Tatuaże Cardi B i ich znaczenie

  Tatuaże Cardi B

Z przebojami numer 1 i pierwszą nagrodą Grammy zdobytą przez artystkę solową, Cardi B ugruntowała swoją pozycję muzycznej rodziny królewskiej. Wśród przeprosin na scenie od jej męża, który znowu się rozstał, za przebojową współpracę z Maroon 5, jest na ustach wszystkich. Od jej teledysków po stylizacje z czerwonego dywanu, jej tatuaże stały się częścią jej wyglądu. Tutaj rozkładamy, czym jest każdy z nich i co oznaczają…

Samuela

  Tatuaż Cardi B
Przez: Świergot

W podobnym czerwonym piśmie jak Tommy G, inny mężczyzna jest uwieczniony na Cardi B – tym razem na karku. Choć tajemniczy Samuel jest nieznany fanom artystki, powszechnie przyjmuje się, że jest to hołd złożony jednemu z jej byłych kochanków. Jednak w przeciwieństwie do Tommy'ego G, imię Samuela zostało od tego czasu zasłonięte przez kolorowego motyla, chociaż jeśli przyjrzysz się uważnie, krawędzie czerwonych liter nadal będą widoczne.

Zrównoważyć

  Tatuaż Cardi B
Przez: Instagram

Źródło: Popsugar Najwyraźniej tatuowanie imion jest językiem miłości dla Cardi B, która również ma wytatuowane imię swojego męża Offseta na lewym udzie. Tym razem tatuaż jest w kolorze czarnym, chociaż nadal pozostaje w charakterystycznym gryzmolonym kursywie, pasującym do imion jej byłych. Chociaż ten związek był dobrze udokumentowaną, burzliwą sagą, widząc ucieczkę w 2017 roku, a także nagłówki gazet pomiędzy i przybyciem dwójki dzieci, można śmiało powiedzieć, że ten tatuaż jest mały kawałek układanki.



Hennessy

  Tatuaż Cardi B
Przez: Instagram

Obok jej kochanków pojawia się imię siostry Cardi B: Hennessy, której imię jest wypisane w dużej mierze wewnątrz jej lewego bicepsa, ozdobionego 3 różami. To imię Hennessy'ego przyczyniło się do powstania pseudonimu scenicznego „Cardi B”, w którym raper otrzymał przydomek „Bacardi”, aby pasował do alkoholowego imiennika jej siostry. Chociaż Bacardi prawnie zapobiegł używaniu tej nazwy w celach zawodowych, powszechnie spekuluje się, że stąd pochodzi pseudonim sceniczny „Cardi B”.

Belckis

  Tatuaż Cardi B
Przez: rafineria29

Szaleństwo artysty wychowanego w Bronxie na tatuaże z imionami rozciąga się również na zakres miłości własnej, gdzie „Belkis” jest wytatuowany na jej prawym nadgarstku, znowu czarnym pismem. Prawdopodobnie będzie to skrócona wersja jej imienia rodowego: Belcalis.

Lojalność ponad tantiemy

  Tatuaż Cardi B
Przez: Instagram

Ta mantra jest wypisana ciągłą kursywą na czarno po wewnętrznej stronie prawego bicepsa piosenkarki Yellow Bodak. Konkretne znaczenie jest nieznane, chociaż można powiedzieć, że wyrażenie to jest w dużej mierze zgodne z marką, z jej korzeniami z Bronxu i uczciwymi tekstami.

Kocham cię

  Tatuaż Cardi B
Przez: Instagram

Za jej prawym uchem widnieją symbole „Kocham cię”, naznaczone gestami amerykańskiego języka migowego. Całość ozdobiona małą czerwoną gwiazdką.

Gepard

  Tatuaż Cardi B
Przez: Rafineria29

Ocierający się o lewe biodro Cardi B to gepard, siedzący wyprostowany i szarmancki. Znaczenie tego jest nieznane, chociaż jej piosenka „WAP” z 2020 roku, w której występuje Megan Thee Stallion, przedstawia raperkę prowokacyjnie pozującą w stroju z nadrukiem geparda.

Paw

  Cardi B tatuaż na plecach
Przez: Instagram

Być może najbardziej widocznym tatuażem w kolekcji Cardi B jest paw, który wytatuowała, rozciągający się od jej prawego biodra aż do kolana. W przeciwieństwie do wszystkich jej pisemnych tatuaży, w kolorze czarnym lub czerwonym, ten tatuaż składa się z żywej palety kolorów. Został pierwotnie wytatuowany w 2010 roku, dlatego widząc, jak kolory zaczynają blaknąć, został uzupełniony w 2020 roku przez kalifornijskiego artystę tatuażu, Jamiego Schene.

Kwiaty

  Cardi B tatuaż na plecach
Przez: Instagram

Konkurencjami z pawiem pod względem skali i żywiołowości są kwiaty i motyle, które kwitną od góry pleców raperki do jej lewego uda. To była kolejna praca Jamiego Schene, która zgodnie z podpisem Cardi na Instagramie podczas odsłonięcia tatuażu: „zajęło [jej] kilka miesięcy”.

Tommy G

Na wewnętrznej stronie prawego nadgarstka, czerwoną kursywą, nagrodzona Grammy raperka ma imię swojego byłego chłopaka Tommy'ego G. Podczas występu w reality show „Love and Hip-Hop” związek Cardi B ze współ- gwiazda Tommy G była dobrze udokumentowana. Chociaż rozstali się w 2016 roku, jego nazwisko nadal ma stałą pozycję u jego byłej dziewczyny, która nadal ma na sobie jego imię, chociaż teraz jest nieco wyblakłe.