Kompatybilność ze Skorpionem i Strzelcem

 Skorpion i Strzelec

Kompatybilność ma miejsce między dwojgiem ludzi, którzy mogą się ze sobą zgadzać, zgadzają się nie zgadzać i nie są inwestowani w to, kto ma więcej racji. Więc jeśli chodzi o bycie Skorpionem i rozważanie związku ze Strzelcem, powinieneś zbadać bardzo szczególne sposoby, w jakie cię pociągają, i, co ważniejsze, zbadać obszary, w których możesz odczuwać tarcie.

Twoje cechy Skorpiona

Jesteś znakiem wodnym, co oznacza, że ​​szukasz głębi, kochasz intensywność i jesteś uczciwy wobec siebie i innych. Lubisz wstrząsać, aby poczuć zmianę i świeżość w życiu, a każde „odrodzenie” sprawia, że ​​​​czujesz, że żyjesz. Ta miłość do zmian może sprawić, że zburzysz coś dla samego doświadczenia. Ale sprawi też, że dasz z siebie wszystko, aby wszystko naprawić.

Skorpion to: • Sceptyczny
 • Inteligentny
 • Psychiczny
 • Poszukiwacz zmian
 • Intensywny kochanek
 • Nieufny
 • Potężny
 • Liderzy świata ezoterycznego

Osobowość Strzelca

Ci ludzie są znakami ognia i poszukiwaczami prawdy i zawsze cieszą się dobrym dreszczykiem emocji. Intryguje je zarówno światło, jak i ciemność, ale chcą je tylko dotknąć, aby doświadczyć. Widzą pozytywną stronę w większości tego, co zostało odkryte – wszystko jest wielką lekcją. Strzelec uwielbia być odurzony faktyczną wiedzą i widzieć, że fakty potwierdzają ich poglądy we wszystkich aspektach życia – zwłaszcza duchowego i akademickiego. Są inteligentnym znakiem, który uwielbia świetne filmy - filmy dokumentalne lub informacje historyczne są ich preferowanym gatunkiem. Lubią wiedzę ezoteryczną i zawsze chcą dowiedzieć się więcej o jej tajemnicach. Strzelec może siedzieć i czytać dobrą książkę przez cały dzień, jeśli im na to pozwolisz.

Strzelec reprezentuje Łucznika, a Centaura – pół konia, pół człowieka. Dzięki mózgowi i brązowi solidnej górnej części ciała mogą być pewni siebie, rozumując z naturalnymi wzlotami i upadkami życia - mogą być grotem strzały. Jednak posiadanie niższego ciała konia daje wytrzymałość, fantastyczną siłę i zdolność do pokonywania długich dystansów. Strzelec ucieleśnia archetyp dwóch dusz oświecenia – człowieka i „bestii”.

Strzelec to:

 • Przesadzanie
 • Ryzykowny
 • Dokładny
 • Nadmierny
 • Ufny
 • Pozytywny
 • Uwielbia się uczyć
 • Liderzy świata duchowego

Jeśli jesteś Skorpionem, który chce być w związku ze Strzelcem, możesz spodziewać się identyfikacji w tym artykule:

 • Jak to jest być ze sobą w związku
 • Jak mieć wielką przyjaźń ze Strzelcem
 • Czego można się spodziewać po ślubie ze Strzelcem
 • Pasja i intensywność Strzelca w sypialni
 • 3 często zadawane pytania dotyczące kompatybilności Skorpion — Strzelec

Skorpion x Strzelec – zgodność przyjaźni

Skorpion to znak poprzedzający Strzelca. Jako Skorpion będziesz pragnął posiadać niektóre cechy, które oferuje Strzelec. Możesz chcieć się rozwijać i zmieniać w jakiejś dziedzinie swojego życia, a zobaczysz, że Strzelec osiągnął poziom radości, który chcesz ucieleśnić, zamiast dalej mówić negatywnie. Zauważysz, że przeszli przez to tak samo jak ty i żyją, aby opowiedzieć swoją historię z uśmiechem.

Posiadasz odurzającą jakość zdolności i światowych doświadczeń, a Strzelec będzie chciał cię objąć. Mogą dać ci pełną miłości zachętę, pokazując ci, jak doświadczenia życiowe - bez względu na to, jak dobre lub złe, mogą być siłą napędową pozytywnych zmian. Będą mogli cię rozweselić w złe dni i mogą dać ci coś bardziej pozytywnego do rozważenia, ale tylko wtedy, gdy jesteś otwarty i chętny do zmiany sposobu, w jaki się czujesz.

Jednak Strzelec potrzebuje niezależnych działań, które nie koncentrują się wokół ciebie, drogi Skorpionie, co może sprawić, że będziesz się zastanawiać, co zamierzają. Ponadto mogą mieć charakter zdystansowany jako twój przyjaciel ze względu na ich osobowość „większą niż życie”, a to często może sprawić, że poczujesz, że musisz nadrobić zaległości, aby nie zostać w tyle.

Najlepszym sposobem, aby cieszyć się przyjaźnią ze Strzelcem, jest wiedzieć, że mają pełne życie i potrzebują tego, aby zachować zdrowie, nawet jeśli wygląda to dla ciebie samolubnie. Zawsze będą chętni do naprawienia sytuacji – chociaż mogą nacisnąć kilka przycisków, aby się tam dostać, ale masz duże doświadczenie na tej arenie!

Kompromis i zatopienie się w bardziej pozytywnej energii znajomych może dać Ci ogromną swobodę. A w międzyczasie możecie wybrać się na wiele wspólnych wycieczek i wakacji!

Skorpion x Strzelec – zgodność w związkach i małżeństwach

Kiedy jesteś w romantycznym związku ze Strzelcem, możesz spodziewać się fajerwerków, ponieważ obaj mają jakość ciepła, intensywności i skrajności. Oboje uwielbiacie obsypywać się nawzajem prezentami i zauważycie, że Strzelec może zobaczyć wszystkie małe rzeczy, które lubisz i próbować wywołać twój uśmiech. Możesz spodziewać się wielu prezentów od tego znaku, a jeszcze więcej mogą wyrazić słowami, wierszami lub muzyką. Ogólnie rzecz biorąc, Strzelec jest romantycznym znakiem i uwielbia być zakochany.

Jeśli jesteś Skorpionem poślubiającym Strzelca, możesz spodziewać się dużego wesela wypełnionego wszystkimi przyjaciółmi i rodziną, nie wspominając o wszystkich prezentach, które otrzymasz w dniu ślubu – Strzelec to szczęśliwy i ukochany znak. Możesz także spodziewać się nieco bałaganu w domu z jasnymi kolorami i nie z tego świata wystrojem – poruszają się w rytm bębna.

Możesz spodziewać się problemów w relacjach tu i tam, tak jak każdy inny, ale twoje czkawki będą wynikać z nieufności do Strzelca oraz ich zalotnej i gadatliwej natury. Zawsze może się wydawać, że dzieje się coś innego i często możesz się zastanawiać, co porabiają lub czy zabawiają kogoś innego. Zamiast tego możesz odkryć, że niektóre z twoich obaw mają związek z problemami z przeszłości, podczas gdy niektóre mogą być po prostu zwykłymi obawami i powodem do niepokoju. Musisz ćwiczyć rozeznanie w każdej sytuacji - nie każdy chce cię oszukać, Skorpionie.

Skorpion x Strzelec – zgodność seksualna

Kompatybilność seksualna między Skorpionem a Strzelcem jest po prostu błoga. Możesz oczekiwać, że będziesz mieć wobec siebie ognistą, namiętną energię, jednocześnie ciesząc się swobodą, która towarzyszy intymności. Zatracenie się w tym związku będzie łatwe. Jako Skorpion potrzebujesz więzi, która wydaje się wieczna w nadziei, że oboje możecie się w niej zagubić. Kiedy jesteś ze Strzelcem, nawet jeśli mogą odczuwać te same emocje, ich działania nie będą przypominać twoich. I możesz czuć się, jakbyś był z kimś, kto nie ma takich samych uczuć jak ty.

Jeśli możesz nauczyć się odrywać od swojego kochanka w razie potrzeby, nie będziesz czuł się osobiście atakowany za każdym razem, gdy Strzelec zabiera ci chwilę. Ich miłość jest często intensywna, gorąca i bezinteresowna, a to może sprawić, że będziesz chciał spędzać z nimi cały swój czas. Naucz się cieszyć chwilami osobno, a to sprawi, że czas spędzony razem będzie jeszcze bardziej elektryzujący.

Skorpion x Strzelec – zgodność emocjonalna

Jako Skorpion jesteś w kontakcie emocjonalnym i wyjątkowo potrafisz nosić swoje emocje na rękawie. Postrzegasz to jako odznakę honoru, a ludzie czują się z tobą związani. Możesz jednak zauważyć, że ludzie Strzelca tylko zanurzają palce w emocjonalnych wodach – szybko się wycofują i narzekają, że jest za zimno. Będą, podobnie jak ty, badać siebie i to, jak się czują. W pewnym momencie doświadczenie dotyczy lekcji, a nie bólu emocjonalnego, który czasami będzie cię irytował. Po prostu decydują się spojrzeć na swoją sytuację inaczej.

Konieczne jest uświadomienie sobie, że oboje jesteście ludźmi inteligentnymi emocjonalnie; jednak wyrażasz emocje i wyrażasz się inaczej. To, co wychodzi z twoich ust Skorpiona, odzwierciedla sposób, w jaki postrzegasz świat, a współczucie polega na dostrzeganiu wzajemnych różnic. Strzelec może sprawić, że poczujesz się bardziej żywy i sprawi, że będziesz doświadczać więcej szczęścia w swoim życiu - możesz być w stanie pomóc im połączyć się bardziej emocjonalnie.

Skorpion x Skorpion – procenty zgodności

Zaufanie- 60% Skorpion chce zaufać Strzelcowi, ale zalotne i żądne przygód zachowanie może sprawić, że Skorpion poczuje się opuszczony i podejrzliwy.

Emocje- 50% Oboje mają emocjonalne serca, ale wyrażają zupełnie inne emocje, z uczuciami, aw tej parze potrzeba mężnego wysiłku, aby postrzegać siebie jako równych.

Intelekt - 87% Świetna chemia z inteligencją, zarówno Skorpion, jak i Strzelec uwielbiają uczyć się na swój sposób i wyrażać to, czego doświadczyli.

Przyjaźń- 65% Ta dwójka może być wspaniałymi przyjaciółmi, ponieważ wiele się od siebie nauczą; jednak dzieje się tak tylko wtedy, gdy Strzelec ma istotne umiejscowienie Skorpiona w swoim horoskopie. W przeciwnym razie mogą ocierać się o siebie w niewłaściwy sposób.

Chemia seksualna - 96% Chemia seksualna nigdy nie stanowi problemu z tą dwójką. Muszą jednak mieć świadomość, że uzależnienie od intymności ze sobą jest prawdopodobne.

Wspólne zainteresowania- 70% Miłość do nauki i doświadczenia życiowego może sprawić, że ta dwójka będzie razem podróżować po świecie.

Czy Skorpion i Strzelec są bratnimi duszami?

Odpowiedź: Wzajemne przeglądanie wykresów urodzeń może pomóc zawęzić wybór, jeśli macie wspólne miejsca docelowe. Istnieje jednak duża szansa, że ​​jeśli skończysz z tą kombinacją, na pewno będziesz oczekiwać uduchowionego połączenia, którego nigdy nie zapomnisz.

Skąd będę wiedzieć, czy Strzelec mnie lubi?

Odpowiedź: Będą chwalić się tobą swoim znajomym, zabiorą cię do wszystkich miejsc, w których ludzie ich znają, abyś mógł zobaczyć ich w ich najbardziej naturalnym stanie.

Jak sprawić, by Strzelec ci wybaczył?

Odpowiedź: Daj im przestrzeń. Prawdopodobnie ich uczucia są zranione i próbują ocenić, jak czuje się sytuacja i czego się z niej nauczyli. Wyciągnij rękę i powiedz im, że ci zależy i że jesteś tutaj, jeśli i kiedy będą gotowi porozmawiać o różnych rzeczach. Powiedzenie przepraszam najpierw może być skomplikowane dla Skorpiona, ale jest to odkupieńcza cecha, którą docenia Strzelec.

Więcej kompatybilności

Skorpion oraz Baran Zgodność

Skorpion oraz Byk Zgodność

Skorpion oraz Bliźnięta Zgodność

Skorpion oraz Nowotwór Zgodność

Skorpion oraz Lew Zgodność

Skorpion oraz Panna Zgodność

Skorpion oraz Funt Zgodność

Skorpion oraz Skorpion Zgodność

Skorpion oraz Strzelec Zgodność

Skorpion oraz Koziorożec Zgodność

Skorpion oraz Wodnik Zgodność

Skorpion oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta