Zgodność Byka i Panny

  Zgodność Byka i Panny

W dzisiejszym artykule przedstawimy kompatybilność Taurus x Virgo i omówimy wszystkie dziedziny, które można zaliczyć do tej kategorii.

Panna jest szóstym znakiem zodiaku i naturalnie rezyduje w szóstym domu zdrowia, farmacji, chorób, codziennych obowiązków, obowiązków i rytuałów, rutyny pracy i pracy oraz suplementów. Panną rządzi Merkury, jej żywiołem jest Ziemia, jej temperament melancholijny, a modalność zmienna.

To sprawia, że ​​Panna jest pełna wątpliwości, skłonna do nadmiernego myślenia i chronicznie zmęczona.

Byk jest drugim znakiem zodiaku naturalnie rezydującym w drugim domu, domu, który rządzi ciałem, dietą, finansami, majątkiem ruchomym, pustyniami, sposobem zarabiania i zarządzania pieniędzmi oraz świadomością ciała. Byk należy do elementu ziemi, o ustalonej modalności i melancholijnym (zimnym i suchym) temperamencie. Bykiem rządzi Wenus.

To sprawia, że ​​Byk jest hedonistą, materialistą i skłonny do wszelkiego rodzaju cielesnych i zmysłowych przyjemności.

Ponieważ oba są znakami Ziemi, istnieją pewne skłonności i wspólne cechy Panny i Byka. Obaj ich władcy nigdy nie są zbyt daleko od Słońca i może się zdarzyć, że podejdą zbyt blisko Słońca i ich energia zostanie przez nie pokonana.

Panna jest przemyślanym, skupionym na szczegółach i skrupulatnym znakiem, ma tendencję do stresowania się wszystkim i wszystkim, podczas gdy Byk jest zrelaksowanym znakiem, który lubi odpoczywać, odpoczywać i po prostu cieszyć się życiem.

Kompatybilność przyjaźni Byk i Panna

Jeśli chodzi o przyjaźń, te dwa znaki mogą całkiem dobrze ze sobą współpracować. Panna ma tendencję do stresu i przemyślenia wszystkiego, podczas gdy Byk wie, jak cieszyć się rzeczami i przenosić je na wyższy poziom, jeśli chodzi o pobłażanie i przyjemność.

Oznacza to, że Byk ma zarówno zdolność, jak i zdolność pokazania nadętej Pannie, jak się wyciszyć, zrelaksować i dobrze bawić, a Panna zaufa Bykowi, ponieważ Byk wie również, jak zarabiać i zatrzymywać pieniądze, co stanowi bezpieczeństwo dla Panny .

Panna może pokazać Bykowi, jak być bardziej zdyscyplinowanym, jak wykorzystać swoje potężne ciała i ogromną wytrzymałość do produktywnego celu i jak osiągnąć swoje marzenia. Mówiąc najprościej, Panna ma moc równoważenia hedonistycznych impulsów Byka bez ich przepracowywania.

Kiedy połączą swoje siły i talenty, ta dwójka może stworzyć cudowną przyjaźń, pełną osiągniętych celów, zaoszczędzonych pieniędzy i udanych celebracji. To bardzo dobra kombinacja dla przyjaźni, a oba te znaki nie są obce lojalności i utrzymywania tajemnic w tajemnicy.

Wspierają się nawzajem i znają swoje słabości, dzięki czemu mogą się nawzajem kryć i wydobywać z siebie to, co najlepsze. Są potężną parą, jeśli chodzi o przyjaźń i wiedzą, jak najlepiej wykorzystać swoje zasoby.

Kompatybilność relacji Byk i Panna dla małżeństwa

Jeśli chodzi o kompatybilność relacji, ta dwójka może sprawić, że jakoś to zadziała. Dzielą ten sam element i temperament, więc mogą wypracować małe różnice i drobne szczegóły.

Byk, jako znak stały, może zapewnić Pannie stabilność i determinację, podczas gdy Panna, jako znak zmienny, może dać Bykowi świeże pomysły i spojrzenie na sprawy. Panna łagodzi upór Byka, a Byk łagodzi nadmierne myślenie i stres Panny.

Chociaż Panna lubi flirtować i żartować, rzadko przekraczają granicę i faktycznie zdradzają swoich partnerów, więc jeśli Byk może złagodzić ich zaborczość i zazdrość oraz zrozumieć, że to tylko urok i przyjazna natura Panny, mogą całkiem dobrze ze sobą współpracować .

Panna nie jest tak zaborcza jak Byk i ma bardzo suche i pomysłowe poczucie humoru, lubi komunikować się z innymi i uzyskiwać różne informacje od różnych ludzi.

Z drugiej strony Byk woli przebywać z nielicznymi wybranymi i dzielić się swoimi informacjami tylko z tymi, którzy zasłużyli na ich zaufanie. Panna może uznać to za dziwne lub trudne do zrozumienia z emocjonalnego punktu widzenia.

Panna jest również skłonna do hazardu i trochę traci z pieniędzmi, gdy tracą kontrolę nad obliczeniami, nie jest to coś, na co Byk będzie łaskawie patrzeć, ponieważ Byk woli luksus i spokój ducha, wiedząc, że banknoty w ich sejfie stają się coraz grubsze i grubszy, nie cieńszy.

Kompatybilność seksualna Byka i Panny

Jeśli chodzi o kompatybilność seksualną, Panna ma dla nich silną fetyszystyczną i perwersyjną stronę. Naprawdę uwielbiają dawać z siebie wszystko podczas stosunku, cały ten stłumiony stres, bierną agresję i zmartwienia. Podczas gdy Byk uwielbia cieszyć się i czerpać przyjemność podczas seksu.

Panna zwykle interesuje się kulturą BDSM i stylem seksu, co może, ale nie musi, być odrażające dla Byka, ponieważ rządzi nimi Wenus, która jest planetą czułości, miłości, zmysłowości i wyważonego erotyzmu.

Panna, rządzona przez Merkurego – planetę androgyniczną, nabiera cech i właściwości pobliskiej planety lub znaku, w którym zamieszkuje. Oznacza to, że Panna, jako zmienny znak, może dostosować wiele różnych stylów seksu i form erotycznych, ale większość z nich zawsze skłania się ku BDSM i coś nieco bardziej „hardkorowego” dla Byka, jeśli chodzi o seks.

Panny postrzegają seks jako wzmacniacz hormonów, nie myślą o nim zbyt wiele w kategoriach intymności i związku emocjonalnego. To zupełnie inna historia dla Byka. Tak, oni też mogą być dość rozwiązli i bawić się z wieloma różnymi partnerami, ale w końcu szukają intymności emocjonalnej poprzez seks, podczas gdy Panna może się bez tego obejść.

Ich style będą bardzo różne, a Panna może potrzebować czegoś „więcej” od seksu, więcej niż Byk jest skłonny eksperymentować, odkrywać i ostatecznie im dać. Co z kolei może skłonić Pannę do szukania gdzie indziej, aby zaspokoić swoje pragnienia. I wszyscy wiemy, że przebaczenie nie jest jednym z mocniejszych garniturów Byka.

Kompatybilność emocjonalna Byka i Panny

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, Virgos są znacznie bardziej zamknięte emocjonalnie i mają trudniej wyrazić swoje emocje niż Byk. Byk ma łatwiej w porównaniu do Panny, ponieważ ich rządząca planeta jest planetą miłości i przywiązania.

Panny mają tendencję do werbalizowania i racjonalizowania swoich emocji, nie lubią, gdy coś czują i nie potrafią wyjaśnić, dlaczego je czują i skąd się biorą. Nie mogą po prostu osiąść na czymś, ich umysł zawsze szuka słabego punktu lub słabego ogniwa i najczęściej stwierdzają, że czegoś brakuje albo u ich partnera, albo u nich samych.

Byk z kolei nie jest nękany takimi stanami umysłu i ma zrelaksowaną postawę, poradzi sobie ze wszystkim, o ile nie jest to nagłe i bardzo przełomowe.

Jeśli Panna może zrelaksować się obok Byka, zbudować zaufanie i dobrze się bawić przez większość czasu, to mogą całkiem dobrze dogadać się emocjonalnie. Byk ma „rzeczy”, które mogą sprawić, że Panna uspokoi się, zrelaksuje i będzie cieszyć się chwilą.

Procent kompatybilności Byka i Panny

Podsumowując, jest to para, która może dobrze funkcjonować, o ile oboje partnerzy są otwarci na pracę nad sobą. Poprawianie siebie to ciągły proces, który nigdy się nie kończy, więc jeśli oboje partnerzy są na to gotowi, mogą całkiem dobrze ze sobą współpracować i spędzić wspaniałe chwile w swoim towarzystwie.

Zaufanie: 65%

Emocje: 68%

Intelekt: 63%

Wartości: 71%

Seks: 67%

Zajęcia: 70%

Czy Byk i Panna pasują do siebie?

Mogą być, jeśli jest dużo wzajemnego szacunku, zaufania i poczucia swobody.

Co przyciąga mężczyznę Byka do kobiety Panny?

Jej intelekt, spokojny spokój, dowcipny humor i ciemna strona, które ujawniają się prywatnie.

Znani celebryci z Panny

Zendaya, Prince Harry, Beyonce, Michael Jackson, Keanu Reeves, Blake Lively i Sydney Sweeny.

Więcej kompatybilności

Byk oraz Baran Zgodność

Byk oraz Byk Zgodność

Byk oraz Bliźnięta Zgodność

Byk oraz Nowotwór Zgodność

Byk oraz Lew Zgodność

Byk oraz Panna Zgodność

Byk oraz Funt Zgodność

Byk oraz Skorpion Zgodność

Byk oraz Strzelec Zgodność

Byk oraz Koziorożec Zgodność

Byk oraz Wodnik Zgodność

Byk oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta