Zgodność Byka i Skorpiona

  Zgodność Byka i Skorpiona

W dzisiejszym artykule omówimy kompatybilność Byka i Skorpiona oraz to, jak dobrze te dwa znaki pasują do siebie.

Skorpion jest ósmym znakiem zodiaku, który przewodniczy ósmemu domowi – domowi seksu, fetyszy, intymności, przemiany, śmierci, namiętności i opętania, cudzych pieniędzy, ciąży, menstruacji i sekretów (w tym tajnych tożsamości i poufnych prac). Skorpion jest rządzony przez Plutona i współrządzony przez Marsa, jego elementem jest woda, jego modalność jest stała, a jego temperament jest flegmatyczny (zimny i wilgotny).

Byk jest drugim znakiem zodiaku, który przewodniczy drugiemu domowi pieniędzy, finansów, zarobków, ciała, spożycia żywności, majątku ruchomego, wolności finansowej i stylu zarabiania. Jej elementem jest Ziemia, modalność jest stała, a temperament melancholijny (zimny i suchy). Bykiem rządzi Wenus.Skorpion i Byk są w opozycji, co oznacza, że ​​są przeciwstawnymi znakami – przez większość czasu są ze sobą sprzeczni, ale innym razem idealnie do siebie pasują, ponieważ się uzupełniają.

Skorpion ma obsesję na punkcie swoich romantycznych partnerów, oni (jako znak Wody) doświadczają emocji w sposób gwałtowny, burzliwy i bardzo głęboko empatyczny. Scorpio jest często nękany przez paranoję i straszne wewnętrzne lęki, które zatruwają jego psychikę. Są zarówno zaborczy, jak i obsesyjni i są bardziej w sferach duchowych niż na ziemi.

Byk jest ich przeciwieństwem – Byk jest hedonistą, interesuje się sprawami przyziemnymi i materialnymi, uwielbia doświadczać przyjemności i satysfakcji i choć jest zbyt zaborczy, ukrywa to znacznie lepiej niż biedne Skorpiony.

Byk wydaje się stabilny emocjonalnie w porównaniu ze Skorpionami, ale to tylko dlatego, że Byk ma tendencję do zjadania ich uczuć dzięki elementowi Ziemi, podczas gdy Scorpio wypuszcza wszystko jak huragan dzięki elementowi Wody.

Kompatybilność przyjaźni Byka i Skorpiona

Jeśli chodzi o zgodność przyjaźni, te dwa znaki mogą świetnie ze sobą współpracować. Chociaż Scorpio będzie ciemnym i ubranym na czarno przyjacielem w memie, a Byk będzie tym z różowymi piórami i wesołymi, bajecznymi okularami, ich dusze uzupełniają się i uzupełniają.

Oba te znaki są bardzo zaborcze i zazdrosne, ale oznacza to również, że są szalenie lojalne i pozostają wierne swoim bliskim. Naturalny spokój i wyrównane zachowanie Byka uspokoi nadmiernie aktywną psychikę Skorpiona, a Scorpio z łatwością otworzy się i podzieli się (niektórymi) swoimi sekretami z Bykiem.

Byk nie jest wścibski, z natury jest wyluzowany i zrelaksowany, a Skorpion uwielbia zachowywać swoją prywatność w nienaruszonym stanie, co oznacza, że ​​Byk nie będzie czuł potrzeby wścibstwa i wtykania nosa w sprawy Skorpiona, a Skorpion będzie potężna obecność i wsparcie w życiu Taurusa, na które zawsze mogą liczyć.

Obaj mają stałe modalności, więc są stabilni i nieustępliwi w swoich emocjach. Ponadto oba te znaki cenią wspólny czas w ciszy, więc nie będzie między nimi nieprzyjemnej ciszy, ponieważ każda cisza będzie mile widziana i całkiem naturalna.

Będą razem oglądać wiele dokumentów, programów i filmów, będą googlować podobne tematy i mają bardzo podobne zainteresowania. Jeśli chodzi o przyjaźń, ci dwaj są bratnimi duszami.

Związek Byka i Skorpiona Zgodność małżeńska

Jeśli chodzi o zgodność małżeńską, Byk i Skorpion muszą spotkać się w połowie drogi, inaczej nie może działać, ponieważ są przeciwieństwami.

Byk może być zbyt przywiązany do przyziemnych luksusów i materialistycznych tematów, podczas gdy Skorpion może żyć w ciemnej jaskini, o ile jego wewnętrzne potrzeby (takie jak teorie spiskowe, obsesje, okrucieństwo i nadprzyrodzone dochodzenia i magia) zostaną zaspokojone i zaspokojone.

Byk musi mieszkać w przestronnej, przytulnej przestrzeni, wypełnionej ciepłymi kolorami i przyjemnymi paletami, podczas gdy Skorpion preferuje ciemne i wilgotne otoczenie, co zaspokaja jego potrzebę ciemności i estetyki noir.

Oba te znaki są lojalne jak cholera i oceniają niewierność z najwyższą surowością. Oba te znaki mogą mieć gwałtowne i gniewne wybuchy, które zawstydziłyby Barana i Lwa.

Rozumieją się na pierwotnym poziomie iw końcu uświadamiają sobie, że są tylko swoim lustrzanym odbiciem. Można by rzec – słoneczne przeciwieństwa, ale dopóki znajdą złoty środek, mogą sprawić, że to zadziała i może trwać, dopóki śmierć ich nie rozłączy.

Kompatybilność seksualna Byka i Skorpiona

Jeśli chodzi o kompatybilność seksualną, są dziwnie kompatybilne. Wszyscy spodziewają się, że Skorpiony będą miały jakieś perwersyjne i ciężkie rzeczy BDSM, ale Skorpiony są w większości zmysłowe i bardzo pierwotne, jeśli chodzi o seks, ponieważ jest to dla nich po prostu kolejny (głębszy) sposób na wyrażenie swoich już głębokich i poważnych uczuć.

Byk uwielbia cieszyć się i mieć przyjemność, a Skorpion uwielbia sprawiać przyjemność swoim partnerom, nie bez powodu nazywa się ich Rasputinami Zodiaku. Skorpion wie, jak powalić swojego partnera na kolana mocą orgazmu i przyjemności, a Byk nie kocha niczego bardziej niż otrzymywanie i cieszenie się długotrwałą przyjemnością.

Właśnie dlatego ta dwójka może być dla siebie idealna, jeśli chodzi o kompatybilność seksualną. Poza tym obaj są bardzo lojalnymi tubylcami, a Skorpiony potrzebują zaufania, aby się otworzyć i uprawiać oszałamiający seks, a Byk doceni tego rodzaju „specjalne” traktowanie. Może to dodać wagi do ich związku i sprawić, że będą pragnąć siebie nawzajem jeszcze bardziej.

Chociaż Skorpiony mogą być w niektórych ciężkich supełkach S / M, mogą przedstawić to swojemu partnerowi Taurusowi w taki sposób, że oszałamia to ich umysł i sprawia, że ​​odkrywają coś zupełnie nowego i ekscytującego. Skorpion ma zdolność zmieniania świata Byka tylko dzięki sile seksu.

Kompatybilność emocjonalna Byka i Skorpiona

Na tym polu również uzyskują wysoki wynik. Oba te znaki są bardzo zaborcze, obsesyjne, zazdrosne i namiętne, jeśli chodzi o emocje. Jedyna różnica polega na tym, że Byk nie pokazuje tego tak otwarcie i bezpośrednio (lub przynajmniej przed świadkami), jak robi to Scorpio.

Dzieje się tak dzięki elementowi ziemi; ponieważ Skorpionem rządzi Woda, jest im znacznie trudniej (prawie niemożliwe) kontrolowanie okazywania uczuć, pasji i zazdrości. Nie przejmują się otoczeniem ani świadkami, muszą po prostu wyrzucić z siebie emocje w chwili, gdy je odczuwają.

Ale jeśli chodzi o emocje, Byk może po prostu docenić tak potężne i intensywne przejawy emocji, a Scorpio może być zaskoczony, że Byk jest tak niewzruszony (i nie boi się) w obliczu ich intensywności.

Ci dwaj są bardzo kompatybilni emocjonalnie, mimo że znajdują się po przeciwnych stronach spektrum, a kiedy pozbawisz ich „stylów” okazywania uczuć, odkryjesz, że w rzeczywistości są jednym i tym samym.

Procent zgodności Byka i Skorpiona

Podsumowując, uzyskują wysokie wyniki w większości dziedzin zgodności i, co zaskakujące, wykazują duże zdolności do przebywania ze sobą i dzielenia tych samych cech, emocji i stylów miłosnych. Ta dwójka całkiem do siebie pasuje i mogą razem robić potężne rzeczy, o ile pamiętają, że spotkają się w połowie drogi.

Zaufanie: 95%

Emocje: 90%

Intelekt: 82%

Wartości: 93%

Seks: 79%

Zajęcia: 76%

Czy Byk i Skorpion pasują do siebie?

Świetny mecz, naprawdę!

Czy Byk i Skorpion są bratnimi duszami?

Tak, najprawdopodobniej są, ponieważ tak dobrze się uzupełniają.

Znani celebryci ze Skorpiona/Byka

Ethan Hawke i Uma Thurman, Jessica Lange i Sam Shepard, Tori Spelling i Dean McDermott, Melanie Lynskey i Jimmi Simpson oraz Sofia Coppola i Thomas Mars.

Więcej kompatybilności

Byk oraz Baran Zgodność

Byk oraz Byk Zgodność

Byk oraz Bliźnięta Zgodność

Byk oraz Nowotwór Zgodność

Byk oraz Lew Zgodność

Byk oraz Panna Zgodność

Byk oraz Funt Zgodność

Byk oraz Skorpion Zgodność

Byk oraz Strzelec Zgodność

Byk oraz Koziorożec Zgodność

Byk oraz Wodnik Zgodność

Byk oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta