozumieją swoje dziwactwa i mają między sobą specjalną więź i telepatię, co znacznie ułatwia okazywanie emocji (lub ich brak).

Chociaż ci dwaj tubylcy mogą być bardzo oderwani i zimni w stosunku do innych znaków, w stosunku do siebie wydają się być głupkowaci, serdeczni i zabawni. W ich duszach jest dużo radości, kiedy są razem, ponieważ rozpoznają się nawzajem jako bratnie dusze z rdzenia ich jestestwa.

Łatwo jest im być dziecinnymi wobec siebie, dlatego ich zgodność emocjonalna jest bardzo wysoka. Chociaż mogą pojawić się pewne problemy, gdy nie są one na tej samej częstotliwości lub poziomie emocjonalnym; jeśli/kiedy tak się stanie, mogą się bardzo skrzywdzić, dlatego bardzo korzystne jest dla nich posiadanie rozwiniętego języka emocjonalnego i częste mówienie o swoich celach i aspiracjach.

Procent zgodności Wodnika i Wodnika (krótki opis ze skalą procentową dla Zaufania, Emocji, Intelektu, Wartości, Seksu, Aktywności)

Ci tubylcy świetnie się ze sobą dogadują, a ich serca łączy specjalny „sos”. Mają wrodzone zrozumienie siebie nawzajem i czują się bezpiecznie, będąc razem, będąc sobą. Muszą jednak ćwiczyć „utrzymywanie kontaktu” ze swoimi uczuciami.

Procent zgodności Wodnika i Wodnika

Zaufanie: 90%

Emocje: 85%

Intelekt: 97%

Wartości: 93%

Seks: 75%

Aktywności: 89%

Czy Wodnik i Wodnik pasują do siebie?

Tak, oni są. Niezwykle dobry mecz. Mogą świetnie ze sobą współpracować i mieć najlepszy czas w życiu.

Co przyciąga mężczyznę Wodnika do kobiety Wodnika?

Widzi w niej lustro, a zatem wszystkie rzeczy i cnoty, które są przed nim ukryte przed widokiem z pierwszej osoby, odbijają się w nim z jej strony.

Czy Wodnik to bratnie dusze?

Tak, oni są. Nawet jeśli sami nie wierzą w termin „bratnie dusze”, dla otaczających ich osób jest jasne, że zostali stworzeni dla siebie nawzajem.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta