Kompatybilność zodiaku Lwa i Wagi

  Kompatybilność Lwa i Wagi

Niezależnie od tematu rozmowy, Lew ma skłonność do apodyktyczności, a Waga do kłótni, czasem nawet opowiadania się po dwóch stronach jednocześnie. Lew wnosi do związku inspirację i pasję, podczas gdy Waga oferuje obiektywizm, wizję i szeroki sposób myślenia.

Leo oczekuje, że jego spostrzeżenia będą szanowane, ale Waga nie zgadza się tak szybko z każdym oświadczeniem Leo, ponieważ uwielbiają debatować i widzieć problemy z jak największej liczby stron.

Jednak Waga może chodzić tam iz powrotem przez bardzo długi czas, aby dowiedzieć się, jak się czują, powodując, że Leo staje się niecierpliwy i zły. Całe to niezdecydowanie jest w rzeczywistości bardziej bolesne dla samych Wagi niż dla ich otoczenia, ponieważ nie jest łatwo znaleźć bezstronne prawdy w świecie pełnym szarych obszarów.Kompatybilność przyjaźni Lwa i Wagi

To połączenie generuje wiele komunikacji z obu stron, przyczyniając się do cudownie wzbogacającej i trwałej przyjaźni. W przeciwieństwie do Lwa, Waga nie jest zainteresowana gorącymi bitwami ani dramatycznymi wybuchami, ale znalezieniem harmonii i sprawiedliwości poprzez dyskusję dyplomatyczną.

To, co ich łączy, to chęć wzajemnego inspirowania się nieustannym napływem pomysłów, niezależnie od tego, czy tematem jest kariera, związek, czy kosmos. Ale to od nich zależy, czy wykorzystają te możliwości, zamiast uznać je za coś oczywistego.

Kiedy już zdecydują się nawiązać przyjaźń, są nie do powstrzymania. Powietrze Wagi będzie podsycać płomienie ognia Lwa, tworząc coraz jaśniejszą pochodnię, o ile Lew nie przytłoczy oddziału powietrznego Wagi teatralnymi pokazami.

Wagi boją się wszelkiego rodzaju dysharmonii, a wszelkie oznaki niezgody mogą spowodować, że stracą swoje zwykle radosne usposobienie i wpadną w smutek. Na szczęście ci dwaj zgodzą się bardziej niż nie, ponieważ mają wiele wspólnego, w tym nietolerancję dla niesprawiedliwości w jakiejkolwiek formie.

Ciepło i wspaniałość charakteru Leo stanowią cudowne uzupełnienie uczciwości i zaangażowania Wagi na rzecz uczciwości. Razem mogą skierować te zbiorowe dary na pomoc mniej szczęśliwym i tym, którzy zostali zmarginalizowani przez społeczeństwo.

Są również dość praktyczni, jeśli chodzi o swoją działalność charytatywną, co sprawia, że ​​​​prawdopodobnie odniosą sukces w każdym przedsięwzięciu, które zdecydują się realizować. Lew szybko staje w obronie uciśnionych, a Waga jest uzdolniona do łagodzenia wszelkich emocji za pomocą uzdrawiającego balsamu życzliwości i słuchającego ucha.

Kompatybilność relacji Lwa i Wagi dla małżeństwa

Lew i Waga uwielbiają wychodzić na imprezy towarzyskie i poznawać wszelkiego rodzaju interesujących ludzi. Waga uwielbia stymulację intelektualną, a Lew uwielbia ekscytujące podniecenie i uwagę innych.

Waga jest bardzo popularna wśród płci przeciwnej, co może sprawić, że Leo poczuje się zazdrosny. Więc chociaż nie muszą unikać wychodzenia z domu, spędzenie trochę czasu samotnie w domu może pomóc związkowi, wzmacniając ich więź.

Obojgu bardzo łatwo jest flirtować w sytuacjach towarzyskich, ponieważ oboje są czarujący, magnetyczni i zabawni, i zwykle przyciągają wiele uwagi bez większego wysiłku.

Podczas gdy Wagi mają silny urok dla płci przeciwnej, ze względu na ich charyzmę, to samo dotyczy Lwa, który przyciąga uwagę wszędzie swoją promienną aurą i majestatyczną osobowością. Oczywiście Leo spodziewa się, że Waga będzie tak samo zazdrosna jak oni, ale Waga nie uważa, że ​​zazdrość jest sprawiedliwa, ponieważ zwracają na nią tyle samo uwagi płci przeciwnej.

Jednak ten brak zazdrości może być denerwujący dla Leo, który postrzega to jako oznakę miłości i troski. Leo potrzebuje Wagi, aby wykazać trochę zdrowej zazdrości, nawet jeśli Waga nie uważa, że ​​​​to sprawiedliwe, aby czuć się pożądanym. Mogą być inne czasy, jakkolwiek rzadkie, kiedy Waga nie czuje się tak wesoło i faktycznie czuje się urażony całą uwagą, jaką Leo otrzymuje od innych.

Na szczęście Waga wie, jak zaprowadzić pokój po tak dramatycznych pokazach. Wiedzą, jak powiedzieć właściwą sentymentalną rzecz w najbardziej wdzięczny sposób, aby Leo znów poczuł się kochany i uwielbiany. Oczywiście całe to nadrabianie będzie odbywało się na osobności, ponieważ Leo nie znosi wtrącania się osób z zewnątrz w ich życie prywatne i woli trzymać ich na zdrowy dystans.

Leo jest pewien tego, w co wierzą i ma jasne opinie na wiele tematów. Dlatego nie doceniają Wagi, która próbuje sprawić, by cały czas widzieli obie strony, ponieważ są dość przywiązani do własnego poglądu. Niemniej jednak ci dwaj częściej się dogadują, ponieważ oboje wolą harmonię od niezgody.

Kompatybilność Lwa i Wagi w łóżku

Waga lubi przynosić Leo prezenty, co sprawia, że ​​Leo czuje się rozpieszczany i uwielbiany. Waga jest obdarzona zdolnością sprawiania, by Leo czuł się kochany i wyjątkowy, co prowadzi do doskonałej chemii fizycznej. Bycie pożądanym jest dla Leo dużym podnieceniem i niezawodnym sposobem na uaktywnienie ich pasji. Waga z kolei uwielbia być z partnerem, który uwielbia się kochać i w zamian staje się coraz bardziej oddany.

Waga zna sekret uwolnienia głębi emocji Leo, obiecując dać mu świat. Chociaż takie obietnice wydają się dziwaczne dla innych znaków, dla Leo są romantyczne i poetyckie. Takie wymowne słowa z kolei zbliżają Leo do siebie i tworzą dynamikę seksualną, która jest nasycona ciepłem i czułością.

Nawet ich argumenty mogą dodać do ich seksualnej chemii, ponieważ Waga przeprasza z czarującą elokwencją, a Lew wybacza im z królewską życzliwością.

Waga musi uważać, aby podczas uprawiania miłości nie popaść w roztargnienie ani nie marzyć na jawie, co spowoduje, że Leo poczuje się ignorowany i zdenerwowany. Leo musi wiedzieć, że są priorytetem dla swojego partnera i może kwestionować Wagę, aby dotrzeć do sedna takich rozproszeń.

Kompatybilność emocjonalna Lwa i Wagi

Leo nienawidzi wykonywać rozkazów, ponieważ czują, że urodzili się, by dawać wskazówki, zamiast je przyjmować. Waga wie, jak uspokoić ego Leo, sprawiając, że wydaje się, że ich rozkazy są prośbami. Mogą używać pochlebstw i uroków, aby proponować sugestie w tak delikatny sposób, że Leo nigdy nie podejrzewa, że ​​są przekonywani.

Waga nienawidzi mówić „nie” i odpowie „tak” na prośby Leo, ponieważ tak bardzo boją się rozpocząć walkę. Ale chociaż Waga ma skłonność do subtelnego i potajemnego manipulowania sytuacjami, chce również przedyskutować sytuację przed podjęciem decyzji. Oczywiście takie dyskusje mogą szybko przerodzić się w nieporozumienia i dać Wadze szansę na pokierowanie Lwa zgodnie z ich wolą.

Podczas gdy konsekwentna pozytywność Wagi może być odrażająca dla innych znaków, Leo nie ma nic przeciwko temu, ponieważ cieszą się również świecącym optymizmem i światłem. Tymczasem Waga jest pod wrażeniem odwagi i zdolności Leo do pokonywania przeszkód. Waga może sprzeciwić się Leo, dając im trochę intelektualnej konkurencji, aby zobaczyć, jak Leo zareaguje.

Leo nie może żartować o sobie, podczas gdy Libra jest lepszym sportem, jeśli chodzi o dokuczanie. Oboje cenią sobie artystyczną ekspresję i emocjonalną bliskość, uwielbiają dreszcz podniecenia, dowcipne przekomarzanie się i potrafią okazywać wzajemną adorację. Obaj ufają życzliwości życia, ale Leo może być nieco bardziej wymagający, jeśli chodzi o zdobycie więcej niż ich część chwały.

Kiedy Libra próbuje pokazać im niesprawiedliwość tego, Leo może faktycznie słuchać. To dlatego, że Waga przekazuje swoje przesłanie w tak miękki i delikatny sposób, że Leo nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest pod wpływem.

Procent zgodności Lwa i Wagi

Zaufanie: 90%

Waga jest uczciwa w kwestii uczciwości, nawet jeśli znajdują pośrednie sposoby wyrażania swoich opinii, a Lew jest uczciwy w kwestii uczciwości i dumy.

Emocje: 80%

Waga oferuje emocjonalną obiektywność, która pomaga Leo złagodzić ich czasami nadmierną pasję.

Intelekt: 90%

Waga uwielbia dyskusje, debaty i naukę, a Leo jest zawsze ciekawy, co myśli ich partner.

Wartości: 85%

Oboje cenią sobie uczciwość, troskę o potrzebujących i napełnianie życia optymizmem i zabawą.

Seks: 85%

Jeśli Waga nie stanie się zbyt senna podczas uprawiania miłości, seksualne iskry będą łatwo latać między nimi.

Jakie są znane pary Waga-Lew?

Anna Paquin (Lew) i Stephen Moyer (Waga), Matt Damon (Waga) i Luciana Barroso (Lew), Bruce Springsteen (Waga) i Patti Scialfa (Lew).

Jakie znaki dobrze pasują do Wagi?

Dobrym potencjalnym dopasowaniem dla Wagi są inne znaki powietrzne Bliźniąt i Wodnika oraz znaki ognia Lew i Strzelec.

Czy Waga i Lew pasują do małżeństwa?

Lew i Waga doskonale pasują do małżeństwa, przyznana Libra honoruje potrzebę Leo uczucia i fizycznej bliskości, a Lew trzyma w ryzach ich zazdrość.

Więcej kompatybilności

Lew oraz Baran Zgodność

Lew oraz Byk Zgodność

Lew oraz Bliźnięta Zgodność

Lew oraz Nowotwór Zgodność

Lew oraz Lew Zgodność

Lew oraz Panna Zgodność

Lew oraz Funt Zgodność

Lew oraz Skorpion Zgodność

Lew oraz Strzelec Zgodność

Lew oraz Koziorożec Zgodność

Lew oraz Wodnik Zgodność

Lew oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta