Zgodność Barana i Byka

  Zgodność Barana i Byka

Silnie napędzani wzbogacającą nowością wiosny, młodzi Arian i Byk mają pozytywne i entuzjastyczne podejście do odkrywania zmiennych i bogatych doświadczeń życiowych. Ta piękna alchemia sprawia, że ​​nowy romans między nimi staje się bardzo ekscytującą i pełną pasji podróżą, która wciągnie ich równie mocno.

Widzą radosny potencjał silnej chemii i odczują ogromną ulgę we wzajemnej lojalności, którą są gotowi okazać w rozszerzaniu intymności i wspólnoty.

Jako kardynalny znak ognia Baran ma zupełnie odwrotną instynktowną strukturę niż niezmienna ziemskość Byka.

Podczas gdy jeden zaciekle posuwa się naprzód w pobudliwym idealizmie, drugi łagodnie tonie w najlepiej wiecznym komforcie obecności w materialnej rzeczywistości „Teraz”.

Ale z tą opozycją przychodzi piękny punkt równowagi i harmonii.

Ogień Barana potrzebuje solidnego gruntu, aby się rozprzestrzeniać i być niesionym, podczas gdy element ziemi Byka korzysta z transformacyjnej mocy ognistego zniszczenia, które prowadzi do nowego stworzenia.

W harmonii stwarzają możliwości dla ognia, aby płonął i rozjaśniał swoje światło, a ziemia rozkwita do zapłonu cykli, gdy kwitnie natura.

Nietrudno sobie wyobrazić ogromną adorację, jaka płynie z wzajemnego uzupełniania się.

Ogień uczy, że piękno tkwi w nieustannie rozszerzającej się i zmiennej esencji natury, podczas gdy ziemia rodzi rozkwit życia i pozwala na łaskawe rozkwitanie.

Ta równowaga między transformującym męskim aktem manifestu a zmysłowo receptywną kobiecą troską tworzy stabilny i solidny fundament, na którym Baran i Byk mogą budować związek.

Zdrowa otwartość, którą są w stanie wspólnie stworzyć, zapewnia dużo przestrzeni i możliwości dla wielu zabawnych, zmysłowych i kreatywnych doświadczeń, którymi można się cieszyć w błogości i głębokim uczuciu.

Daje to ich kompatybilności wysoce wzbogacający potencjał. Ten związek zdecydowanie zasługuje na troskę, współczucie i długotrwałą miłość.

Pięknie witalny i żywy romans, zapewniony przez dwoje partnerów, którzy szukają ekscytujących romansów i współtworzących więzi.

Aby związek odniósł sukces, miłość i przyciąganie nie są jedynymi niezbędnymi elementami.

Aby symbiotycznie wzrastać w wyniku intymnej więzi, potrzebna jest funkcjonalna i szczera komunikacja, jasne granice osobiste oraz wysoki poziom szacunku, współczucia i akceptacji.

Biorąc to pod uwagę, niezwykle ważne jest, aby Baran i Byk nauczyli się, jak poruszać się po ich prawie przeciwnych naturach i znaleźć zakotwiczone zaufanie do czystości i niewinności ich wspólnych wartości.

Chociaż może się wydawać, że są sobie przeciwni, głębsze wartości stojące za ich decyzjami i pragnieniami są bardziej podobne, niż im się wydaje, iz tego powodu wysoce zaleca się budowanie siły wokół ich podejrzliwości i osądu.

Mając świadomość siły tkwiącej w ich fundamencie, powinno być zapewnione wystarczające bezpieczeństwo i wsparcie dla obu partnerów, aby nadzieja prowadziła ich przez procesy uczenia się, które prowokują w sobie nawzajem. To odrzuca wszelkie obawy przed destrukcyjnym ryzykiem niezgodności i wzmacnia początkowo kruchą więź.

W otwartości na przekraczanie granic może być stosunkowo łatwo osiągnąć piękny wzrost we wszystkich warstwach zdrowego związku.

Żarliwy charakter tych młodych znaków słońca ma pozytywny wpływ na ich motywacyjny i inspirujący wpływ na siebie nawzajem. Wystarczy spojrzeć na sposoby, w jakie uzupełniają się nawzajem, aby wypełnić swoją historię kolorem i ekspansją. A na dodatek istnieje równowaga między tym, ile wnoszą w to wkładu.

Tworzą dobry zespół na zdrową, szybką i zmysłową podróż, jeśli Baran znajdzie więcej cierpliwości w stosunku do nieelastycznego, a czasem stagnacyjnego Byka, i jeśli Byk pozwoli sobie na większą tolerancję wobec często przytłaczająco asertywnego i pobudliwego Barana.

Rozumiejąc intencjonalną istotę i cel wzajemnych naturalnych pragnień i popędów, wiele się uczą poprzez inspirację i wzbogacenie swoich osobistych doświadczeń we własnej strukturalnej rzeczywistości.

Obdarzają się nawzajem nowością, która silnie i zachęcająco dodaje.

Na przykład dla Byka równie ważne jest nauczenie się, w jaki sposób ryzyko i wyzwania przynoszą dreszczyk życia i rozwoju, jak dla Barana nauczenie się dostrzegania i zatapiania w bogactwie wszystkich niuansów życia, aby naprawdę czuć zadowolona.

Są to dary równie wzbogacające duszę i dlatego ich związek może być pełen błogości i prawdziwej poprawy i odkrycia.

Baran wnosi nieustanną nowość do uczuć, smaku, koloru, dźwięku i zapachu życia, podczas gdy Byk dba o to, by te podstawowe elementy były w pełni rozkoszowane, a także doceniane i szanowane za ich czystą wartość.

Jeśli Byk potrafi docenić podniecenie Barana i cierpliwie nauczyć go piękna zwalniania, Baran zapewni dużo ciepła i bezpieczeństwa. Okazja o wielkim znaczeniu, ponieważ mogą w końcu się poddać i pozwolić, aby nagroda za ich odważną pracę pielęgnowała ich. To łagodzi ich skądinąd niespokojne uczucie bycia żywym, aw takim spokoju istnieje wielki potencjał indywidualnego rozwoju.

A kiedy Baran wie, jak inspirować i rozpalać Byka, biorąc pod uwagę ich pokojową i oswojoną naturę, otwiera wiele drzwi wzrostu i ekspansji dla upartego, a czasem nieruchomego Byka.

Jest to silny sposób, w jaki dodają do triumfu swoich najgłębszych pragnień i „przeżywają” jeszcze kilka stopni wsparcia, harmonii i silnej zachęty.

Biorąc to pod uwagę, żaden ze znaków nie lubi być prowokowany ani popychany, a obaj w bardzo młodzieńczy sposób będą okazywać swoją frustrację uporem, temperamentem, a nawet agresją.

Tak więc poświęcenie czasu i wspólna sprawa to coś, czego należy być świadomym przez cały związek.

Wymagana samokontrola nad tymi tendencjami do wybuchu jest osobistą odpowiedzialnością obu osób, a jeśli nie chcą dojrzeć swoich złowrogich wzorców, istnieje duże ryzyko, że będą mieli bardzo gorące kłótnie i walki.

Na szczęście dla nich, jako sąsiednie znaki, mają swoją planetę Merkury w podobnych pozycjach i najprawdopodobniej we wzajemnym znaku, co wzmacnia i pozwala im dość łatwo zharmonizować się w komunikacji i rozmawiać o sprawach w bardziej empatyczny, dający i zrozumiały sposób.

Inną trudną dynamiką, która może wystąpić, ale nie brakuje rozwiązania, jest zazdrość.

Eksperymentalne flirty Barana kolidują z zaborczym symptomatycznym zachowaniem wysoce opiekuńczego i oddanego Byka, który podobnie jak Baran ma sporo niepewności do przekroczenia.

Pokazują to na różne sposoby i tylko z dużą dozą współczucia mogą zaakceptować te impulsywne i instynktowne zaprogramowania i okazać wystarczającą troskę, aby wspierać się nawzajem w ich podróży ku suwerenności.

Wrażliwość romantycznej więzi ujawnia te ukryte słabości, dlatego ważne jest, aby na wczesnym etapie związku mówić otwarcie i szczerze o osobistych granicach, które są odzwierciedleniem tego, czego obie osoby chronią i strzegą.

Im wcześniej, tym lepiej dla tych rozmów, ponieważ obaj nie tylko mają wysokie standardy, ale są również jak byki w sklepie z porcelaną i czasami nieświadomie i nieumyślnie je przekraczają.

Ta komunikacja powinna obejmować dzielenie się wartościami dotyczącymi preferencji miłosnych, tego, jak zachowywać się publicznie i czuć się szanowanym podczas interakcji z innymi ludźmi oraz wszystkimi innymi obszarami, w których najprawdopodobniej Baran może nieumyślnie wywołać Byka przez jego nieświadomość potrzeb innych ludzi.

Ich impulsywność może być pobudliwa i być pięknym katalizatorem radości, ale czasami skutkuje też pochopnymi i/lub tępymi działaniami, które przekraczają lub nawet prowokują często sztywne i ciasne granice ich Taureańskiego partnera.

Zdobycie tolerancji jest zatem kluczowe zarówno dla Barana, jak i Byka, ponieważ poruszają się z bardzo różnymi prędkościami i mają tak zmienne potrzeby. Na przykład Baran będzie naturalnie bardziej wymagał uwagi i dlatego szuka potwierdzenia lub uznania poza związkiem.

Mogą się wiele nauczyć od łaski i życzliwości w przemyślanych ruchach, które wykonuje Byk, a Byk czerpie duże korzyści z bycia zainspirowanym do podjęcia większej ilości działań i uniknięcia stagnacji poprzez nabranie części odwagi i siły woli, które Baran musi uszanować własne interesy i dobrowolnie domagają się swoich potrzeb.

Kiedy oboje chcą się rozwijać jako jednostki, nie powinno być zbyt wielu walk o władzę, pomimo nieuniknionej biegunowości dynamiki między katalizatorem a stabilizatorem.

Żaden z tych znaków nie przypomina mentalnych objazdów i zachowań manipulacyjnych, więc bycie uczciwym i otwartym na siebie nawzajem najprawdopodobniej będzie ich największą siłą.

Jako rada; nauczcie się wzajemnie szanować oczywiste cechy innych i narażać swoje potrzeby do punktu równowagi i wzajemnych korzyści.

Ponieważ w takiej sytuacji związek między Baranem a Bykiem jest bardzo szczególny.

Więcej kompatybilności

Baran oraz Baran Zgodność

Baran oraz Byk Zgodność

Baran oraz Bliźnięta Zgodność

Baran oraz Nowotwór Zgodność

Baran oraz Lew Zgodność

Baran oraz Panna Zgodność

Baran oraz Funt Zgodność

Baran oraz Skorpion Zgodność

Baran oraz Strzelec Zgodność

Baran oraz Koziorożec Zgodność

Baran oraz Wodnik Zgodność

Baran oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta