Zgodność Byka i Bliźniąt

  Zgodność Byka i Bliźniąt

W dzisiejszym artykule zbadamy zgodność między Słońcem Byka i mieszkańcami Słońca Gemini.

Byk jest drugim znakiem zodiaku rządzonym przez Wenus, jego temperament jest melancholijny (zimny i suchy), jego modalność jest stała, a jego żywiołem jest Ziemia. Jego naturalnym domem zamieszkania jest drugi dom, dom żywności, rzeczy materialnych, ruchomości, finansów i bezpieczeństwa finansowego.

Bliźnięta to kolejny znak, to trzeci znak zodiaku, jego elementem jest Powietrze, jego modalność jest zmienna, a jego temperament jest optymistyczny (gorący i wilgotny). Jego władcą jest szybki Merkury, a jego naturalnym domem zamieszkania jest trzeci dom podstawowego wykształcenia, dojazdów, komunikacji, rodzeństwa, sąsiedztwa, pisania, myślenia, mowy i prowadzenia samochodu.

Te dwa znaki nie mają ze sobą wiele wspólnego. Są tak różne jak niebo i ziemia, mimo że są tak blisko siebie na kole zodiaku.

Byk jest nieustępliwy, niezłomny, lojalny i materialistyczny. Bliźnięta są bardziej zmienne niż pogoda, abstrakcyjne, szybkie i poszukujące zmian. Bliźnięta bardzo szybko i łatwo się nudzą, podczas gdy Byki są w stanie powtarzać jedną czynność w kółko, aż do końca czasu.

Niewiele łączy te dwa znaki, ale zagłębimy się w ich kompatybilność, aby zobaczyć, dlaczego tak jest i jak mogą znaleźć sposoby na współpracę.

Kompatybilność przyjaźni Byk i Bliźnięta

Jako przyjaciół jedyne, co ich łączy, to miłość do „herbaty” (inaczej świeże plotki). Podczas gdy Gemini to gaduła, która zarządza ogromną bazą danych zawierającą informacje o czymkolwiek i kimkolwiek, Byk jest bardzo podobny do Skorpiona, jeśli chodzi o sekrety – lubią wszystko słyszeć i wiedzieć wszystko, ale nikomu tego nie mówią.

Byki są mocne w swoich przekonaniach i moralności, lubią, aby przyjaźnie miały dla nich wymiar materialny, a nie tylko utrzymywały wszystko w sferze słów i abstrakcji. Widzą i rozpoznają wierność poprzez materialistyczne rzeczy, takie jak czas zainwestowany w związek, wspólne pieniądze, przygotowane jedzenie i tym podobne.

Cenią też, gdy ktoś wie, jak zachować ich prywatność i ponosić odpowiedzialność za swoje czyny (w tym język). Te koncepcje mogą nie być tak ważne dla Bliźniąt (lub wcale nie są ważne) i być może będą musieli nauczyć się trzymać język między zębami, jeśli chodzi o sekrety Byka i rzeczy, które powiedzieli im prywatnie.

Byk nie jest głupcem i nie podzielą się czymś wrażliwym z Bliźniętami, ale jeśli nie mają zaufania, co mają? Bliźnięta cenią sobie, gdy osoba może dorównać im intelektualnie, z szybkością umysłową, hartem ducha i humorem, Byk może wydawać się dość powolny i cichy w porównaniu z nimi.

Właśnie dlatego ta para musi dużo pracować nad wyeliminowaniem różnic i znalezieniem złotego środka, aby ta przyjaźń zadziałała (na dłuższą metę).

Kompatybilność relacji Byk i Bliźnięta dla małżeństwa

Jeśli chodzi o zgodność małżeńską, cóż, szczerze mówiąc, nie wiem, jak w ogóle dotarli do etapu małżeństwa.

Żarty na bok, mogą dobrze funkcjonować, jeśli Bliźnięta nie oddalają się zbytnio od swojej bazy domowej i nie spuszczają wzroku z Byka, a Byk zapewnia Bliźniakom niezbędne bodźce umysłowe (i wizualne), aby mogły się nieprzerwanie bawić.

Ci dwaj tubylcy muszą pracować długo i ciężko, aby na dłuższą metę zadziałało między nimi. Byk ceni stabilność, status quo, niezmienny klimat i okoliczności, podczas gdy Bliźnięta żyją w chaosie, ciągłych zmianach, nagłych zmianach, podekscytowaniu i intelektualnym dokuczaniu.

Mają zupełnie inne cele i temperamenty, pociągają ich bardzo różne rzeczy i na dłuższą metę Bliźnięta mogą się tak nudzić, że po prostu znikają.

Jeśli znajdą złoty środek i sposób, aby dobrze się między nimi pracowało, to ta kombinacja może mieć wysokie wskaźniki produktywności i kreatywności (jest to szczególnie dobre, jeśli Byk działa w branży artystycznej). Dzięki innowacyjnemu i poinformowanemu umysłowi Bliźniąt oraz poświęceniu i niezłomności Byka mogą razem rozwinąć bardzo duży biznes (i małżeństwo).

Kompatybilność seksualna Byka i Bliźniąt

Ta kombinacja może być zabawna na początku, ponieważ Bliźnięta lubią próbować wszystkiego przynajmniej raz, a Byki są naturalnie utalentowane w dziale wizualnym. Byki są bardzo utalentowane w sztuce miłosnej, gdyż rządzi nimi Wenus – bogini miłości i erotyzmu.

Bliźnięta są głośnymi i rozmownymi kochankami, potrzebują stymulacji dźwiękowej (i wizualnej), aby zaangażować się poprzez swoje podniecenie. Dlatego na początku mogą być parą bardzo głośną i „wymowną”.

Byk wie, jak instynktownie sprawiać przyjemność i wie, jak dostosować swoje podejście do każdego partnera seksualnego, co Bliźnięta bardzo cenią, ponieważ żyją interakcjami (akcja > reakcja) z innymi.

Bliźnięta mogą mieć różne pomysły i załamania, które chcą wykonać w czasie rzeczywistym, a Byk będzie głównie sprowadzał się do wypróbowania wszystkich tych rzeczy. Ale na dłuższą metę Byk zacznie pragnąć intymności i bezpieczeństwa w związku seksualnym, a to nie jest coś, co ulotne Bliźnięta mogą obiecać.

Mogą być świetnym połączeniem na jedną noc, ale regularny seks prowadzi do emocjonalnego przywiązania, które powinno zostać omówione (i uzgodnione) między tą dwójką.

Kompatybilność emocjonalna Byka i Bliźniąt

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, są one bardzo różne. Jasne, Bliźnięta polubią niepodzielną uwagę i serdeczne bezpieczeństwo, jakie ma do zaoferowania Byk, ale nie będą w stanie „zrewanżować się”.

Bliźnięta są wolnymi rodnikami i wolą, kiedy mają swobodę odkrywania, uczenia się, odkrywania i zagłębiania się w nowe doznania, ludzi i przyjemności. Byk to tylko jedna osoba i to prosta. Są stabilne, stałe i trwałe w swoich emocjach, nawet po zdradzie. Widzisz więc, dlaczego może to być zły pomysł dla Byka.

Jeśli Taurus ma silne zmienne pozycje i nie jest tak stały jak dominujący przedstawiciele Byka, powinni to zrobić, ponieważ mogą się świetnie bawić i wiele nauczyć od siebie nawzajem, szczególnie w dziale emocjonalnym.

Ci tubylcy będą potrzebować dużo cierpliwości, czasu i przestrzeni, aby to zadziałało na poziomie emocjonalnym między sobą, i będą potrzebować dużo wsparcia ze strony swoich przyjaciół, aby spojrzeć na sprawy obiektywnie i mieć szeroką perspektywę umysł, aby zrozumieć serca innych.

Procent kompatybilności Byka i Bliźniąt

Podsumowując, Byk i Bliźnięta nie mają wysokich wyników w żadnej z dziedzin, po prostu bardzo się od siebie różnią i dlatego nie pozostają zbyt długo obok siebie. Oczywiście zawsze są wyjątki, ale jeśli szukasz srebrnej podszewki w tej kombinacji, nie znajdziesz jej.

Zaufanie: 49%

Emocje: 52%

Intelekt: 57%

Wartości: 48%

Seks: 58%

Aktywności: 55%

Czy Byk i Bliźnięta pasują do siebie?

Nie bardzo, nie. Są zbyt różnymi osobami i mają tendencję do skupiania się na różnych rzeczach, celach i wartościach w życiu.

Co przyciąga mężczyznę Bliźnięta do kobiety Byka?

Jej zmysłowość, efekty wizualne i miękka skóra. Mogą też cieszyć się jej elegancją i umiejętnościami kulinarnymi.

Znane pary Byk/Bliźnięta

Amber Heard i Johnny Depp, Collin Farrell i Alicja Bachleda, Liam Neeson i Natasha Richardson, książę Filip i królowa Elżbieta II oraz Jon Peters i Barbra Streisand.

Więcej kompatybilności

Byk oraz Baran Zgodność

Byk oraz Byk Zgodność

Byk oraz Bliźnięta Zgodność

Byk oraz Nowotwór Zgodność

Byk oraz Lew Zgodność

Byk oraz Panna Zgodność

Byk oraz Funt Zgodność

Byk oraz Skorpion Zgodność

Byk oraz Strzelec Zgodność

Byk oraz Koziorożec Zgodność

Byk oraz Wodnik Zgodność

Byk oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta