Kompatybilność z rakiem i panną

  Zgodność zodiaku Panny i Koziorożca

To jeden z wymarzonych meczów astrologii. Po prostu ta dwójka się uwielbia! Panna uważa Raka za tak słodkiego i współczującego, a Rak kocha ziemską i zmysłową, ale ugruntowaną naturę Panny. Harmonia, romans, miłość, wspólna miłość do rodziny, radość i trwałe zadowolenie wypełniają ten związek. W rzeczywistości jest to jedno z najlepszych dopasowań dla Raka, instynktownego i marzycielskiego Kraba…

Nowotwór x Panna – romans i chemia seksualna

Ziemia i woda pięknie się ze sobą łączą. Na początek oba są z natury kobiece, a kobieca energia to yin, pasywna, emocjonalna, wrażliwa, delikatna, skromna i pełna wdzięku. Posiadają zdrowe pokłady poświęcenia, chęć zadowolenia partnera i zapewnienia mu emocjonalnego, psychicznego, fizycznego i duchowego, jeśli to konieczne. Rak jest w rzeczywistości bardziej duchowy niż Panna, a to może pomóc ich kochankowi Panny zobaczyć duży obraz życia i przyjąć bardziej holistyczną lub filozoficzną perspektywę. Panna może być bardzo zamknięta, co jest jedną z niewielu przeszkód w dobrym życiu seksualnym, na które muszą uważać.

Pozostając w negatywie, Panna jest upadkiem Wenus. W astrologii, kiedy planeta znajduje się w znaku, oznacza to, że znajduje się w bardzo dysharmonijnej pozycji. To jest złe! Oznacza to, że Pannie brakuje emocjonalnej głębi, ciepła i zmysłowości, nie mówiąc już o miłości erotycznej, której pragnie Rak. Panna może być nadmiernie analityczna, racjonalna i logiczna. Za dużo myślą w sypialni i cierpią na ogólny brak emocji. Z drugiej strony rak jest instynktownym, duchowym, emocjonalnym i intymnym pragnieniem. Oni potrzebować głębię i trochę dzikiego i nieograniczonego wyzwolenia, jeśli chodzi o uczucia seksualne oraz okazywanie namiętności i potrzeb.



Mimo to wysoko oceniają się w skali zgodności seksualnej. Nieśmiałość i skromność Panny pozwala ujawnić się wewnętrznej dominacji Raka, rolę, którą uwielbiają odgrywać od czasu do czasu. Rak jest zwykle uległy, więc doceniają bycie „zmuszonym” do przejęcia przywództwa i bycia odważnym. Jako znak kardynalny są również świetnymi inicjatorami, podczas gdy Panna jest zmienna, więc łatwo się przystosowuje. Zuchwałość Panny jest w rzeczywistości postrzegana jako słodka, urocza i seksowna, dlatego Rak nie będzie miał problemu z pokazaniem Dziewicy Dziewicy, jak odpuścić, dobrze się bawić i eksperymentować lub trochę perwersyjnie! Z biegiem czasu Panna zaczyna uwielbiać sposób, w jaki Rak pomógł im wyjść z bańki samoobrony, a to zwiększa komunikację, zaufanie i lojalność w związku. To piękna organiczna wymiana energii.

Kiedy Panna jest pewna siebie i czuje się komfortowo w towarzystwie swojego partnera, ich naturalne umiejętności naprawdę zaczynają się ujawniać. Ale Rak zawsze wiedział, że są niesamowitymi kochankami na instynktownym poziomie; jest prawie psychiczny lub jasnowidzący aspekt znaku Raka. Mogą więc przewidzieć, jak potoczy się związek, będąc tak połączonym zarówno ze swoją intuicją, jak i światem emocji i uczuć… Pomaga to w innych obszarach poza seksem i intymnością. Innym pozytywnym aspektem jest to, że oboje oferują ciepło, przyjaźń, platoniczną miłość oraz dużo gry wstępnej i uczuć niezwiązanych z seksem (jak przytulanie, całowanie, głaskanie po plecach, masaże…), które są odbierane przez oboje partnerów. Pomysłowe i kreatywne sposoby Raka mogą nadać nowy wymiar życiu Panny.

Nowotwór x Panna – Rodzina i Małżeństwo

Co za piękny mecz! Naprawdę, jest to jedna z najlepszych kombinacji ze wszystkich możliwych kombinacji znaków zodiaku. Rak rządzi czwartym domem domu i rodziny, korzeniami, bezpieczeństwem i fizycznymi podstawami, instynktem macierzyńskim i matką oraz mądrością emocjonalną i astralną. Panna rządzi szóstym domem dobrego samopoczucia, pracy, zdrowia, służby i codziennych zajęć. Te dwa domy świetnie do siebie pasują! Oba znaki są praktyczne, ale przyziemne, odpowiedzialne, ale wrażliwe i pracowite, ale oddane i opiekuńcze. Wydaje się, że płyną ze sobą, jeśli chodzi o rodzinę, dzieci, dom i sprawy domowe. Żaden nie rości sobie całkowitej dominacji ani kontroli i żaden nie potrzebuje światła reflektorów. To jest doskonały aspekt i droga do długotrwałego szczęścia w małżeństwie lub zaangażowaniu.

Wydaje się, że jest bardzo mało konfliktów, jeśli chodzi o dom i życie rodzinne. Oboje kochają piękny, czysty i wygodny dom. Oboje cieszą się w życiu piękniejszymi rzeczami, odrobiną luksusu, ale z pewnością materialną obfitością i bezpieczeństwem. Bezpieczeństwo jest ważne zarówno dla Raka, jak i Panny. Rak czerpie ich potrzebę bezpieczeństwa i więzi z emocjonalnych wskazówek i wrażeń, jakie otrzymują od innych i swojego otoczenia, podczas gdy Panna czuje się najbezpieczniej, gdy 1. w związku istnieje zaufanie i zaangażowanie oraz 2. mają finansowe, fizyczne, materialnej obfitości i dobrobytu. (Rak też potrzebuje całkowitej lojalności!) Niezależnie od tych różnic, wspierają się nawzajem i pozwalają drugiemu przejąć inicjatywę w obszarach, w których przodują, odgrywając wspierającą rolę w drugim.

Nowotwór x Panna – Przyjaźnie i partnerstwa platoniczne

Jeśli obie osoby nie są w poważnym i szczęśliwym związku, tym dwóm naturalnym bratnim duszom może być trudno pozostać przyjaciółmi. Zawsze będą dzielić więź magnetyczną i pociąg seksualny, nawet jeśli nigdy nie zostaną podjęte działania. Mówiąc holistycznie, są bratnimi duszami, ale jeśli zdecydują się pozostać platonicznymi, mogą skierować swoją energię na projekty biznesowe lub finansowe. Rak i Panna mogą być siłą napędową, jeśli chodzi o sprawy pieniężne i manifestacyjne.

Czują się bezpiecznie wokół siebie, również bezpiecznie. Każdy wie, że może zwrócić się do drugiego o radę, wsparcie moralne lub mądrość. Jako przyjaciele mogą z radością rozmawiać godzinami przy kawie lub ciastku i pomagać innym w pokazywaniu, że bycie wrażliwym i otwartym emocjonalnie jest w porządku. Ich wrażliwość, głębia i inteligencja emocjonalna w rzeczywistości inspirują innych (na przykład obserwatorów), aby byli delikatniejsi i bardziej dostrojeni do swoich uczuć. Podczas wydarzeń społecznościowych, takich jak spotkania towarzyskie lub festiwale, przyciągają się do siebie… jeśli jesteś Rakiem i szukasz księgowego lub mózgu i praktycznego wkładu w swoje przedsięwzięcie, wybierz przyjaciela z Panny! Jednocześnie, jeśli jesteś Panną i szukasz pomysłowego, kolorowego lub intuicyjnego wkładu, idź ze swoim współpracownikiem Raka.

Na co należy uważać: Czerwone flagi i ostrzeżenia!

Panna jest analityczna, jak wspomniano, i dlatego może być nieco zimna dla upodobań raka. Kiedy Rak czuje się zagrożony, odrzucony lub osądzony, może uciekać się do emocjonalnej manipulacji i nastrojów, a nawet popadać w depresję i izolację, jeśli posunie się za daleko. Panna jest najbardziej cynicznym, krytycznym i wybrednym znakiem zodiaku… Rak jest w większości dość chłodny, a także obejmuje holistyczną i duchową perspektywę. Oto główne starcia, na które należy uważać.

Po drugie, w odniesieniu do zainteresowań i potrzeb Panny, Rak może stać się nadmiernie emocjonalny i wrażliwy, gdy Panna potrzebuje własnej przestrzeni. Panna jest dość niezależna, mimo że jest tak towarzyska, ale Rak jest podatny na współzależność. Kluczem do tego, aby to parowanie zadziałało, jest komunikowanie się – rozmawianie. Mówcie sobie dokładnie, czego potrzebujecie i czego oczekujecie od siebie nawzajem i od waszego związku. Ponadto Rak woli komunikować się za pomocą uczuć; Panna jest przede wszystkim intelektualistką, dlatego istnieje różnica w stylach komunikacji. Jednak nic nie powinno być zbyt trudne do zniesienia z empatią, troską i szacunkiem. Zawsze bądź słodka i przynieś kobiecy akcent, w przeciwnym razie może wybuchnąć chaos i wybuchowe reakcje.

Ogólna ocena:

Miłość: 8 / 10

Synergia seksualna: 8 / 10

Emocje i więź emocjonalna: 6 / 10

Połączenie intelektualne i psychologiczne: 7 / 10

Prawdziwa miłość/kompatybilność z bratnią duszą: 9/10

Więcej kompatybilności

Nowotwór oraz Baran Zgodność

Nowotwór oraz Byk Zgodność

Nowotwór oraz Bliźnięta Zgodność

Nowotwór oraz Nowotwór Zgodność

Nowotwór oraz Lew Zgodność

Nowotwór oraz Panna Zgodność

Nowotwór oraz Funt Zgodność

Nowotwór oraz Skorpion Zgodność

Nowotwór oraz Strzelec Zgodność

Nowotwór oraz Koziorożec Zgodność

Nowotwór oraz Wodnik Zgodność

Nowotwór oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta