Rak i kompatybilność z rakiem

  kompatybilność raka i raka

Rak i rak: słodka i zmysłowa synergia! Ale uważaj na gry umysłowe…

Cancer and Cancer to słodkie, zmysłowe i synergiczne połączenie. Kiedy spotykają się dwa raki, to piękna rzecz do obserwowania i obserwowania, jeśli nauczyli się przekraczać swoje „toksyczne cechy” o niższych wibracjach (które wszyscy mamy) i wznosić się wyżej. Para Rak-Rak reprezentuje prawdziwą miłość, dwie bliźniacze dusze, które rozpoznają, widzą i rozumieją się nawzajem na najgłębszych poziomach. Piękny!

Romans i chemia seksualna

To jest niesamowicie namiętne, zmysłowe i romantyczne. Ponieważ mają ten sam znak, te dwie bratnie dusze pragną tych samych rzeczy w miłości i seksie; intymność, emocjonalną głębię, autentyczny związek i duchową więź. Są marzycielskie, współczujące, psychiczne i instynktowne - z równymi dawkami intuicji i potężnymi duchowymi i uzdrawiającymi darami.Rak ma naturalną leczniczą naturę. Są też naturalnymi empatami, co oznacza, że ​​wiążą się z otaczającym ich światem w sposób niepowierzchowny i oparty na uczuciach. Rak może odbierać myśli, emocje i wewnętrzne pragnienia, potrzeby i pragnienia innych. Zakochani i pozytywnie ukierunkowani oznacza to, że często odgrywają rolę doradcy, słuchacza i opiekuna; coś, co ich partner z rakiem ceni poza słowami! Oba raki w tym związku uwielbiają tę cechę w drugim.

Co więcej, oboje są dawcami, ale tak samo kochają otrzymywać. To z pewnością stworzy skwierczącą chemię i gorący romans, o ile jeden nie stanie się nadmiernie dominujący, a drugi uległy. Istnieje tendencja do uległości lub jednego partnera do naśladowania drugiego. Może to powodować problemy, jeśli nierównowaga narasta, a nierozwiązane napięcia lub problemy w komunikacji zostaną przeoczone… Niemniej jednak romans, wspólna potrzeba intymności i wartości seksualne są zawsze wysokie w tym miłosnym dopasowaniu.

Podniecenia obejmują fizyczny dotyk, czułe masaże, miłe i szczere gesty, kontakt wzrokowy i wpatrywanie się w oczy, współczucie, empatię oraz głębokie i szczere uczucia. Rak jest jednym z najmniej powierzchownych i logicznych znaków zodiaku, dlatego działają na tych samych falach, co oznacza, że ​​wiedzą, czego druga osoba potrzebuje w dokładnych ilościach… Niezależnie od tego, czy będzie to wsparcie duchowe, czy wyzwolenie seksualne, czy romantyczny miękki dotyk fizyczny lub para słuchania uszy; ci dwoje kochanków całkowicie instynktownie reagują na swoje nastroje i uczucia. Pozytywnie, zapewnia to błogość, magię i uduchowione poddanie się w sypialni. I mogą być bardzo zabawne i kreatywne! Uwielbiają wykorzystywać swoją wyobraźnię połączoną z psychicznym dotykiem, gdy zadowalają swojego partnera.

Nawet w przyjaźni i związkach platonicznych Rak i Rak będą mieli wzajemny szacunek i miłość do siebie. Mogą na przykład pobudzać kreatywność innych i zapewniać wsparcie emocjonalne i pewność, jeśli ktoś zaczyna być nieśmiały lub wrażliwy w środowisku społecznym. Nowotwory rozumieją się nawzajem i jak działają, nawet dzieląc się telepatyczny & psychiczny połączenie. Romantyczne tęsknoty Raka-Raka można skierować na sztukę, muzykę, biznes oraz możliwości edukacyjne i zawodowe, jeśli czują, że chcą pozostać przyjaźni. To może być mocna para tak czy inaczej!

Rodzina i Małżeństwo

Ponieważ oboje są rządzeni przez astrologiczny dom, korzenie, fizyczne fundamenty i bezpieczeństwo - rodzinę, a konkretnie także „matkę”; ta dwójka znajdzie wspólny rezonans i rodzaj ciepła, który jest rzadki i niewypowiedziany. Dzielą się instynktowną wiedzą, połączeniem, które czasami wykracza poza potrzebę słów. „Docierają” do siebie nawzajem i często potrafią porozumiewać się i rozmawiać poprzez spojrzenie, ruch fizyczny lub gest z intencją. Intencja jest tu słowem kluczowym.

Jako naturalni empaci, te gołąbki są w stanie przekazywać swoje uczucia, a nawet myśli poprzez język ciała i kontakt wzrokowy. I przez subtelne ruchy . Wszystko jest energią i Rak to rozumie. Głębokie połączenie ze światem emocji i uczuć otwiera drzwi do otwierających umysł rozmów oraz wspólnych pasji i hobby. Mają takie same lub podobne style wychowywania dzieci. Ogólnie rzecz biorąc, jest to wspaniały mecz miłosny!

Przyjaźnie i partnerstwa platońskie

Kreatywność, pomysłowe prezenty, silne instynkty i intuicja to słowa kluczowe związane ze znakiem zodiaku Rak. Jeśli ta dwójka zbierze się razem w jakiś skoncentrowany na sercu, bratersko-siostra sposób w ramach projektu lub przedsięwzięcia społecznego lub w biznesie; spodziewaj się niesamowitych pokazów pracy zespołowej, współczującego przewodnictwa i podążania za nimi oraz niezwykłych pomysłów! Nowotwory, które łączą siły w przedsięwzięciach i projektach, komunikują się ze sobą niemal jak delfiny; każdy może być zahipnotyzowany poziomem wsparcia, współpracy, pracy zespołowej, wrażliwości i troski, jaką okazują innym. Jeśli chodzi tylko o nich dwoje, mogą wystąpić pewne problemy z uległością i biernością – brakuje akcji i bezpośredniego ruchu. Na przykład mogą utknąć na etapie snu lub wyobraźni.

W kręgach przyjaźni i towarzyskich wszyscy wiedzą, że ci dwaj kumple będą gotować jedzenie! Ponadto sugerowanie najlepszego romantycznego filmu do obejrzenia, tworzenie ciepłej i pocieszającej atmosfery, znajdowanie sposobów na wprowadzenie kreatywności do programu i pomaganie innym w zrozumieniu, że empatia, życzliwość lub troska mogą być równie ważne jak śmiech i podekscytowanie. Życie to yin i yang, a dwa raki razem przynoszą DUŻO yin, kobiecej i pasywnej energii. Jak na ironię, a być może przeciwnie, pobudzają się nawzajem do znalezienia wewnętrznej harmonii, więc może się okazać, że jeden z was przyjmie bardziej wiodącą rolę, podczas gdy drugi oferuje ciche wsparcie.

Nowotwory mogą być dość nieśmiałe i wycofane nawet w środowisku biznesowym lub przyjacielskim. Nastrój, łagodna depresja i niska samoocena to powszechne szaleństwa lub wady związane ze znakiem Raka. Jeśli czytając to, jesteś kolegą z Raka, możesz znaleźć sposoby, aby wydobyć swojego przyjaciela na światło dzienne i pomóc mu ponownie odkryć radość, szczęście i kolor. Sztuka, muzyka i kreatywność to pewny sposób na podniesienie ich wibracji, a jednocześnie uzdrawiasz i przypominasz sobie o sile pozytywności i towarzystwa w tym procesie! Nie bój się wyrażania siebie. Pomimo tego, co wiele osób chce sugerować, wielu ludzi wiecznie męczy się taką powierzchowną i „fałszywie optymistyczną” rzeczywistością. Każdy kocha marzycielskiego, nieco mistycznego i wrażliwego przyjaciela, który jest w stanie wprowadzić łagodną i błogą atmosferę do grupy.

Inspirujcie się nawzajem i dajcie się zainspirować… To pomoże wam poczuć się bardziej połączonym ze swoim ciałem i sobą, a tym samym bardziej akceptowanym w grupie społecznej. Potrzebny jest świat głębi, emocjonalnej mądrości i inteligencji, współczującego zrozumienia oraz kobiecej i astralnej wiedzy (niezależnie od płci). Platoniczna więź miłosna Rak-Rak jest tutaj, aby pokazać innym bezwarunkową miłość i prawdziwe znaczenie ucieleśnienia współczucia.

Rzeczy, na które należy uważać Czerwone flagi i ostrzeżenia!

Jedną z największych czerwonych flag i rzeczy, o których należy pamiętać, jest skłonność do manipulacji tym znakiem. Obejmuje to gry umysłowe. Rak uwielbia drażnić, manipulować i nakręcać swojego partnera, gdy czuje się niepewnie lub w złym nastroju. Jednak w przeciwieństwie do innych znaków, takich jak figlarny Lew lub pozytywne Ryby, które mogą być w stanie potraktować to jako przekomarzanie się i zamienić je w żart, Rak jest bardzo wrażliwy.

Co się dzieje, gdy dwoje nadwrażliwych, nadmiernie emocjonalnych i żywiących urazę osób z depresją żyje lub wchodzi ze sobą w interakcje każdego dnia? Chaos. Totalna, diaboliczna, destrukcja i chaos. Rak i Rak muszą być bardzo uważni, aby kontrolować swoją wrażliwość i projekcje. Również angażowanie się w uzdrawianie, takie jak spotkanie z uzdrowicielem dźwięku lub praktykującym Reiki, lub po prostu codzienna medytacja, zdziała cuda. Te dwie osoby mają bardzo wrażliwą konstytucję, więc każdy zły wybór diety lub stylu życia może mieć poważne negatywne skutki dla ich zdrowia emocjonalnego i psychicznego.

Emocjonalnie i psychicznie, Rak i Rak są parą stworzoną w niebie, kiedy są w najlepszej formie. Jednak kiedy są na najniższym poziomie, grając ich cechy cienia (wewnętrzna ciemność), może to być piekło na ziemi. Możesz spodziewać się wybuchowych kłótni, przemocy psychicznej, skrajnej manipulacji emocjonalnej, niechęci i złośliwości oraz prób zadania bólu i nieświadomej traumy kochankowi. Och, czy wspominałem, że Raki też są mistrzami urazy?!

Ogólna ocena procentowa raka i raka :

Miłość: 9

Synergia seksualna: 8

Emocje i więź emocjonalna: 9

Połączenie intelektualne i psychologiczne: 8

Prawdziwa miłość/kompatybilność z bratnią duszą: 10

Więcej kompatybilności

Nowotwór oraz Baran Zgodność

Nowotwór oraz Byk Zgodność

Nowotwór oraz Bliźnięta Zgodność

Nowotwór oraz Nowotwór Zgodność

Nowotwór oraz Lew Zgodność

Nowotwór oraz Panna Zgodność

Nowotwór oraz Funt Zgodność

Nowotwór oraz Skorpion Zgodność

Nowotwór oraz Strzelec Zgodność

Nowotwór oraz Koziorożec Zgodność

Nowotwór oraz Wodnik Zgodność

Nowotwór oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta