Najlepsze pomysły na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły

  Pomysły na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły

Ukończenie studiów to jedna z najbardziej pamiętnych okazji w całym życiu. To symbol wszystkiego, co do tej pory osiągnąłeś! Niezależnie od tego, czy kończysz szkołę średnią, czy college, zasługujesz na świętowanie tej doniosłej okazji.

Znalezienie wyjątkowego i zabawnego ukończenia szkoły pomysły na imprezę może być trudne. Chcesz, aby przyjęcie absolwentów wyróżniało się i było niezapomniane dla gości i innych absolwentów.

Wiemy, że zakończenie studiów może być stresującym okresem. Chociaż jest to celebracja tego, co osiągnąłeś, myślenie o tym, co będzie dalej, może być zniechęcające.

Zrozumiałe jest, że wiele osób jest zestresowanych i zaniepokojonych perspektywą

o urządzaniu wielkiego balu maturalnego.

Napięcia są wysokie w czasie ukończenia studiów!

Z tego powodu stworzyliśmy najlepszy przewodnik po pomysłach na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły, w którym dowiesz się, jak urządzić zabawne i niezapomniane przyjęcie z okazji ukończenia szkoły. Wszystkie te pomysły są łatwe do wykonania, więc zapewnij rozrywkę na wysokim poziomie przy minimalnym stresie.

Szczęśliwego ukończenia studiów!

Fotobudka DIY

Fotobudka DIY to tani i łatwy sposób na wykonanie wysokiej jakości zdjęć na imprezie dyplomowej. Wykorzystaj każdą wolną przestrzeń, powieś zasłony lub zasłony z banerem, a otrzymasz idealne tło do zdjęć! Innym sposobem na to jest zrobienie dużej polaroidowej ramki z białej karty i poproszenie gości o podniesienie jej, gdy zrobisz im zdjęcie. Bardzo słodkie!

Balony Do Dekoracji

Balony to łatwy sposób na ożywienie przyjęcia z okazji ukończenia szkoły. Możesz dostać balony w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Dodanie asortymentu balonów do imprezy zwiększa zainteresowanie i pomaga osiągnąć pożądaną estetykę. Jeśli motyw Twojej imprezy pasuje do kolorystyki Twojej szkoły, zaopatrz się również w mnóstwo balonów w tych kolorach. Nic tak nie zachęca do zabawy jak unoszące się w powietrzu balony!

Złote/Srebrne Balony Roku

Innym pomysłem na dekorację balonów jest zdobycie ponadwymiarowych balonów rocznych. Ponadgabarytowe balony z cyframi są niezbędne w każdym paszy insta-girls. To niezwykle popularny trend i obowiązkowy element każdej imprezy maturalnej! Zdobądź swoje balony 2021 i pstrykaj, aż uzyskasz idealny obraz na Instagramie.

Zrób czapki dyplomowe origami

Jeśli czujesz się kreatywny i chcesz spróbować czegoś nowego, możesz zrobić czapki z origami. Używając kawałka czarnej karty, możesz złożyć idealny kapelusz dyplomowy, jednocześnie ucząc się starożytnej japońskiej sztuki origami.

Następny: 10 najlepszych Gry grup młodzieżowych i Działania

Miej tablicę kredową, na której ludzie mogą pisać

Ustaw tablicę i kredę, aby ludzie mogli napisać życzenia szczęścia wszystkim absolwentom na przyjęciu. To nie tylko będzie wyglądać super uroczo na wystawie, ale jest to świetny sposób, aby przypomnieć swoim absolwentom, jak wiele osiągnęli i jak wszyscy są z nich dumni.

Upiecz tematyczne babeczki

Upiecz swoim gościom pyszne babeczki z motywem Twojej szkoły lub uczelni. Dodaj logo swojej szkoły lub po prostu dopasuj kolory. Babeczki mogą stanowić smaczną przekąskę, a jednocześnie idealnie pasują do motywu przyjęcia.

Miej filtr na Instagramie lub hashtag

Spraw, aby Twój dzień był wyjątkowy, przenosząc go do cyfrowego świata. Udostępnij online swój wyjątkowy dzień za pomocą unikalnego hashtagu lub filtra. Możesz bawić się filtrem na imprezie, a później uzyskać dostęp do wszystkich swoich zdjęć za pomocą hashtagu. Posiadanie hashtagu na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły jest jak kuratorowanie własnego albumu ze zdjęciami z dnia, do którego możesz spojrzeć wstecz i powspominać w późniejszym terminie.

Przypnij zdjęcia ze starej szkoły

Nie ma nic bardziej przezabawnego i wartego wzruszenia niż oglądanie starych szkolnych zdjęć. Spraw, by Twoi goście się kręcili, a ich rodziny gruchały nad ich zdjęciami z dzieciństwa. Przypnij je na ozdobnej tablicy pośrodku przyjęcia lub ustaw wzdłuż trawnika przed domem, aby powitać przybyłych gości. Im bardziej nostalgiczne jest Twoje przyjęcie, tym lepiej!

Miej łuk balonowy w kolorach swojej szkoły / uniwersytetu

Innym fajnym sposobem na dekorowanie za pomocą balonów jest posiadanie łuku balonowego w kolorach Twojej szkoły. Postaw to przy wejściu na imprezę, gdy ludzie przechodzą do głównego wydarzenia. Twój łuk balonowy może nawet podwoić się jako miejsce na zdjęcie, gdy wszyscy przybędą!

Następny: 100+ Zabawne wyzwania na szalony czas z przyjaciółmi

Miej Słoik Mądrości

Słoik mądrości może być sentymentalnym i znaczącym akcentem dla twojego innego

bardzo energetyczna okazja. Pozwól ludziom zwolnić tempo i napisać kilka mądrych słów. Wiadomości te mogą pochodzić od absolwentów, którzy zapisują to, czego nauczyli się w czasie nauki, lub od rodziców i rodziny, którzy piszą porady dla niedawnych absolwentów. Tak czy inaczej, jest to świetna okazja dla Twoich gości, aby zwolnić i zastanowić się nad wszystkim, czego się nauczyli, i podzielić się tą mądrością z innymi, którzy mogą jej potrzebować.

Skonfiguruj stację do robienia S'mores

Coś super fajnego na imprezie to stacja do robienia s’mores. Jest to idealne rozwiązanie później w ciągu dnia, kiedy gry zaczynają się kończyć, a zdjęcia zostały zrobione. Twoi goście mogą poczęstować się s’more i dobrze się przy tym bawić!

Miej sklep ze słodyczami

Zbuduj sklep ze słodyczami, używając słoików i papierowych toreb. Pozwól swoim gościom poczęstować się słodyczami, na jakie mają ochotę, i nie zapomnij zrobić uroczego zdjęcia na Insta, zanim wszystkie kolorowe cukierki zostaną zjedzone!

Twórz duże miski na poncz

W zależności od wieku możesz stworzyć duże miski z ponczem alkoholowym lub bezalkoholowym. Napełnij je owocami, aby uzyskać dodatkowy smak i umieść uroczy, rustykalny napis informujący ludzi, aby poczęstowali się pysznym ponczem!

Upiecz Ciasto Tematyczne Grad

Oprócz babeczek możesz upiec duże ciasto tematyczne na środek stołu. Możesz mieć tort pasujący do kolorów Twojej szkoły lub mieć kształt czapki ukończenia szkoły. Zarezerwuj czas na imprezie, podczas którego wspólnie pokroicie ciasto i powspominacie swoje osiągnięcie. Nie ma nic bardziej uroczystego niż dzielenie się pysznym ciastem!

Twórz dekoracje kwiatowe na stoły

Stwórz jasną i piękną dekorację kwiatową na swoim stole. Po zakończeniu przyjęcia i wyjściu gości możesz wręczyć każdemu absolwentowi wybór kwiatów na powrót do domu.

Twórz tablice trawnikowe

Deski trawnikowe to świetna dekoracja. Umieść tablicę trawnikową w ogrodzie przed domem jako znak wejścia na imprezę, aby goście wiedzieli, dokąd się wybierają. Możesz używać tablic trawnikowych do wielu rzeczy: oznakowania, cytatów, zdjęć. Deski trawnikowe to idealna estetyka przyjęcia, a także funkcjonalność!

Skonfiguruj gry ogrodowe

Gry ogrodowe to świetny sposób na zabawienie gości. Spraw, by ludzie mieszali się i bawili dzięki grom na świeżym powietrzu. Możesz mieć przewymiarowaną Jengę lub Connect 4, a nawet zorganizować turniej ping ponga lub tenisa.

Następny: 200 Zabawne rzeczy do zrobienia ze znajomymi

Podaruj swoim gościom zestaw przetrwania „Prawdziwy świat”.

Podaruj swoim gościom przysługę w postaci „zestawu przetrwania w prawdziwym świecie”. Tutaj możesz wręczyć swoim kolegom i absolwentom prezenty, które pomogą im w przejściu do prawdziwego świata lub absolwentom szkół średnich, gdy rozpoczną naukę w college'u. W ich zestawie przetrwania możesz dać im praktyczne upominki, takie jak długopisy i planery. Możesz także przekazać im cytaty i słowa afirmacji, aby dodać im otuchy i wesprzeć, gdy przechodzą na nowy etap życia.

Zagraj w Zgadnij kto z gośćmi na Twojej imprezie

Możesz zagrać w wielką grę Zgadnij kto, używając tych na imprezie jako postaci w grze. Gra taka jak ta to świetny sposób na zaangażowanie wszystkich i na pewno dostarczy śmiechu z dziwacznych domysłów!

Rozdaj nagrody „Najbardziej prawdopodobne”.

Najprawdopodobniej nagrody to świetna okazja, aby powspominać, jak dobrze znasz swoich kolegów po studiach. Oznacza to również, że możesz żartować i chichotać z jednego i drugiego. Na przykład „najprawdopodobniej ośmieszą się na pierwszej randce” lub „ najczęściej pije za dużo na imprezie”.

Miej stację Polaroid

Ustaw stację polaroidową, z której będą mogli korzystać Twoi goście. Umieść swój aparat polaroidowy na ozdobnym stole z napisem zachęcającym do zabawy przy robieniu zdjęć. Możesz zapewnić im głupie rekwizyty do wykorzystania na zdjęciach. Kiedy zabiorą swoje polaroidy, niech przyczepią je do tablicy korkowej. W ten sposób po zakończeniu imprezy masz album lub tablicę pełną zabawnych zdjęć gości, do których możesz wrócić.

Dopasuj dekoracje świąteczne do kolorów swojej szkoły

Biegaj z motywem szkoły i dopasuj dekoracje do kolorystyki szkoły. Idź jeszcze dalej, przypinając logo szkoły lub umieszczając szkolną flagę jako dekorację wokół przyjęcia.

Udekoruj swoją własną stację T-shirtów

Ustaw stanowisko do ozdabiania T-shirtów kolorowymi markerami lub farbą do tkanin. Twoi goście mogą stworzyć koszulki dla swoich przyszłych uczelni lub wspólnie wymyślić frazę, w której każdy z was nosi literę. Personalizacja T-shirtów to świetna zabawa i daje gościom pamiątkę, którą będą mogli zachować na zawsze.

Miej stację do dekorowania ciastek lub babeczek

Poproś gości, aby udekorowali własne babeczki lub ciasteczka, używając dowolnego lukru i posypki. Ludzie uwielbiają być kreatywni, a w połączeniu z przepysznymi smakołykami nie możesz się pomylić!

Zdobądź stanowisko do dekoracji kapeluszy ukończenia szkoły

Zachęć gości do udekorowania wierzchu ich czapek dyplomowych. Przygotuj asortyment artykułów artystycznych i rzemieślniczych i obserwuj, jak wewnętrzny artysta ludzi przejmuje kontrolę. Jeśli ludzie nie chcą ozdabiać swoich rzeczywistych czapek dyplomowych, możesz zrobić wycięte z kart czapki dyplomowe, aby mogli je rysować, rysować i dekorować. Będą to również urocze rekwizyty do sesji zdjęciowej!

Rozdaj szkolne nagrody

Oprócz rozdawania zabawnych nagród, możesz rozdawać bardziej szczere nagrody. Certyfikaty te mogą stanowić potwierdzenie prawdziwych osiągnięć, jakie odnieśli twoi koledzy z klasy. Na przykład świętuj, kto uzyskał najwyższą ocenę lub kto nigdy nie opuścił zajęć (nawet jeśli prawdopodobnie powinien). Upewnij się, że Twoi goście poczują się tak wyjątkowo, jak tylko mogą podczas tej jedynej w życiu okazji!

Następny: Prawda czy wyzwanie nad tekstem

Mieć księgi gości

Umieść księgę gości przy wyjściu z imprezy, aby goście mogli napisać wiadomość przed wyjściem.

Wskazówka: umieść dużą tablicę/znak nad księgą gości, aby ludzie nie przechodzili obok i nie zapomnieli w niej napisać.

Mieć DJ'a

Zatrudnienie DJ-a może nadać imprezie dyplomowej luksusowy charakter. Z DJ-em Twoja impreza będzie się wyróżniać i będzie naprawdę niezapomniana! Oznacza to również, że nie musisz się martwić o muzykę. Oznacza to, że możesz spokojnie spędzić noc i świętować z przyjaciółmi!

Mieć duży ekran projektora pokazujący domowe filmy

Przygotuj pokaz slajdów z domowych filmów i zdjęć z czasów szkolnych/na studiach. Zaprezentuj je na dużym projektorze, aby każdy mógł je zobaczyć. Ludzie pokochają wspominać swoje dni szkolne. Przypomnij im o wszystkich niesamowitych chwilach, które przeżyli i wszystkich doświadczeniach, za które muszą być wdzięczni!

Zdobądź baner ze zdjęciem klasowym

Zawieś sztandar klasowy jako dekorację. Może to być kolaż zdjęć lub elegancka typografia z napisem „Class Of 2021”. Przypomnij ludziom, co mają świętować! Po zakończeniu imprezy możesz zatrzymać baner jako przypomnienie o niesamowitym przyjęciu z okazji ukończenia szkoły z ludźmi, których kochasz.

Niezależnie od tego, czy kończysz studia, czy szkołę średnią, to jest Twój czas na świętowanie! Upewnij się, że w pełni wykorzystasz swoje ukończenie szkoły, ponieważ zdarza się to tylko raz.

To są decydujące momenty w twoim okresie dojrzewania iw twoim życiu. Skorzystaj z okazji, aby świętować z innymi absolwentami, bawić się i wspominać wszystko, co osiągnąłeś.

Te pomysły na imprezę maturalną gwarantujemy, że Twoje przyjęcie będzie pełne życia, bezstresowe i niezapomniane!

Więcej w Pomysły :
20 najlepszych pomysłów na wieczór kawalerski
20 świetnych pomysłów na urodziny podczas kwarantanny
21 kreatywnych pomysłów na wieczór panieński
16 pomysłów na wieczory kawalerskie
30 najlepszych pomysłów na imprezy przy basenie