Zgodność Barana i Barana

  Zgodność Barana i Barana

Oprócz zasadniczych charakterystycznych podobieństw znaku słońca Barana, a tym samym silnej wzajemnej znajomości, podwójny kardynalny element ognia między nimi tworzy prawdopodobnie najbardziej magnetyczną możliwą kombinację, która tworzy intensywną atrakcyjność i delikatną zgodność.

Pobudliwy, asertywny i impulsywny Baran wie, co lubi i nie waha się iść naprzód w tym kierunku w oddany sposób. A jeśli chodzi o pociąg do kogoś; bardzo romantyczne w swoim podejściu.

W kombinacji 2 arian przyciąganie do siebie jest bezpośrednie i pełne optymistycznego idealizmu.

Zaczyna się to łatwo, ponieważ nawiązanie kontaktu z kimś, kto ma taką samą szybkość i klarowność komunikacji, żartobliwy charakter i wysokie standardy lojalności i szacunku, może im przynieść ulgę.

Jako przyjaciele tworzą idealny zespół, a jako kochankowie tworzą pełen pasji i przygód związek.

Zakochany Baran jest podekscytowany, lojalny i „wszystko w” swoimi romantycznymi gestami i uwielbieniem dla drugiego.

Dlatego dwoje zakochanych Baranów będzie wyglądać jak najlepsi przyjaciele dla otaczających ich osób i będzie nieść wysoce energetyczny, jasny, pozytywny i kochający zabawę blask.

Jako te same znaki, a więc w połączeniu w cyklu zodiaku, w harmonii intensyfikują swoją energię i aktywnie tworzą ciągłą nowość.

Rozpoznają podobne marzenia, aspiracje i poziomy zaufania do siebie nawzajem, co czyni ich silnie magnetycznymi prawami natury. To, co wydaje się znajome i co rozpoznajemy w sobie, jest o wiele łatwiejsze do głębokiego zaufania, a ten poziom bezpieczeństwa i pewności zapewnia im obojgu chronione połączenie Miłości.

Jako jednostki, Barany są silnymi motywatorami dla swoich przyjaciół i chętnie angażują się w bycie wspierającym przyjacielem, o jakim marzyłaby każda osoba.

Aby jednak zbudować związek, przyjaźń, choć kluczowa, jest kluczem, ale nie jedynym istotnym trybikiem w związku. Konieczne jest utrzymanie współtwórczości i wzajemnej gotowości do kompromisu i kierowania pragnieniami, aby pozostać w harmonii i nie tylko uzupełniać, ale w pełni wspierać nawzajem swoją wizję, misję i zainteresowania.

W zdrowym stanie Baran jest absolutnie zdolny do zapewnienia tej intencji, ale powiedziawszy to, ten młody znak ognia nie zawsze jest tak skoncentrowany i ma wiele tendencji, które wymagają dużej samokontroli, aby je przekroczyć.

Muszą nauczyć się, jak budować konstruktywne ujście dla swojej intensywnej energii i nie pozwolić, aby ich własne interesy przeważały nad osobistą przestrzenią i jurysdykcją innej osoby.

Arianie są tak bardzo świadomi własnego interesu, że nie ma zbytniej tolerancji dla objazdów i rozproszeń, zwłaszcza gdy brakuje im logiki, rozsądku i przejrzystości.

Kiedy sytuacja nie pozwala na swobodę pójścia naprzód i manifestowania swoich ideałów i marzeń, Baran nie ma problemu z odwróceniem się i pozostaniem na miejscu z własnej woli, ponieważ jest to przygoda, której szukają i zwycięstwo nad każdym wyzwaniem, które pojawia się na ich drodze która przynosi nagrodę w postaci chwały, której nie wstydzą się żądać.

Niechęć do posłuszeństwa jakiejkolwiek innej misji niż ich własna powoduje, że reagują agresywnie na to, co i ktokolwiek blokuje ścieżkę i kierunek przewidywanego celu.

W połączeniu z głęboką troską i uwielbieniem, jakie mogą mieć dla ukochanej osoby, ta determinacja i oddanie własnej Woli może spowodować bolesne zniszczenie niegdyś w pełni spójnej wspólnoty, gdy brakuje wzajemnego zainteresowania. A między dwoma Baranami ta kruchość jest wzmacniana do poziomu, który czyni to delikatne połączenie. Obaj partnerzy wyrażają swój ból po stracie w podobny sposób na zewnątrz, a ich namiętny, ognisty i tępy gniew będzie tylko agregował bardzo gorące konflikty.

Muszą nauczyć się, jak radzić sobie z rozczarowaniem i żalem, stając się bardziej elastycznymi i idąc na kompromis w pewnych sytuacjach, które wymagają poszerzenia ich akceptacji. W przeciwnym razie każda drobna niezgoda wywoła kłótnię, której nie warto toczyć, ponieważ jej powtarzanie szybko wypala partnerów i rozdziela ich.

W ramach tego braku opanowania ich silnej i agresywnej Woli może wystąpić brak równowagi przestrzeni osobistej między nimi. Ta ingerencja dominacji i kontroli może dość szybko złamać harmonię i zwrócić arian przeciwko sobie z taką samą intensywnością, jak ich przyciąganie. Jak magnesy, są albo całkowicie przyciągani, albo całkowicie odpychani, i to właśnie sprawia, że ​​związek między nimi jest bardzo delikatny i kruchy.

Świadczy to o dużym wymogu osobistej świadomości po obu stronach, względnie dojrzałym poziomie samokontroli, a przede wszystkim; zdrowy zmysł panowania nad złością.

To prowadzi nas do największego wyzwania, jakie może napotkać w związku miłosnym; utrzymywanie i budowanie długoterminowej więzi, która nadal jest tak pozytywna i jasna, jak w ich „fazie miesiąca miodowego”.

Teraz znudzenie się sobą nie będzie problemem, a utrzymywanie „gorącego” związku nie jest problemem.

Sedno tkwi w znalezieniu i rozwinięciu niezbędnej nawigacji ich temperamentu i bezpośredniości. To ukoi czułą granicę między dwoma archetypami wojowników, które ochoczo i impulsywnie w nich żyją.

Podążanie tymi podobnymi ścieżkami osobistej ewolucji sprawia, że ​​nie zaleca się braku przestrzeni w jakiejkolwiek relacji między nimi.

W otwartości i czystości mogą celowo poświęcić swoją Wolę, aby przekroczyć swoje destrukcyjne tendencje i znaleźć sposób na równe wspieranie się nawzajem i odłożenie wszelkich różnic na bok lub w bardziej konstruktywnym świetle.

Pomocne mogą być;

-Skupienie się na własnych pragnieniach, wizjach i intencjach i nienastawianie się zbytnio na drogi innych. Utrzymanie indywidualnej odpowiedzialności za ścieżkę, którą chcą kroczyć, a nie rozpraszanie lub oszukiwanie innych, aby kontrolować ich kierunek.

-Znajdowanie sposobów wyrażania siebie w sposób pozbawiony przemocy i utrzymywanie przestrzeni dla innych, zamiast tego wypełniali to własną chciwością i otwartością.

- Posiadanie wystarczającej przestrzeni i czasu na wyrażanie dużych ilości energii na różne sposoby, a następnie ponowne zjednoczenie we wzajemnym entuzjazmie dla tej samej sprawy.

I wreszcie, być może najważniejszy instrument harmonii; wzajemne zaufanie do uczciwości i niewinności, jeśli chodzi o osobiste potrzeby i chęć manifestowania pewnych wizji.

Oznacza to uznanie piękna ich szczerej natury i pozostawanie otwartym, uczciwym, szczerym i bezpośrednim w przyzwoitych manierach, gdy istnieje konflikt interesów lub brak porozumienia.

Długotrwały związek może być i, szczerze mówiąc, będzie ciężką pracą, ponieważ kardynalna natura, którą niosą, pozostawia bardzo mało miejsca na wytrwałość i cierpliwość, aby wytrwać w procesie znajdowania stabilności w skądinąd często napiętej i dynamicznej relacji.

Skłonność do oderwania się i odejścia jest łatwo wyzwalana, jeśli więź nie jest wystarczająco godna uczciwego i głębokiego samodoskonalenia.

Intensywność konfliktu ukazuje się jako odzwierciedlenie agresywnej natury głęboko w tym młodym znaku, a kiedy destrukcyjny wpływ gniewu i temperamentu zagraża pomyślności tego, na czym naprawdę im zależy, może to być najskuteczniejsza pobudka do poprawy i dostosuj czasami szkodliwy i nierozważny interes własny tego kardynalnego znaku ognia.

Konfrontacja z wzorcami, które nosisz w sobie poprzez lustro intymności, wymaga głębokiej samorealizacji i analizy.

Ale dla Barana, który wyzwala tylko odwagę, by przekroczyć martwe punkty, które starają się odkryć, ponieważ jest to wymagane, aby być liderem, o którym marzą.

Potrzeba głębokiej troski zarówno o Jaźń, jak i o innych, aby być gotowym do stawienia czoła tak wewnętrznemu i duchowemu wyzwaniu. Ale gdy związek pogłębia świadomość nad Jaźnią, dwójka Arian ma ogromny potencjał do opracowania bardzo cennych narzędzi, które pozwalają na konstruowanie ich ewolucji.

Nagroda okazuje się owocna i łatwa we wszystkich innych dziedzinach życia, ponieważ Baran ma najwięcej do nauczenia się.

Nauczyciel uczy tego, czego sami muszą się nauczyć, iz tego powodu archetyp Barana reprezentuje przywódcę. Są najmłodsi i dlatego muszą uczyć się wszystkiego od podstaw, ale to czyni ich wystarczająco doświadczonymi i wykwalifikowanymi, aby być bardzo stabilną i królewską postacią.

To jest srebrna podszewka ich własnego interesu; można wiele zyskać, uczciwie patrząc w głąb siebie, aby zobaczyć, jak ich agresja ostatecznie zawsze prowadzi do samozniszczenia. A to powoduje, że prawie wszyscy znajdują motywację do rozwoju.

Z tą nadzieją, że chcą się rozwijać i chcą przekraczać, pojawia się okazja do zobaczenia wielkiego piękna w indywidualnym rozwoju, a z taką świadomością nie tylko łatwiej jest dać sobie nawzajem przestrzeń, ale także motywować się nawzajem do kontynuowania odwagi i łaski na podróż wzajemnego samodoskonalenia.

To sprawia, że ​​​​przyszła podróż jest całkiem atrakcyjna dla Barana z natury konkurencyjnego i kierującego się wyzwaniami.

Ich dążenie do wykazania się odwagą i uczciwością jest aktywowane przez wyzwanie, a świętowanie symbiotycznego wzrostu w wyniku prawie gwarantowanego zwycięstwa sprawia, że ​​bogata nagroda za tę trudną podróż jest bardzo atrakcyjna dla Barana, którego naturalną ścieżką jest poszukiwanie najwyższy potencjał.

Więcej kompatybilności

Baran oraz Baran Zgodność

Baran oraz Byk Zgodność

Baran oraz Bliźnięta Zgodność

Baran oraz Nowotwór Zgodność

Baran oraz Lew Zgodność

Baran oraz Panna Zgodność

Baran oraz Funt Zgodność

Baran oraz Skorpion Zgodność

Baran oraz Strzelec Zgodność

Baran oraz Koziorożec Zgodność

Baran oraz Wodnik Zgodność

Baran oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta