Kompatybilność ze Skorpionem i Koziorożcem

 kompatybilność Skorpiona i Koziorożca

Kiedy dwoje ludzi zauważa się nawzajem na głębokim poziomie, czują się do siebie podobni w istotnych aspektach życia – to część tego, jak rośnie zgodność. Jednak nie jest to coś, co istnieje bez pracy, wyzwań i kompromisów. Kiedy jesteś Skorpionem, biorąc pod uwagę, czy pasujesz do Koziorożca, ważne jest, aby pamiętać, że masz znaczną tolerancję, jeśli chodzi o ciężką pracę. Poniżej zbadamy, jak możesz poprawić zgodność w swoich relacjach z ludźmi z Koziorożca. Dowiesz się również, czy pasujesz do siebie na dłuższą metę.

Ogólne cechy Skorpiona

Jako znak Wody jesteś intensywną osobą, która jest sceptycznie nastawiona do innych, dopóki nie będziesz miał okazji ich poznać – w ten sposób zachowujesz ostrożność. Poruszanie zastałej energii w twoim życiu wygląda jak doprowadzenie do zmiany na różne sposoby – na przykład zakończenie sytuacji, zachowań lub relacji przynoszących skutki odwrotne do zamierzonych, ponieważ pragniesz poczucia nowości. Wydaje się, że jest to pozbycie się martwoty i chęć poczucia się bardziej „sobą” dla innych wokół siebie. Będzie wiele razy w twoim życiu, kiedy ewoluujesz i odkrywasz się na nowo w nowym i ulepszonym Skorpionie.

Skorpion to: • Potężny
 • Ezoteryczny
 • Intuicyjny
 • Psychologiczny
 • Poszukuje głębi
 • Twórczy
 • Badawczy
 • Łączy się emocjonalnie
 • Nieufny

Ogólne cechy Koziorożca

Podobnie jak ty, drogi Skorpionie, Koziorożec wie, jak to jest pojawiać się i codziennie wykonywać ciężką pracę. Koziorożce najczęściej uczą się lekcji życia w bolesnych chwilach, w których zauważają, że muszą dorosnąć i znaleźć poczucie kierunku i autorytetu. Wolą życie pełne wyzwań, ponieważ wiedzą, że dzięki temu będą silni. Są moralnie ugruntowani, ale potrafią świetnie ukrywać niedyskrecje, więc mają swobodę łamania zasad bez nikogo obserwującego. Ten znak Ziemi jest lojalny, towarzyski i z wiekiem staje się młodszy i bardziej energiczny.

Koziorożec to:

 • Skryty
 • Wspierający
 • Godna zaufania
 • Motyl społeczny
 • Ufny
 • Przestrzega zasad
 • Kierowany moralnie
 • Lubi zasady/strukturę

Jeśli jesteś Skorpionem, który chce być w związku z Koziorożcem, możesz spodziewać się identyfikacji w tym artykule:

 • Jak to jest być ze sobą w związku
 • Jak mieć wspaniałą przyjaźń z Koziorożcem
 • Czego się spodziewać po ślubie z Koziorożcem
 • Pasja i intensywność Koziorożca w sypialni
 • 3 często zadawane pytania dotyczące kompatybilności Skorpion — Koziorożec

Skorpion x Koziorożec – zgodność przyjaźni

Będziesz cieszyć się swoim towarzystwem jako dwie osoby, które starają się jak najlepiej być dorosłymi, jednocześnie dobrze się bawiąc i ciesząc się życiem tak bardzo, jak to możliwe. Koziorożec zawsze będzie przypominał ci, abyś nie posuwał się za daleko z powodu swoich obowiązków, a ty będziesz w stanie przekonać go, by wyszedł z ich stagnacji i trochę się zabawił, odchodząc od robienia zawsze „tego, co słuszne”.

Przyjaźń Skorpiona i Koziorożca będzie oparta na wspólnych zainteresowaniach. Obie osoby będą musiały być moralnie równe, aby związek trwał. Jeśli robisz rzeczy, których Koziorożec nie może zaakceptować, przestaną z tobą rozmawiać, aby domyślnie uniknąć kłopotów lub bycia powiązanym z czymś niesmacznym.

Oboje przejmujecie się tym, jak postrzegają was inni, i najlepiej będziecie się dogadywać, dzieląc się historiami o niesprawiedliwych, niezrównoważonych i skandalicznych sytuacjach, które muszą się zmienić. Widzenie oko w oko to świadomość, że obie perspektywy są do pewnego stopnia słuszne. Przyjaźń pozostaje silna tylko wtedy, gdy nie osądzacie się nawzajem, ale zamiast tego wspieracie różnice, dzięki czemu wzrastacie razem.

Skorpion x Koziorożec – zgodność w związkach i małżeństwach

Kiedy jesteś w romantycznym związku z Koziorożcem, możesz oczekiwać stabilności i struktury. Możesz czuć się bezpiecznie z Koziorożcem i myśleć, że mogą ci dać coś, co mogą ci zapewnić. Lubisz spędzać długie godziny w pracy tylko po to, by wrócić do domu i chętnie przebywać w Twojej obecności. Osobowość Koziorożca jest czasami szorstka i ostra, co jest ulgą, ponieważ jest podobne do tego, jak uwalniasz frustrację.

Załóżmy, że jesteś Skorpionem poślubiającym Koziorożca. W takim przypadku możesz spodziewać się hucznego wesela, na które twoja ukochana będzie chciała zaprosić wszystkich, których zna, od przyjaciół i znajomych biznesowych po dawno niewidzianych członków rodziny. Chociaż twoja własna rodzina może być mała, zauważysz, że twój kochanek Koziorożca ma długą listę osób i odkryjesz, że musisz rozłożyć swój czas między obie rodziny, jednocześnie znajdując trochę czasu dla siebie w środku - głęboki związek rodzinny jest ważny dla was obojga.

Kłopoty w związku pojawią się w związku z pieniędzmi lub statusem społecznym. Jeśli twój Koziorożec jest bardzo popularny na świecie, możesz być zazdrosny, jeśli nie jesteś w nim uwzględniony. Oboje flirtujecie ze swoimi słowami i mową ciała - pamiętajcie, aby zachować energię dla siebie i wykorzystać ją dla siebie nawzajem.

Skorpion x Koziorożec – zgodność seksualna

Kompatybilność seksualna między Skorpionem i Koziorożcem jest fizycznie satysfakcjonująca i zapewnia poczucie stabilności związku. Oboje lubicie być w swojej fizycznej obecności; niezależnie od tego, czy jest to trzymanie się za ręce, czy zamknięcie w uścisku - oboje zatracacie się w magicznym odczuciu ciała.

Koziorożce będą miały tendencję do zapracowywania się na śmierć, nie wiedząc, kiedy się wycofać i cieszyć uwolnieniem bycia połączonym z tobą, Scorpio. Być może będziesz musiał przypomnieć im, aby sobie pofolgowali, zrobili sobie przerwę i dobrze się bawili. Jeśli szukasz, aby wyciągnęli cię z twojej seksualnej skorupy, nie są znakiem, aby to zrobić, chyba że mają intensywne umiejscowienie Skorpiona lub Strzelca, które zmusza ich do eksploracji.

Skorpion x Koziorożec – zgodność emocjonalna

Ludzie Koziorożca nie zagłębiają się w uczucia i emocje z własnej woli, ponieważ zwykle nie zajmują się swoimi głębszymi problemami, aby uniknąć zbytniej wrażliwości, odkrycia lub „zobaczenia”. Jeśli powiedzą ci o sobie coś, co sprawi, że poczują się bezradni lub sprawią, że będą wyglądać na gorszych lub słabych, zerwą komunikację z tobą z powodu wstydu i poczucia nierówności.

Załóżmy, że czujesz coś emocjonalnego i mówisz o tym Koziorożcowi. W takim przypadku będą zmuszeni pomóc ci rozwiązać problem, tak aby nieprzyjemne uczucia emocjonalne zniknęły. Jednak szybko odsuną sprawy na bok, aby wrócić do normalności, przez co poczujesz się niewidoczny i niesłyszany na dłuższą metę.

Najlepszym sposobem na poprawę zgodności emocjonalnej jest praca nad wzajemną wrażliwością i nigdy nie łamanie tego zaufania. Z biegiem czasu wyrażanie siebie i bycie autentycznym pozwoli wam obojgu swobodnie być sobą i dojrzale przepracować emocjonalne zdenerwowanie.

Skorpion x Koziorożec – procenty zgodności

Zaufanie- 78% Zaufanie może być wysokie, jeśli oboje są w ciągłej komunikacji.

Emocje- 30% Jedna lub obie osoby mogą bać się być bezbronnymi wobec drugiej osoby – bycie emocjonalnym lub wyrażanie uczuć będzie trudne.

Intelekt - 90% Oba znaki uwielbiają być poprawne, więc poprawa inteligencji poprzez ciężką pracę naukową i poświęcenie sprawi, że oboje będziecie zainteresowani psychicznie.

Przyjaźń- 65% Jest to stabilny i ugruntowany związek, w którym obie osoby uczą się nawzajem, jak się rozluźnić i czuć wsparcie.

Chemia seksualna - 87% Seksualnie zostaniecie wciągnięci w swoje ciała i dokładnie wiecie, co lubią inni.

Wspólne zainteresowania- 50% Wspólne zainteresowania są pół na pół ze względu na potrzeby społeczne obu osób.

Czy Skorpion i Koziorożec są bratnimi duszami?

Macie ze sobą rodowe połączenie, co oznacza, że ​​wasz związek wydaje się znajomy i taki miał być. Możecie być bratnimi duszami, zwłaszcza jeśli wasze wychowanie jest podobne.

Skąd będę wiedzieć, czy Koziorożec mnie lubi?

Zorganizują spotkanie i zaproszą Cię, spędzając cały swój czas, robiąc na Tobie wrażenie.

Jak sprawić, by Koziorożec ci wybaczył?

Podejdź do nich w dojrzałym stanie i wyjaśnij, czego nauczyłeś się z interakcji. Zawsze ustąpią i wybaczą, chyba że dojdzie do oszustwa lub skrajnej nieufności.

Więcej kompatybilności

Skorpion oraz Baran Zgodność

Skorpion oraz Byk Zgodność

Skorpion oraz Bliźnięta Zgodność

Skorpion oraz Nowotwór Zgodność

Skorpion oraz Lew Zgodność

Skorpion oraz Panna Zgodność

Skorpion oraz Funt Zgodność

Skorpion oraz Skorpion Zgodność

Skorpion oraz Strzelec Zgodność

Skorpion oraz Koziorożec Zgodność

Skorpion oraz Wodnik Zgodność

Skorpion oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta