Zgodność Byka i Strzelca

  Zgodność Byka i Strzelca

W dzisiejszym artykule omówimy kompatybilność Byka i Strzelca. Te dwa znaki są bardzo różne i mają niewiele wspólnego, dlatego zagłębimy się we wszystkie pola zgodności, aby zobaczyć, co można zrobić, gdy ci dwaj tubylcy zakochują się w sobie.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku, który przewodniczy dziewiątemu domowi wyższej wiedzy i edukacji, podróży, filozofii, obcych języków i kultur, religii, wewnętrznej mądrości i nauk. Strzelcem rządzi ekspansywny Jowisz, największy beneficjant naszego Układu Słonecznego, jego elementem jest Ogień, jego modalność jest zmienna, a jego temperament optymistyczny (gorący i suchy).

Byk to drugi znak zodiaku, który przewodniczy drugiemu domowi dóbr materialnych, ruchomości, finansów, zarobków, nawyków żywieniowych i żywieniowych, spraw przyziemnych i wizerunku ciała. Byk jest rządzony przez Wenus, jego elementem jest Ziemia, jego modalność jest stała, a jego temperament jest flegmatyczny (zimny i suchy).Jedną rzeczą, którą łączy ta dwójka tubylców, jest poczucie humoru i uwielbiają wyrażać nawet mroczne i ponure sprawy życia w lekki i zabawny sposób. Wenus jest również benefikem obok Jowisza (choć mniejszym), a ponieważ te dwie planety „lubią” się nawzajem, nic dziwnego, że te dwa znaki również mogą się dobrze dogadać.

Kompatybilność przyjaźni Byka i Strzelca

W przyjaźni te dwa znaki mogą całkiem dobrze się dogadać. Byk jest, co prawda, trochę nieruchomy i niełatwy do poruszenia, ale Strzelec nie jest najpotężniejszym i najmądrzejszym znakiem Zodiaku na darmo.

Jeśli między nimi jest miłość, Byk otworzy się na mądrość Sagi, a Sagi, zamiast po prostu wstać i odejść, zainwestuje swój humor, dowcip i energię w Taurusa, aby poruszyć ich, wyruszyć z nimi na przygodę i bawić się razem.

Sagi jest bardzo lojalnym przyjacielem, mimo że jest zmiennym znakiem, który jest skłonny do wędrówki (romantycznej i nie tylko), jeśli chodzi o przyjaciół, są najbardziej lojalnym przyjacielem, jakiego można zdobyć - podobnie jak Baran. Kochają swoich przyjaciół z całych sił, a ich zdolność do zawierania przyjaźni (na całe życie), gdziekolwiek się udają, pozwala im mieć powitalny stół i ciepły posiłek, kiedy tylko (i gdziekolwiek) zdecydują się wpaść.

Taurus woli być niewzruszony, przebywać tam, gdzie jest najbardziej przytulnie i mieć wszystkie udogodnienia i luksusy pod ręką, jednak talent Sagi do poszukiwań przygód, ich mądrość i znajomość obcych horyzontów, krain i kultur oraz ich potężna zabawna i ugruntowana prezentacja potrafią sprawić, że nawet najbardziej uparty znak zodiaku porusza się w rytm ich bębna.

Kompatybilność relacji Byk i Strzelec dla małżeństwa

Ci dwaj nie są najbardziej kompatybilni, jeśli chodzi o zgodność małżeńską. Można powiedzieć, że są najmniej kompatybilne. Dociekliwy i żądny przygód Strzelec nie może usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu, urodziłeś się, by być dzikim i wędrować po obcych horyzontach.

Jeśli Byk, na wszelki wypadek, kocha zagraniczną kuchnię i nie ma nic przeciwko wydawaniu pieniędzy na podróże – to być może są to pary stworzone w niebie. Jeśli nie, to będzie problem.

Strzelec nie jest obcy dla otwartych związków i wolności, które oferują, jednak zazdrosny i zaborczy Byk jest. Muszą więc znaleźć się na tej samej stronie, jeśli chodzi o randki i życie małżeńskie. Albo wyruszą razem na poszukiwanie przygód i podróżowanie, albo Strzelec znajdzie wolność poza granicami kraju (i małżeńskiego).

Pragnienie wiedzy Strzelca nie kończy się na obcych kuchniach, językach i kulturach. Trzeba to przetestować i doświadczyć z pierwszej ręki, co jest możliwe tylko dzięki mieszaniu się z miejscowymi.

Ta praktyka jest czymś, czego Byk prawdopodobnie nie zrozumie lub nie spojrzy zbyt życzliwie, i to jest główna luka między ich potrzebami, życzeniami, wymaganiami i celami.

Byk i Strzelec w łóżku

Jeśli chodzi o kompatybilność seksualną, ci dwaj tubylcy mogą uznać, że działa całkiem dobrze. Strzelec to włóczęga, który widział, doświadczył i spróbował wszystkiego (przynajmniej raz), a Byk to tubylec, który uwielbia kochać i cieszyć się.

Gdy połączysz te dwie rzeczy w jednym miejscu, możesz uzyskać dość wybuchowe i satysfakcjonujące wrażenia, pod jednym warunkiem – że Sagi nie zmęczy się zbyt szybko. Byk jest w nim na dłuższą metę, ci tubylcy mogą wytrzymać bardzo długo w sypialni, a Strzelec jest znany ze swojej szybkości i krótkich wybuchów mocy.

Jeśli Strzelec ma doświadczenie w Tantrze i wie, jak zachować zarówno oddech, jak i orgazm, może dorównać wytrzymałości Taurusa, a nawet mieć szansę pokazania mu czegoś, czego nigdy wcześniej nie doświadczył.

Byk może być w stanie zapewnić Strzelecowi przeciążenie sensoryczne, co może go zaskoczyć i sprawić, że wróci po więcej. Strzelec znajdzie dowcipny sposób, aby wprowadzić niektóre z bardziej niejasnych fetyszy do Byka, a nawet sprawić, by uwierzyli, że to był ich pomysł.

Kompatybilność emocjonalna Byka i Strzelca

Jeśli chodzi o zgodność emocjonalną, te dwie osoby nie są do końca kompatybilne. Strzelec to wolność emocjonalna i wolność doświadczania różnych rzeczy i ludzi, podczas gdy Byk to lojalność, stabilność i długowieczność.

Strzelec jest zmiennym znakiem; zawsze znajdują kogoś bardziej interesującego i egzotycznego niż ich poprzedni partner. Są łatwym łupem dla obcokrajowców i zawsze szukają wrażeń, których nigdy wcześniej nie mieli.

To nie pasuje do solidnego Byka, który preferuje bezpieczeństwo status quo. Byk chce kogoś, na kim może polegać i na kogo może liczyć w środku nocy. A w środku nocy są szanse, że Strzelec opuścił już łóżko i jest nie wiadomo gdzie, robiąc nie wiadomo co, nie wiadomo z kim.

Widzisz więc, te dwa znaki nie są zbyt dobrze dopasowane emocjonalnie, są zbyt różne i dążą do zbyt różnych rzeczy. Jeśli przypadkiem, rodowity Byk jest osobą otwartą, z dużą elastycznością dzięki ich znakom Merkurego, Wenus i Marsa, a rodowity Strzelec jest stonowaną wersją Jowiszowego Indiany Jonesa, to ta kombinacja może działać emocjonalnie . inaczej nie bardzo.

Procent zgodności Byka i Strzelca

Podsumowanie Sumy: Byk i Strzelec mogą być całkiem dobrymi kumplami i spędzać czas w swoim życiu, spędzając razem czas dzięki lojalności wobec przyjaźni, jednak jeśli chodzi o zgodność emocjonalną i małżeńską, nie mają wielu wspólnych punktów ani tematów zainteresowania . Za bardzo się różnią i dążą do różnych rzeczy w życiu.

Zaufanie: Cztery pięć%

Emocje: 42%

Intelekt: 60%

Wartości: 57%

Seks: 63%

Zajęcia: 60%

Czy Byk i Strzelec to dobre połączenie?

Jeśli chodzi o przyjaźń, tak, bardzo. Pod względem emocjonalnym i małżeńskim wcale.

Co przyciąga mężczyznę Byka do kobiety Strzelca?

Jej lekkość, poczucie humoru i atletyczna budowa ciała.

Znane pary Byk x Strzelec

Nikki Reed i Ian Somerhalder, Cher i Gregg Allman oraz Kelly Clarkson i Brandon Blackstock.

Więcej kompatybilności

Byk oraz Baran Zgodność

Byk oraz Byk Zgodność

Byk oraz Bliźnięta Zgodność

Byk oraz Nowotwór Zgodność

Byk oraz Lew Zgodność

Byk oraz Panna Zgodność

Byk oraz Funt Zgodność

Byk oraz Skorpion Zgodność

Byk oraz Strzelec Zgodność

Byk oraz Koziorożec Zgodność

Byk oraz Wodnik Zgodność

Byk oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta