Zgodność Barana i Wagi

  Zgodność Barana i Wagi

Jako przeciwne znaki zodiaku, Baran i Waga są bardzo do siebie przyciągane, ponieważ biegunowość ich pozycji tworzy duże napięcie energetyczne, a tym samym dynamikę magnetyczną

Może to być intrygujące podczas ich pierwszego spotkania, szczególnie dla ciekawskiego Barana, który zawsze szuka nowych przygód i rozwija się w potencjale każdego wyzwania, oraz Wagi, która nieustannie wypatruje piękna i nowości w świecie, którego tak bardzo pragną. związać się w jakiejkolwiek formie partnerstwa.Do tego dochodzi wysoki potencjał rozwoju osobistego, ponieważ ich przeciwne sposoby zapraszają się nawzajem do nowych procesów uczenia się i zapewniają im wzajemne uzupełnianie się. Obaj posiadają cechy, których brakuje drugiemu. I obaj są wystarczająco chętni, aby zapewnić te cechy bez potrzeby wkładu w zamian, jest to obdarzone ich naturalnym projektem.

I o ile Baran może nauczyć Wagę poprzez przykład, do czego może prowadzić ekspansja siły Samoświadomości i Woli tworzenia, o tyle Waga automatycznie nauczy swojego partnera wszystkiego o utrzymywaniu równowagi i ponoszeniu odpowiedzialności za bycie przestrzenią- uchwyt.

Ale w przypadku braku równowagi i harmonii między tymi dwoma głównymi znakami dynamika może przekształcić się w bardzo niewygodne tarcie i duże wyzwanie dla obu.

Najbardziej prawdopodobnym powodem tego jest brak zrozumienia między skrajnie różnymi poglądami na życie, w połączeniu z ich wzajemną tendencją i potrzebą przejęcia przywództwa po związaniu się w związku.

Ponieważ arianie często reagują na to siłą i zastraszaniem, a także manipulacją i oszustwem ze strony Wagi, najbrzydsze części ciemnej strony ich znaków słonecznych zostaną uwolnione i prawdopodobnie pozostawią brzydką bliznę na nich obu, a być może nawet na ich otoczenie, które było świadkiem którejkolwiek z kłótni.

Pomimo znaczenia wszystkich innych aspektów w obu wykresach indywidualnych i tego, jak wpływają one na sposób, w jaki się odnoszą, jest prawie pewne, że opisane powyżej wyzwanie między Baranem a Wagą pojawi się w często ostry i toksyczny sposób. Dlatego zaleca się, aby być ostrożnym, a oprócz tej porady, ten artykuł zawiera kilka sugerowanych narzędzi do nawigacji.

Żadnemu z nich nie brakuje ambicji dążenia do swoich celów, a dzięki oportunistycznemu podejściu do życia powiązane tryby silnie zbliżają ich do siebie.

Drugą stroną medalu jest wyryty brak wytrwałości, który sprawia, że ​​nie są tak dobrzy w dokańczaniu lub przepychaniu procesu rzeczy, które zapoczątkowali. W tym zobowiązanie.

A to sprawia, że ​​punkt równowagi ich związku jest raczej kruchy; gdzie połączenie jest na początku bardzo atrakcyjne i ekscytujące, ale łatwo je zniszczyć, ponieważ pasywno-agresywny aspekt ich synergii wymaga stałej równowagi, aby nie zostać sprowokowanym.

Rządzony przez Marsa Baran reprezentuje wiele pasji i ruchu. I Waga, rządzona przez Wenus, piękna esencja i harmonia romansu. Łatwo sobie wyobrazić, jak ta kombinacja łączy ich w kierunku głęboko kochającej zmysłowości, w której oboje wzmacniają wzajemne poczucie głębi w miłości, związku i budowaniu namiętnego związku. Równowaga między energią męską i żeńską jest silna, co również otwiera wiele drzwi do głębokich doświadczeń, które mogą wspólnie tworzyć.

Jako instynktowny przywódca i intelektualny spostrzegawczy, nie tylko tworzą zgodną seksualnie parę, ale także wspaniałych przyjaciół i partnerów biznesowych. Mają jednakowy wkład do wniesienia, a kontrast ich manier daje doskonałe szanse wzajemnego uczenia się o Jaźni, ich pracy i etyce, wizjach życiowych i tematach filozoficznych.

Ale tak jak w każdym innym związku dwojga ludzi; aby istniała szansa wykorzystania tak wysokiego potencjału, jednostki muszą najpierw znaleźć się w stosunkowo wygodnym i skoncentrowanym miejscu w życiu osobistym.

Jeśli tak nie jest, impulsywność Barana może prowadzić do niezdarnych, a nawet szkodliwych działań, których później żałują, ponieważ przekroczyły granice innych, a Wagi do stania się zaborczym, a nawet zazdrosnym o kochającego zabawę i wolnego od obciążeń Barana którym nie da się zarządzać, powstrzymać i zdominować.

Z tych powodów potrzeba zawierania kompromisów jest silnie obecna. Jakikolwiek brak równowagi w dynamice władzy, którą dzielą w związku, doprowadzi Barana do zrekompensowania tego w zdecydowany sposób, a egzystencjalnie zranioną Wagę do współpracy bez czystości i wytrwałości. Innymi słowy, przepis na kłopoty.

Biorąc to pod uwagę, ich wkład w poświęcenie lub dostosowanie raczej nie będzie miał takiej samej równowagi.

Jako nosiciel archetypu dyplomatycznego, Wadze łatwiej jest to zrekompensować, co jest przeciwieństwem niezależnego i pełnego woli Barana, który nie lubi ulegać innej osobie, ponieważ doświadcza tego w niechcianym poddaniu.

Aby zarówno zachować poczucie indywidualności, jak i siły w związku, Waga może pozwolić sobie na osiedlenie się, biorąc pod uwagę, że ich hojność i uczciwość opłaca się za równowagę, którą utrzymują. A Baran musi zaakceptować, że pomimo ich doskonałego przywództwa w większości przypadków, ich droga nie zawsze jest najlepsza i jedyna, i czasami muszą dać Wadze więcej okazji do wymyślenia procesu podejmowania decyzji.

To może być korzystne dla obu stron; jeśli Waga utrzyma pokój, który tak głęboko cenią, a Baran otrzyma łatwą do zdobycia lekcję, jak pogodzić się z rozliczeniem walki o władzę w sytuacji, która rzuca im wyzwanie większością innych znaków słońca, nie tylko przeciwnikiem Wagi .

Inne wzajemne korzyści, które aktywują w wzajemnych relacjach, można znaleźć w wielu lekcjach, których uczą się, inspirując się cechami drugiej osoby. Jest wiele rzeczy, które podziwiają i doceniają w sobie nawzajem, rzeczy, których im brakuje i które chcą wchłonąć.

Jako znak Powietrza i Ognia bardzo dobrze ze sobą współpracują.

Powietrze napędza ogień, aby rozszerzać się i szerzyć swoją chwałę, podczas gdy ogień ogrzewa powietrze i wprowadza swoje idee w życie, dzięki czemu jego postęp nabiera mocy.

Arianie mają pozytywny wpływ na rozwój każdej osoby; rozwijają się dzięki misji prowokowania, wywoływania i inicjowania nowych procesów oraz sprawiania, by otaczający ich zbiorowy świat poruszał się do przodu tak samo, jak oni i ich ideały. W przypadku Wagi ten efekt Barana ma jeszcze większą moc, ponieważ znajdują się one naprzeciwko znaku, a zatem są na prostej drodze, zobowiązane do spotkania.

Jako istoty mózgowe większość Wagi jest w stanie pomieścić dużo miejsca dla ludzi i zachować neutralną energię, dzięki czemu mogą być wokół nich pełnymi Jaźniami. To wspaniały prezent dla Barana, ponieważ ma on bezpieczną przestrzeń do opowiadania o swoich wyczynach i pomysłach. Tolerancja Wagi jest bardzo pożądana i wspiera podekscytowanego, młodzieńczo entuzjastycznego Barana.

Jako znak powietrzny są również w stanie kontrolować, jak bardzo podsycać płomienie ożywiającej się pasji ich partnera.

Obszary, w których się uzupełniają, są bardzo rozległe i piękne, jednak aby zachować błogie uczucie bycia w tak dobrym partnerstwie, wzajemny wkład musi pozostać dobrowolny i wolny od siły.

Ani nie lubią być zmieniani ani zamykani w klatkach. Są wolnymi duchami ludźmi, którzy chcą żyć na własnych warunkach i na swój sposób.

I chociaż oczekują – a raczej żądają – szacunku od siebie nawzajem, mogą też być nieco osądzający i wnikliwi w stosunku do perspektywy drugiej osoby.

Aby więc nadal szanować się nawzajem i nie postrzegać różnic jako luki, ale raczej jako okazję do inspiracji, mogą skupić się na tym, co cenią w sobie nawzajem.

Na przykład Barana przyciągnie silna i wyrafinowana postawa ich przyjaciela Wagi. Ich pewność siebie, urok, a co za tym idzie zdolność przyciągania wielu ludzi, podnieca towarzyskiego Barana.

A Waga ma wiele do podziwiania w beztroskiej, odważnej, odważnej i kochającej iskrze motywacyjnej w Baranie.

Pomaga uświadomić sobie, że różnica perspektyw nie musi prowadzić do nieporozumień, ale może być wykorzystana do poszerzenia wizji obojga i wzbogacenia ich już mocno istniejących punktów widzenia.

Baran, który nosi w sobie najwyższe pragnienia, kocha wolność i wolną od obciążeń potrzebę bycia niezależnym, lubi wyzwania i zmiany, ponieważ daje im to impuls do rozwoju. Kiedy jednak znajdzie się z kimś w ograniczonej, autorytarnej, a nawet zaborczej relacji, działa impulsywnie, aby bronić swoich praw i będzie walczył z przeciwnikiem z taką pasją, jaką potrafi go kochać.

Ten silny podział między dwiema instynktownymi narracjami, w których żyje Baran, jest głęboko niepożądany dla miłującej pokój Wagi, która posiada naturalną strukturę do tworzenia, zachęcania i utrzymywania równowagi i harmonii. Co więcej, ponieważ Wagi nie przeszkadzają same w centrum uwagi, są skłonne poddać się walce push-pull ze swoim partnerem, aby uzyskać poziom uwielbienia, na którym się rozwijają.

Tak więc, aby Waga zrozumiała, jak dawać swojemu partnerowi Baranowi wystarczająco dużo miejsca, aby był żywym Ja bez zbytniego osądu, a Baran nauczył się kontrolować swoją impulsywność i szanować twarde granice Wagi, jest kluczem do utrzymania tego związku razem .

Dotyczy to każdego miłosnego związku; do tanga trzeba dwojga.

A ponieważ zawsze powoduje dysharmonię, jeśli jeden lub oboje partnerzy poddają się swoim niezdrowym skłonnościom, Baran i Waga mają najsilniejszą potrzebę i okazję, aby naprawdę zajrzeć do wnętrza i poruszać się po tych częściach w sobie, ponieważ nie ma gorszych skutków ich toksycznego zachowania dla nawzajem.

Więcej kompatybilności

Baran oraz Baran Zgodność

Baran oraz Byk Zgodność

Baran oraz Bliźnięta Zgodność

Baran oraz Nowotwór Zgodność

Baran oraz Lew Zgodność

Baran oraz Panna Zgodność

Baran oraz Funt Zgodność

Baran oraz Skorpion Zgodność

Baran oraz Strzelec Zgodność

Baran oraz Koziorożec Zgodność

Baran oraz Wodnik Zgodność

Baran oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta