Panna

Czy mężczyzna z Panny wpadł Ci w oko? Trudno ci zrozumieć jego postępowanie? W tym artykule omówimy najważniejsze informacje o mężczyznach z Panny. Dzięki Astrology możemy zrozumieć naszych partnerów bez zgadywania!

Zanim do tego przejdziemy, przejrzyjmy ogólne informacje o znaku zodiaku Panna.

Panny rodzą się między 23 sierpnia a 22 września. Znakiem zodiaku Panny jest dziewica . Niektórzy twierdzą, że właśnie dlatego Virgos mają dla nich raczej niewinną aurę, jednak nie jest to prawdziwy powód glifu. Mitologia jest dość złożona, ale zasadniczo odniesienie do dziewicy jest bardziej związane z samowystarczalnością Panny niż z czymkolwiek związanym z seksem.Dodatkowo Panna jest szóstym znakiem zodiaku, co wpływa na ich spostrzegawczość i skuteczność. Dzieje się tak, ponieważ kolejność znaków zwykle pokazuje etap rozwoju, w którym się znajdują. Panna nie jest uważana za młody lub stary znak, ponieważ znajdują się w połowie drogi w porządku zodiaku. Z tego powodu zwykle reprezentują ewolucję zodiaku, przechodząc od wczesnego rozwoju do bardziej ugruntowanej energii.

Panna jest zmiennym znakiem ziemi, co czyni je raczej elastycznymi, ale praktycznymi. Ich zmienna energia pomaga im być elastycznym i zdolnym do kompromisu z innymi. Panny wiedzą, jak identyfikować problemy i znajdować rozwiązania, które przynoszą korzyści wszystkim. Ich talent do wnikliwości sprawia, że ​​są raczej szczegółowi, co sprawia, że ​​są krytyczni. Będąc znakiem ziemi, Panna chce tylko upewnić się, że wszystko ma sens. Oprócz ich żywiołu, ich rządząca planeta Merkury ma duży wpływ na tę cechę. Merkury rozwija się dzięki komunikacji i logice, dzięki czemu Panna jest najlepszym zorientowanym na szczegóły narzędziem do rozwiązywania problemów!

Mając to na uboczu, poznajmy lepiej mężczyzn z Panny.

Cechy mężczyzn Panny

Praktyczny, komunikatywny, szczegółowy, krytyczny, pomocny, wydajny, rozważny, uporządkowany, zorganizowany, niezawodny, odpowiedzialny, sarkastyczny, drażliwy, perfekcjonista, pracowity, pokorny, opiekuńczy, szczery, niezależny, spostrzegawczy, sprytny, kontrolujący, opanowany, uważny.

Odkrywanie mężczyzn z Panny: osobowość, tendencje i wzorce zaufania

Mężczyźni z Panny są prawdopodobnie jednym z najbardziej opiekuńczych i uważnych znaków zodiaku. Jednak ich podejście zorientowane na szczegóły może sprawiać, że wydają się raczej krytyczne i zimne na pierwszy rzut oka. Mężczyźni z Panny pokazują, że im zależy, zwracając uwagę na szczegóły. Przejawi się to w każdej dziedzinie ich życia, w pracy, w miłości, z przyjaciółmi iw domu. Ci mężczyźni naprawdę zauważają każdą najmniejszą rzecz. Kiedy mężczyzna z dziewicy naprawdę się o coś troszczy, będzie nieugięty, jeśli chodzi o to, aby wszystko było w idealnym porządku.

Co więcej, panowie z Panny są bardzo praktyczni i logiczni. Chcą, aby wszystko miało sens i działało jak najlepiej. Ci mężczyźni mają dar rozwiązywania problemów i ulepszania rzeczy wokół nich. Ze względu na tę cechę są w rzeczywistości dość pomocni i hojni wobec innych. Mężczyźni z Panny lubią ułatwiać życie ludziom wokół nich i dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać problemy dla potrzebujących. Ci ludzie lubią dotrzymywać słowa i być na czas. Z tego powodu inni postrzegają je jako dość stabilne i niezawodne. Jeśli mężczyzna z Panny zawarł z tobą umowę, możesz założyć się, że zapamiętają swoją obietnicę w najdrobniejszych szczegółach.

Będąc rządzonym przez Merkurego, mężczyźni z Panny naturalnie mają łatwy czas na komunikację. Chociaż mogą nie być tak rozmowni jak na przykład Bliźnięta, nadal będą wymagać dokładnej komunikacji, aby działać na szczycie. Chodzi o to, że Virgos nie komunikują się tylko dla zabawy. Postrzegają komunikację jako integralną część zrozumienia ich świata. Ze względu na wpływ Merkurego mężczyźni z Panny są naturalnie intelektualni i sprytni. Prawdopodobnie znają kilka języków, ale jeśli nie, możesz zagwarantować, że będą mieli imponujący zakres słownictwa. Ci mężczyźni uwielbiają być sarkastyczni i żartować z drobnych szczegółów, które obserwują. Dlatego mogą być świetnymi naśladowcami!

Co więcej, mężczyźni z Panny spędzają dużo czasu w swoim umyśle, sortując szczegóły i rozróżniając rzeczy. Ta cecha może sprawić, że Virgos będzie nerwowym myślicielem, ale także ostatecznym perfekcjonistą. Mężczyźni z Panny mogą tak pochłonąć szczegóły, że tracą z oczu szerszy obraz. Jest to jeden z powodów, dla których mężczyźni z Panny pragną uporządkowanego stylu życia. Potrzebują rutyny, aby zachować porządek psychiczny. Mężczyźni z Panny mają trudności z poczuciem braku kontroli, zwłaszcza jeśli chodzi o ich własne życie. To duży powód, dla którego mężczyźni z Panny mogą wydawać się zbyt dobrzy, aby mogli być prawdziwi na zewnątrz. Jednak pod spodem jest niespokojny mężczyzna, który chce być wystarczająco dobry dla siebie i innych.

Wreszcie mężczyźni z Panny mogą być ostrożni i emocjonalnie wycofani z ludzi przy pierwszym spotkaniu. Mogą potrzebować trochę czasu, aby naprawdę zaufać tym, którzy chcą się zbliżyć. Dzieje się tak ze względu na ich oko zorientowane na szczegóły. Mogą dać się złapać w głowę przez nadmierne analizowanie ludzi, w wyniku czego zamykają się. Mężczyźni z Panny nadal będą przyjaźni, ale nie wpuszczą cię łatwo. Ci mężczyźni są dwa razy bardziej krytyczni wobec siebie niż wobec innych, a głównym powodem, dla którego mogą mieć problemy z zaufaniem, jest strach przed odrzuceniem. Mężczyźni z Panny boją się, że nie będą wystarczająco dobrzy dla świata. To sprawia, że ​​trzymają innych na dystans, dopóki nie poczują, że zostaną zaakceptowani. Gdy mężczyzna Panny cię wpuści, zaufa ci w 100%.

Mężczyźni z Panny, kiedy się zakochują: seks, randki, & Miłość

Kiedy mężczyźni z Panny zakochują się, są bardzo uważnymi kochankami. Od samego początku zaczną notować wszystko o tobie. Od twoich drobnych manier po twoje upodobania i antypatie. Ci mężczyźni są raczej praktycznymi kochankami, ale poziom szczegółowości, jaką przywołują na temat swojej drugiej połówki, jest dość romantyczny. Kiedy mężczyzna z Panny jest zakochany, będzie chciał być jak najlepszy, a to obejmie jego traktowanie ciebie. Pokaże ci, że cię kocha, będąc pomocnym i wykonując dla ciebie żmudne zadania. Będzie też chciał Cię przekonać, że jest dla Ciebie najlepszym kochankiem. Mężczyźni z Panny zrobią wszystko, aby podkreślić swoje dobre cechy, aby zdobyć twoją aprobatę.

Panny zajmą się twoimi sprawami, umyją okna i pościelą łóżko. Ci mężczyźni uwielbiają okazywać uczucia poprzez praktyczne działania i zaradność. Mogą mieć trudności z wyrażeniem swoich najgłębszych uczuć, ale będą mieli trudności z odwróceniem od ciebie uwagi. Będą też chcieli z Tobą obszernie porozmawiać i poznać Cię od podszewki. Ci mężczyźni chcą „złamać” ludzi, których kochają, ponieważ chcą poznać swoich kochanków lepiej niż siebie. Chcą wiedzieć, co sprawia, że ​​ich partnerzy tak działają, aby mogli zostać ich wymarzonym mężczyzną. Uważają to za radosne i sprawia, że ​​zakochują się jeszcze mocniej. Będą odtwarzać rozmowy w swoich głowach i planować kolejne kroki, aby cię zdobyć. Zakochanie jest jak puzzle dla Panny. Im bardziej skomplikowane, tym lepiej!

Co więcej, kiedy mężczyźni z Panny zakochują się, chcą czuć się doceniani przez swoich partnerów. Ci mężczyźni mogą być przesadnie myślący i poczują się niedoceniani, jeśli ich kochankowie nie przekażą im swojej wdzięczności. Podczas gdy mężczyźni z Panny mogą unikać okazywania werbalnej czułości, zazwyczaj pragną tego od swoich partnerów. Mężczyźni z Panny stają się wyjątkowo wrażliwi, gdy są w kimś zakochani, więc potajemnie będą chcieli zapewnienia, że ​​​​uważasz, że są niesamowici. Nie chodzi o to, że są zadufani w sobie i chcą ciągłej uwagi, chcą po prostu upewnić się, że postrzegasz ich jako niezastąpionych. Czasami może to być trudne w przypadku mężczyzn z Panny, gdy są zakochani. Jeśli czują, że istnieje szansa, że ​​nie będą wystarczająco dobre dla swojego kochanka, stają się zimne.

Jeśli chodzi o randki, mężczyźni z Panny nie są najbardziej odważni, ale są interesujący. Są interesujące podczas rozmowy, a ich opanowany charakter sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy jest w tym coś więcej. Pamiętaj, ci mężczyźni nie są zakochanymi gołąbkami. Nie oczekuj, że będą bardzo przywiązani i otwarci na uczucia podczas randek. Prawdopodobnie nie kupią ci kwiatów i nie zrobią nic, by zrobić ci niespodziankę, ale będą punktualni i pełni szacunku. Będą cię odpowiednio traktować i chcą ci zaimponować. Spodziewaj się bardziej tradycyjnych randek, takich jak kolacja i kręgle lub wycieczki do muzeum.

Wreszcie mężczyźni z Panny są ziemskimi i pracowitymi kochankami. Ci mężczyźni chcą się upewnić, że cię zadowalają i robią na tobie wrażenie podczas uprawiania miłości. Uwielbiają służyć innym, zwłaszcza w sypialni. Spodziewaj się, że będą uważni i troskliwi o ciebie w łóżku. Jednak może to również pójść w drugą stronę, gdzie oczekują, że ich partner je zaspokoi. Mogą być dość trudne do spełnienia, co może prowadzić do dłuższych niż zwykle sesji!

Włączanie i wyłączanie Panny

Uczciwe ostrzeżenie, mężczyźni z Panny są tak wybredni, jak to tylko możliwe. Ci mężczyźni bardzo łatwo się zniechęcają i mają wysokie oczekiwania co do pogorszenia sytuacji. Ci mężczyźni są dobrze zorientowani w swoich preferencjach, więc zwróć szczególną uwagę na tę listę!

Włącza:

 • Zapewnienie i potwierdzenie.
 • Ciężko pracujący.
 • Dobra higiena i czysty wygląd.
 • Dobrzy komunikatorzy, którzy również kochają szczegóły.
 • Planowanie i organizowanie z wyprzedzeniem.
 • Bycie punktualnym.
 • Dając im przestrzeń.
 • Pewność siebie i niezależność.
 • Niezawodność i przewidywalność.

wyłączenia:

 • Niechlujstwo.
 • Duszące osobowości.
 • Głowa w chmurach.
 • Dezorganizacja i chaotyczni ludzie.
 • Niekonwencjonalne osobowości.
 • Publiczne okazywanie uczuć.
 • Nieprzyjemne zapachy i brudne ubrania.
 • Brak granic i opinii.
 • Arogancja i dramatyczne osobowości.

Najbardziej i najmniej kompatybilne mecze dla panny

Chociaż kompatybilność w astrologii może być dość dopracowana, są to najlepsze i najgorsze dopasowania dla mężczyzn z Panny w oparciu o znak Słońca.

Najbardziej kompatybilny:

 • Koziorożec.
 • Byk.
 • Skorpion.
 • Nowotwór.

Najmniej kompatybilny:

 • Strzelec.
 • Lew.
 • Wodnik.
 • Funt.

Jak testuje cię mężczyzna z Panny?

Mężczyzna z Panny testuje, naciskając przyciski i obserwując reakcje. Ci mężczyźni są z natury krytyczni, a jeśli uznają, że jesteś zbyt reaktywny, zostaną wyłączeni. Nie są fanami dramatów i ludźmi, którzy nie potrafią się kontrolować. Ci mężczyźni będą również sprawdzać cię w rozmowie i zwracać baczną uwagę na twoje odpowiedzi. Mogą wycofać się podczas rozmowy, aby pozwolić ci mówić i zobaczyć, czy nie strzelisz sobie w stopę. Mogą również przetestować cię, zadając pytania, na które już znają odpowiedzi.

Jak stwierdzić, czy mężczyzna z Panny cię lubi?

Będziesz wiedział, że Panna cię lubi, jeśli pamięta o tobie bardzo drobne szczegóły i robi wszystko, co w jego mocy, aby ci pomóc. Mężczyźni z Panny gardzą pomaganiem ludziom, których nie lubią. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że mężczyźni Panny są naturalnie tacy, więc nie jest to najbardziej wymowny znak. Największym wskaźnikiem będzie to, że poproszą o twoją opinię lub o pomoc w czymś. Mężczyźni z Panny są bardzo niezależni i samodzielni, więc jeśli nagle poprosi cię o pomoc, oznacza to, że cię lubi! Zwłaszcza jeśli pyta o twoją opinię w jakiejś ważnej sprawie.

Jak sprawić, by Panna za tobą goniła?

Zignoruj ​​go! Mężczyźni z Panny chcą tego, czego nie mogą mieć. To ich wewnętrzny perfekcjonista dzwoni w ich głowach. Pamiętaj, że mężczyźni z Panny boją się odrzucenia, co sprawia, że ​​pragną aprobaty w przebiegły sposób. Jeśli czasami zwracasz na niego uwagę, a potem przez większość czasu grasz spokojnie, naturalnie będą chcieli zdobyć twoją aprobatę i zaczną cię gonić. Bycie bardzo niezależnym i skoncentrowanym na swojej pracy lub nauce to również pewny sposób, aby skłonić ich do ścigania cię. Ci mężczyźni kochają pracowite, niezależne kobiety, więc nie mogą się oprzeć temu, że skupiasz się gdzie indziej!

Top 5 prezentów dla Panny

 1. Arkusze o dużej liczbie wątków: Mężczyźni z Panny cenią sobie praktyczne i wygodne przedmioty. Są bardzo wybredni w kwestii tekstur i docenią wysokiej jakości prześcieradła, które zapewnią mu komfort w nocy.
 2. Zestaw do pielęgnacji: Ci mężczyźni są bardzo zaangażowani w higienę osobistą! Kup mu zestaw do pielęgnacji, czy to do zarostu, czy do paznokci. Jeszcze lepiej, jeśli jest w walizce podróżnej, aby mogli zabrać go w drogę.
 3. Mikser: Połączenie zdrowia i gadżetu nigdy nie idzie źle z mężczyznami z Panny. Ich miłość do owoców i rutyny sprawi, że każdego ranka będzie sięgał po blender.
 4. W pełni zaplanowana podróż: Mężczyźni z Panny uwielbiają planować, ale jeszcze lepiej, jeśli ktoś już to zrobił! Pamiętaj, aby robić to w efektywny, zorganizowany i logiczny sposób. Ostatnią rzeczą, jakiej chce Twoja Panna, jest naprawianie problemów w ostatniej chwili.
 5. Inteligentny zegarek: Organizacja, zdrowie i komunikacja w jednym? Inteligentny zegarek to świetny prezent dla mężczyzny-panny! Mogą śledzić swoje kroki, odbierać połączenia i sprawdzać swój kalendarz.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Panna oraz Baran Zgodność

Panna oraz Byk Zgodność

Panna oraz Bliźnięta Zgodność

Panna oraz Nowotwór Zgodność

Panna oraz Lew Zgodność

Panna oraz Panna Zgodność

Panna oraz Funt Zgodność

Panna oraz Skorpion Zgodność

Panna oraz Strzelec Zgodność

Panna oraz Koziorożec Zgodność

Panna oraz Wodnik Zgodność

Panna oraz Ryby Zgodność

Więcej w człowieku zodiaku:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby